0

taa, byłem na 81 miejscu na liście

0

@Kapitan9 co potrafi? ...

0

Komentarz usunięty

1

takie gole sie zdarzają ale na ch.. on tą ręką macha to ja nie wiem, nie ma gwizdka to graj kurwa a nie machasz że spalony

0

Komentarz usunięty

3

jakie to idiotyczne zajęcie opluwać najlepszego Polaka w historii piłki nożnej. Przegrywamy któryś mecz z rzędu tak samo a jedyne co potrafią zanalizować eksperci la rambli to bo Lewy albo bo Szczęśny/Pena

0

@Lisuu07 jeden pisze że nie potrafi podać na 7 metrów a drugi o tym że to nieprawda bo kocha klub i wkłada głowę w imadło, typowa dyskusja na la rambli

1

@szczurzysyn u ciebie zawsze ma 1 więc nie wiem kto głupszy

0

@SergioBusquets5 koleś ty powinieneś skończyć po pierwszej odpowiedzi. Masz dowody że największe kloce osiągają większą prędkość niż Cubarsik, twoja analiza Cubarsik jest szybki. to nie jest kurfa logiczne. Cubarsik jest wolny, jest w 4 setce, jest za traunerem, jest też słaby fizycznie, jego waleczność nie umywa się nie tylko do Puyola ale i do Araujo, ma atuty młodego Pique, koniec dyskusji

0

@SergioBusquets5 no właśnie, liczą się liczby a liczby przedstawiam ja, 31.77 to słabo

0

@SergioBusquets5 jak o niczym nie świadczy, jeżeli chwalisz się jego szybkością a okazuje się że jest w 4 setce i wolnawy Inigo biega równie nieszybko jak on to znaczy że nie jest szybki. Nawet Trauner straszny kloc z Feyenordu miał wyższy max albo połamany wiecznie Gimenez. Wymieniłem też z 10 stoperów z czołówki biegających 34 lub więcej a między nimi a Cubarsikiem było jeszcze kilkudziesięciu innych

0

@SergioBusquets5 to nie jest dużo, zobaczyłem trochę czołówki z top speed, widziałem Konate, Upamecano, van Dijka, Tomori, Singo z Monaco, Lukebe z Lipska, Hincapie z Leverkusen, T. Araujo z Benfiki, młody Asencio z Realu wszyscy około 34-36 km w pierwszej 50-t-ce, zjechałem do 3 setki były nawet takie kloce jak Trauner z Feyenordu czy Gimenez z atletico ponad 32, dalej już mi się nie chciało, pewnie w 4 setce by sie Cubarsik znalazł czyli tragedia, w niewiele mniej bo 31.45 ma Inigo Martinez który raczej za szybkiego nigdy nie był uważany.

8

Ale Pan Robert im z klasą seteczkę wystawił

1

Kounde to by mógł się nauczyć trzymać linię z obroną

0

Jaką wartość on ma udowadniać? Koleś był geniuszem obrony, van Dijkiem przyszłości, trochę się popsuło po wejściu do zespołu Cubarsika gdy Araujo za bardzo się przejął rolą mentora i zaczął brać na siebie więcej niż ktokolwiek mógłby ogarnąć. Potem była kontuzja i teraz wraca. Pod względem umiejętności, fizyczności i charakteru bije Cubarsika i Martineza na głowę, brak mu umiejętności bycia liderem, to typowy walczak jak Rudiger czy Konate, spokojnie może grać na obu pozycjach w środku obrony albo zamiast Kounde, płacenie mu mniej niż właśnie Francuzowi jest obrazą zwłaszcza gdy w 2022 r. zrezygnował z podwyżki by nie dobijać klubu

0

jakby się chciało wyjaśnić dziecku co oznacza słowo chimeryczny to można zawsze wspomóc się fotą Rashforda

1

@SergioBusquets5 Bartra też się świetnie zapowiadał w sezonie gdy sadzał Mathieu na ławce i wchodził do kadry. W niczym też Cubarsik nie przypomina Puyola, Carles miał genialny wyskok i małpią siłę, wsadzał głowę gdzie większość bałaby się wsadzić nogę, początkowo był mocno elektryczny ale z doświadczeniem doszedł do topu. Cubarsik jest jego całkowitym przeciwieństwem, w niczym się nie wyróżnia, jest niski, słaby fizycznie, średnio szybki natomiast jego wielką zaletą jest inteligencja, wyprowadzenie piłki oraz to że praktycznie nie popełnia błędów w czym bliżej mu do młodego Pique niż do Puyola

0

w Bayernie przy Kimmichu, Goretzce, Pavloviciu i Palhilhi to by raczej lepiej nie było, United mają dziurę na 8-ce

0

@fotohobby i co chcesz mi powiedzieć że w zdaniu "Pedri na kapitana.Albo Gavi" chodziło o trzeciego zastępcę drugiego zastępcy :)

0

@Ronaldinho10theking to standard wtedy

0

@czarnatom ciągle obrażasz, słaby jesteś

2

@GREGRTS co zawalił? Strata w środku pola chyba Pedri, Araujo miał murzyna za plecami, Cubarsik widział go i nic nie zrobił bo jest za wolny

0

@mn2000 kiedy tak zrobił wcześniej?

0

@fotohobby "Pedri na kapitana.
Albo Gavi" to twoje przecież

0

@czarnatom ale bredzisław komoruski jesteś. Antonio Silva średniak hahaha

0

co tam ze zwalnianiem Flicka lewaczki? aktualne?

0

@BISHBASHBOSH 7 mln, Eric Garcia ma 6, Kounde ma 13,5, czołówka angielska plus realowi 14-21, trochę mało

0

@fotohobby nie twierdzę że Gavi nie może zostać 4 kapitanem ale nie pierwszym, przynajmniej póki nie dorósł

0

@czarnatom nie pij kolego, Antonio Silva to nie średniak, do tego ma klauzulę 100 baniek, bredzisz strasznie

0

@kejdzi

1. no właśnie nie bardzo bo nikt o tym nie mówi, każdy pierdoli że dużo chce a nikt nie wie ile. Jedyne co widziałem w wywiadzie to że chce być "odpowiednio" wynagradzany, a jak widzi że rezerwowy Torres ma 12, Christensen 9, podstawowy ale nie lepszy od niego Kounde 13,5 a on połowę tego to się nie dziwię że byle gówna nie weźmie
2. takie pierdolenie. To Araujo ma grać za 7 skoro w Anglii dostanie 14 a z kartą na ręku czyli za rok 21, i ma to przyjąć bo dla ciebie to dużo. W ogóle wszystkim dajmy 3 mln bo to dużo i starczy na życie
3) No czyli jak piszę, 2 razy więcej ma VVD czy Rudiger, ponad 2 razy Stones, 3 razy Alaba
4) no skoro tyle osób krytykuje Araujo za "roszczenia" zamiast Laporty że daje 9,5 rezerwowym no to pośrednio dużo (niżej piszących)
5) co z tego że prehistoria, nikt od niego nie wymagał przy przedłużaniu kontraktu by grał za 1/3 tego co może dostać w innych klubach tylko dlatego że ma klub w sercu
6) sam napisałeś ile ma czołówka angielska i hiszpańska więc tak 3,5 mln to mało. Chcieli rozmawiać... Pytanie o czym chcieli rozmawiać, nie wierze że koleś który wszędzie mówi że ma klub w sercu, jest zapowiadany na przyszłego kapitana nagle się rozmyśla i chce szybko odejść, ta oferta musiała być na takim poziomie że przyjął to jako naplucie w twarz. Pamiętajmy jak działa środowisko w okół klubu, jak dziennikarze potrafili chamsko kłamać pod dyktando Laporty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?