0

@sebkoz6 z czego ma sie obudzić? koleś jest nieprzygotowany do sezonu bo miał 6 miesięcy przerwy

1

@korn234 ten co mecz te same głupoty

21

może zawsze na koniec meczu będziemy wypisywać wszystkie panienki co płakały od 15 minuty że sezon na straty?

0

@Pussy Patrol można "skrócić kąt" za 60 metrze ale to mądre nie będzie

0

@FRANK2020 całe zycie sędzia winny

0

@Pussy Patrol gdzie miał wyjść na 40 metr?

0

@addept mało ich jest, ze 3-4, z czego 75% na polskiej stronie fcbarca.com, czwartą jest dupa ferrana

2

pitolą o Kloppie a skończy się na jakimś Raulu

0

@PatrykBarca przecież Xabi przedłużył z Leverskusen

2

a ja bym zaproponował Juventusowi wymianę Araujo za Cambiaso z lekką ich dopłatą. Urus w systemie Flicka nie bardzo się odnajduje, Juventus bardzo go chciał, on nie był przeciwny, tam z Bremerem stworzyłby duet nie do przejścia, a nam Cambiaso klasowy i bardzo wszechstronny obrońca ogarniający oba boki i wahadła bardziej się przyda, podczas gdy Juve tych bocznych ma od ch... i trochę. Te wasze Frimpongi to nie są obrońcy tylko wahadłowi czy skrzydłowi czasem, Vanderson to europejski średniak, Pubill nie sprawdzony na żadnym poziomie, odrzucony przez Atalantę z powodów zdrowotnych, Givairo to nie zna nikt prócz kibiców Feyenordu

0

do Barcy go na zmiennika w przyszłym sezonie

0

@Karolo1 nie ten typ gracza, to już taki Lo Celso byłby bardziej mózgiem

0

ktoś ma pomysł na zmiennika dla Pedriego na przyszły sezon? Santi Cazorla jeszcze gra??? :)

0

@Pin0chet za pół roku oczywiście będziesz wypluwał te głupoty

0

@MILOSZ_F22 a wy znacie takie podstawy badań jak to że po długiej kontuzji wraca się do formy dwa razy dłużej niż ona trwała?

1

jak widzę tego Martina jak "trzyma" linię spalonego to mnie krew zalewa, do okulisty

1

@VinDiesel ja zaczne bo pamiętam liczne dość posty sprzed pół roku - Pedri, Raphinha, Inigo Martinez

0

gdzie standardowy płacz że każdy sędzia przeciwko nam?

0

@Messiasz2 prawdę, całą prawde, czasem trolluje

0

z takim pseudodefensywnym pomocnikiem jak FDJ to autostrada dla Leganesów w środku pola jest

0

@Macior79 w takim razie przebudowa bo do niczego się nie nadaje taki zespół

0

@Macior79 taa, z każdymi frajerami będziemy grać pierwszym składem aż padną z wycieńczenia, wujki dobre rady...

0

@RymsonPL chyba w Hiszpanii, w Anglii jest w każdym zespole taki

0

@4Fabregas4 człowiek który nigdy nie ma racji, zjawiskowy egzemplarz. J Korwin Mikke mawiał zawsze że nawet małpa myli się losowo a 4Fabregas4 zawsze

0

@Masp jeden Pedri wie jak podać dobrą piłkę, resztą udaje że wie

0

Komentarz usunięty

11

Nie zesrajcie się, nie ma gracza który nigdy nie przegrał pojedynku w polu karnym. Kiedy ostatnio Araujo zawinił bramkę w ten sposób, w juniorach młodszych chyba

1

@RumbleDelivery wszyscy, od 3 lat... zasłużenie...

0

@Frogens wiele lat grał na skrzydle w tym najlepsze jego mecze w kadrze Hiszpanii, Pep go ustawiał na 9-tce tylko w ostatnim sezonie. Koleś słabo gra tyłem do bramki, wszystkie atuty to gra na pograniczu spalonego, najlepiej mu z drugim napastnikiem za którym może się schować, stąd 2/3 z jego goli to z chowania za się za plecami Pana Roberta

0

@Emerald no ale nie półrocznej z brakiem przygotowania do sezonu. Z tymi błędami też przesada, miał gorsze miesiące ale miał też i świetne gdy był top3 stoperów świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?