0

@lukkobe Ma pomysł a nie miał ich Sousa? Za Sousy wychodziliśmy na Anglię i Hiszpanię grając z pomysłem, ofensywnie, fajnie się to oglądało. Kadra Michniewicza choć równie toporna to również ją cenię 3 razy wyżej. Ten zespół buduje nie najlepszy możliwy fachowiec tylko średni trener ligowy, koleś którego trudno uznać ze lepszego niż Waldek Fornalik czy Mariusz Rumak, koleś który się błazni zawsze jak wychyla nos na poziom międzynarodowy i to nie na poziomie grupy LE tylko preeliminacji z Kazachami i Azerami. To jakbyś wynajął do remontu pseudofachowca który spieprzył remont u 5 twoich znajomych a liczył że u ciebie będzie inaczej. Co do Walii to ona nie ma umiejętności atakowania, jest w tym beznadziejna, ona nawet z ogórkami europejskimi oddaje piłkę i gra z kontry więc całkiem nie dziwne że nie potrafili grać w ataku pozycyjnym. Kompletnie nie widzę tu wyższości Probierza nad Cage'm, miał lepszy zawodników z lepszych klubów a na boisku nie wyglądał lepiej, przeszedł dalej dzięki przypadkowi że młody Walijczyk się obsrał w pory przy karnym

0

@BORO_12 tak na pewno oddamy dwóch graczy z międzynarodowego poziomu ciągle w dobrym wieku i zastąpimy ich cieńkim w obronie Garcią i małolatem który ligowego poziomu na oczy nie widział. Brawo ty. Już widzę ten duet Garcia - Cubarsik na Marcusa Thurama albo Girouda

0

@Pawwwweeeell też się zastanawiam. Cubarsik nie ma nic czego by nie miał Garcia, Hugo Guillamon czy kiedyś Marc Bartra a ma te same wady co oni. Każdy z nich też miał kiedyś pół roku zajebiste że akurat ich wad nie było widać no ale potem przyszły starcia z Mario Gomezem, I. Williamsem czy Benzemą i wady zaczęły być widoczne

0

@lukkobe koleś pokonał 3 typowe ogórki i tylko raz przekonująco, w meczach z pozostałymi średnimi rywalami wymęczone remisy. Styl taki że zęby bolą i nie ma raczej podstaw by twierdzić że się zmieni bo jego zespoły od 10 lat grają takim stylem. Koleś jak wchodził na poziom międzynarodowy to zawsze dawał popis bezradności. Zawsze jak dostawał klub gdzie kilku piłkarzy ma charakter to kończył skłócony z nimi. To mało?

0

@Pancio5 ok to powiedz ile było takich między Sergim Roberto a Fatim czyli przez dobre 10 lat? Nie ma na świecie klubu który co roku wprowadza wychowanków i oni wchodzą na poziom światowy, to jest loteria, przez 3 lata wprowadzisz 6-ciu na poziomie reprezentacyjnym a przez następne 7 lat jednego

0

na końcu i tak nikt go nie kupi bo jest przeciętny w meczach o stawkę. W każdym z 12-15 spotkań które oglądałem w tym sezonie Sociedad Merino był od niego lepszy a im przeciwnik był silniejszy tym Zubimendi był słabszy

0

@Maker0 a jak nie podołają to co zrobisz, przeprosisz?

1

ciekaw jestem czy są badania które pokazują że któryś z poprzednich 131231 spotkań przeciwko rasizmowi dały efekt choćby jednego przekonanego

0

Ciągle nie wiem czy wole wygraną i przedłużenie marnego Probierza czy pożegnanie Probierza i mistrzostwa bez Polski. Na pewno najgorsze byłyby karne bo wtedy marny trener ligowiec by się wybronił że było blisko i tylko sędzia/wiatr/nierówna trawa przeszkodziły

0

@Dillu przecież to ulubione zajęcie kibiców Barcelony robienie z każdego wychowanka który prosto kopnie piłkę przyszłej gwiazdy. Nie bardzo lubują się w wyszukiwaniu dobrego gracza który za niedużą kasę będzie wzmocnieniem klubu na poważnym poziomie, najczęściej rzucają tylko nazwisko jakiego wychowanka co ma metr pięćdziesiąt wzrostu i waży 40 kilo ale na pewno zaraz wejdzie w buty Busquetsa, Puyola itd.

0

to pokolenie jest jakieś spierd....., ego wielkie a jak pamiętam mecze kadry z lat 90-tych to dzisiejsza kadra robi 3 razy mniej obciachu niż tamta.

0

co za pierdoły wiadomo że nie pójdzie do żadnej Arabii, będzie oferta z Chelsea czy M. United to można próbować go ponamawiać

0

Kto normalny wystawi na taki ważny mecz marnego torresita i to jeszcze po kontuzji...

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 a jak po miesiącu się okaże że żaden do niczego się nie nadaje to będziemy czekać do grudnia?

1

Na nasz portfel to raczej powinniśmy celować w Hojbjerga, G. Rodriqueza, Lobotkę, wypożyczenie Amrabata, Jorginho itd.

Dla ciemniaków którym się te nazwiska nie spodobają podkreślam "NA NASZ PORTFEL"

0

@David_Martin jakby to takie łatwe było to nikt by transferów nie wymyślił

0

Memphis vs 5 z Barcy i 2 z Atletico :)

7

gdzie te leszcze co piszą ZLewy??? albo o jakieś Arabii?

3

@M.a.t.i26651 pewnie jakieś marne polaczki brauniaczki...

10

Pan Robert Lewandowski klasa... Strzelił gola Felixem

0

@Emhyr normalnie to jest od grudnia Barcola - Mbappe - Dembele w tym oba mecze z Sociedad i silnym Rennes

0

@waletpl fajna statystyka tylko że jedne 5 do listopada a 3 od grudnia. W sumie od grudnia tylko raz z Monaco zagrał na lewej

23

@Barca2022 Pamiętam jak pisali że trójka Messi - Neymer - Mbappe nie może nie wygrać LM :)

6

@Emhyr przecież Mbappe gra 9-tkę, po jakiego ty chcesz dawać Araujo na prawą???

0

@Donio a jakie on ma związki z Madrytem? Przecież to Bask jest

0

@Troc a niby kto ma taką moc by zmienić ten klub z pozycji trenera jak nie legenda klubu i człowiek który żelazny charakter udowadniał na Messim, Neymarze i Mbappe?

0

@Xonar a wy widzicie orzełki moje ostatnie zdanie czy czytacie tylko do pierwszej kropki?

0

@Lucerfi kupimy B. Guimaraesa za 65 (klauzula Barcelony), N. Williamsa za 50 (klauzula), Savio za 60 (wiem że prawa ma City ale mając Doku, Fodena w takiej formie i Bernardo niekoniecznie jest tam miejsce dla niego) i wykupimy Cancelo za 35, razem 210. Tracimy Jamala który moim zdaniem ma zadatki na gracza 10 goli i 10 asyst w sezonie a zyskujemy 4 świetnych piłkarzy. Oczywiście rozważanie teoretyczne bo wiadomo jakie mamy finanse

1

a ja bym się zastanowił, za 200 baniek to możemy obsadzić 4 pozycje graczami ze światowego topu. Kiedyś byłem przeciwnikiem sprzedaży Fatiego za 150 baniek licząc że będzie z niego drugi Eto dziś uważam że to był błąd

0

@ACRAB95 no ja nie wiem czy skład PSG jest dobry, z szeroko pojętego światowego topu jest Hakimi, Marquinhos i Mbappe, trochę mało, w kadrze Hiszpanii też nie było tak różowo jak 10 lat temu, same średniaki plus Rodri z topu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?