0

@MILOSZ_F22 przecież tam spalonego nie było to czego ty byłes pewny, ręki chyba Suareza

2

Co za dno, nie było spalonego ale była ręka Suareza. Taka prawda

0

@ziomal88 jest ogar88 i koledzy tuskowicze elita la rambli. Ja pisze że powinien uczyć się od gości w jego warunkach fizycznych a ten mi pisze jakieś głupoty że obrońca to nie tylko wzrost, jak na to wpadłeś?

0

Cubarsik ty nie oglądaj van Dijka to inaczej się gra jak się ma 193 cm, 95 kilo, ponadprzeciętną szybkość itd a inaczej jak się ma 183 w kapeluszu, 70 kilo i maksymalną szybkość w 4 setce LM. Ty lepiej sobie pooglądaj Marquinhosa z PSG albo Ake z City

2

za 25 baniek to tylko zapakować i bez namysłu oddać

0

@Sebolinho pewnie mógłbym twoim ojcem być, rzeczywiście nie ma sensu jak ty Puyola z bravo sport i youtubka znasz

0

@Sebolinho że za bardzo w legendy wierzysz. Wywiady ale raczej drugorzędnych piłkarzy jak Beletti z tamtych czasów pokazywały że krzyki Puyola były raczej motywujące a nie opierdalające, nie było mitycznego ustawiania do pionu tylko pomoc, wskazówki, piąteczki po dobrych interwencjach, ciągłe motywowanie, ustawianie, taki dobry ojciec z groźną twarzą a nie debil typu Zlatan

0

@Sebolinho aj ta mityczna moblizacja Puyola, naprawdę wierzycie w to że po 3 kurwa Puyola goście klasy Xaviego, Ronaldinho, Eto i Messiego dostawali nagle skrzydeł?

0

@lukkobe brałbym bez zastanowienia ale trzeba zauważyć że problemem jest fakt że koleś ma 29 lat i zaczął grać tak dobrze rok temu z okładem, należy wybadać skąd ta nagła zwyżka formy. Wcześniej to był człowiek klops a nas nie stać na ślepe strzały

0

@RC28 na tej zasadzie to nie ma pewności czy Haaland z Mbappe by się sprawdzili, przypomnijmy przypadek Coutinho

0

@korn234 chyba w tym miesiącu dwie

4

Pan Robert jak zwykle klasa, fabregasy znowu w ciupie

0

@isko890 kurfa już dwa orły które wyciągają jakiegoś patriotę ze zdania w którym nie ma nic o patriotyzmie :) Tusk też jest patriotą pewnie tylko że nie polskim raczej

0

kolejny etap wyjaśniania tuskowiczów przez Pana Roberta, bardzo dobrze, lubie jak antypolacy cierpią

0

@turhiay jakiego błędu z Sevilla jak by spalony i Martinez był ostatni?

0

@turhiay Po pierwsze co zawalił? Wystąpił z Balbastro nic nie zwalił, z Betisem nic, z Realem nic, z Getafe nic, z Alaves nic, z Sevillą nic nie zawalił (powtórki pokazały że przy bramce był spalony a ostatnim obrońcą był Martinez), więc gdzie te wiele bramek? po drugie nawet gdyby to ty wiesz że on jest po kontuzji wielomiesięcznej i że głupotą jest oceniać go teraz?

0

@pep71 kilku orłów 2 miesiące temu pisało że Mbappe to drugi Fati, że się skończył,

0

@Murazor ale wybroni ci Lukaku, Haalanda, Thurama, Mbappe a Cubarsik z Martinezem 1 na 1 nie bardzo, zagra na boku i wybroni w 3,4 przypadkach na 5 Viniciusa, a jak nie potrafi rozgrywać to niech go przesuną bliżej lewej a Cubarsik bliżej prawej do rozgrywania. Grał tak z Pique długi czas i nie było problemu. Martinez jest na granicy przejścia na drugą stronę rzeki, w maju będzie miał 34 lata i trzeba będzie go co pół roku oglądać z każdej strony ile jeszcze "pojedzie". Za te jego 7 mln rocznie co dostał to co najwyżej powąchamy skarpety kogoś z jego umiejętnościami gdybyśmy chcieli transferu

0

@Matheu12 na razie to Barca była bliżej bankructwa niż te "inne"

0

@th@les Araujo w formie to bije Martineza i Cubarsika na głowę

0

@ferdas_rawa w 2 meczach z ogórkiem ligowym, dzięki

0

@Radko1976 jak go kupowali za 70 baniek to miał sezon gdzie strzelił 4 bramki także wszyscy pukali sie po czole. Ja zresztą dalej nie wierze w niego, w zespole gdzie nie ma żadnej presji i gra o miejsce 5-8 to wszystko jest łatwiejsze

0

@Pussy Patrol albo inni muszą się nauczyć normalnie bronić a nie liczyć na taktykę która nikomu sukcesów nie dała

0

@Wojtek84 przeprosiłeś już Araujo za obwinianie go za brak spalonego?

0

Trochę wasze uprzedzenia co do Araujo wyjaśniło @ArchivoVAR . Saul był na spalonym to po pierwsze a po drugie nie Urus był ostatni tylko Martinez. Następnym razem może użyjecie głowy zamiast kłapać bez sensu

Tym co się podniecają Garcią polecam wstrzymanie do czasu aż zagramy przeciwko dobremu silnemu napastnikowi, przy takim znowu będzie gwałcony jak przez Williamsa, fizycznie nic się nie zmienił, dalej jest mały, grubawy, słaby fizycznie i wolny

0

@Pussy Patrol polecam przejrzeć co wykazało @ArchivoVAR . Spuszczacie się nad winą Araujo a się okazało że nie on był ostatni tylko Martinez a ogólnie Saul był na spalonym.

0

@Sebolinho tu nie ma polityki, tuskowicze to ładna nazwa tych co uważają że bycie Polakiem to wstyd, a jak ktoś się wyróżnia ponad resztę to trzeba go zgnoić

1

Brawa za poświęcenie dla Pana Roberta

0

@Pussy Patrol pieprzysz jakby był 2 metry za nim a tam między Araujo a Martinezem i Saulem była mijanka o pół łokcia

5

Inigo wiedząc że gra z kolesiem który rozegrał tylko 3-4 mecze w systemie ustawiania pułapek ofsajdowych na 60 metrze też powinien trochę wziąć to pod uwagę. Inna sprawa że Flick powinien nakładać kary na Araujo za to machanie ręką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?