LatajacyHolender
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
typowy Balde, Martinez mu pokazuje pokryj kolesia a ten patrzy i nic nie robi
0
@Kiko w czym? Pedri go zjada w dyrygowaniu zespołem, Gavi w destrukcji. Fermin jest średniakiem który potrafi wszystko po trochu, trochę taki nowy Pedro z sprzed 10 lat co kopie na bramkę to gol
0
@cupone kto mu piłkę dostarczył dobrą? jak tam jakieś Casady biegają
8
@4Fabregas4 Roque to może bidony ponosić Panu Robertowi a wkrótce też Pau Vitorowi
0
@Midast kto to jest Martin? jaką nogą gra Fort? Nie masz jeszcze więcej jakiś niedźwiadków z Barca14?
5
@Rupert_Haubica kolesie z wykształceniem podstawowym którzy od rana do wieczora kopią szmaciankę? Ja jestem w stanie zrozumieć
0
@JohnnySilverhand nie jest to jakiś wymarzony dla mnie zakup ale dalej jest różnica między średniakiem ligi angielskiej a średniakiem II ligi hiszpańskiej
0
@Kapitan9 wycinając leszczy i jakich 16-latków w pampersach zostaje Kounde i Balde
13
Coman + Olmo, marzenie masażystów hiszpańskich
0
Czytam jakieś porównania poniżej i się głowie co ma Fermin do Pedriego. Jeden jest jak Olmo czyli od czasu do czasu w meczu się pokaże i strzeli gola a drugi jest mózgiem środka pola, a tu jakaś podnieta że Pedri niepotrzebny bo Fermin. Dla takich to chyba jak pomocnik to pomocnik nie ma różnicy
1
@KaammiilM1206 też popieram, za 25 baniek to spokojnie można zaryzykować
0
W ogóle Flick już się wypowiedział że będziemy grali z typową 10-tką jak Bayern? Czy dalej obowiązek 4-3-3 jest?
1
Dziś czytałem że Fiorentina chce 15 mln za Amrabata a Galata daje 12 mln, nie jest oczywiście tak dobry jak wasz ekspert JarekS przewidywał (kolejne pudło po beznadziejnym w Lazio Kamadzie, średnim w Romie Ndice i ławkowiczu w Stambule Zaha) ale na pewno solidny powinien być, 27 lat więc jeszcze z 5 lat pogra na niezłym poziomie
0
Świetnie by się wpasował ale nie za 25 baniek
0
@gaq koleś chyba z pokolenia zidanes y pavones
0
@Wojtek57 gdzieś ty widział charyzmę u Olmo? A intynkt killera to mu się włączył na miesiąc
1
@JohnnySilverhand zajebisty pomysł, olejmy ten średniowieczny futbol który dał właśnie Hiszpanii mistrzostwo europy i kupujmy za 50 baniek sezonowców, kolesi którzy w kadrze hiszpanii noszą bidony i wiecznie kontuzjowanych orłów którzy mieli jeden dobry turniej a jeszcze na początku czerwca pies z kulawą nogą ich nie chciał
0
@mkl87 cyrk przyjechał?
0
Płaczki płaczą a lepszego nikt nie pokazał :)
0
N'golo Kanté najlepsze lata za sobą? Przecież cały turniej pokazał że dalej jest świetny i do tego na dużo więcej pozwala sobie w ataku, jedyny minus jaki widzę to kontuzje
0
taki niby genialny zdaniem niektórych tutaj był niedawno a dzisiaj nikt nie chce dać kasy za niego tylko wypożyczenie lepszego średniaka z Anglii???
0
@BORO_12 rewanż za Erica Garcie
1
Kupi Paquete, plotki o Olmo służą tylko do zbicia ceny Brazylijczyka, nikt z topu się nie nabierze na niego po jednym dobrym turnieju
0
@Faro oczywiście, Puyol za to podobny poziom piłkarski jaki Araujo miał rok temu osiągnął blisko trzydziestki
0
Spokojnie w ostatni dzień okienka zapuka Atletico i powie bierzemy ale jeszcze część pensji będziecie płacić. Oczywiście my go oddamy...
1
jak Araujo wróci do formy choćby z listopada to wszystkie te pociotki które dzisiaj na niego psioczą i chcą go sprzedawać będą pisać że zawsze w niego wierzyli i że drugi Puyol
2
to teraz jeszcze tylko Holandia kapitalnego Rolanda Koemana...
0
@ziomal88 słabiak88 raz miał trochę racji to teraz czeka na zasłużone oklaski :)
1
@danijacek co trzeba mieć w głowie żeby Araujo kapitalnego stopera nazwać urugwajskim Bednarkiem bo ma 4 miesiące słabe za to podniecać się wiecznie połamanym i zawodzącym w ważnych meczach Olmo bo ma jeden turniej dobry??? Taki drugi James Rodriquez
2
Torres na prawą obronę w półfinale