0

Pan Robert po raz 30 któryś wyjaśnia tuskowiczów

3

niby ma te asysty ale ja tam wielkiego postępu nie widzę, dalej jego wrzutki są na pałę bez pomysłu

3

koleś miał 2 dobre mecze teraz, w całym sezonie ze 4 z 24 a tu wyszukane staty pokazujące że Haaland z Kane'm mogą mu buty czyścić :)

2

diakhaby najsłabszy obrońca w lidze, ferran najsłabszy napastnik w lidze, 3-0 dla naszego słabiaka :)

0

@Kismeth chyba Lewandowski

11

ten Diakhaby z Jarkiem to najgorsza para stoperów w lidze chyba, Alavesze mają lepszych obrońców

0

@GucioH pewnie do czasu aż jakiś przysłowiowy Lukaku czu Omorodion weźmie pod pachę Cubarsika z Garcią i wejdzie z piłką do bramki. Albo jak będzie trzeba latać pod bramką 3 metry nad ziemią razem z van Dijkiem lub Konate

0

@Snickers96 czasem robi skoro ma 30 bramek a śledź 7

0

@4Fabregas4 koleś rok czekał żeby ponoć defensywnego pomocnik za jakąś interwencję w obronie pochwalić :)

0

śledź mistrz gry z jednym słabym zespołem :)

0

@Kismeth widziałem gorszych, Kismeth, Ferran itd.

7

Pan Robert nawet bez podań wyjaśnił dzisiaj fabregasy, tuskowicze itp. Ile bramek miałby śledź gdyby grał tyle co Robert? 6? 8? Pan Robert już 30

3

@th@les i kto by przyjął piłkę pod kryciem, kto by wygrał główkę w polu karnym, kto by się przepchnął, Olmo??? Takie głupoty to testowali raz na Euro 2012. Ferran miał przez 3 lata 2321321 szans z których 95% spartolił

3

Komentarz usunięty

2

@MagdJanko nie ma go, poszedł szukać swojego orzeczenia o niepełnosprawności

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Onlikox gdyby nie Tebas i jego poprzednicy to by było 10 albo 15 takich malag i la corunii nie mówiąc jakie zgliszcza zostawiłby batromeu

0

@Doony7 przypatrz się, nie z Alavesami tylko z silniejszymi rywalami

0

Jestem na nie, słabo broni, w ataku dobry ale chaotyczny, w kadrze długo przegrywał rywalizację nie tylko z dziadkiem Danilo ale również z takimi orłami jak Couto i William z Cruzeiuro, do tego kompletnie nie pasuje do tego systemu gdzie Kounde wchodzi bliżej środka na trzeciego stopera a Balde szaleje z przodu. Jeżeli już kogoś z Monaco to Singo, niezły wahadłowy w 3-5-2 Torino przeszedł do Monaco gdzie gra na stoperze i radzi sobie świetnie, także bardziej dynamiczna w ataku wersja Kounde

1

@milek9722 pewnie pół Polski, tej tuskowej, co myśli że jak Polak to na pewno leszcz

4

zezłomował Gaviego :(

5

@Nightraider nie dam głowy czy temu łepkowi nie chodziło o Araujo nie Fatiego, jeżeli tak to nie zabłysnął

2

Mają farta że nie ma Pana Roberta bo by się dwucyfrówką skończyło

2

@LinekMichal taki lepszej jakości ręcznik

0

@Mieszo tak ten co prababcia była kiedyś dwa razy na rybach w Polsce

0

@szyper banalny, prosty

1

@vene07 pierwszy dobry mecz od sierpnia a koleś już kuca bije

0

@FATTOMY z Panem Robertem to już by 7 było

0

@Mofisz trudno żeby pisali o Ericu Garcii

0

czekam aż szaraczki atakujące Araujo odszczekają wszystkie bzdury które powielały ale podejrzewam że długo poczekam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?