LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oczywiście, że możesz. Po to jest forum. Dlatego też wyraziłem swoją opinię.
3
Dlatego mają sztab, aby o tym decydować.
24
O co wam wszytki m chodzi, żeby go nie wypuszczać na mecz od pierwszej minuty?
Jeśli jest zdrowy, to czemu ma nie grac? Równie dobrze w każdym kolejnym meczu może mu się nawrócić kontuzja.
1
Kolega wykupił. Nie cielo, ale na Grań Derbi pewnie szatnie.
2
Chyba ktoś nie chce Nolito w drużynie.
0
Goli...
0
Kibic Realu z koszulką Messiego?
Było w ostatnim meczu Realu z Sevilla.
http://www.mirror.co.uk/sport/row-zed/lionel-messi-real-madrid-shirt-6796456
0
Komentarz usunięty
0
raczej kijowo, ale stabilnie :)
7
No i w końcu mamy niezawodnych wychowanków - Munira i Sandro :)
3
...a jednak z komentarzem
6
W żadnej.
0
Trochę kicha... ale co zrobisz. To on tam stoi i trzeba trzymać kciuki.
3
Powaga? A gdzie moment podania piłki? Po grzyba ta linia, jeśli nie ma uchwyconego momentu podania?
0
Ja tak samo, aż się dziwię, że asystował.
Co do strat, to górowali Pique, Alba i Alves. Czasami nie wiem, czym się kieruje trener przy zmianach.
0
Chyba nie złapałes tego, co autor miał na myśli.
10
Nie raka, tylko komórki nowotworowe. Delikatna różnica.
0
Żaden kłopot.
2
acestream.org - tutaj sciągasz aplikację. Instaluje się aplikacji i niby wtyczka, która uruchamia aplikację ze stronki - cos al'a sopcost.
Głownie wyszukujesz streamy na tej stronce: livefootballol.com/channel/
Czasami zdarzają się z angielskim komentarzem.
Alternatywnie (czasami lepiej) skorzystać z rojadirecta.me
tam też są linki do ace'a.
Trzeba chwilę poczekać, obraz się stabilizuje i nie ma problemów z zacinaniem.
0
Polecam ace streama.
Działa na zasadzie torrentów.
1
Jeden wielki chaos.
0
Tak krótko napiszę:
tylko nie Pique Babol.
12
Nie kumam, ma być smutny, że strzela dużo goli? Już bez przesady.
0
Jak nie wiedziałeś, to ciężko było się upewnić u wujka google?
0
aż się wyjaśni....jak to każda rozprawa
0
moda na modę na Naymara odcinek.....
11
Jeszcze parę przecinków i będzie git :)
4
Gdyby Babcia miała wąsy....
Można napisać "dobrze, że to się tak toczy....".
Przecież to oczywiste, że gdyby to, to by tamto.
Też nie jest fanem gdybania, ale cieszę się, że tabela się układa tak, mimo niedyspozycji Barcy.
0
Oczywiście, że tak. Jestem za tym, żeby wspierać - zauważ jednak, że chłopaki zamiast się starać, to gubili się w podaniach między sobą (trzech obrońców), dlatego dla mnie gwizdanie było na miejscu. Szczególnie, że te ich "utrzymywanie się przy piłce" powtarzało się co chwila.
1
Wstyd, to było to co Barca grała. Chłopaki przegrywają 0:1 i podaje sobie piłkę w obronie. No jest za co klaskać.