LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Warto byłoby go w końcu zobaczyć na pozycji PO.
0
@redakcja
"...trafień Katalończyków jest autorstwa Argentyńczyka, Urugwajczyka oraz Brazylijczyka."
Czyli Katalonia składa się z Argentyńczyków, Urugwajczyków i Brazylijczyków. Nieźle.
Nie, że się czepiam, ale czy nie powinno być "trafień drużyny z Katalonii..."
3
jak tak dalej pójdzie do słowników wejdzie nowe słowo MESSI - nie do opisania
1
jeszcze,żeby piłkarze Barcy nie partolili jego "patelni", to Figo już dawno byłby daleko w tyle.
0
Co mecz jest prawdziwy sprawdzian i co mecz decyduje się o losach LE.
I tak do końca jego dni na ławce trenerskiej.
0
Większość teraz pewna, że Barca ma łatwiej i prędzej drużyny z Madrytu stracą pkt. Pamiętajcie tylko, że mecze takie jak z Cordobą mogą się jeszcze przytrafić.
4
kurcze, nie wiem, zaprosił mnie, ale sam rozumiesz, nie będę bujał się z "białymi"
19
A na tej stronie jak jest?
Mecz przegrany LE out
Meczy wygrany, wszystko cacy.
Wszędzie ludzi są tacy sami.
10
ponieważ imprezował
1
Dziwie się, że nikt go właśnie nie chwali, bo chłop sporo niezłych piłek wyciągnął.
6
szkoda,że nie podali, w którym roku...
11
Pisz "dorosły" z "ANTYsREAL" w nazwie.
0
Na Marce i ASie.
0
Rozumiem to jak najbardziej, ale czas leci, a trofea uciekają. Zespół trzeba wzmacniać. Idąc takim tokiem, Ronaldinho do tej pory powinien biegać w koszulce Barcy, w końcu to co on wniósł do Niej do chyba nie wymaga komentarza.To, że Alves odzyskuje formę - powoli, to tylko dobrze dla niego i dla Barcy. Ale to nie jest jeszcze ten Alves sprzed 3 lat.
3
po 2-3 latach beznadziejnej gry, w końcu wraca "do formy".A gdzie trzymałeś ten palec przez ten okres jego beznadziejnej gry? W 4-literach?
0
Najwidoczniej sam klapki ma.
0
Tak dla jasności, za Daniego też nie chcą dać 20 baniek (wiem, że ma końcówkę umowy - w takim wypadku nie chcą dać nawet 10 baniek)
Co nie zmienia faktu,że Marti nie przekonuje swoją grą do siebie.
0
niestety był już katastrofy w tym sezonie, na papierze wszystko ładnie, ale z praktyką wiemy jak jest
0
masz obszerny skrót w newsie... z najlepszy komentarzem, jaki może być.No i cały mecz możesz obejrzeć na stronie TVP Sport, z polskim komentarzem - ale szału nie ma
0
Mnie tylko dziwi dlaczego te żółte i czerwone tak późno się posypały... ewidentnie było widać, że piłka dla nich to coś drugorzędnego, szczeolnie pajace jak Raul Garcia i Mario Suarez, Junafran... i w sumie reszta pajaców.
A Adra zawodnik pierwsza klasa, szkoda, że nie gra w Barcy.
3
http://sport.tvp.pl/18632291/puchar-krola-14-finalu-atletico-madryt-fc-barcelona-mecz
jakby ktoś nie widział meczu i przy okazji jako ciekawostkę - TVP sport udostępnia cały meczyk
0
W sensie... byś płakał, bo o tej godzinie masz "kolo z matmy"?
1
Pepe jest kontuzjowany, więc nie jest w formie :)
i w sumie nigdy nie był łączony z Barcą. Bo kto by go chciał :)
0
Okrągły.
3
Ślepota to może złe słowo, ja bym to raczej nazwa subiektywnie-madryckie widzi-mi-się,
dla przykładu, Madryt mówi widzi mi się karny i ciach Messi fauluje.
0
Dzięki, przeprowadziłem monolog i ciągle mi śmierdzisz hipokryzją. Zastanawiam się jak można napisać taka głupotę jak Ty i tego nie widzieć, ale to już temat na inny monolog :)P.SSwoją drogą ten monolog, to był super pomysł, przynajmniej nie musiał zniżać się do Twojego poziomu i czytać Twoich głupot. Jeszcze raz dzięki.
0
nie rozumiesz "fanboystwa" w kwestii strojów, ale w kwestii butów już tak?
czy oby na pewno wszystko się tutaj zgadza?
0
zaraz będzie kontr-wiadomość, że Nike może ułatwić Messiemu pozostanie w Barcelonie
1
Podobno gościu komentował jak zwykły burak,
meczu nie oglądałem na TVP Sport, więc nie powiem dokładnie jak to wyglądało, w liście otwartym masz przykłady.
Swoją drogą, poziom komentowanie na innych kanałach wcale nie jest lepszy. I nie piszę tutaj tylko o meczach Barcy, ale ogólnie. Mecz zwyczajnie komentowane są "po poslkiemu", a nie po polsku.
1
Nie wiem czy już ktoś o tym pisał czy nie, ale na wszelki wypadek:
Konkurencyjna-zaprzyjaźniona strona Blaugrana napisała otwarty list do TVP Sport, odnośnie żałosnego komentowania M.Kołodziejczyka.
Dotyczy to meczy z dnia 8.01