0

@DJ6 No fajnie krytykujesz tylko nie piszesz co robić z obecnym składem. Dziś piszą o ofercie M. UTd za Fermina 90 baniek, z drugiej strony w przyszłym sezonie będzie 5 zawodnikiem do wejścia z ławki, sprzedajemy? Kiedy mają grać Gavi, zarabiający milion milionów FDJ czy Bernalem jeżeli Pedriego nie ruszamy z pozycji 8-tki?

0

@Hawatkhar NIco ma kontrakt do 2027, cena jest 60 baniek, za skrzydłowego który będzie grał w co drugim meczu, który na 9-tkę nie wejdzie, na 10-tce w życiu nie grał, tylko skrzydło wchodzi w grę. Jego przyjście oznacza że z przodu będzie Pedri i Casado, przed nimi Nico, Raphinha, Jamal, Lewandowski, na ławce zostają ci Gavi, Bernal, FDJ (który nie chce odejść), Olmo, Fermin, który poważny klub sadza na ławę 5 takich graczy, kto normalny będą kadrowiczem hiszpańskim wytrzyma fakt że w wielu meczach nawet nie będzie dla niego miejsca by wyjść z ławki na 15 minut? A jeszcze jest Ferran któremu wypadałoby od czasu do czasu dać grać w razie gdyby Lewego połamali na 10 dni jak teraz.

0

@Tymoon19 kiedy sobie Barca radziła dobrze z mobilną fałszywą 9-tką? Chyba że ktoś Luisa Suareza albo Eto nazywa fałszywą 9-tką. Salah kompletnie moim zdaniem wejdzie w paradę Jamalowi, Son już lepiej ale jego wejście za Lewego to będzie oznaczało kompletne przeorganizowanie drużyny bo to zupełnie inny gracz

0

@DJ6 Olmo 1/3 kariery grał na bokach, Lopez musi zacząć ogarniać bo na 8-ce i 10-tce sobie pogra w co piątym meczu. Pedri najmniej chociaż wielu było rozgrywających chowanych na boku i świetnie sobie radzili zwłaszcza z ofensywnie grającym lewym defensorze

1

po ch... nam kolejny skrzydłowy? Po powrocie Gaviego a potem Bernala będzie mega ścisk w środku, trzeba będzie Olmo, Fermina, może Pedriego przestawiać na skrzydła żeby nie marnować talentu. Nam jest 9-tka z umiejętnościami gry na skrzydle potrzebna bo jak nie ma teraz Roberta to jest dupa. Ja polecam Joao Pedro, który gra na 9-tce, 10-tce i lewym skrzydle i nigdzie nie traci jakości

0

@kinioo jak ma błyszczeć jak kontuzje ma

0

Jego odejście nawet za darmo będzie dla nas wzmocnieniem, za jego pensję to można 3 topowych graczy ściągnąć

0

@ziomal88 ty i te twoje bezsensowne porównania. Mówi się tobie że Davies to od 2 lat nie topka a ty o tym że Balde nigdy w niej nie był. Nie widzę wyżej ani jednego posta który mówił że Balde w niej był

1

@ziomal88 słabiak88 widzę wróg wszelkiej wiedzy :) Lepiej nie czytać i opierać się na kilku meczach LM z 2021 r. kiedy Davies ostatnio był topką. Brawo ty

1

@ziomal88 słabiak88 chyba w 2022 roku utknął na stałe. Alphonso się dwa lata po czole kopał, strasznie spuścił z tonu co wie każdy kto trochę ogląda/czyta o Bayernie. Teraz ma lepsze 2 miesiące bo o kontrakt walczy, w obronie nie jest gwarancją niczego, topką nie był nawet w Bundeslidze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

już się spłakaliście że na pewno przegramy? Wasza olimpijska dyscyplina

0

NO to można ruszać po Hato i Joao Pedro latem, super uzupełnienia do składu

0

@Gaucho Nie głupie ta wymiana Christensena i Garcii na Taha ale nie wiem czy nie zepsujemy rozwoju Cubarsiego jeżeli będzie siedział często na ławie no bo Tah, Araujo i Martinez kiedyś grać muszą. Chyba lepiej byłoby ściągnąć Hato z Ajaxu żeby jednocześnie był zmiennikiem dla Balde na lewej i dla stopera, młodego perspektywicznego który za 2 lata byłby następcą Inigo, a grając na dwóch pozycjach trochę minut by dostał, tak samo Araujo będzie mógł dzielić minuty na stoperze i jako zmiennik Kounde

0

Nie głupie ta wymiana Christensena i Garcii na Taha ale nie wiem czy nie zepsujemy rozwoju Cubarsiego jeżeli będzie siedział często na ławie no bo Tah, Araujo i Martinez kiedyś grać muszą. Chyba lepiej byłoby ściągnąć Hato z Ajaxu żeby jednocześnie był zmiennikiem dla Balde na lewej i dla stopera, młodego perspektywicznego który za 2 lata byłby następcą Inigo, a grając na dwóch pozycjach trochę minut by dostał, tak samo Araujo będzie mógł dzielić minuty na stoperze i jako zmiennik Kounde

0

@BORO_12 ja bym też muzułmanów skreślił bo są leniwi, i murzynów bo ich zapach nie zawsze mi podpada, i żółtych bo wiecznie chodzą z bananem na ryju, kogoś jeszcze skreślamy?

1

@Kismeth Gavi kapitan? Piłeś coś? Koleś się podpala szybciej niż młody Balotelli

0

@AduŚ07 nie ma już ten Haaga więc odpada, Amorim będzie ściągał swoje Hjulmandy

0

@JoeSatriani naprawdę nigdy w życiu nie widziałeś przepłaconego gracza w innym zespole? Jeden taki opalony biega w ataku gorszego zespołu z Madrytu

0

czarny dzień przed którym przestrzegałem

1

lubię te określenie "otoczenie" Pedriego, czyli kto taksówkarz i ogrodnik? czy mama?

4

Polska trendsetterem narodów

0

@Szymemdymek no zajebiście gracz za 60 baniek z pensją ponad 10 na ławkę w klubie który myśli czy zarejestrować Olmo czy Christensena. Rozwój Fermina do zapomnienia bo będzie miejsce góra w pucharze hiszpanii

1

powtarzalność takich samych błędów Balde jest zatrważająca, bramka wytnij wklej z meczu z Bayernem, koleś z ręcznikiem plażowym dostojnie wraca do obrony a Puado zapierdala na pełnej k

0

gdzie wy tam jeszcze chcecie Nico zmieścić w tym składzie

1

@kamyk_23 jeszcze często krytykowali go za błędy Balde

2

Co za bzdury. Miałeś tyle miesięcy podczas kontuzji żeby pojąć ten prosty angielski, mierzi mnie lenistwo młodych hiszpańskich piłkarzy

0

Pytanie gdzie wy chcecie go jeszcze wsadzić? Po powrocie do formy Gaviego a potem Bernala będziemy mieli 3 miejsca w składzie na 6 świetnych zawodników w pomocy. Naturalne byłoby wtedy korzystanie z Olmo, Pedriego czy Fermina na jednym ze skrzydeł zwłaszcza w mniej ważnych meczach. Do tego mamy Raphinhę i Lewego którzy są zawsze zdrowi, Torresa który nigdzie nie chce odchodzić, Jamala który by się rozwijać musi grać dużo, a przydałby się jeszcze środkowy napastnik w razie mało prawdopodobnej ale zawsze możliwej kontuzji Lewego z możliwością gry na skrzydle no bo przecież nie będzie siedział i czekał aż Lewemu coś się stanie. Co wy myślicie że tacy gracze jak Olmo, Nico i ten ewentualny środkowy napastnik zaakceptują grę w co 2-3 meczu???

0

@Barca_Big_Moment chodzi o to że Pirlo by grać na DM musiał mieć obok siebie Khedirę, Marchisio, Gattuso itd. inaczej to nie działało, to samo jest FDJ, bronić nie bardzo umie to musi być otaczany Wijnaldumami i Roonami by grali za niego w defensywie. Ustawianie go na tej pozycji bez specjalnie ułozonego pod niego wsparcia kończy się dziurą w środku pola a my mamy za dobrych piłkarzy żeby ich ustawiać pod de Jonga. ale oczywiście uż. Fabregas tego nie ogarnia

0

@4Fabregas4 na DMie trzeba umieć bronić, z niego taki DM jak z Pirlo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?