0

@ziomal88 a ty słabiak88 nie wpadłeś na to że tam jest cudzysłów nie od parady...

2

To wy nie czytaliście ostatnich postów czołowego usera tego forum (pełne dane znane redakcji) że przyjście grającego na 3 pozycjach Nico nic nie zmienia za to transfer grającego na jednej pozycji Frimpong zmienia wszystko???? jest gejmczejńdżerem, nawet 6-tki nie trzeba wtedy kupować ani poważnych rezerwowych szukać, wystarczy Fort z gorszym Araujo taki z niego "czejńdżer"

0

@KrwawiaceoczyVEB a dla wielu defensywny pomocnik jest nr 1 bo tego bajzlu w środku pola nie dało się oglądać

0

@Mavcin1980 Lewandowski bez formy i dzieciak który nawet na poziomie II ligi nie grał, no gites, finał LM zapewniony

0

@4Fabregas4 Szymański najlepszy hahaha Ostatni dobry mecz w kadrze Łotwa 2021

1

jak mówiłem że austriacy są lepsi od Holendrów to się śmiali la ramblowicze. Gdzie jest teraz słabiak88 i koledzy

0

@xavi890 i chcesz nam powiedzieć że jak go kupowaliśmy po świetnych sezonach w Ajaxie to ty oponowałeś?? :)

0

@Doniu814 niezły sezon w lidze gdzie Paweł Bochniewicz jest dobrym stoperem, jakie to ma przełożenie na ligę hiszpańską

0

@ziomal88 Frimpong albo Sergi Roberto, innej opcji nie ma, cały świat dał zakaz transferów innych graczy do Barcelony, mądrości słabego88

0

@Juan007 gdziekolwiek

3

@ziomal88 jesteś tak słaby że nawet nie bardzo mi się chce ci odpowiadać na te mierne zaczepki. Bo nie ma na bok nikogo innego niż Frimpong za 50 baniek albo Sergi Roberto... Te 88 to chyba rok urodzenia taty

0

@Juan007 a ilu potrafisz wymienić lepszych za 30 mln? albo na wypożyczenie?

2

@Remi70 12 lat temu mieliśmy pieniądze a teraz nie mamy bo w demokratycznych wyborach wybraliśmy geniusza finansowego Bartomeu

0

@Juan007 taka półprawda. Bayern go chciał ale City zawołało 70 baniek, za 29 letniego gracza, a w Manchesterze się pokłócił z Guardiolą, przed tym był podstawowym graczem i ważnym ogniwem zespołu

1

A skończy się na wypożyczeniu Bryana Zaragozy bo na tyle nas stać :)

0

Koleś za słabo broni na prawą obronę i jest zbyt przewidywalny na skrzydło, nie wiem czy biedaki powinny wydawać ostatnie zaskórniaki na takiego gracza, on byłby świetny w systemach z wahadłowymi

0

@BORO_12 na skrzydle grał najlepsze mecze w kadrze Hiszpanii, na środku ataku dwa - trzy dobre mecze w samograju z City z leszczami angielskimi

0

jaki to problem dla niego, weźmie go z pocałowaniem ręki Efes albo Fenerbahce za jeszcze większą kasę

1

@BORO_12 na 9-tke to on się nadaje do Getafe i gry z kontry, nic nie ma na topową dziewiątkę, oni szybkości, ani dynamiki, ani gry tyłem do bramki, ani gry głową, nic

0

Mówią o tej kontuzji z marca? hahahaha

0

przecież oni tam go chcą na 3 napastnika, tak się nie rozwinie

1

szkoda, stara maksyma żeby 6 geniuszy mogło dać koncert na fortepianie to musi 4 osiłków najpierw ten fortepian zatachać na salę. Kto nie rozumie niech odpali stare mecze Barca - Real z czasów Mourinho, my piękna piłeczka, kółeczka, dryblingi a oni autobus plus 2 stałe fragmenty i wynik 2-2

1

@Naker Austria nie jest gorsza od Holandii, janusze chyba kalkulują 3 pkt z nią

2

@BISHBASHBOSH my telewizory mamy

2

@VanBarca po 20 minutach Merino w wygranym meczu przy prowadzeniu 3-0 ty go skreślasz? Dobry ziomek :)

0

@katalonczyk1994 spytaj chłopaka, ja się nie znam

0

@Joe_Barbaro a u mnie w telewizorze mówili że to najlepszy Polski piłkarz wszechczasów, koleś który talentu piłkarskiego ma więcej niż pozostałe 38 mln małych zazdrosnych rodaków...

0

Z innej beczki, piszą że wasz as Roberto de Zerbi w Marsylii. Trochę słabo jak się pamięta wasze słowa że to geniusz i że zaraz poprowadzi klub z topu :)

0

@Knysz Gundo nie mówi po hiszpańsku, Flick również, słabi pomocnicy w aklimatyzacji, do tego 10 lat różnicy więc inne pokolenia Gundo i Mats, to już bardziej w FDJ można wierzyć na pewno szprecha coś

0

@kejdzi no w takiej jesteśmy sytuacji że nie ma dobrych opcji. Trzeba szukać, po co nam wynalazek jak tańszy będzie Hojbjerg na przykład, sprawdzony w najlepszej lidze świata, LM, LE, kadrze, więcej niż solidny gracz zespołu z czołówki angielskiej który ma kontrakt do 2025 r. więc i Tottenham nie może szaleć z ceną. A jak ci marudzenie na Stillera się nie podoba to napisz czemu on a nie Fofana z Monaco albo Pepelu z Valencii? Taka zabawa w "może się uda"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?