LatajacyHolender
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sebkoz6 z czego ma sie obudzić? koleś jest nieprzygotowany do sezonu bo miał 6 miesięcy przerwy
1
@korn234 ten co mecz te same głupoty
21
może zawsze na koniec meczu będziemy wypisywać wszystkie panienki co płakały od 15 minuty że sezon na straty?
0
@Pussy Patrol można "skrócić kąt" za 60 metrze ale to mądre nie będzie
0
@FRANK2020 całe zycie sędzia winny
0
@Pussy Patrol gdzie miał wyjść na 40 metr?
0
@addept mało ich jest, ze 3-4, z czego 75% na polskiej stronie fcbarca.com, czwartą jest dupa ferrana
2
pitolą o Kloppie a skończy się na jakimś Raulu
0
@PatrykBarca przecież Xabi przedłużył z Leverskusen
2
a ja bym zaproponował Juventusowi wymianę Araujo za Cambiaso z lekką ich dopłatą. Urus w systemie Flicka nie bardzo się odnajduje, Juventus bardzo go chciał, on nie był przeciwny, tam z Bremerem stworzyłby duet nie do przejścia, a nam Cambiaso klasowy i bardzo wszechstronny obrońca ogarniający oba boki i wahadła bardziej się przyda, podczas gdy Juve tych bocznych ma od ch... i trochę. Te wasze Frimpongi to nie są obrońcy tylko wahadłowi czy skrzydłowi czasem, Vanderson to europejski średniak, Pubill nie sprawdzony na żadnym poziomie, odrzucony przez Atalantę z powodów zdrowotnych, Givairo to nie zna nikt prócz kibiców Feyenordu
0
do Barcy go na zmiennika w przyszłym sezonie
0
@Karolo1 nie ten typ gracza, to już taki Lo Celso byłby bardziej mózgiem
0
ktoś ma pomysł na zmiennika dla Pedriego na przyszły sezon? Santi Cazorla jeszcze gra??? :)
0
@Pin0chet za pół roku oczywiście będziesz wypluwał te głupoty
0
@MILOSZ_F22 a wy znacie takie podstawy badań jak to że po długiej kontuzji wraca się do formy dwa razy dłużej niż ona trwała?
1
jak widzę tego Martina jak "trzyma" linię spalonego to mnie krew zalewa, do okulisty
1
@VinDiesel ja zaczne bo pamiętam liczne dość posty sprzed pół roku - Pedri, Raphinha, Inigo Martinez
0
gdzie standardowy płacz że każdy sędzia przeciwko nam?
0
@Messiasz2 prawdę, całą prawde, czasem trolluje
0
z takim pseudodefensywnym pomocnikiem jak FDJ to autostrada dla Leganesów w środku pola jest
0
@Macior79 w takim razie przebudowa bo do niczego się nie nadaje taki zespół
0
@Macior79 taa, z każdymi frajerami będziemy grać pierwszym składem aż padną z wycieńczenia, wujki dobre rady...
0
@RymsonPL chyba w Hiszpanii, w Anglii jest w każdym zespole taki
0
@4Fabregas4 człowiek który nigdy nie ma racji, zjawiskowy egzemplarz. J Korwin Mikke mawiał zawsze że nawet małpa myli się losowo a 4Fabregas4 zawsze
0
@Masp jeden Pedri wie jak podać dobrą piłkę, resztą udaje że wie
0
Komentarz usunięty
11
Nie zesrajcie się, nie ma gracza który nigdy nie przegrał pojedynku w polu karnym. Kiedy ostatnio Araujo zawinił bramkę w ten sposób, w juniorach młodszych chyba
1
@RumbleDelivery wszyscy, od 3 lat... zasłużenie...
0
@Frogens wiele lat grał na skrzydle w tym najlepsze jego mecze w kadrze Hiszpanii, Pep go ustawiał na 9-tce tylko w ostatnim sezonie. Koleś słabo gra tyłem do bramki, wszystkie atuty to gra na pograniczu spalonego, najlepiej mu z drugim napastnikiem za którym może się schować, stąd 2/3 z jego goli to z chowania za się za plecami Pana Roberta
0
@Emerald no ale nie półrocznej z brakiem przygotowania do sezonu. Z tymi błędami też przesada, miał gorsze miesiące ale miał też i świetne gdy był top3 stoperów świata