LatajacyHolender
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tibu jestem :) Tyle że ja krytykowałem go nierówność a zwłaszcza wieczne kontuzje i na razie nie zamierzam odszczekiwać po 2 meczach
5
Gdzie się podziali fani Xaviego którzy tak licznie wypowiadali się rok temu??? No przecież tak genialny piłkarz nie może być słabym trenerem...
1
Koleś miał wyjść na mecz Holandii w połowie czerwca a oni we wrześniu piszą że trzeba operacji :)
0
@waletpl wyrejestrowali CHristensena żeby zarejestrować Olmo to mogi torresa wyrejestrować i zarejestrować Chiese :)
0
@derus bo miał pół roku słabe, no genialne
4
@Litman i na pewno zaraz nam wymienisz ze 3 takich?
1
Kurfa zajebisty skrzydłowy ogarniający oba skrzydła za 13 baniek a ci odpuścili
0
@ziomal88 słabiak88 i jego słabe analizy... Krytykujesz swój mózg hahaha
0
@ziomal88 nie nie można skrytykować bo to słabiak88 przewidywał pewnie wielką karierę Martinka a krytykować można tylko tych co słabiak88 pozwala
0
dobrze broni ten wasz Martinek :) Odpuszcza napastnika żeby polecieć do obrońcy. Ale po co kupić klasowego obrońcę jak można przecież talentami z la masi wszystkie braki zapełnić...
0
@normasubiektywna kto ma być liderem obrony jak nie 28 letni zawodnik, jakiś kolejny pimpuś z la masi? Czy Araujo który ewidentnie myśleć za innych nie lubi
1
Jakie 20 jak Bayern dawał 25 i dostał kopa w dupę. Tam jest klauzula 30 i ani centa mniej. Duet Araujo - Tah idealny, fajnie pomarzyć
8
płaczki małe polaczki antylewandowskie płaczemyyyyyyyyyyy :)
0
@neolodz są i małe polaczki zazdrośniczki przed telewizorami
0
@Aragorn33 tyle że tam chyba jest problem taki że nikt nie chce płacić całej pensji Lengleta
0
@dariooo skąd wiesz że nie lepszy? Z jednej strony podstawowy gracz kadry u21 i olimpijskiej z dobrym turniejem a z drugiej koleś który nie pojechał nawet na euro do lat 19, z czym do ludu. Jakieś urojenia że koleś który 2 razy dobrze kopnął piłkę będzie wielki bo jest z la masii
0
@Midast koleś ty masz wiedzę z bravo sport chyba, jakieś linii szukasz tam gdzie jej nie ma i wbiegających w piątkę przeciwników chcesz na spalonego łapać. Grałeś chociaż w piłkę kiedyś czy zwolniony z wuefu byłeś
0
@Comentateiro 33 mecze w samej lidze w poprzednim sezonie, 37 w całym sezonie, 5 spotkań opuszczonych przez drobne mięśniówki, niech lepiej szukają te szpitale
0
@doc niech ferran pogra w Juve Allegriego zobaczymy co postrzela
20
14 baniek za Chiesę, no lepszej oferty to nie będzie na pewno
0
@Midast koleś jakiej linii jak tam wszyscy są w innej linii? Kto wyznacza zazwyczaj tą linię? Najbardziej doświadczony stoper czy jakiś młodziak boczny obrońca? Gdyby Balde utrzymał linię z Martinezem i stał przy Duro nie byłoby bramki
0
@Bogan pierwszy stoper przy wrzutce zawsze idzie na przecięcie, Cubarsi dobrze robi że odpuszcza Almeidę i zostawia go Martinezowi, Martinez dobrze robi że idzie do Almeidy, Balde źle robi że nie idzie do Duro, takie moje zdanie, tym bardziej że Duro jest za plecami Inigo więc nie ma szans go widzieć
0
@Midast nie ma tam żadnej linii, każdy jest w innym miejscu
0
@Bogan jaką linię jak tam żadnej nie było? Kounde doskakuje do dośrodkowującego jest 1,5 metra przed parą stoperów, Cubarsi stoi na przecięcie, Martinez ma oko na wbiegającego Almeidę z 10-tką a za plecami ma wbiegającego Duro i Balde który nic nie robi. Co niby Martinez ma zrobić? Odpuścić Almedię i cofać się do Duro którego nie widzi bo ma go za plecami? Czy może lepiej żeby kryjący powietrze Balde przy braku zagrożenia wbiegnięcia z głębi pola pokrył wbiegającego Duro? W trakcie trwania akcji było widać jak Martinez pokazywał Balde palcem pokryj go
0
@4Fabregas4 Pan Robert jak zwykle wyjaśnił Fabregasa z cyferkami. Napastnik jest od tego żeby dokładać nogę, niestety koleś chyba utknął przy EUro 2012 gdy jego idol grał na środku ataku biegając wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba i pomimo niego zespół zdobył złoto
2
@Midast a co wyprawiał Martinez? Przecież przy bramce to nie jego wina tylko Balde. I co ma pomóc nam jakiś Faye który nawet na poziomie III ligi robi babole
0
@Allblacks86 Martinez podbiegał do 10-tki, zwolnił gdy widział że piłka na pewno minie tą 10-tkę a Duro był 2 metry za jego plecami, przecież to nie okręgówka że obrońcy latają za "swoim" graczem niezależnie od tego gdzie jest, tam powinien być Balde który nie krył nikogo. Przecież to logiczne aż dziwne że ktoś tego nie ogarnia. Inna sprawa by była gdyby jeszcze za Duro był gdzieś gracz ale nie było, Balde jak zwykle pilnował powietrze
0
@Rupert_Haubica przecież nie robi tego bo sabotuje grę zespołu tylko dlatego że serwis jest beznadziejny
6
Pan Robert jak zwykle wyjaśnił leszczy z la rambli
2
@Allblacks86 człowieku wystarczyłoby żeby krył go Balde, Martinez nie widzi co jest za plecami,