0

Podstawowy gracz kadry Brazylii który ma staty w Hiszpaniii 10/10 nie pójdzie do żadnej arabii

4

przydałby się w sztabie by ogarnąć Pedriego, on najlepiej wie jak mentalnie mierzyć się z kontuzjami

1

Ronald klasa, może nie jest to DNA Barcelony (to chyba wiedział każdy kto ma mózg) ale to dalej świetny trener, oby słabych Angol wypunktowali w półfinale a potem to już tylko piękny rewanż za 2010 rok

0

@BKSChemik dla ciebie Pan Ronald Koeman, legenda Barcelony januszku

1

@Kuchar jaka kpina, Bellingham wygrał mistrza Hiszpanii, LM, jako pomocnik strzelił 20 bramek a z Anglią , nawet jak spisuje się średnio na Euro to wygrał Anglii 2 ważne mecze i jednak zaszedł do półfinału, kto może mu zabrać złotą piłkę? Można nie lubić gorszej części madrytu ale bez ośmieszania się

0

śmiechu warte, Gundogan musi pytać Torresa o zdrowie Pedriego bo hiszpańskie diamenciki nie mówią po angielsku. Tyle się leczył mógł się podszkolić, na pewno mu się przyda

0

@korn234 no patrz, najlepsi trenerzy na świecie chcą u siebie Gundogana a ty taki orzeł rozgryzłeś go

1

@gilbert3 95% la rambli się nabrała, nic nie bierzecie na siebie winy

1

rekin cienki jak zawsze. A tak go chcieliście w Barcelonie

0

@goldensun Roger Torrelo kilka razy wyciągał brudy z klubu więc to nie jest chyba taki dziennikarz "na zawołanie" Barcelony

1

@th@les "Już kilka tygodni temu informowano, że Bayern stara się o zakup Ronalda Araujo. Okazuje się, że mistrzowie Niemiec zdążyli wysłać Barcelonie dwie oferty.
Roger Torrelo ujawnił, że pierwsza propozycja opiewała na 70 mln euro kwoty stałej oraz 20 mln euro w zmiennych. Druga wynosiła 80 mln euro podstawy i 10 mln euro w bonusach."
TYlko w Barcelonie dzieci kwiaty mają wątpliwości czy Araujo jest top3 stoperów na świecie i czy jest warty więcej niż 80 baniek które kosztował choćby gorszy od niego de Ligt

0

@Bajson za ferrana dają 15 baniek, za dwóch pierwszych chcą 115, prawie to samo xD

3

@LambiPL ferran fati i lambi xD

0

@MOLESTA z dopiskiem małymi literami "bo nas nie stać"

0

@Wiking88 co można odzyskać u skrzydłowego bez szybkości i dryblingu albo napastnika bez zastawienia, nie wygrywającego pojedynków fizycznych i który nie lubi gry kontaktowej? Tam nie ma czego odzyskiwać. Może być rezerwowym który od czasu do czasu wejdzie i strzeli gola na 4-0 z Getafe tyle że tacy kosztują plus/minus 15 baniek.

0

Dawaj Kaaaakaaaabadze :)

1

@Wiking88 bo nas Morata ni ziębi ni grzeje za to grzeje na pewno 55 baniek przejebane na taką miernotę jak rekin

0

@Magicc89PL i że raz się nie udało to znaczy że nie należy tego robić?

0

@626 z ferranem to będzie chodziło może do pola karnego, potem już bieda z nędzą

0

tak tak betis, targ, przeciętniacy za 300 baniek, wybór miedzy S. Roberto albo Frimpongiem, ty słabiak88 i twoje odpały

0

@Octane Nico nie wiadomo co chce ale na pewno projekt z Jamalem, Gavim i Pedrim obok jest dla niego ciekawy, B. Guimaraes i B. Silva od dawna chcą grać w Barcelonie, Kudus przyjąłby ofertę z pocałowaniem ręki a jeżeli nie to sobie zamień na Savinho który też bardzo chciał grać w Barcy

0

@ziomal88 co ty znowu ćpunku pierdolisz? Jaki portfel, jaki Betis, jakich 4 przeciętniaków za 300 baniek, znowu mama ci jeść nie dała i jakieś zwidy masz?Prosty temat tu jest 250 baniek za Jamala i jest to kwota za którą kupisz 4 graczy po ponad 60 baniek, topowych, których wymieniłem wyżej, nie Ferranów czy innych twoich niepełnosprawnych idoli

1

Korci, 250 baniek to jest 4 topowych graczy po 60 baniek (może Nico, Kudus, Bernardo Silva, B. Guimaraes), albo inaczej Nico Williams + 190 baniek. Tyle że u nas to pewnie 1/4 będzie można na coś wydać czyli niech spierd....

1

świetny gracz jako zmiennik dla lewego skrzydłowego lub Pedriego ale na pierwszy skład nie przekonuje i jest w ch... drogi

0

@ziomal88 ty słabiak gimnazjalisto i czytanie ze zrozumieniem :) Dzisiaj na szczęście otwieram transfermarkta a tam jednak było więcej opcji niż S. Roberto i Frimpong hahah

0

@ziomal88 Dzisiaj mi się śniło że otworzyłem transfermarkta by poszukać nam prawego obrońcy a tam tylko dwóch było, Frimpong i Sergi Roberto. Myśle sobie słabiak88 raz miał rację :)

0

@ziomal88 to tam słabiak88, jak z tą "topką obrońców skrzydłowych" znowu autokompromitacja :)

0

Popieram Pana wyżej. Gdzie się podziali piewcy jego talentu który mówili jaki to top topów i jak cały świat będzie się o niego bił? Widzę próbują na razie przedstawiać dość patologiczny klub jakim jest Marsylia jako"świetne miejsce" :)

0

@ziomal88 słabiak88 nie chce mi się spadać do twojego poziomu ale możesz nam jeszcze powiedzieć co to jest "topka prawych obrońców skrzydłowych"? Ty wiesz na pewno co to jest obrońca a co to jest skrzydłowy? To nie jest jakieś "zwał jak zwał". A te głupoty że jest wybór albo twój beznadziejny w obronie Frimpong albo Roberto i nie ma innego wyboru to już został powszechnie wyśmiany w innym temacie

O Holandii się nie wypowiadaj bo nie masz pojęcia. Frimpong na prawej obronie zagrał tam aż raz i by go pokazać kibicom trzeba było zatkać drugą stronę świetnym w obronie Ake a pomoc 3 dobrymi w destrukcji graczami.

Za obrażanie mam nadzieje że spotka cie odpowiedni karny k*tas...

0

@Bocheno1 przeczytaj najdłuższy post z tematu o Frimpingu ostatnim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?