LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
@Redakcja
Może taka mała propozycja do redakcji, aby umieścić licznik bramek MSN gdzieś w widocznym miejscu na stronce, bo co artykuł, to widzi się to samo pytanie.
0
A tak pomiędzy turkusem i błękitem,
To podobna sytuacja była z kolorem szkarłatnym koszulek Barcy...waliło różem, aż bolało.
2
Prawdziwy mężczyzna rozróżnia tylko dwa kolory:
ładny i brzydki.
Ten może być :D
0
po dwóch bramkach Mesiego w meczu z Depo, mają 117 bramek.
albo jak napisał kolega wyżej 116 :D
0
jestem ciekaw czy przeczyta Twój komentarz :)
0
Captin obvious?
0
Wiesz, że zmian dokonuje się, aby zawodnik mógł sobie pograć - jeśli jest to mecz o pietruszkę, a także zdejmuje się w ostatnich minutach zawodnika, którego stadion chce pożegnać (czytaj Xavi)
0
jak to to samo? bo nie widzę podobieństw pod żadnym względem.
Katar to wielka kasa, sam widzisz jak się zakręcił i do tego robotę dla braciszków znalazł.
0
Nie wiesz, że Polak potrafi?
25
Szkoda, że w artykule nie pojawiły się żadne rekordy z LaLiga i/lub Europy.
Z tego co kojarzę, to najlepszy rekord ma Van Der Sar z ponad 1000 minut bez straconej bramki.
32
Chodzi o hajs.
2
Do zielonego należałoby jeszcze dorzucić publikę. W końcu stanęli na wysokości zadania (obowiązku?).
0
Spoko, kiedyś w końcu zagra :)
0
Nie oszukujmy się, on nawet na rozgrzewkę nie wyjdzie.
0
ja oglądałem w zeszłym sezonie i nie mam żadnych uwag, mecz leci, piwko jest, nie ma co narzekać
Teraz też jest kod pod kapslem?
0
Kto by chciał się zachwycać facjatą Coentrão?
0
Rozumiem, ale wtedy by zajął miejsce kogoś, kto mógłbym pomóc drużynie w trudnej sytuacji.
0
A kiedy ma zagrać? nie ma rytmu meczowego, za plecami jest RM, więc nie ma czasu na "sprawdźmy go".
0
"nie przeszedł testów medycznych w Realu"
tak, tylko, że 3-4 lata przed tym jak trafił do Barcy
3
Poważnie, a Verma, który przez rok leczył kontuzję? Tu było jawne przepłacenie.
Sytuacja Javiego jest podobna do Gabiego Milito - raczej ciężko coś takiego przewidzieć.
56
Więc niech rozstrzygną to w finale LM, kto zgranie tryplet.
0
Miał być powiem młodości i zaskoczenia, a jest asekuracyjna gra.
Szkoda.
0
PS2.
Przeciętny Rafhinii.
1
Wydawało mi się, że od początku ligi tak gra.
Podsumowując, ma cały czas tak samo ciężko.
5
ciągle jest coś takiego jak rytm meczowy.
Suarez (mimo,że nie kontuzjowany) od razu grał na swoim poziomie?
0
A nie miały być wyzerowane w finale?
6
Fusy
0
Chyba jednak liczą się wygrane w finale.
1
Bez urazy, ale już wszyscy o tym wiedzą.
Nie trzeba tego wałkować co news.
0
Czyli to powiedział Bojan wg AS.