0

@czarek78 wiem że przeczytałeś, ale idź już

0

@czarek78 lewactwo ma dużo do tego, z tych kręgów wychodzi nienawiść do Polski i tego co polskie. Tam bycie Polakiem to obelga, Europejczyk jest cool. Gdyby Pan Robert był Urugwajczykiem to by nie miał tylu debilnych hejterów. By się cieszyli że koleś kupiony za 45 baniek ładuje po 20-30 bramek na sezon, no bo przecież o tego jest. Debilnym byłoby wymaganie od niego czegoś innego skoro przez 10 lat nie robił nic innego tylko walił bramy i bił rekordy największych graczy w historii. Kane w Bayernie strzela bo jest top3 środkowych napastników ostatnich 10 lat więc nic dziwnego, tylko że na Kane'a trzeba było wydać 95 baniek nas nie stać, ani wtedy ani teraz. Teraz w marzeniach młodych lewaczków z la rambli były takie orły jak Lautaro Martinez, marne 6 bramek w lidze i 1 w LM, i co drugim meczu spierdolona setka na wzór Roberta z Atletico po której cała hejterska Polska zawyła. Znaczy się marni tuskowicze zawyli. W ich marzeniach były też takie tuzy jak Nunez ławkowicz z Liverpoolu, całe 2 bramki z lidze, 1 w LM, totalny słabiak tyle że ci eksperci z la rambli tak byli zajarani sezonowcem z Portugalii za nic mieli 10 lat rekordów Pana Roberta. No bo przecież sezon w Portugalii prawdę ci powie a nie 10 lat sukcesów. Kto tam jeszcze był Julian Alvarez. Ponoć świetny sezon gra, całe 5 bramek w lidze, do tego 4 w LM, ale gdyby odjąć ogórów ala Sparta Praga albo Slovan Bratysława byłaby 1. Przypomnę że koszt sprowadzenia wszystkich ww. przekracza koszt sprowadzenia Polaka najmniej dwa razy. Wiesz co dziś można kupić za 45 baniek? Maatsena rezerwowego z Aston Villi, Hirvinga Lozano rezerwowego z PSV, z napastników J. Felixa którego "klasę" widzieliśmy, Zirkzee boskiego napastnika M. United albo Tammy Abrahama, trybunowego z Milanu. Tyle o czarkach i innych ekspertach antyrobertowych z la rambli. Coś tam czasem próbują mi odpisywać że bramki się nie liczą, że środkowy napastnik to nie musi strzelać bramek ale musi fajnie dryblować, ale zazwyczaj wygląda to na samozaoranie więc nawet średnio się chce na to odpisywać. Bredzą również od odzyskaniu kasy w przyszłości. No właśnie widać, Nunez kosztował 90 baniek a teraz nikt go nie chce oprócz MIlanu, oczywiście na wypożyczenie bo błazna nikt nie kupi. Także czarek duparek możesz jedynie Pana Roberta o autograf grzecznie poprosić, potem także mnie, ale ja małym lewaczkom nie daje z zasady, brzydzą mnie po prostu

0

@czarek78 tak 100 bramek by strzelił, 25 w tym sezonie. Jak przy tym wyglądają staty leszczyków wciskanych do nas przez małych lewaczków z la rambli przed sezonem Lautaro Martineza, Nuneza, Alvareza itp???

0

@kinioo zależy czy wcześniej mówił że marzy o Barcelonie, Figo całował herb po bramce a potem spierdolił

2

@addept i kto go potem kupi? Girona to jego poziom, wyżej nie podskoczy

0

@czarek78 podobno czarek78 jest pierwszy na liście

0

@Seba41 podejrzewam że przedłużenie miało miejsce wtedy gdy zaczął grać dobrze i mało wskazywało na to że potem znowu będzie gorzej. Przewidzieć to można było zdrowie Dembele ale że FDJ po tym jak zaczął grać dobrze znowu zjedzie to ja nie pamiętam takich przewidujących orłów na tej stronie

0

@Seba41 taa, a w 2017 pewnie robiłeś pod siebie ze szczęścia że ten pasożyt przyszedł

1

@korn234 jeszcze pozbyć się korna i będzie plus 10 do mojego szczęścia. korna nie będzie a Pan Robert będzie walił budy jak zawsze, już ze 25 w tym sezonie, ponad 100 dla Barcelony

1

@Elvisek a ci co go wybrali to dalej uważają że nie ich wina, jak w wyborach parlamentarnych w Polsce, nikt nie bierze odpowiedzialności za to że przez 20 lat głosują na ryżego i kaczora

0

przecież został nowym Daviesem który ostatnie 2 lata kopał się po czole i z dawnego czołowego obrońcy zostało niewiele. W tym sezonie coś tam grywa ale pewnie gra o kontrakt dodaje siły, nie wiadomo czy po podpisaniu nowego nie wróci do poziomu z ostatnich sezonów

1

Kto jest bardziej odklejony laporta i jego baje o zakupach za 100 baniek czy hejterzy Pana Roberta?

0

Pan Robert jak zwykle wyjaśnił kilku hejterków od tuska, koleś 36 lat a napierdala bramy aż miło

0

@Hadim Pedro w Lazio

0

@Coutinho007 no nie wiem czy fajnie by się czuł Olmo z Nico jakby jego rola ograniczyła się do 15 spotkań w sezonie z czego 4 w pierwszym składzie. Guardiola ma głowę nie od parady dlatego buduje zespół w oparciu o 18 topowych graczy a nie 24 choć stać by ich było i na 24

0

Przyjście kolejnego gracza o określonej renomie zniszczy szatnię, Olmo, Fermin czy torresito nie zaakceptują że będą grali w co 3 meczu, o frytki albo w pucharze króla, powstaną napięcia, dziennikarze przy klubie będą je podsycać jak to zawsze robią i zrobi się bajzel, najpierw trzeba się pozbyć 2 z nich

0

@mint nic nie sprzedają bo nic nie mają, sprzedaje lewicowe warner bros i sprzeda komu chce a nie komu chce olejnik z dziubką i tuskiem

0

@Crakitic Lenglet do pamiętnego meczu z Bayernem 2-8 spisywał się bardzo dobrze, nie tylko u nas ale i był pierwszym wyborem w kadrze Francji, potem się posypał, w sumie trochę zagadka bo ani kontuzji poważnej nie miał ani diety typu Saul Niguez ani jakieś tragedii rodzinnej ala L. Enrique

0

@Heros11 poproszę nazwisko tego młodego napastnika z topu

0

@Peciak na czym oparta jest ta teza że Robert jest znany ze swojej nieskuteczności??? Statystyki? pogląd własny?

0

@Barcatroll taaa, bo torres idzie

0

@rodineusz z tego mają klikalność że antypolscy tuskowicze mogą pokrytykować najlepszego napastnika w historii Polski

7

Oczywiście van Basten nigdy nie spierdolił takiej setki, uwielbiałem go jako piłkarza ale jako komentator to jest poziom wojciech kowalczyk

1

@normasubiektywna ten kurfa kwadratowe koło wymyślił, gole się nie liczą, no mistrz. Za to liczą się dryblingi u środkowego napastnika, nie wierze że takie głupoty można pisać. Ile spotkań Lewy jest bez gola? Patrze na terminarz i widzę max. 2 mecze przerwy. Czy jest na świecie napastnik z lig top-5 który nie ma w CV 2 spotkań bez gola z rzędu? Pokaż takiego. Nawet nie chce znać boskich statystyk dryblingów dovbyka czy innego nuneza

2

Do małych krytyków Pana Roberta garść statystyk:

Pan Robert:
liga 18 spotkań 16 bramek
LM 6 spotkań 7 bramek

Kilku ogórków którzy wciskaliście latem do Barcelony:

Laurato Martinez
liga 13 spotkań 5 bramek (wszystkie ogórkom, nikomu poważnemu)
LM 6 spotkań 1 bramka (strzelona śmiesznej Crvenie)

Artem Dovbyk
liga 14 spotkań 4 gole (wszystkie ogórkom poniżej 10 miejsca w tabeli)
LE 6 spotkań 2 gole

Darwin Nunez
liga 12 spotkań 2 bramki
LM 6 spotkań 1 bramka

Dziękuję, możecie odejść

0

@ArturS ile kreatywnych spotkań mieli FDJ i Torre? 1 w sezonie?

1

a wy ogarniacie że jak ktoś jest bez formy a na ławce nie ma nikogo poważnego żeby go zmienić bo nie ma kasy to zespół nagle nie zacznie wygrywać?

1

Balde jak zwykle wraca jak plażowicz z ręcznikiem

2

@filipo2002 małe polskie nieudaczniki vs Pan Robert, polski piłkarz wszechczasów

0

koleś 23 minuty gra przez cały sezon a ten krzyczy że jest genialny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?