4

Nic o gościu nie wiemy, ani jak wytrzymuje presję dużego zespołu, ani jak radzi sobie z przeciwnościami np. kontuzjami, wszyscy wiemy że gra w małym klubie który gra obronę Częstochowy na 20 metrze a gra w Barcelonie gdzie obrońcy są 50 metrów od bramki to inna dyscyplina sportu, koleś mimo swojej niby zajebistości nawet nie powąchał kadry która bramkarzy ma raczej przeciętnych a ten coś tutaj gada o transferze idealnym

0

W tej formie to ja wolę Minquezę w Barcelonie niż te 10 baniek

0

@Cule6173737377171 bo Diaz umie grać w polu karnym a my często mamy osamotnionego Lewego w 16-tce i taki schodzący skrzydłowy potrafiący się zachować w polu karnym byłby mile widziany. Druga sprawa to 85 baniek za 29 letniego gracza który miał 1 dobry sezon

0

@LeoMessiiBarcaPepa taaa, a kto będzie pojedynki fizyczne z rywalami w polu karnym wygrywał? Alvarez co ma 170 cm i waży 40 kilo? Wy wiecie w ogóle że Alvareza to Simeone wystawia jak może grać z kontry a jak trzeba powalczyć z autobusem rywali to wpuszcza 2 metrowego Sorlotha? A my z kontry nie gramy nigdy, może raz w sezonie z PSG, tak wiecznie autobus

0

W PSV podobno grał genialnie ale na jaką pozycję? Wahadłami będziemy grali?

0

@Rarenzio i czyja wina to zero osiągnięć? Jego czy słabego narodu który nie potrafi dać 3-4 graczy na podobnym poziomie?

0

swoją drogą jak polecałem L. Enrique do Barcy przed i po Xavim to mi mówiliście że to przereklamowany trener któremu nowoczesna piłka odjechała, czemu wy zawsze nie macie racji :)

0

mamy no nejma za 25 baniek na świetnie obsadzoną pozycję, brawo Laporta

0

tak genialne, kupmy 3 bramkarza no nejma do rotacji za ostatnie zaskórniaki które mamy licząc że nasłane boty zmuszą ter Stegena w kwiecie wieku do odejścia do Arabii (bo innych ofert nie ma. Już FDJ pokazał że w dupie ma boty Laporty i celowane artykuliki zaprzyjaźnionych tzw. dziennikarzy

1

mała różnica jeżeli porównać ciekawą piłkę Barcelony i męczybułę Realu...

0

@Murazor akurat nawet L. Enrique ma Williana Pacho który nie bardzo rozgrywa za to świetnie broni, od rozgrywania piłki są tam Marquinhos, schodzący do środka boczni obrońcy albo cofający się Vitinha który gra trochę na wzór naszego Xaviego który odbierał piłkę od Puyola na 30 metrze od bramki i inicjował akcje

0

30-to letni średniak, widzę 3 bramkarzy lepszych z samej Polski

1

Po kij ten Frimpong ciągle na stronie o Barcelonie, koleś jest tak cienki w obronie że Alexander Arnold to przy nim opoka defensywy

0

@Murazor jak był w formie to nikt nie płakał strasznie nad tym, niby wiedzieliśmy o tym ale póki niszczył napastników to była drugorzędna sprawa

0

Araujo w formie bezsprzecznie lepszy ale my potrzebujemy następcy Martineza

8

pamiętam komentarze że tracimy wielki talent :) wcześniej to samo z Jutglą...

0

@ViscaelBarca2007 na dzisiaj to mamy 24 letniego bramkarza czyli żaden wielki talent do rozwoju, który nie jest sprawdzony na żadnym poziomie z wyjątkiem la liga, który nie nie jest powoływany do kadry bo trener woli Simona i Remiro (żadne orły), od którego trener w u21 wolał Tenasa i Arizabalage, który nie grał w żadnych pucharach, który nie grał w żadnym poważnym meczu, który gra w klubie gdzie obrońcy bronią Częstochowy od pierwszej do ostatniej minuty więc jest trochę łatwiej niż w klubie gdzie obrońcy grają na 50 metrze, czyli faktycznie nie ma nic co mogłoby go predysponować do gry u nas ale kilka artykułów w prasie i Katalońskie pochodzenie zmienia wszelkie perspektywy. A ja wam podaje gościa który gra na topowym poziomie od 10 lat mimo że ma 26 czyli jeszcze 10 przed nim, który raczej nie zawodzi (tak wiem że miał gorsze miesiące, jak każdy), który gra w klubie któremu systemowo najbliżej do nas, który właśnie wybronił im ćwierćfinał i półfinał LM, który grał już w finałach LM i Euro, który średnio gra nogami (ale nie gorzej niż Wojtek), i który będzie za rok za darmo a za no nejma trzeba dać 30 baniek. Trochę jednak różnica

0

trochę dziwne że taki kot w oczach fanów Barcelony nie dostaje powołań do kadry a dostają je Remiro czy Simon. Pytanie czy łysy nie ogarnia czy może znowu wy... Donnaruma ma kontrakt do 2026, podobno preferuje Włochy ale ofertę od Barcelony na pewno rozważy zwłaszcza że za rok będzie za darmo, ma 26 lat czyli 2 więcej od Garcii a ogrania na najwyższym poziomie ma 200 razy więcej

0

@Terroriser więcej ich było, razem z 4

0

napastnik kompletny, Pan Robert z Polski

0

@MirusAmisz wielu nienawistnych małych polaczków na pewno nie będzie

1

klasa Pan Robert, 100X3

0

@zibi co jest nie na miejscu? jedna kontuzja w której Yamal straci 1 sekundę z szybkości i stanie się przeciętniakiem tak samo jak Fati

2

piłkarz za darmo typu Tah nas omijają a my kupujemy Diaza za 8o baniek. Skończy się po taniości na Rashfordzie

0

@4Fabregas4 taa i ma 172 cm wzrostu a robotę 9-tki robią za niego Thuramy a wcześniej Lukaki. Koleś jest dobry tylko w systemie z 2 napastnikami

0

@czarek78 meritum popieram ale Nico radzi sobie w kadrze Hiszpanii która nie gra z kontry więc nie jest z tym tak źle. Brakuje nam też gracza który pod nieobecność Yamala zrobi coś z niczego a Diaz taki nie jest, już bardziej Nico

0

lubię takich orłów z mentalnością komunistów co komentują życie prywatne piłkarzy. Koleś wygrał mistrza a ten szuka czy w dziurawych skarpetach nie przyszedł na fetę. Jeszcze czepia się kolesia który zgodził się dołączyć do bankruta po zakończeniu kariery

1

A tak z innej bajki? Czy przeciwnicy Flicka się już pokajali za to co wygadywali przed jego przyjściem? Albo przeciwnicy Luisa Enrique którzy próbowali nam wmówić że obaj to są przereklamowani i średniej jakości trenerzy???

0

@Arekvip przecież ulubiony model stopera Guardioli to mały konus który nie potrafi bronić ale za to świetnie wyprowadza piłkę, czyli Araujo nie spełnia żadnego warunku

0

Miał słabo broniącego prawego obrońcę teraz ma bardzo słabo broniącego. Żeby zakamuflować jego braki trzeba będzie cały system przeformatować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?