1

mało było Kepów i Asensjów żeby nie brać za dużą kasę bramkarza który rozegrał 1 dobry sezon w ogórku hiszpańskim??? Donnaruma ma ostatnim rok kontraktu i ponoć nie chce przedłużyć, nie profil na Barcelonę ale radzi sobie w drugim najbardziej ofensywnym zespole w Europie, 26 lat, jego występy w fazie pucharowej LM genialne . Jak się pojawia nazwisko Bułki to równie dobrze może być Grabara. Od kota w worku z Espanyolu albo innej Mallorki lepszy byłby jeden z bramkarzy Bilbao Simon albo ten Arricośtam, chociaż na poziome LE otrzaskani

0

@Ja124477yr4 mogą mieć 30 lat i nie mieć tej umiejętności, to nie jest coś co każdy dostaje z wiekiem

0

@mkl87 już widzę jak topowy niedawno stoper na świecie leci do jakiegoś Bournemouruoundsadsajdkakjajkk 14 w lidze angielskiej mając zimą oferty z Juventusu, Bayernu, Liverpoolu itd.

0

@Ja124477yr4 który z nich umie organizować obronę jak Martinez?

1

@PJ777 "wolałbym Isaka" :) No ja też bym wolał Porsche od starego Opla tyle że mnie nie stać

0

Z ciekawości zerknąłem na statystyki FDJ no bo w sumie nie grał źle w kolejnym meczu ale jednak czegoś brakuje. Koleś ma 0,8 odbioru i 0,3 przechwytu na mecz w sezonie, szanujący się defensywny pomocnik powinien mieć koło 3,0 i 1,5-2, nawet Pedri nie będący DP ma 1,7 odbioru na mecz. Także FDJ w ataku ok ale transfer prawdziwego defensywnego pomocnika nas czeka, na początku od biedy może być ten Thomas Partey za darmo jakby go ładnie przekonać ale to na sezon góra dwa

0

@seeba kto twoim zdaniem za niego odpowiadał w tej akcji?

0

Komentarz usunięty

0

@seeba bramke zawalił, nie upilnował murzyna

0

Człameni sam przepycha Martineza i słabego Christensena :)

0

Czasem przeglądam strony innych klubów ale na żadnym nie było takiej głupizny z hejtowaniem własnego gracza który ma gorszą formę, czyżby średnia wieku była tu 5 lat niższa niż tam?

0

tyle z waszego Christensena

5

Dzisiaj znowu jebiemy z defetystów??? Rymsony, szczurzesyny, dżemerasy , fabregasy i inne leszcze. Już mistrz przegrany w 10 minucie był...

0

@fcb__fan Maćka Maciaka?

0

@Czarny_ck ale nie ma w przyrodzie czegoś takiego że gracz będąc młody dojeżdża mentalnie a nagle przestaje. Po prostu Araujo bazuje na fizyczności i jak jest bez formy to traci dużo więcej niż gracz bazujący na ustawieniu czy technice. Nie ma czym tego nadrobić. Półtora roku temu jak był zdrowy to takich Natanów czy Thuramów to niszczył fizycznie, pakował do kieszeni i wyprowadzał z pola karnego. Wystarczy że przestanie łapać kontuzje które wytrącają go z rytmu a po Dembele widać że można jak się trafi na odpowiednich lekarzy. Inna sprawa że przestał być nietykalny i jakby się pojawiła okazja do wymiany za np. Cambiaso albo jako część zapłaty z Isaka to ja bym ją przemyśla, z gotówką bym uważał bo zaraz Tebas znajdzie jakieś nieprawidłowości i nie pozwoli nam jej wydać

2

A mnie śmieszą te dyskusje. W normalnym topowym klubie jak gracz jest bez formy i zawala mecze to siedzi na ławie i się nie podnosi, czeka się aż wróci do formy, a u nas musi grać bo ława jest gówniana i każdy kolejny błąd powoduje następny, błędne koło. Ale na la rambli głupole zamiast poczekać aż ktoś wróci do formy to od razu piszą o sprzedaży, w zeszłym sezonie sprzedawaliście Pedriego pamiętacie orły? bo był w słabej formie... Pisaliście że sierota i że ciągle coś go boli...Znawcy wychowani na bravo sport

3

gdzie te damcie sramcie i inne leszcze co chciały zmieniać Martina, Olmo i Garcie w przerwie??? Do tarcia chrzanu się nadajecie

1

jakby to Araujo faulował to byście się zesrali ze złości, a jak Cubarsik to nic się nie stało...

0

Arnold poprawił defensywę w tym sezonie, to już nie jest chorągiewka jak kiedyś, solidny poziom, raczej nie gorszy niż Balde

0

@MILOSZ_F22 kurfa skreślać obrońcę z takim potencjałem bo kilka razy miał pecha, trzymacie mnie. Pewnie jesteś z tych orzełków co skreślali Pedriego jak miał słabszy okres

1

@Wojtek84 nawet Michael Jordan by się tak nie wyciągnął, ochłoń

0

taki fajny mecz pod typowego kibica z la rambli, jakiś no nejm się wyróżni na tle ogórków to potem będą go wciskać do pierwszego składu przez następne 2 lata

0

@Arnokk tu mam wrażenie tutaj role winnych są obsadzone już przed meczem, wiadomo że Araujo winny choć dał świetną zmianę a ulubieńcy nigdy nie są winni nawet jak stoją przy strzelcu i są na wszystkich telebimach

0

@Alexkill717 wy oglądacie mecz, kto krył Dumfriesa obrońcy?

1

@BISHBASHBOSH jaki kurfa Araujo, nie winisz Olmo który nieudolnie krył Dumfriesa tylko Araujo który miał swojego, groźnego rywala i wyskakiwał to tyłu ratować biernego Hiszpana???

4

a ja mówiłem że słabe warunki fizyczne będą się mściły ale nie bo nas to nie tyczy mówiliście

2

jak ktoś chce wystawiać Olmo na 9-tce to nie rozumie gry Olmo. Cała siła tego zawodnika to wchodzenie z drugiej linii w chwili gdy nikt nie patrzy, stoperzy zajęci są 9-tką, a defensywni pomocnicy swoją strefą. Wciskanie go na szpicę gdzie dostanie indywidualne krycie to gwałt na rozumie. Do tego słabo gra tyłem do bramki, słabo wygrywa pojedynki fizycznie 1 na 1, nie ma skoczności, siły, zdrowia by się kopać z końmi itd. zero pożytku

1

@catalanian09 jeszcze zdrowiem mógłby się Brazylijczyk podzielić

2

@MroQ ty poczekaj czy chociaż do 60 minuty dotrwa

0

coś mało płaczecie, zwykle o tej porze jest już sezon pogrzebany, zespół do niczego się nie nadaje, trener to zwolnienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?