45

@Redakcja
Może taka mała propozycja do redakcji, aby umieścić licznik bramek MSN gdzieś w widocznym miejscu na stronce, bo co artykuł, to widzi się to samo pytanie.

0

A tak pomiędzy turkusem i błękitem,
To podobna sytuacja była z kolorem szkarłatnym koszulek Barcy...waliło różem, aż bolało.

2

Prawdziwy mężczyzna rozróżnia tylko dwa kolory:
ładny i brzydki.
Ten może być :D

0

po dwóch bramkach Mesiego w meczu z Depo, mają 117 bramek.
albo jak napisał kolega wyżej 116 :D

0

jestem ciekaw czy przeczyta Twój komentarz :)

0

Captin obvious?

0

Wiesz, że zmian dokonuje się, aby zawodnik mógł sobie pograć - jeśli jest to mecz o pietruszkę, a także zdejmuje się w ostatnich minutach zawodnika, którego stadion chce pożegnać (czytaj Xavi)

0

jak to to samo? bo nie widzę podobieństw pod żadnym względem.
Katar to wielka kasa, sam widzisz jak się zakręcił i do tego robotę dla braciszków znalazł.

0

Nie wiesz, że Polak potrafi?

25

Szkoda, że w artykule nie pojawiły się żadne rekordy z LaLiga i/lub Europy.
Z tego co kojarzę, to najlepszy rekord ma Van Der Sar z ponad 1000 minut bez straconej bramki.

32

Chodzi o hajs.

2

Do zielonego należałoby jeszcze dorzucić publikę. W końcu stanęli na wysokości zadania (obowiązku?).

0

Spoko, kiedyś w końcu zagra :)

0

Nie oszukujmy się, on nawet na rozgrzewkę nie wyjdzie.

0

ja oglądałem w zeszłym sezonie i nie mam żadnych uwag, mecz leci, piwko jest, nie ma co narzekać

Teraz też jest kod pod kapslem?

0

Kto by chciał się zachwycać facjatą Coentrão?

0

Rozumiem, ale wtedy by zajął miejsce kogoś, kto mógłbym pomóc drużynie w trudnej sytuacji.

0

A kiedy ma zagrać? nie ma rytmu meczowego, za plecami jest RM, więc nie ma czasu na "sprawdźmy go".

0

"nie przeszedł testów medycznych w Realu"
tak, tylko, że 3-4 lata przed tym jak trafił do Barcy

3

Poważnie, a Verma, który przez rok leczył kontuzję? Tu było jawne przepłacenie.
Sytuacja Javiego jest podobna do Gabiego Milito - raczej ciężko coś takiego przewidzieć.

56

Więc niech rozstrzygną to w finale LM, kto zgranie tryplet.

0

Miał być powiem młodości i zaskoczenia, a jest asekuracyjna gra.
Szkoda.

0

PS2.
Przeciętny Rafhinii.

1

Wydawało mi się, że od początku ligi tak gra.
Podsumowując, ma cały czas tak samo ciężko.

5

ciągle jest coś takiego jak rytm meczowy.
Suarez (mimo,że nie kontuzjowany) od razu grał na swoim poziomie?

0

A nie miały być wyzerowane w finale?

6

Fusy

0

Chyba jednak liczą się wygrane w finale.

1

Bez urazy, ale już wszyscy o tym wiedzą.
Nie trzeba tego wałkować co news.

0

Czyli to powiedział Bojan wg AS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?