LatajacyHolender
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zastanawiam się w której minucie Pan Robert po raz kolejny (sto któryś) wyjaśni młodych durnych prawiczków z la rambli szczurzychsynów itp.???
0
@maximo jak Polska tuska
1
@Rivaldinho11 głowę do boksu oddaj, nikt nie wierzy że płotka wchodząc za Lewego coś wniesie drugi mecz z rzędu
1
Pan Robert > kilku małych nieudaczników z LR
0
@Czarny_ck nie jesteś na czasie, L. Enrique to uwielbiał rekina jak ten pukał jego córkę, teraz jest raczej persona non grata
0
zwalniamy flicka
0
@czarek78 w żadnym poważnym klubie po 1 miesiącu słabszym nie ma mowy o zwolnieniu trenera który miesiąc temu rozkurwiał Real i Bayern
0
@czarek78 kurfa 3 mecze słabsze a ci już płaczą o zwolnieniach hahaha
0
@4Fabregas4 koleś prowokuje no bo nikt poważny nie chciałby zobaczyć leniuszka na DP
0
@PuszkinFan zjazd to ma City, my mamy lekką zadyszkę
2
z Gaviego taka 6-tka jak z koziej dupy trąbka, oczywiście było do przewidzenia
0
@viscabee9 objechanie obrońcy jak dziecko to źle ale jak Fort to uzasadniony wślizg
2
wasz Fort mvp, nie trzeba kupować bocznego obrońcy wcale
0
@szyper przecież to Forta objechali jak dziecko a nie środek obrony, to Kounde wystawił bramkę a nie środek obrony, ty masz oczy?
0
@franiu jadą go jak leszcza, wraca jak plażowicz do obrony czasami
0
ten wasz Fort ta sama chorągiewka co poprzednik
3
klasa światowa, Pan Robert z Polski
0
@Gregor1899 pajacowanie przez 10 minut to jest uzasadniona reakcja? To co on by zrobił po bramce samobójczej Janusza Jojko albo bramce Henry z Irlandią? Biednego by u czubków zamknęli
0
co ten nie pajacuje :)
0
W wy wiecie że nie możemy Christensena zarejestrować (tak wiem że kontuzja) a chcecie jakiegoś rezerwowego napastnika z dużą pensją żeby 5 razy w sezonie wstał z ławki?
0
kto to chciał Minquezę odkupywać ostatnio?
0
Swoją drogą wypożyczenie Zaragozy przy obecnym stanie naszych finansów uważam za mądrzejsze na tym etapie niż porywanie się na NIco za 60 baniek. W sumie to nam potrzebny jest ewentualnie koleś który w 8-10 meczach w których nie ma Jamala zrobi bajzel na boku a do tego nadaje się właśnie tani Zaragoza.
0
Ale wy jesteście orły, my nie mamy miejsca żeby Olmo zarejestrować i mamy wykreślić kogoś potrzebnego dla rezerwowej 9-tki która na żadnej innej pozycji nie zagra żeby mógł 10 razy w sezonie wyjść z ławki :)
0
@Michal4 24 chłopcze a za miesiąc z kawałkiem 25, także nie kombinuj, i co może jeszcze napiszesz, że jest młody i się rozwinie? :)
0
Koleś strasznie nierówny, dobry na Betisy czy Villareale nic więcej, do Pana Roberta zero podjazdu, zbędny bo po cholerę nam drogi w utrzymaniu zawodnik który 3 razy zagra w podstawie i 10 jako zmiennik w sezonie
0
@waletpl dobrze mówisz wafelpl
0
@MalanFCB co ty trabanta do ferrari porównujesz. Tomiyasu zagrał w Arsenalu 1 naprawdę słaby mecz, reszta dobra lub solidna, Kiwior z Daviesem to grali 1 naprawdę słaby mecz w... tygodniu, dwie defensywne niemoty.
Co do Hato dlaczego nie? Do końca życia będzie ogórki w Eredivisie ogrywał? Świetny zmiennik dla Blade i stoperów na początku i następca Martineza w przyszłości
2
W sumie dobrze, za niego przydałby się ktoś kto oprócz środka obrony ogarnia też lewą obronę, kogoś z niewielką pensją by dało się zarejestrować, Hato z Ajaxu (już widzę ten kwik antyholendrów), Tomiyasu itd. Guardiola jak kogoś kupuje na ławkę to zawsze multipozycyjnego
0
@Hawatkhar kolejny raz pisze, FDJ nigdzie się nie wybiera, powtarza to w każdym wywiadzie, odmówił nawet ten Haagowi. Priorytetem jest środkowy napastnik z umiejętnością gry na boku, lub skrzydłowy z umiejętnością gry na 9-tce, załatwia to sprawę skrzydła i w razie kontuzji Lewego, a ktoś taki jak Joao Pedro może zagrać także na 10-tce jeżeli zapragniemy gdzieś na ostatnie minuty dodać do Lewego kolejne centrymery i kilogramy w polu karnym
0
@Hawatkhar ale ty nie pisz że FDJ jest do odstrzału bo on jest sprzedawany od 2 lat i nigdzie się nie wybiera. Po przyjściu Nico na OŚP jest Raphinha/Olmo/Lopez/Torre. Jak nie widzisz problemu że podstawowy kadrowicz hiszpański będzie grał w jednym meczu góra 60-70 minut a w dwóch kolejnych góra 20-30 lub w ogóle to masz niezbyt dobre zdanie o ambicji naszych piłkarzy. Co do zrzucania odpowiedzialności to w najlepszych naszych meczach w tym sezonie na lewej stronie grał Raphinha który w zasadzie na tej stronie w ogóle nie bywał, był drugą 10-tką grając dużo bliżej środka a cała lewa strona były Balde. Spokojnie może w to miejsce wejść Fermin jeżeli nie skreślimy go po 2 nieudanych meczach na tej pozycji