0

klasa Pana Roberta

0

@Lewangoooolsky bo musi się odbudować po kontuzji, podbijanie tak szybkiej ligi po kontuzji to głupota

0

@czarnatom zapytanie kogoś czy jest pijany to obraza? Ty obrażasz wielokrotnie bo nie masz argumentów. Tah ma propozycje z ligi angielskiej, z bayernu, z topowych włoskich klubów, za 3 mln to możesz najwyżej buty jego powąchać. Solidnych obrońców z ligi portugalskiej? ty poważnie piszesz? czyli kogo? Jerry St. Juste albo Bright Arrey-Mbi? Nie są godni trawy kosić na Camp Nou. Co się la lidze nie udało? Sąd "chwilowo" zawiesił karę do czasu rozpatrzenia, wiesz co to znaczy? że zawiesił nie rozpatrując tego merytorycznie w żadnym zakresie, nic nie orzekł na naszą stronę. Jak jakimś cudem pozwolą zarejestrować Olmo to 18 klubów pójdzie do swoich sądów że bo to kpina że oni muszą rejestrować do 31 grudnia a Barcelona to sobie może po terminie. O jakiś kontraktach które mają nam cos pozwolić to słyszymy od roku a na razie jest wstyd nic więcej. Za pensję zwolnioną przez Araujo tj. 7 mln to możemy sobie zatrudnić 1/3 poważnego stopera w jego klasie. Jak masz więcej takich pomysłów jak ściągnie średniaków portugalskich to lepiej zachowaj je w tajemnicy

3

Pan Robert jak zwykle liczby, liczby, liczby

0

Do matołków piszących o "zachłanności" Araujo mam parę pytań:

1) jaki chce mieć kontrakt? bo mam wrażenie że nie macie pojęcia
2) czy kochać klub to znaczy grać za 5 zeta za godzinę?
3) czy pensja 7 mln rocznie w klubie gdzie taka ciapa jak Eric Garcia ma 6,5 , Christensen ma 9 a Kounde 13, gdzie topowi stoperzy w Anglii czy w Realu mają po 18-20 to dużo?
4) Czy ściąganie Olmo z pensją 9,5 który siedzi na ławie a mówienie Araujo sorry nie ma pieniędzy na podwyżkę jest ok?
5) czy Carles Puyol tak przez was ubóstwiany grał kiedyś za pensję 2-3 poniżej swojej wartości?
6) czy nie jest kurewstwem z waszej strony mówienie o niewdzięczności Araujo który w 2022 r. zgodził się na niższą pensję a od klubu nic nie dostał nic ponad to co sobie sam wywalczył? No bo chyba tylko kretyn mógł myśleć że u nas w młodzieżówkach dobrze szkolą stoperów skoro nie wyszkoliliśmy sobie takiego od 20 lat, on po prostu wszedł w nasz klub jak w masło i nie ma za co być wielce wdzięczny

0

@fenix1983 jakich kominów jak u nas FDJ i Lewandowski mają 4 razy tyle ile on chce

0

@fotohobby żółte kartki nie mają nic tu do gadania. Byli świetni kapitanowi którzy łapali rekordowe ilości żółtych kartek. Problem jest taki że on podczas każdej spiny kolegi z zespołu pędzi pierwszy pierdolnąć przeciwnika, poobserwuj trochę. Druga sprawa jeszcze nic w życiu nie osiągnął, co ty myślisz że przyjdzie jakiś nie wiem Joshua Kimmich i klęknie przed Gavim? Bo ma charakter i umie kopać się z rywalami? Kapitan to zwykle jest ktoś kto coś w życiu osiągnął, ma autorytet a co ma gablocie Gavi? Robienie kapitanów po barometrze miłości do klubu kończy się że przychodzi Gundogan z pełną gablotą i mówi kurwa o co chodzi, kto to jest Araujo, jakie on ma zdolności przywódcze...

0

@Barcatroll 12-13 lat temu kiedy Bartra wchodził z buta do Barcelony i kadry mówiłem że nie ma warunków by być topowym stoperem to się ze mnie śmiali a potem płakali i przepraszali. 10 lat po tym mówiłem że Eric Garcia nie ma warunków by być topowym stoperem to się ze mnie śmiali że "Guardiola go wybrał", że "w kadrze też gra" itd. Dzisiaj płaczą i mnie przepraszają. Dzisiaj mówię że Cubarsik nie ma warunków by być topowym stoperem i też się śmieją a za dwa lata będą przepraszać. Taki już wasz los. Oczywiście zawsze pojawia się nieśmiertelny przykład Puyola (czasem Cannavaro czy Ramosa) bez głębszego przemyślenia jakie ci gracze mieli do tego fizyczne predyspozycje a jakich nie ma Cubarsik. Brakuje jeszcze orłów którzy pokażą przykład (1 na 15000) Goretzki że z chudego cipola da się zrobić koksa

0

@fotohobby nie wina Araujo że go wybrali choć nie ma do tego predyspozycji. Wystarczy spojrzeć na Gaviego, on powoduje problemy na boisku (skacze do oczu rywalom, dostaje głupie żółte kartki itd.) a nie je gasi a od tego jest kapitan.

0

@czarnatom ty pijany jesteś? Kasa z Araujo nic nam nie da bo my nie mamy nawet na kontrakt Olmo. Urugwajczyk ma pensję 7 baniek rocznie, Eric Garcia ma 6, Christensen ma 9, Konde ma 13. Za dwie pensje po 3,5 mln to może ściągnąć Dawidowicza z Bendarkiem

0

@BISHBASHBOSH ty jesteś normalny? może w ogóle za darmo będzie grał i patrzył jak wszyscy robią kasę tylko on ma nie brać. Kochasz klub grasz za 5 zł za godzinę gry. Klub go robi w balona bo daje kilkanaście milionów kontrakt Olmo a jemu mówi że sorry nie ma kasy. A ty latasz i bronisz grubego kartofla oszusta a nie gracza który zasłużył na 3 razy większą pensję niż ta za którą grał

0

@mika_barca co ma liga do rzeczy, widziałeś jak Omorodion gwałcił Kounde w meczu z nami? Kto jest silniejszy fizycznie Kounde czy Cubarsik?

0

@Barca_Big_Moment Guardiola przez 10 lat nic nie osiągnął w Europie bo grał bez topowej 9-tki i wysokich stoperów. Dopiero jak dostał Haalanda do przodu a z tyłu prawdziwych chłopów jak Dias czy Akanji osiągnął sukces

0

@Hablar i ilu takich Puyolów było w historii? Oprócz niego był jeszcze Cannavaro, był Ayala, raz na 100 czy 1000 taki się rodzi. Wszyscy ww. mieli nadludzką siłę i wyskok, czy Cubarsik ma nadludzką siłę i wyskok?

0

@goryl-16 kieruje obroną? kieruje Martinez, Cubarsik ma tą zaletę że nie robi błędów. Oprócz tego nie ma wzrostu, nie ma nadzwyczajnej siły, nie ma szybkości, jest solidny

0

@fenix1983 po co Arsenalowi kolejny stoper? Mają najlepszą parę w lidze, tego Włocha, może grać tam Timber zwłaszcza po powrocie White, jest solidny Tomiyasu, po kij im kolejny stoper za 70 baniek

0

@VandaI jakiej przegranej rywalizacji jak on jest zdrowy od 2 tygodni po wielomiesięcznej kontuzji, on nawet boiska jeszcze nie powąchał z balobastro nawet

0

@fotohobby taa ciepłe kluchy Pedri albo lekko szurnięty Gavi, urodzeni kapitanowie

0

@Nightraider pewne miejsce w składzie w miarę silnym zespole, za rywali ma Gattiego i Kalulu, w przyszłości z Bremerem może stworzyć genialną parę, fajny perspektywiczny trener, baza kibicowska, marka klubu z genialnymi stoperami itd. Wybór mocnej ligi angielskiej do odbudowy po kontuzji nie bardzo jest to dobry wybór

0

@mika_barca gdzie Cubarsik z jego 183 cm do poważnych stoperów, co on zrobi z graczami typu Omorodion albo Lukaku? poprosi o zmianę. To jest trochę lepsza wersja Erica Garcii

1

@czarnatom taa, w dupie znajdziesz gracza klasy światowej bez pieniędzy na kontrakt

0

@BISHBASHBOSH trochę słabo przedstawiłeś gościa który w sumie to miał słabe 4 miesiące po kontuzji. No i słaba jest moja wiara w niechęć do rywalizacji z Martinezem który za parę miesięcy może być po drugiej stronie rzeki i ocenę braku szans rywalizacji po 2 tygodniach bo tyle Urus jest zdrowy. Problemem jest zapewne fakt że Araujo przyjął z miłości do klubu mniejszy kontrakt w 2023 a obiecane miał większy w następnych latach po czym został chamsko oszukany i obecnie proponuje mu się gównianą kasę tłumacząc się brakiem środków. Oczywiście po drodze zakontraktowano niepotrzebnych w sumie graczy z dużymi kontraktami tylko Olmo

0

@ali3gator jakie ma wymagania? Z tego co pamiętam to w 2023 przedłużył kontrakt i ze względu na problemy klubu przyjął marną pensję za co teraz oczekuje wynagrodzenia w postaci czołowego kontraktu. Jego chęć odejścia wynika z tego że próbują go zrobić w balona zatrudniając rezerwowych typu Olmo za kilkanaście mln rocznie podczas gdy jemu proponują grosze tłumacząc się złą sytuacją finansową klubu, także nie siej dezinformacji

0

@ali3gator lubię takie posty, w półce Araujo jest góra 5-6 stoperów na świecie, każdy kosztuje około 100 baniek, ma pensję Araujo x4, a koleś pisze że kupić "kogoś" i jazda :) A w kadrze zespołu ma Cubarsika który fizycznie nigdy nie będzie topowym stoperem, Martineza który zaraz może być po drugiej stronie rzeki, Christensena o którym trenerzy Chelsea mówili że ma biegunkę przed meczem z poziomu ćwierćfinału LM i potencjalnie choć to wątpliwe Taha z narodu który za granicą grać nie bardzo umie.

0

@AxelF w tamtych czasach to wszyscy zarabiali tyle, S. Roberto nigdy nie był w czołówce

1

@YeastMoss pewnie powód jest prosty kasa. Można być "kapitanem", mieć klub w sercu ale jak ci proponują pensję na poziomie rezerwowego (a wiadomo że klubu nie bardzo lubią dawać dużej kasy wychowankom) no to wszystko ma granice

1

Juventus ja wam coś powiem, Araujo wam nie damy ale chętnie wypożyczymy Yldiza i Thurama

0

@czarek78 no już trochę lepiej, 3/4 to bzdury albo wręcz kocopoły o fanbojstwie ale początek był dobry. Czasem jednak myślisz czarek. Szkoda że pominąłeś połowę z mojej poprzedniej wypowiedzi tj. że za 45 baniek to sobie możesz kupić Tammy Abrahama który zapewne także nie będzie brał udziału w pressingu, piłka mu będzie odskakiwać, będzie zwalniał grę a co gorsza bramek też nie będzie. Ale oczywiście ty z rękawa wytrzepiesz 10 przykładów graczy którzy za 45 baniek przyjdą i będą będą walić bramy jak Pan Robert i do tego wniosą brakującą resztę

0

@czarek78 czarek duparek ale ty argumenty podawaj a nie swoje urojenia, jak nie to po co się odzywasz. Moje argumenty są jasne, 25 bramek Lewandowskiego, przy marnym dorobku 2-5 potencjalnych rywali. Drugi argument 45 mln które za niego dali to kosztuje byle ławkowicz z Aston Villi podczas gdy ty coś pierdolisz o przepłaceniu. Reszta twoich bzdur mnie gówno obchodzi

0

@czarek78 taa, 2020 to Pan Robert z Bayernem wygrywał LM, coś mało się znasz, odejdź koleś bo nudnawy jesteś, mały hejterek, tuskowicz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?