0

"Z powodu ostrożności Brazylijczyk nie zagra w najbliższym spotkaniu."

Chyba w najbliższych dwóch . W końcu jeszcze nie ograny i nie wyjdzie przecież na RM.

0

"zwycięsca"? Jesteś pewien? :)

0

co do samego Bojana, nigdy nie byłem jego fanem, a czy swoje osiągnie... być może, ale nie w reprezentacji, do której pukają i włażą już z butami młode gwiazdy (Jese,Munir,Dele,Paco). Przy czym sam Costa ma "tylko" 26 lat.

0

Nie skreślam go, uważam tylko za błąd, żeby nadać mu format super-objawienia.
Owszem, pochwały się nalezą, w końcu czymś sobie zasłużył, że się tutaj znalazł i z pewnością nie jest to przypadek. Tylko kwestia odnalezienia się wśród gwiazd 1-szego zespołu i związana z tym presja.

1

A widziałeś posturę Messiego jak debiutował?

0

Na poważnie, w sensie... już nad nim pieją i już ciąży na nim presja. Dlatego uważam, że skończy jak Bojan albo Tello.

0

kolejny Bojan....

3

wiem o co ci chodziło, wiem, że nie potrafisz używać znaków interpunkcyjnych i wiem,że nie rozumiesz

kończę, słyszałem, że nie ma co gadać z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

i tak już zmarnowałem swój czas

0

nie mam w niej nano - jednostek, wiec nie da rady,aby cie zmierzyc

0

Dokładnie tak, ale to już ich indywidualna kwestia czy zmądrzeją.

0

pewnie tak, kupił samochód i nie starczyło mu na mieszkanie, więc śpi w aucie, celna uwaga sherlocku

2

tzn, że nie miał

1

Jak Ci kiedyś ukradną ,daj Gościu z góry, samochód, to wtedy będziesz miał JP na 100%.

0

brakuje jeszcze 6

0

szczególnie piłkarza Barcy... to już w ogóle przesada

0

szalony

0

nie będziesz mi mówił (pisał) co mam robić

P.S.
Nie powinieneś tego komentarza wrzucić do przeglądu gazet?

2

hehe, Je...any odpisał :)

2

Tylko czemu tak późno do nas trafił?

14

Super, a później co masz? biologię? Koniecznie napisz!

3

do takiej, w której nie będzie się przewracał co 5 minut.

1

czytamy, czytamy!

0

Pewnie dlatego, że lepiej panuje nad piłką i ma bardziej potrafi lepiej podać?
Co przy grze Barcy jest bardzo istotne.

0

Kawał ....członka z niego.
W sensie, nie dogadywali się :)

0

Jakby, gdyby, musili też kupić Suarez i Rakitica, przecież to nie jest tak hop siup,że wykładasz i masz

0

a zdajesz sobie sprawa, że gościu nie był na sprzedaż?
ja ktoś Ci uzbiera na Messiego tzn,że każdy może go kupić?Nie wspominając już o tym, że trzeba najpierw sprzedać Alvesa i Pedro, jeszcze za kwoty ,które podałeś.

3

Jonathan Woodgate był większą i droższą szklanką.

0

był jeszcze ktoś taki jak Pep
i wtedy niby zwracali się do niego per mister

0

Serio?

7

Kurka...jak zwykle zapomniał dołożyć drugiej nogi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?