1

@MILOSZ_F22 może Eusebio wejdzie... a nie on umar

2

jak trener ujowy to i farta nie ma

0

@korn234 tylko 3-4 leszcze z la ramlii będą wtedy płakać

0

@fenix1983 90% z nich wyląduje w Andorze lub w II angielskiej, że też ktoś jeszcze się na tych "młodych zdolnych" nabiera

1

@Bastaray to samo chciałem napisać. Koleś na razie w anglii jest przeciętny, za 40 baniek takiego bym kupił

0

Pytanie czy ta "reszta" nie zbudowałaby czegoś gdyby jak Arteta miała 4 lat na budowę.

0

problem jest taki że Onana nie jest DP tylko kolejnym środkowym pomocnikiem, on 6-tkę gra od święta zazwyczaj z ogórkami, z każdym poważnym przeciwnikiem obok musi mieć Mangale/Witsela w kadrze albo Gueye w Evertonie. Od drugiego ogórka wolę Guido Rodriqueza za darmo

0

@kanver_ żeby on dawał radę na DPM to musi mieć odpowiednich partnerów którzy będą za niego bronić a nie Flicka

0

@Emerald i kogo byś kupił za te 100 baniek z Araujo? Klasowy obrońca z topu to 70-80 baniek, zostaje 20, za tyle to możesz gracza klasy Kessiego kupić. Warto sprzedawać Araujo który ma być drugim Puyolem za przykładowego de Ligta i Kessiego?

0

@BORO_12 jest powodem żeby nie robić z małego, wątłego, wolnego obrońcy nadziei na drugiego Araujo. Trzeba zakładać że to co wyjdzie z akademii jest wartością dodaną a nie pewniakiem, bo dwa lata temu pewniakiem na gwiazdę przez kolejne 10 lat był Fati

0

@BORO_12 Bla bla bla oczywiście to samo myślałeś od Dongach i innych Haliloviciach, nowy Eto, nowy Messi, nowy Busquets (NIco), nowy Iniesta (Pig), nowy Keita (Moriba) itd. gdzie oni teraz są? Pewnie jakbym przejrzał twoją historię znalazłbym 10 kompromitujących postów jaki to Nico będzie genialny i super od zaraz do gry w pierwszym składzie. Kompromitowaliście sie tu setki razy (wy znaczy piewcy wielkości La Masii) i zero wyciągnięcia wniosków. Każdy logicznie myślący korzysta ze szkółki ale nie zakłada ani stałego dopływu młodzieży na poziomie światowym bo jest to nie do przewidzenia oraz wie również że wmawianie komuś wielkości po 4 meczach jest tak durne że aż żal komentować

0

Zgadzam się że nie ma co oceniać piłkarza którego prowadzi mało poważny trener ale mimo tego 55 banieczek i można brać. Z tą cenę się wykupi Cancelo i jakiegoś solidnego stopera/prawego obrońcę

0

@BORO_12 Nawet nie chce mi się z ciebie śmiać, za 2 lata będzie wyjaśnione, znowu twoja wiara pójdzie się czochrać. Jakiś duży murzyn go zgwałci jak Omorodion Kounde i wyląduje w Andorze po znajomości

1

Flick sprawdził się w jednym klubie który zna od podszewki, jak wyszedł ze strefy komfortu i musiał coś zrobić w kadrze to wręcz się ośmieszył więc jak bym się powstrzymał z tymi "oczywistościami" jak to niby jest lepszy niż Conceicao

0

jak już takich ogórków rozważamy to Angelino jest na wylocie z Galaty, można poobserwować jak tam mu w Romie wyjdzie. Z tyłu jest to chorągiewka ale w ataku ma zmysł do gry na poziomie Alby

4

Xavi jest wielkim trenerem udowodnił to nigdzie

0

@BORO_12 czy ty nie rozumiesz że nie zostanie topowym obrońcą koleś który jest na to za niski i za słaby fizycznie? Czym się różni Cubarsi od Erica Garcii??? Wiadomo że jest młody i że trochę siły nabierze, może osiągnie poziom wspomnianego Garcii (bo Kounde już pewnie nie) ale wiemy jak tacy obrońcy są weryfikowani w starciach ze sprinterami typu Williamsy czy gigantami jak Zlatan czy Lukaku. Ile razy mówiłem w przypadku Kounde jak ważne są warunki fizyczne na stoperze to się ze mnie kilku młodych tu śmiało że są tacy i "jakoś" sobie radzą a potem wszyscy głowy pospuszczali jak zobaczyli jak Omorodion go niszczy i gwałci jak dziewczynkę przez 30 minut aż musiał wejść w jego miejsce "prawdziwy mężczyzna" Araujo i Omorodiona wyjaśnił. Cubarsi nie będzie Puyolem czy Cannavaro którzy niewielki wzrost nadrabiali zwierzęcą siłą więc możesz jeszcze w 10 postach bajki pisać jak to wierzysz, tyle że ty co chwila w kogoś wierzysz a ja z wiary wyrosłem. I nie rób ze mnie wroga akademii bo ja sceptycznie do niej podchodzę pamiętając dziesiątki waszych nadzieii jak Bojan Krkić, Alen Halilović (nowy Messi), Gerard Deulofeu, Gai Assulin, Sergi Semper, Jean Marie Dongou (nowy Eto), Abel Ruiz, Munir, Carles Alena, Giovanni dos Santos, Demir (30 minutowy występ a pół roku pieprzenia jaki to geniusz), Moriba (też wyrzucaliście Busquetsa bo wielki Moriba nadchodzi) czy Riczi Pig ale np. w Forta mocno wierze gdyż nie ma braków wykluczających już na początku drogi jak Cubarsi. Dlatego mam nadzieje że tak samo my wciśniemy komuś fajnie wyglądający wybrakowany produkt jak to zrobił nam Guardiola

2

jak ja dawno słowa prawdy od tego środowiska nie słyszałem, brawo Guti

0

obwinąć w pazłotko i sprzedać póki są naiwniacy. Koleś jest drugim Erikiem Garcią, niski, słaby fizycznie, nie za szybki, fajny z piłką przy nodze

1

Nie jestem za skreślaniem dobrych graczy którzy nie sprawdzają się pod jednym trenerem zwłaszcza wuefistą i chętnie bym poczekał czy przy następcy odpali ale w przypadku naszej biedy i braków kadrowych jednak chyba bym się skusił nawet na 55 baniek. Dalej uważam że koleś jest stworzony do obecnej taktyki Guardioli i przy nim byłby topowym skrzydłowym świata

1

@Remi70 nie wiemy czy 50 kilowy Jamal tak by czarował w poważnej lidze angielskiej, mi on bardzo przypomina Antonego

0

@ini_barca ale Suarez to w tamtych czasach zapierdalał aż miło w obronie, Neymar też był na innym etapie kariery. Drugie pytanie to co się udało, raz LM wygrali

0

@faded Scalvini, de Ligt, Upamecano itd

2

@BORO_12 no rzeczywiście różnica, jak w PSG 3 nie broni to porażka a jak w Realu to nie ma sprawy. Ty nigdy wniosków nie wyciągasz, Real jest obecnie tam gdzie jest bo jest zbalansowany, nie będzie tego gdy 3 primadonny będą stały podparte i czekały na piłkę

3

@BORO_12 to samo słyszałem o PSG z Messim, Neymarem i Mbappe, problem był taki że nikt nie wygra trofeów broniąc w 7

6

koleś idzie do jedynego klubu na świecie gdzie nie jest potrzebny i gdzie Perez zgasi te jego wydęte ego jak peta

1

Żadna 9-tka z tego karakana ale jako oszukany skrzydłowy może będzie z niego pożytek

0

@ziomal88 rewelacyjne to on miał w poprzednim sezonie 2-3 miesiące, w pozostałych średnio, zwłaszcza jako stoper, na pewno gorzej od Araujo i Christensena. Do sprzedaży, za 60 baniek które za niego jakieś głupie Chelsea da można wykupić Cancelo i jeszcze dobre zastępstwo znaleźć

0

@KondiCules lewandoski go przydepnął

0

@faded drugi Eric Garcia, co z tego że z piłką świetny jak bozia wzrostu i siły nie dała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?