LatajacyHolender
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan9 ciekawe co z Foythem. Byłem mocno przeciwny jak tu wielu chciało za niego po 40 baniek dawać ale teraz jego wartość spadła i kontrakt mu się kończy w 2026, 10 baniek latem powinni wziąć z pocałowaniem ręki, pytanie czy po tych wszystkich kontuzjach stać go na ten sam poziom co wcześniej
1
@Kapitan9
1. ciężka kontuzja
2. w formie nikt go nie sprzeda, poza tym cena pewnie +50 baniek za zmiennika Kounde?
3. ten to w ogóle jest jakiś królik z kapelusza, koleś ma 26 lat i rozgrywa pierwszy dobry sezon na poziomie, wcześniej słaby albo w II lidze, jeszcze 25 baniek chcą, bez jaj
4. koleś jest słaby w obronie i chaotyczny w ataku
5. świetny typ, pytanie ile Monaco będzie chciało
6. umiejętności ok tylko duża rywalizacja będzie o niego latem
7. jeszcze gorszy w defensywie niż Vanderson
8. fajny typ
9. jak Ratiu królik z kapelusza, dotąd nie grał tak dobrze a ma 28 lat, Nottingham gra sezon życia i wszyscy grają na 120% umiejętności
Wątpię byśmy mieli 30-40 baniek na rezerwowego prawego obrońcę więc pewnie skończy się na Minguezie, Arnau Martinezie, albo wypożyczeniu gości typu Mukiele
0
@krol211 gorszy i jeszcze gorszy
0
naprawdę chce ktoś dać 25 baniek za gościa który gra pierwszy dobry sezon na jakimś tam poziomie w wieku 26 lat? Nie ogarniam takich ludzi
3
Pilnie potrzebny jakiś zmiennik dla Pedriego, może być jakiś podstarzały byle wchodził na 8-10 spotkań w sezonie i dyrygował drużyną bo jak on schodzi to gra zawsze siada. Olmo, Gavi czy Fermin tego nie potrafią więc jednego można drogo sprzedać. Tylko tak szczerze nie mam pomysłu na takiego, może jakiś Lo Celso
0
@ziomal88 słabiak88 ale to słabe było hahah
22
Pan Robert znowu wyjaśnia fabregasy, korny inne fantomy
4
Brawo kapitanie, brawo Pan Robert
0
@Rivaldinho11 mamy, niestety tylko grą może dojść do formy
0
W dzieciarnia na la rambli po 2 artykułach jakiś no nejmów hiszpańskich myślała że chce odejść i po nim jeździła :) Ładnym trzeba być cymbałem żeby wyrabiać sobie opinię o zawodniku po dwóch artykułach w prasie
1
@seeba nie jest też skrzydłowym, ani 10, dobry też nie jest
0
@Krzysiek872 jak chce zza 16-tki ogląda to kluby pomyliłeś
0
@FATTOMY wszyscy narzekali ale ciebie wśród zwolenników transferu Martineza nikt nie widział, byłem ja, 3-4 bardziej ogarniętych gości kontra kilkunastu leszczy
0
@MILOSZ_F22 nic nie zmieniłem, lepsze powtórki dostałem jak przy okazji Araujo z Sevillą
0
@RymsonPL podtrzymuje śledzia żeby się nie przewrócił
4
dobrze że taki szczypior Cubarsika krył
6
jaki to jest śledź
0
37 miesiąc ogromnej determinacji Fatiego, weźcie go wypożyczcie, jak Roque odejdzie z Betisu to jest fajne miejsce, Pellegrini sporo takich graczy odbudował
0
@Anonym52 właśnie że tego nie było widać na powtórkach które dali podczas meczu a co najważniejsze sędzia nie dostał żadnej powtórki z wyrysowaną linią przy pierwszej wrzutce a tam jest 10-20 centymetrów, za to dostał z 10 powtórek tego zagrania plecami, komedia ten var
1
@korn234 a w tej bajce były smoki? który współpacjent ci to podpowiedział?
2
Kto idzie o zakład że jak wyjdzie na poważnego przeciwnika od początku to po 60 minutach bezjajecznego meczu zostanie zmieniony?
0
@Anonym52 przecież to ty wszedłeś z twierdzeniem że liczy się od zagrania plecami a tam jest Koude po prawej bliżej bramki
0
@Anonym52 ty wiesz że w momencie kiedy koleś "podaje plecami" bliżej bramki niż oni dwaj jest Kounde?
1
jak się pojawi oferta 30-40 baniek za Fermina to nawet niech się nie zastanawiają. Przeciętny koleś z talentem do ładnych bramek, może być coś z niego było jakby dostał 20 spotkań po 80-90 minut ale ich nie dostanie bo przed nim są Gavi i Olmo. Wziąć jeszcze tylko jakiś procent w razie sprzedaży i jak robią prześcieradła przez 2 sezony możliwość odkupu za ustaloną cenę
3
płotka zamknął oczy i przypadkiem weszło a fabregas z kolegami krzyczy o jakimś talencie do wykańczania akcji hahah
0
@MILOSZ_F22 nie było, nie ma żadnego potwierdzenia oprócz gwizdka sędziego który nawet nie dostał wytyczonej linii w powtórce
0
nie było spalonego gościa który przyjmował piłkę, potem też nie bo Koude był bliżej niż Suarez. Znowu te same orły będą mnie przepraszały jak przy niby błędzie Araujo z Sevillą. Oglądają pewnie na jakimś ruskim sopcaście w jakości fifa 1998
0
@aiven gwizdnął spalony którego nie było zamiast rękę Suareza
2
@Czarny_ck różnica taka że wpuszczenie torresita to strzelanie sobie w dupę
1
Dawno nie było żeby sędzia się mylił na naszą korzyść