LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Z powodu ostrożności Brazylijczyk nie zagra w najbliższym spotkaniu."
Chyba w najbliższych dwóch . W końcu jeszcze nie ograny i nie wyjdzie przecież na RM.
0
"zwycięsca"? Jesteś pewien? :)
0
co do samego Bojana, nigdy nie byłem jego fanem, a czy swoje osiągnie... być może, ale nie w reprezentacji, do której pukają i włażą już z butami młode gwiazdy (Jese,Munir,Dele,Paco). Przy czym sam Costa ma "tylko" 26 lat.
0
Nie skreślam go, uważam tylko za błąd, żeby nadać mu format super-objawienia.
Owszem, pochwały się nalezą, w końcu czymś sobie zasłużył, że się tutaj znalazł i z pewnością nie jest to przypadek. Tylko kwestia odnalezienia się wśród gwiazd 1-szego zespołu i związana z tym presja.
1
A widziałeś posturę Messiego jak debiutował?
0
Na poważnie, w sensie... już nad nim pieją i już ciąży na nim presja. Dlatego uważam, że skończy jak Bojan albo Tello.
0
kolejny Bojan....
3
wiem o co ci chodziło, wiem, że nie potrafisz używać znaków interpunkcyjnych i wiem,że nie rozumiesz
kończę, słyszałem, że nie ma co gadać z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem
i tak już zmarnowałem swój czas
0
nie mam w niej nano - jednostek, wiec nie da rady,aby cie zmierzyc
0
Dokładnie tak, ale to już ich indywidualna kwestia czy zmądrzeją.
0
pewnie tak, kupił samochód i nie starczyło mu na mieszkanie, więc śpi w aucie, celna uwaga sherlocku
2
tzn, że nie miał
1
Jak Ci kiedyś ukradną ,daj Gościu z góry, samochód, to wtedy będziesz miał JP na 100%.
0
brakuje jeszcze 6
0
szczególnie piłkarza Barcy... to już w ogóle przesada
0
szalony
0
nie będziesz mi mówił (pisał) co mam robić
P.S.
Nie powinieneś tego komentarza wrzucić do przeglądu gazet?
2
hehe, Je...any odpisał :)
2
Tylko czemu tak późno do nas trafił?
14
Super, a później co masz? biologię? Koniecznie napisz!
3
do takiej, w której nie będzie się przewracał co 5 minut.
1
czytamy, czytamy!
0
Pewnie dlatego, że lepiej panuje nad piłką i ma bardziej potrafi lepiej podać?
Co przy grze Barcy jest bardzo istotne.
0
Kawał ....członka z niego.
W sensie, nie dogadywali się :)
0
Jakby, gdyby, musili też kupić Suarez i Rakitica, przecież to nie jest tak hop siup,że wykładasz i masz
0
a zdajesz sobie sprawa, że gościu nie był na sprzedaż?
ja ktoś Ci uzbiera na Messiego tzn,że każdy może go kupić?Nie wspominając już o tym, że trzeba najpierw sprzedać Alvesa i Pedro, jeszcze za kwoty ,które podałeś.
3
Jonathan Woodgate był większą i droższą szklanką.
0
był jeszcze ktoś taki jak Pep
i wtedy niby zwracali się do niego per mister
0
Serio?
7
Kurka...jak zwykle zapomniał dołożyć drugiej nogi!