LatajacyHolender
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto wymyślił Gaviego na 6-tce? To jakiś żart? Gavi jest jak pitbull on biega od rywala do rywala nic nie ma z mądrego DP
0
@Tabaluga37 bo oni nie patrzą na wiek tylko na klasę. U nas Modrić z Kroosem to 10 lat temu by byli za starzy. A potem się drapią po głowie la ramblowicze dlaczego Real zdobywa 5 LM z rzędu a my się bawimy w wychowywanie młodych zdolnych którzy kończą potem u Pique w Andorze albo w II angielskiej
1
@Crashynski ja tylko oczekuje że zmiana wuefisty na trenera sprawi że Pan Robert będzie zamykał mordy chłopcom w krótkich spodenkach co mecz a nie co trzy
0
@OCZYmm nie wiem czy wprowadzanie niemieckiego ordungu w Hiszpanii ma sens. Każdy kto zna hiszpańskich "wolnych ptaków" wie że tam się to nie sprawdzi
0
@Fabik87 nie wiemy czy Kimmich ściągany jest na 6-tkę, może Flick widzi go na prawej obronie z tą rolą co Cancelo czyli wchodzenia z PO w środek pola. W tej roli trudno znaleźć lepszych
0
@KrwawiaceoczyVEB i kogo kupi za pieniądze których nie ma?
0
@HypeR Isco to był MVP w 20 meczach Betisu, gdzie solidny Gundogan do niego
0
Oscar Mingueza hahah. Ile razy go widziałem był najsłabszych ze słabych a tu taka niespodzianka
1
@Rifek jak ta konferencja miałaby wyglądać jak Laporta i dziennikarze kaleczą angielski a Flick hiszpańskiego zaczął się uczyć w maju???
6
czytam wasze głupoty że Flick objął samograj i tylko dokończył cudzą pracę. Myślę sobie czy ja coś przegapiłem, czy Flick nie przychodził czasem po Nico Kovacu który parodiował trenera przez półtora roku. No i oczywiście tak było a wy się jak zwykle się mylicie :)
0
@aiven przy Xavim to nawet Araujo zjechał z poziomu top3 stoperów na świecie do poziomu popierdłóki. Nic dziwnego że Martinez też, on chociaż nie ma takich odpałów jak Cancelo czy Urugwajczyk że prezentuje bramki rywalom
0
Cubarsik przy główkach piętro niżej niż murzyn, o tym piszę od dawna powątpiewając w jego wielką niby przyszłość, na ziemi całkiem nieźle, idealny do gry trójką stoperów czego nigdy u nas nie doświadczysz bo się prezes obrazi
1
@aiven najłatwiej zwalić na tego który był najbliżej ale to nie jego wina. Przy główce el Nesryi najpierw stał przy Cubarsiku potem wszedł między obrońców i cofający się Martinez był akurat najbliżej. Przy bramce rozpędzony napastnik kontra obrońca startujący z miejsca, przy tak dobrym podaniu tego się nie da wybronić
9
@4Fabregas4 nie nudzi ci się tych głupot pisać...
1
@Natwill trochę nie ogarnąłeś że skład się zmienił przez ostatnie 5 lat :)
0
Chociaż pomyśleli na jaką pozycję? Na prawą obronę ma to sens, na 6 t-kę nie bardzo
0
@Kyonego Pedri również, Gundogan o tym mówił
0
@BORO_12 patrząc na zarządzanie obecne? Chelsea. Przecież u nas jest cyrk
0
@BORO_12 wiem że go nie lubisz ale on jest dalej mocnym kandydatem do United i Chelsea, zespoły w kryzysie ale porównywalne i z mnóstwem kasy, nikt tam mu nie powie że nie dostanie 15 baniek bo nie ma
0
@masik86 nie chce bo go w ch*ja zrobili. Trzeba paru niepotrzebnych gracza spuścić a Araujo zostawić
0
@bartekvisca w kadrze miał Moratę i Ferrana z Sarabią i też źle nie wyglądało
1
umowa na dwa sezony to jak przyjście na własny ślub z intercyzą, zdziwię się jak się na to zgodzi
0
płaczę jak widzę że są tu kolesie którzy chcą się pozbyć jedynego obrońcę tego klubu światowej klasy bo ma gorsze parę miesięcy
0
kolejny który może grać wszędzie a nam jest potrzebny gracz który gra w jednym miejscu tj. przed obrońcami
3
Na pewno warty przemyślenia ale on chyba kiedyś mówił że Barcelona nie bo Espanyol, bo Real itd.
0
@4Fabregas4 jak rozum wskazuje prawo to 4Fabregas4 zawsze bierze lewo
0
@achacjusz w którym momencie Flick popsuł Bayern i wyleciał? Przecież on sam odszedł po konflikcie a jego zespół do końca spisywał się dobrze, przedstawiciele federacji aż się poślinili z wrażenia jak udało im się go zakontraktować, dopiero następcy popsuli, zaczął Nagelsmaan a dokończył Tuchel
0
Deco skreślił Conceicao którego sam wymyslił? :) Mało wiarygodne
0
koleś za słaby na tottenham celem Bayernu? Oni tam pocipieli w tym Monachium
0
@Puschkin85 kto by chciał trenera który tak się kompromituje w obecnym zespole