0

@David_Martin jakby doznali kontuzji to byś krzyczał że głupi bo nie daje odpocząć

0

Cubarsik to może Budimira po jajkach podrapać, ile razy mówiłem że z takim wzrostem to topowym stoperem się raczej nie będzie

1

@ramon59 piszesz o tej sytuacji gdzie Martinez się zmuszony cofnąć się kilka metrów w końcu przeszkodził trochę przy strzale a stojący pół godziny przy graczu Getafe Balde skakał sam ze sobą?

6

oj płaczki małe szaraczki znowu Pan Robert was wyjaśnił

0

@HypeR dołączył ale Alisson jeszcze nigdzie nie odszedł

0

dowcipny ten Hansi

0

@PietrasCoelho nie masz za wiele argumentów potwierdzających, wiele dyskusji było, artykułów, Xavi tak jak nie wiedział czemu było tak dobrze tak nie wiedział czemu potem było tak źle

0

fachowcy się śmieją z dziadka który 3 miesiące temu grał świetne mecze z Argentyną i Paragwajem ale żeby dali przykład lepszego transferu na teraz to już przerasta ich mierny poziom

0

Dawać Claudio, dobrze się kojarzy

0

@PietrasCoelho po całokształcie widać że po prostu się udało, póki świetną formę mieli Araujo, Pedri itd. to jechało, jak zepsuł ich formę to już 0 pojęcia co robić

0

@DonPancio średnim? On tylko beduinów w Katarze prowadził dobrze

4

a tak ogólnie to gdzie te płaczki co wieściły koniec Flicka po czwartkowej porażce?

0

może namówimy Claudio Bravo żeby odwiesił korki na parę miesięcy :( Albo rzeczywiście może Wojtek...

0

@Pablozeusz przecież o to chodzi w jego taktyce, naciskasz i ryzykujesz, jak cofnie obronę to mu się wszystko rozleci

4

Wchodzę patrzę a tu Pan Robert Lewandowski znowu wyjaśnia małych płaczków prawaczków

1

@KrychaFCB i kto go wyjaśni jak Tah nie daje rady? Marc Bartra i Eric Garcia? czy inne konusy z la ligi?

0

@Gruak no raczej bo go nie mieliśmy, wszelkie dobre mecze Bernala czy Casado to była kwestia przyszłości

0

@Gruak ty to wtedy Deco sabotuje klub bo miał kupić defensywnego pomocnika a twierdził że nie stać nas, dawać go tutaj niech się tłumaczy

0

@zalo88 ty sam jesteś rekin

0

@Chudini123 trudno żeby był najlepszy jak my w 10 gramy

1

@mildan1704 gdzie kryminał?

1

@Rivaldinho11 nic nie było

0

@Gruak aha a ty wiesz że trzeba było Christensena wyrejestrować żeby Olmo mógł grać nie?

0

Ćwiąkale jak zwykle nie wyszło, tylko pochwalił Vandersona a już zrobił to co lubi robić najbardziej czyli zawalił gola. Teraz go tłumaczy pozycją :) No rzeczywiście z prawej strony to by nie dał się przepchnąć 60 kilowemu Jamalowi

0

O kurfa ter Stegen bez formy... w normalnym klubie byłaby mowa jak go doprowadzić do formy a u nas już go wypierdalają w klubu i kupują nowych, oczywiście w budżecie dużo zer :)

0

@mightyanaldevastator i co z tym Meretem zrobisz? na Real wystawisz?

0

@Gruak rozglądaj się, w budżecie pamiętaj masz 0 złotych 0 groszy, napisz jak coś znajdziesz

0

Vanderson to chorągiewka, raczej jak Frimpong, świetny z przodu ale cienki z tyłu, bardziej wahadłowy niż obrońca. Caio Henrique bardziej zbalansowany ale po ciężkiej kontuzji, nie jest w optymalnej formie i nie wiadomo kiedy będzie. Do tego ma tylko 1 mecz w kadrze gdzie obecnie grają takie orły jak Wendell czy Augusto z Interu a to nie świadczy zbytnio że jest to gracz na topowe zespoły. Zresztą nas nie stać na nic, może Atletico by nam po taniości Javiego Galana odstąpiło, Simeone go nie lubi ale na wypożyczeniu w Sociedad nie grał źle

0

pamiętam jak tutejsze orzełki chciały sprzedaży Pedriego bo jest łamliwy i zdecydowane postawienie na Fermina

0

@adamek20151 postęp w grze zespołu wynagradza mi nawet ewentualny brak sukcesów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?