LatajacyHolender
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Imprezowicz to raczej nie jest dobre źródło :)
0
@Magicc89PL No i? Chiellini miał 36 lat jak doprowadzał Italię do tytułu. To tylko na tej stronie zawodnik 30 letni to już powinien trumnę wybierać
3
@KluivertFCB nie mamy dobrze obsadzonego środka obrony bez Araujo. Christensen i Kounde są nierówni, Cubarsik mimo że gra dobrze to jednak nie wiadomo co będzie w przyszłości, Martinez jest ciągle kontuzjowany. Jak dla mnie jeśli już to należy sprzedać Christensena za 35-40 baniek plus Matineza którego ponoć chce Atletico a o Urugwajczyka oprzeć obronę na następne x lat, ktoś doświadczony potrafiący ułożyć całą obronę do niego, Cubarsik z Garcią na zmianę, Kounde na bok a w środku tylko w razie potrzeby
11
Co trzeba mieć w głowie żeby po 2 błędach obrażać kolesia który będzie dla nas następnym Puyolem przez kolejne 10 lat. Byście widzieli ile ten legendarny dziś Puyol błędów robił w jego wieku. Koleś jest genialny w obronie ale nie jest liderem i trzeba zdjąć z niego tę odpowiedzialność a zostawić jedynie pacyfikowanie napastników. Nie każdy jest van Dijkiem.
0
@Wojtas823 ponoć nie chce, coś pisali ze 2 dni temu
2
pozdrawiam korn+cyferki, fantomyboy itd. :) Pan Robert
0
to co, dajemy 100 baniek na wykup Felixa :)
0
@Wojtas823 widocznie nic nie umie, jak co druga gwiazdka z Brazylii co błyszczy tylko u siebie w ogórkowej lidze
0
@Qaz123 prawda, nie ogarniają tego systemu nie tylko dzisiaj, Kounde z Araujo kryją 3/4 boiska, Cubarsik 1/4
1
@Magicc89PL tu nie chodzi o gorsze zawody tylko że jest kryty przez innych przez co robią błędy. Araujo bierze na siebie za duże pole do krycia, nie robiłby tego gdyby jego partnerem nie był dzieciak. Mam też wątpliwości czy oni wiedzą jak grać w tym systemie przechodzącym na 3 stoperów
1
@MamerTponad100 nie zesraj się, koleś ma 3 miechy słabe
0
Znowu Araujo próbując bronić za Cubarsika robi błąd
0
ale ten Raphinha biedny, taki na Leeds
0
@Aragorn33 ten ichniejszy Vanna Ly to nie daje na klub a co dopiero na kabiny
0
no to patrzymy co ten Prepelu potrafi zanim nam go biedny zarząd nam kupi
0
ja bym poszukał skrzydłowego który potrafi wspomóc Roberta w polu karnym a nie kolejnego co będzie biegał wszędzie tylko nie tam. Nie chce powtórki z późnego Koemana gdzie wszyscy biegali wokół pola karnego a w nim nikt albo sam Griezmann i to z wyraźną niechęcią
0
prawie gotowy, jeszcze tylko piniędzy szukają
0
@ziomal88 było też Luton 0-4, Fulham 0-3, Bournemouth 0-3, nie ma aż tak słabej kadry by dostawać w dupę od takich ziomali. W Brighton go nie zwolnią ale gdyby tak trenował u prezesa furiata z krótkim cynglem to kto wie
0
@BORO_12 zobacz jego ostatnie wyniki, zobacz grę tego zespołu, przy Brightonie Pottera to jest przepaść choć oczywiście kilku ważnych zawodników odeszło więc i nie ma co porównywać 1 do 1, tak tylko dla śmiechu to napisałem, wiem że pozycje ma spokojną
0
Xavi jak zwykle głupie pomysły. Swoją drogą ciekawe czy ten wasz de Zerbi jak go zaraz zwolnią z Brightonu dalej będzie kandydatem na trenera w połowie czołowych klubów Europy :) Słabo się to ogląda, ten zespół już w szatni przegrywa
0
jak mówiłem że koleś jest za słaby na średniaka hiszpańskiego to nieeee, wielki talent, młody bóg
0
"drugi Rakitić" , ja podziękuję
0
@korn234 głębokie, szkoda żę trener wyznacza zadania na boisku a nie drużyna
0
@stone80 a kto był lepszy w takim razie?
0
@fotohobby kupowali go za 20 mln a wartość transfermarketowa była 30, wszyscy się po głowie pukali po co taki średniak Guardioli
0
@korn234 bo ma słabszy sezon pod nielubianym trenerem?
0
@ziomal88 w ogóle dajmy wszystkich 14 latków do składu i będziemy mieli świetlaną przyszłość. Podpisane zoiombel88
4
@korn234 Kimmich ma 29 lat, Modric 38 a Kroos 35, a ty coś bredzisz o planie na rok. Ile ty masz w ogóle lat że dla ciebie 29 to stary koleś? 14?
1
@fotohobby M. City wygrał LM z Akanjim w obronie, dobry trener potrafi wpasować takich zawodników, nikt nie ma 11 złożonej z samych kozaków za 60 baniek i więcej
0
Onana nigdy nie grał jako typowa 6-tka, ewentualnie jakieś pojedyńcze mecze z ogórkami, to jest 8-ka