1

TOP 0 jak nic.

0

Dobrze chciał, to pewnie nie jego wina, że kolejności nie zna.

1

Czy na pewno?

0

Jeśli to prawda, to ja już nie wiem na co on liczy.

1

Szczerze, to nic genialnego w nim nie widzę.

0

pewnie jest jakiś powód

0

żebyś mógł wejść :)

1

w sumie to nie powinienem na ciebie zwracać uwagi, ale to uczulenie na idiotów... sam wiesz,ze z alergią ciężko wygrać

6

Prywatna wiadomość od Makar747474
"Ty za to nie masz mózgu ,i jeszcze raz coś napiszesz w moim kierunku dzieciaku to będziesz tego żałował do końca życia!!!"

Już żałuję!Swoją drogą, byłbyś ciekawym przypadkiem dla paleoantropologa.

5

źle użyłeś mózgu

8

Już nie przesadzaj, to teraz jak tylko powie,że strzeli bramkę to już jest pustakiem? Trzeba w końcu zdjąć klapki z oczu i najlepiej skupić się na swoim podwórku.

2

Ty tak na poważnie?

1

No jasne,że tak.. na samą myśl, że zagra Suarez powinni robić w gacie.
Już niedługo ich płacz, przemieni się w szloch... już w sobotę :)

3

niech płaczą, wiedzą co robią, w końcu wraca ich przyszły koszmar

0

skubany ma nosa :)

1

MD,AS,Fakt...jeden grzyb.

0

spoko :)

0

można to sprawdzić m.in na stronie głównej, prawy górny róg

1

można to sprawdzić m.in na stronie głównej, lewy górny róg

1

zawodnicy Bayernu, nie było żadnych samobójów

2

Jak idiota powie "A", to pewne jest, że dalej powie "B", a może i "C" - w końcu to idiota. W każdym bądź razie nie ma czym się przejmować :)

0

a na obecną chwilę kogo innego chciałbyś zobaczyć?
nieogranego Bartrę czy 'biegający-we-mgle' Pique ?Masche przynajmniej zamiata i walczy do końca, a Ryży wydaje się być pewniejszy niż Pique.

8

Może to jest źle zinterpretowane, może Lucho pytał Messiego "jak się czujesz, chcesz zejść czy pograć", Messi machnął, że OK, to w odpowiedzi dostał "OK, to buziaczki, ściągnę kogoś innego"
i po co ta afera?

0

w sumie, napisałbym to samo co @siwy_cwaniak :)

0

Przecież on to widział w trakcie meczu.

1

"W mediach gorąco, że nie chciał zmiany i Luis będzie chciał pokazać kto tu rządzi"
LE mówił, że nie interesują go media!

Poza tym widziałeś to na meczu czy może na filmiku? Bo to wielka różnica, szczególnie jak komuś zwracasz uwagę.
Poza tym, skąd wiesz, że filmik nie był tak sklejony, że Messi odwraca się plecami jak woła go LE?

0

Myślę, że LE już nie raz powiedział co myśli o mediach i ich spekulacjach.

0

Busquets na bramce? :)

0

http://www.fcbarca.com/kontakt
dział techniczny i opisz problem :)

0

Pamiętam, że robił szał, ale zawsze miałem wrażenie, że wychodził z myślą, że skoro gra w FCB, to zawsze wszystko mu wyjdzie. I często te jego zagrania były o kant....
Pamiętam też jak Carlos P. z nr 5 na plecach go za to opieprzał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?