3

typowy Balde, Martinez mu pokazuje pokryj kolesia a ten patrzy i nic nie robi

0

@Kiko w czym? Pedri go zjada w dyrygowaniu zespołem, Gavi w destrukcji. Fermin jest średniakiem który potrafi wszystko po trochu, trochę taki nowy Pedro z sprzed 10 lat co kopie na bramkę to gol

0

@cupone kto mu piłkę dostarczył dobrą? jak tam jakieś Casady biegają

8

@4Fabregas4 Roque to może bidony ponosić Panu Robertowi a wkrótce też Pau Vitorowi

0

@Midast kto to jest Martin? jaką nogą gra Fort? Nie masz jeszcze więcej jakiś niedźwiadków z Barca14?

5

@Rupert_Haubica kolesie z wykształceniem podstawowym którzy od rana do wieczora kopią szmaciankę? Ja jestem w stanie zrozumieć

0

@JohnnySilverhand nie jest to jakiś wymarzony dla mnie zakup ale dalej jest różnica między średniakiem ligi angielskiej a średniakiem II ligi hiszpańskiej

0

@Kapitan9 wycinając leszczy i jakich 16-latków w pampersach zostaje Kounde i Balde

13

Coman + Olmo, marzenie masażystów hiszpańskich

0

Czytam jakieś porównania poniżej i się głowie co ma Fermin do Pedriego. Jeden jest jak Olmo czyli od czasu do czasu w meczu się pokaże i strzeli gola a drugi jest mózgiem środka pola, a tu jakaś podnieta że Pedri niepotrzebny bo Fermin. Dla takich to chyba jak pomocnik to pomocnik nie ma różnicy

1

@KaammiilM1206 też popieram, za 25 baniek to spokojnie można zaryzykować

0

W ogóle Flick już się wypowiedział że będziemy grali z typową 10-tką jak Bayern? Czy dalej obowiązek 4-3-3 jest?

1

Dziś czytałem że Fiorentina chce 15 mln za Amrabata a Galata daje 12 mln, nie jest oczywiście tak dobry jak wasz ekspert JarekS przewidywał (kolejne pudło po beznadziejnym w Lazio Kamadzie, średnim w Romie Ndice i ławkowiczu w Stambule Zaha) ale na pewno solidny powinien być, 27 lat więc jeszcze z 5 lat pogra na niezłym poziomie

0

Świetnie by się wpasował ale nie za 25 baniek

0

@gaq koleś chyba z pokolenia zidanes y pavones

0

@Wojtek57 gdzieś ty widział charyzmę u Olmo? A intynkt killera to mu się włączył na miesiąc

1

@JohnnySilverhand zajebisty pomysł, olejmy ten średniowieczny futbol który dał właśnie Hiszpanii mistrzostwo europy i kupujmy za 50 baniek sezonowców, kolesi którzy w kadrze hiszpanii noszą bidony i wiecznie kontuzjowanych orłów którzy mieli jeden dobry turniej a jeszcze na początku czerwca pies z kulawą nogą ich nie chciał

0

@mkl87 cyrk przyjechał?

0

Płaczki płaczą a lepszego nikt nie pokazał :)

0

N'golo Kanté najlepsze lata za sobą? Przecież cały turniej pokazał że dalej jest świetny i do tego na dużo więcej pozwala sobie w ataku, jedyny minus jaki widzę to kontuzje

0

taki niby genialny zdaniem niektórych tutaj był niedawno a dzisiaj nikt nie chce dać kasy za niego tylko wypożyczenie lepszego średniaka z Anglii???

0

@BORO_12 rewanż za Erica Garcie

1

Kupi Paquete, plotki o Olmo służą tylko do zbicia ceny Brazylijczyka, nikt z topu się nie nabierze na niego po jednym dobrym turnieju

0

@Faro oczywiście, Puyol za to podobny poziom piłkarski jaki Araujo miał rok temu osiągnął blisko trzydziestki

0

Spokojnie w ostatni dzień okienka zapuka Atletico i powie bierzemy ale jeszcze część pensji będziecie płacić. Oczywiście my go oddamy...

1

jak Araujo wróci do formy choćby z listopada to wszystkie te pociotki które dzisiaj na niego psioczą i chcą go sprzedawać będą pisać że zawsze w niego wierzyli i że drugi Puyol

2

to teraz jeszcze tylko Holandia kapitalnego Rolanda Koemana...

0

@ziomal88 słabiak88 raz miał trochę racji to teraz czeka na zasłużone oklaski :)

1

@danijacek co trzeba mieć w głowie żeby Araujo kapitalnego stopera nazwać urugwajskim Bednarkiem bo ma 4 miesiące słabe za to podniecać się wiecznie połamanym i zawodzącym w ważnych meczach Olmo bo ma jeden turniej dobry??? Taki drugi James Rodriquez

2

Torres na prawą obronę w półfinale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?