0

Zastanawiam się w której minucie Pan Robert po raz kolejny (sto któryś) wyjaśni młodych durnych prawiczków z la rambli szczurzychsynów itp.???

0

@maximo jak Polska tuska

1

@Rivaldinho11 głowę do boksu oddaj, nikt nie wierzy że płotka wchodząc za Lewego coś wniesie drugi mecz z rzędu

1

Pan Robert > kilku małych nieudaczników z LR

0

@Czarny_ck nie jesteś na czasie, L. Enrique to uwielbiał rekina jak ten pukał jego córkę, teraz jest raczej persona non grata

0

zwalniamy flicka

0

@czarek78 w żadnym poważnym klubie po 1 miesiącu słabszym nie ma mowy o zwolnieniu trenera który miesiąc temu rozkurwiał Real i Bayern

0

@czarek78 kurfa 3 mecze słabsze a ci już płaczą o zwolnieniach hahaha

0

@4Fabregas4 koleś prowokuje no bo nikt poważny nie chciałby zobaczyć leniuszka na DP

0

@PuszkinFan zjazd to ma City, my mamy lekką zadyszkę

2

z Gaviego taka 6-tka jak z koziej dupy trąbka, oczywiście było do przewidzenia

0

@viscabee9 objechanie obrońcy jak dziecko to źle ale jak Fort to uzasadniony wślizg

2

wasz Fort mvp, nie trzeba kupować bocznego obrońcy wcale

0

@szyper przecież to Forta objechali jak dziecko a nie środek obrony, to Kounde wystawił bramkę a nie środek obrony, ty masz oczy?

0

@franiu jadą go jak leszcza, wraca jak plażowicz do obrony czasami

0

ten wasz Fort ta sama chorągiewka co poprzednik

3

klasa światowa, Pan Robert z Polski

0

@Gregor1899 pajacowanie przez 10 minut to jest uzasadniona reakcja? To co on by zrobił po bramce samobójczej Janusza Jojko albo bramce Henry z Irlandią? Biednego by u czubków zamknęli

0

co ten nie pajacuje :)

0

W wy wiecie że nie możemy Christensena zarejestrować (tak wiem że kontuzja) a chcecie jakiegoś rezerwowego napastnika z dużą pensją żeby 5 razy w sezonie wstał z ławki?

0

kto to chciał Minquezę odkupywać ostatnio?

0

Swoją drogą wypożyczenie Zaragozy przy obecnym stanie naszych finansów uważam za mądrzejsze na tym etapie niż porywanie się na NIco za 60 baniek. W sumie to nam potrzebny jest ewentualnie koleś który w 8-10 meczach w których nie ma Jamala zrobi bajzel na boku a do tego nadaje się właśnie tani Zaragoza.

0

Ale wy jesteście orły, my nie mamy miejsca żeby Olmo zarejestrować i mamy wykreślić kogoś potrzebnego dla rezerwowej 9-tki która na żadnej innej pozycji nie zagra żeby mógł 10 razy w sezonie wyjść z ławki :)

0

@Michal4 24 chłopcze a za miesiąc z kawałkiem 25, także nie kombinuj, i co może jeszcze napiszesz, że jest młody i się rozwinie? :)

0

Koleś strasznie nierówny, dobry na Betisy czy Villareale nic więcej, do Pana Roberta zero podjazdu, zbędny bo po cholerę nam drogi w utrzymaniu zawodnik który 3 razy zagra w podstawie i 10 jako zmiennik w sezonie

0

@waletpl dobrze mówisz wafelpl

0

@MalanFCB co ty trabanta do ferrari porównujesz. Tomiyasu zagrał w Arsenalu 1 naprawdę słaby mecz, reszta dobra lub solidna, Kiwior z Daviesem to grali 1 naprawdę słaby mecz w... tygodniu, dwie defensywne niemoty.

Co do Hato dlaczego nie? Do końca życia będzie ogórki w Eredivisie ogrywał? Świetny zmiennik dla Blade i stoperów na początku i następca Martineza w przyszłości

2

W sumie dobrze, za niego przydałby się ktoś kto oprócz środka obrony ogarnia też lewą obronę, kogoś z niewielką pensją by dało się zarejestrować, Hato z Ajaxu (już widzę ten kwik antyholendrów), Tomiyasu itd. Guardiola jak kogoś kupuje na ławkę to zawsze multipozycyjnego

0

@Hawatkhar kolejny raz pisze, FDJ nigdzie się nie wybiera, powtarza to w każdym wywiadzie, odmówił nawet ten Haagowi. Priorytetem jest środkowy napastnik z umiejętnością gry na boku, lub skrzydłowy z umiejętnością gry na 9-tce, załatwia to sprawę skrzydła i w razie kontuzji Lewego, a ktoś taki jak Joao Pedro może zagrać także na 10-tce jeżeli zapragniemy gdzieś na ostatnie minuty dodać do Lewego kolejne centrymery i kilogramy w polu karnym

0

@Hawatkhar ale ty nie pisz że FDJ jest do odstrzału bo on jest sprzedawany od 2 lat i nigdzie się nie wybiera. Po przyjściu Nico na OŚP jest Raphinha/Olmo/Lopez/Torre. Jak nie widzisz problemu że podstawowy kadrowicz hiszpański będzie grał w jednym meczu góra 60-70 minut a w dwóch kolejnych góra 20-30 lub w ogóle to masz niezbyt dobre zdanie o ambicji naszych piłkarzy. Co do zrzucania odpowiedzialności to w najlepszych naszych meczach w tym sezonie na lewej stronie grał Raphinha który w zasadzie na tej stronie w ogóle nie bywał, był drugą 10-tką grając dużo bliżej środka a cała lewa strona były Balde. Spokojnie może w to miejsce wejść Fermin jeżeli nie skreślimy go po 2 nieudanych meczach na tej pozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?