LatajacyHolender
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@okiemtypera_lucaxx95 tylko że już nie ma miejsca na kolejne potwory
0
to że my byliśmy wielokrotnie poszkodowani to nie znaczy że tym trzem się nie należało. Żelazem gorącym trzeba wypalać rasizm z pustych główek. Ciekawe czy po takim wyroku będą odważni do obrażania w ten sposób
0
fajny chłopak ale nam są potrzebni sprawdzeni gracze a nie wynalazki. Skończy się jak Zaragoza w Bayernie, bez języka, bez doświadczenia na poziomie LM, kadry, nawet LE, zanim się ogarnie w nowym świecie to już taki hejt na niego będzie że z domu nie wyjdzie. Bokiem wyjdzie Flickowi ta niby rezygnacja z Guido Rodrigueza, koleś wyżej dupy nie podskoczy ale gdyby pokazał formę z zeszłego sezonu byłby lepszy niż Christensen na tej pozycji
0
@Juan007 a ty się coś nauczyłeś po takich orłach jak Bojan Krkić, Alen Halilović (nowy Messi), Gerard Deulofeu, Gai Assulin, Sergi Semper, Jean Marie Dongou (nowy Eto), Abel Ruiz, Munir, Carles Alena, Giovanni dos Santos, Riczi Pig, Moriba, Demir? Cancelo dużo wnosił do zespołu jesienią, gorzej wiosną, jest topowym graczem na swojej pozycji który przed chwilą grał w Bayernie i City i podstawowym kadrowiczem kadry Portugalii. Twój Font w takiej kadrze Portugalii to by się na nosiwodę jedynie nadawał, na razie oczywiście. Dla ciebie naprawdę pół roku u wuefisty który zrobił pośmiewisko z Araujo i Pedriego ma jakiekolwiek znaczenie?
0
@Joopiter nie mają racji bo lepszego nie kupią ani nie wypożyczą. Po drugie Guardiola go odpalił po tym jak zaczął fochy walić, wcześniej 2,5 sezonu podstawowy gracz i wszystko co się dało grał od dechy do dechy, Zinczenko tam przyspawany do ławki był. Nigdy nie byłem jego fanem bo tam w głowie ogólnie jest groch z kapustą ale potrafię docenić że lepszego nie zdobędziemy a i w tych gierkach nazwijmy to Guardiolowsko-Artetowskich z przechodzeniem bocznego obrońcy do środka pola w fazie ataku które naśladuje już coraz więcej czołowych trenerów w ogóle jest to top3 gracz na świecie. Tyle że Guardiola wiedział że jak Cancelo idzie do przodu to musi go świetna w destrukcji para Rodri - Stones asekurować a nie że Portugalczyk robi dziurę z tyłu a asekurować go mają Cubarsik z mlekiem po nosem, dreptający Gundogan ze słabo broniącym FDJ. Widać było nawet różnicę w grze Cancelo na prawej stronie gdzie miał Araujo jeszcze w dobrej formie za sobą i potem w drugiej połowie sezonu na lewej gdzie ani asekuracji nie miał ani pewności że dobrze robi idąc mocno do przodu
33
wystarczy zabrać go od Xaviego i już jak pyka. A tu orły la ramblowe go sprzedawać chciały :) Araujo pół roku słabe sprzedajemy, Pedri pół roku słabe sprzedajemy, Cancelo październik geniusz maj miernota nie wypożyczamy, jak takie dupy w ciąży
0
@peetwithbarca Gundogan w wywiadzie w okolicy listopada mówił że z Gavim i Pedrim nie rozmawiał bo nic nie kumają angielskiego. Fati jak ostatnio czytałem "uczył się", przez transferem niewiele rozumiał, nie wiem jak postępy
0
@BORO_12 jak Davies, obrońca który gra na 40 metrze od bramki rywala, szybko wraca ale pożytku z tego niewiele
0
@rutek71 hmmm rzeczywiście, staty słabsze niż myślałem, wrażenie robi lepsze
0
Uwielbiam Nico ale tu sam nie wiem kogo bym wziął. Williams więcej wiatru robi natomiast Diaz jest bardziej bramkostrzelny, wreszcie byłby ktoś kto oprócz skrzydła ogarnąłby także grę w polu karnym
0
@Rupert_Haubica jak on nie mówi w innym języku niż hiszpański to jaki ma sens, zanim ogarnie postawy to już się sezon skończy. Wypozyczenie do jakieś Betisu albo Villarealu to byłby najlepszy krok
0
to może czas poprawić te relacje. Po drugie jak on nie mówi w innym języku niż hiszpański to jaki ma sens wypożyczać go zagranicę, zanim ogarnie postawy to już się sezon skończy. Wypożyczenie do jakieś Betisu albo Villarealu to byłby najlepszy krok
0
@BORO_12 Dlaczego Cancelo nie pasuje do gry Flicka?
0
@RosjaninBut problem jest taki że nawet darmowy DP Guido jest za drogi
1
@Joopiter co im się dziwić jak codziennie na portalach jest 50 artykułów jakich to zawodników nie ściągniemy zaraz
0
@Campeon87 jebłem śmiechem :)
0
Jak go podkurwią to ani nie przedłuży ani nie odejdzie teraz tylko za rok i żadnych 80 baniek nie będzie
0
@Ronad10 sprawdził się raz najlepszą generacją jaką dała w historii la masia, potem było 10 lat przerwy między debiutem S. Roberto a Fatim których można uznać za graczy formatu reprezentacyjnego. Wcześniej też jechaliśmy na kupowanych lub doświadczonych i ogranych graczach z doświadczeniem w kadrach Holendrach, Francuzach, Hiszpanach, świetnej generacji z niemłodymi Stoiczkovami, Romario, Koemanem itd. Nie opowiadaj bajek
0
@Juan007 tak to może odpowiedzieć kibic turysta a nie prezydent poważnego klubu. A co będzie jak ten Font się zesra w pory jak tysiące młodych zdolnych przed nim?
0
@partymaker niezbyt moim zdaniem i myślę że nie jestem odosobniony. Cancelo też trochę ogarnia, w końcu w Juve, Barcelonie i City nie grają niepełnosprawni
3
każdego marudę pytam kogo lepszego dostaniemy z pustą kieszenią?
2
@BORO_12 Z Daviesem wygrywał ligę mistrzów. Zwykle maskował gorszą w defensywie stronę tą przeciwną wciskając tam Sule itd. Cancelo w dobrze ułożonym zespole spokojnie ma rację bytu i lepszego za darmo nie zdobędziemy.
0
@Ronad10 rozumiem jak coś się raz udało to jest to świetny model mimo że na świecie nikt w ten sposób nie osiągał sukcesów? Ty na pewno nie jesteś z Espanyolu?
0
oby doszło do wymiany Felix - Greenwood, byśmy mieli go z głowy, koleś jest dobry w 1 meczu na 4
2
@DJ1992 nie ma jego wzrostu, siły, nie wiemy czy wytrzyma wielkie mecze, na razie to jest potencjał większy niż Eric Garcia
0
mają kasę na Sergi Roberto a na solidnego DP nie mają???
0
@andbarca tak się kończy obcinanie budżetu, jutro ostatni fpierdol i do domu, finał Real - ... Murcia :)
0
@dawidlampa nie ma znaczenia, ktoś musi przed tymi obrońcami mądrze stać a nie głupio biegać, to ja już wierzę żę Pedri by bardziej potrafił mądrze stać. Druga sprawa moim zdaniem to byłoby wbrew naturze Gaviego podobnie jak wbrew naturze Araujo jest kierowanie obroną
0
@Ronad10 to ja ci przypomnę że to udało się RAZ na 100 lat. Model jest do dupy, żaden poważny klub się w niego nie bawi. No może trochę Ajax ale to średniak europejski. Co do Andory Jandro Orellana na przykład, wielki talent zdaniem niektórych, swego czasu la ramblowicze mówili żeby Busquetsa odstawić i postawić na niego. Sergi Samper też przed 10 laty uchodził za wielki talent który zaraz pogoni jak nie pierwszy skład to rezerwowych. No i pogonił... do II ligi
0
@Wizz777 oczywiście że wiemy, ten skład to jakiś ćwiąkalizm typowy. Jeszcze tylko Ferran na prawą obronę bo jakiś taki defensywny ten skład