LatajacyHolender
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pan Robert po raz 30 któryś wyjaśnia tuskowiczów
3
niby ma te asysty ale ja tam wielkiego postępu nie widzę, dalej jego wrzutki są na pałę bez pomysłu
3
koleś miał 2 dobre mecze teraz, w całym sezonie ze 4 z 24 a tu wyszukane staty pokazujące że Haaland z Kane'm mogą mu buty czyścić :)
2
diakhaby najsłabszy obrońca w lidze, ferran najsłabszy napastnik w lidze, 3-0 dla naszego słabiaka :)
0
@Kismeth chyba Lewandowski
11
ten Diakhaby z Jarkiem to najgorsza para stoperów w lidze chyba, Alavesze mają lepszych obrońców
0
@GucioH pewnie do czasu aż jakiś przysłowiowy Lukaku czu Omorodion weźmie pod pachę Cubarsika z Garcią i wejdzie z piłką do bramki. Albo jak będzie trzeba latać pod bramką 3 metry nad ziemią razem z van Dijkiem lub Konate
0
@Snickers96 czasem robi skoro ma 30 bramek a śledź 7
0
@4Fabregas4 koleś rok czekał żeby ponoć defensywnego pomocnik za jakąś interwencję w obronie pochwalić :)
0
śledź mistrz gry z jednym słabym zespołem :)
0
@Kismeth widziałem gorszych, Kismeth, Ferran itd.
7
Pan Robert nawet bez podań wyjaśnił dzisiaj fabregasy, tuskowicze itp. Ile bramek miałby śledź gdyby grał tyle co Robert? 6? 8? Pan Robert już 30
3
@th@les i kto by przyjął piłkę pod kryciem, kto by wygrał główkę w polu karnym, kto by się przepchnął, Olmo??? Takie głupoty to testowali raz na Euro 2012. Ferran miał przez 3 lata 2321321 szans z których 95% spartolił
3
Komentarz usunięty
2
@MagdJanko nie ma go, poszedł szukać swojego orzeczenia o niepełnosprawności
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Onlikox gdyby nie Tebas i jego poprzednicy to by było 10 albo 15 takich malag i la corunii nie mówiąc jakie zgliszcza zostawiłby batromeu
0
@Doony7 przypatrz się, nie z Alavesami tylko z silniejszymi rywalami
0
Jestem na nie, słabo broni, w ataku dobry ale chaotyczny, w kadrze długo przegrywał rywalizację nie tylko z dziadkiem Danilo ale również z takimi orłami jak Couto i William z Cruzeiuro, do tego kompletnie nie pasuje do tego systemu gdzie Kounde wchodzi bliżej środka na trzeciego stopera a Balde szaleje z przodu. Jeżeli już kogoś z Monaco to Singo, niezły wahadłowy w 3-5-2 Torino przeszedł do Monaco gdzie gra na stoperze i radzi sobie świetnie, także bardziej dynamiczna w ataku wersja Kounde
1
@milek9722 pewnie pół Polski, tej tuskowej, co myśli że jak Polak to na pewno leszcz
4
zezłomował Gaviego :(
5
@Nightraider nie dam głowy czy temu łepkowi nie chodziło o Araujo nie Fatiego, jeżeli tak to nie zabłysnął
2
Mają farta że nie ma Pana Roberta bo by się dwucyfrówką skończyło
2
@LinekMichal taki lepszej jakości ręcznik
0
@Mieszo tak ten co prababcia była kiedyś dwa razy na rybach w Polsce
0
@szyper banalny, prosty
1
@vene07 pierwszy dobry mecz od sierpnia a koleś już kuca bije
0
@FATTOMY z Panem Robertem to już by 7 było
0
@Mofisz trudno żeby pisali o Ericu Garcii
0
czekam aż szaraczki atakujące Araujo odszczekają wszystkie bzdury które powielały ale podejrzewam że długo poczekam