LatajacyHolender
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W drugiej połowie Real spuchł i widać było ile miejsca mieli i FDJ i Olmo. Zobaczymy z rywalem który wejdzie na pełnej kurwie
0
@gukwa kogo zgasił tytanowy Frenkie?
0
@KibicBarcy84 na ławę go?
0
Pamiętam jak chcieliście zamiast Flicka ściągać de Zerbiego. Dziś jego Marsylia przegrała przez sędziego ale ogólnie wasz orzeł znowu się nie popisał wystawił przeciwko PSG dwóch jajcarzy Balerdiego i Kondogbię na środku obrony :)
0
Guardiola? Arteta? Who's next?
0
@GucioH na tej stronie to 14 lat temu już był nie wartym uwagi emerytem :)
0
@Xonar to tamci spuchli, cały czas ma 20 metrów miejsca na rozejrzenie się
2
Znowu zamknął zdradzieckie mo*dy małych prawilnych prawaczków ziemniaczków :) Pan Robert
0
Coś tam piździcie o braku kreatywności u białych a tu wystarczą trzy długie podania i Cubarsik na czereśniach
1
lubie te "rozważania", rozważa odejście FDJ, Lengleta, Fatiego, Torresa pytanie tylko czy oni chcą odejść bo bez tego to se mogą rozważać
0
@patriczix Davies w formie nie był od 2 lat, na razie ma dobre 2 tygodnie
0
@patriczix no tak bo nic innego nie potrzebujemy jak rezerwowego który chce zarabiać 20-25 baniek rocznie
0
@viscabee9 ty widziałeś jego zachowanie przy bramce? Ja bym go już wtedy zdjął z boiska, 4 graczy Bayernu wbiega w pole karne a Balde plażowicz z ręcznikiem
0
@blablak za darmo ale z pensją bliską 20 baniek. Po co mieć dwóch obrońców o tym samym profilu? Żeby móc grać swoje w razie kontuzji jednego. Przecież o to chodzi byśmy nie musieli rozpierdalać całej taktyki tylko dlatego że Trenta albo inną taką chorągiewkę to Vinicius albo Mbappe zjedzą i wyplują w 5 minut. Na prawej stronie mamy dobrego w defensywie Kounde, potencjalnie Araujo, może tam grać Garcia a na lewej z ogranych graczy tylko Balde niezbyt zresztą pewny
0
my byliśmy przekonani że coś strzeli
0
@blablak no tak bo najbardziej jest nam potrzebny słabo broniący boczny obrońca skoro z bardziej defensywnym Kounde i ofensywnym Balde tak dobrze wygląda
0
przy wielu obiekcjach do Balde to jednak nie stać nas na utrzymywanie po 2 topowych graczy na swojej pozycji zwłaszcza że Davies będzie chciał ze 20 baniek. Lepszy były jakiś wielopozycyjny piłkarz typu Hato albo Tomiyasu
0
@krzak82 w krzakach podobno
0
@Tikitaki3 prosty masz świat widzę, zazdroszczę
2
Jak pisałem rok temu że Raphinha u Guardioli byłby czołowym skrzydłowym świata to się tu głupio śmiali :) Albo jak pisałem że z Xaviego to pasterz beduinów bosych z Bahrajnu a nie trener...
0
@pepulinho gdzie ty faul tam widzisz? Chłop 190 cm i 90 kilo a przesunięty łokciem kolesia 30 kilo lżejszego, bez jaj
0
@Rivaldinho11 i jeszcze Xavi
1
Pan Robert jak zwykle wyjaśnia małych chudych prawaczków brauniaczków???
0
Balde na czereśniach, 4 Niemiaszków na 3 naszych
0
jego drugi dobry mecz, nie przesadzajmy z tym początkiem sezonu, z Osasuną katastrofa
7
Szybko póki ten ogór ten Haag jest jeszcze w United
0
@paquito88 to jak porównanie Erica Diera do Harrego Kane'a
0
@Damian_Balde bo jak przyjąć że logika jest zawsze z prawej to fabregas4 jest zawsze z lewej
0
@Rarenzio kobieca intuicja
1
@sopa10pl przecież on jest lepszy od bernala