LatajacyHolender
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
trener amator, ostrzegałem, nie słuchaliście
0
Następy orzeł prezes co mówi że 4-3-3 i nawet jak nie masz do tego piłkarzy to musisz tak grać...
1
może najpierw kasę na wykup Cancelo znajdziesz Deco... On chociaż ogarnia obie strony a Davies tylko jedną i to jeszcze przy mocnej asekuracji stopera
0
Znając życie Tuchel za rok znajdzie robotę gdzieś w Liverpoolu i strzeli nam w kły w ćwierćfinale LM pokazując miejsce w szeregu jakiemuś de Zerbiemu czy innemu leszczowi ze średnich klubów
0
@Black_Wolf_95 dalej są lepsi niż Sugawara i Ito. Nawet jeżeli przyjąć że to była trójka Dortmundu Sule - Hummels - Schlotterbeck to mówimy o obrony zespołu który w najsilniejszej grupie LM przegrał 1 mecz tracąc w sumie w 6 meczach 4 bramki w starciach z PSG, Milanem i Newcastle a w lidze przegrali tylko 3 mecze z Bayernem, Lipskiem i Stuttgartem. Widać po tym żę stać ich na więcej niż wstydliwe porażki z Japończykami, Turkami, Austriakami, Polakami, Meksykanami, Kolumbijczykami
0
Cubasik znowu bronił jak szczytowy Minqueza u nas
4
Pan Robert klasa
0
@Pawlak1992 kogo ma wystawiać jak ten Roque nic nie umie, mały, słaby, koślawy, nie gra tyłem do bramki, bez dryblingu tylko szybkość niezła choć nie jakaś porażająca
0
@BORO_12 kompromitacja, migowym by mówił jakby nie znał hiszpańskiego do tych twoich zdolnych juniorów co ich świetnie ponoć rozwija albo przez tłumacza, może Mielcarski jest wolny
0
@BORO_12 oczywiście dlatego wszystkie czołowe kluby świata zatrudniają trenerów mówiących w języku ich kraju. Inna sprawa że de Zerbi podobno mówi po hiszpańsku tylko pokazuje że tobie nawet nie chciało się tego sprawdzić, taki z ciebie ekspert
2
Nic nie mam do Włocha ale śmieszy jak ci sami ludzie którzy piszą "kto to jest Motta i co osiągnął" wychwalają po niebiosa de Zerbiego który w CV nic nie ma, dwa włoskie ogórki, jeden średniak, 1 sezon w Szachtarze gdzie zajął w LM ostatnie miejsce w grupie za Tiraspolem i 1,5 sezonu w angielskim średniaku w którym również nic nie wygrał
0
@BORO_12 napisał ekspert który nawet nie raczył sprawdzić czy de Zerbi mówi po hiszpańsku :)
0
@Black_Wolf_95 cokolwiek napiszesz o Niemcach to zespół który wystawia skład po tytułem Neuer - Sule, Tah (w genialnej formie z Leverkusen), Rudiger, Raum - Kimmich, Goretzka - Wirtz, Musiala, Sane - Fullkrug nie ma prawa przegrać 5 meczy z rzędu w tym z Japonią u siebie 1-4. Wiesz gdzie grają Japończycy? W Alkmaarach, Freiburgach, Bochumach, na ławce w Lazio, Mitoma jest bez formy itd
0
@Marjando ja nie krytykuje Flicka tylko twoje twierdzenie o braku cierpliwości. To samo by było we Francji gdyby ci ośmieszali się w 5 meczach z rzędu, w Anglii czy we Włoszech. W Hiszpanii no nejm de la Fuente przegrał 1 mecz ze Szkocją i już jego posada była zagrożona
0
@Marjando no dobra ale kogo obchodzi co wygrał w 2021 jak w 2023 nie dało się patrzeć
1
@Marjando Cierpliwości? Koleś najpierw zjebał mistrzostwa (podobno w Niemczech jest serial o kadrze w Katarze który ponoć mocno pokazuje bezradność Flicka) a potem jeszcze dostał kilkanaście meczy z czego ostatnie 5 przegrał a wcześniej wygrywał jedynie z ogórkami, gdzie ty tam widzisz brak cierpliwości? Na jego obronę działa to że przyjście Nagelsmaana nie zmienił obrazu kadry czyli problem może być większy niż selekcjoner
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BORO_12 może? nawet nie próbowałeś się dowiedzieć od chwili gdy napisałeś 100 postów że de Zerbi jest najlepszy? Hiszpańscy piłkarze też nie mówią po angielsku lub mówią bardzo słabo co mówił w wywiadzie Gundogan.
0
@BORO_12 w jaki sposób jest obchodzona? Dlaczego czołówka angielska nie zatrudnia nikogo kto nie mówi po angielsku, dlaczego Bayern zrobił wyjątek tylko dla geniusza jakim jest Guardiola, dlaczego czołówka włoska zatrudnia tylko trenerów z językiem włoskim, dlaczego Real omija ludzi którzy nie mówią po hiszpańsku? Bo tłumacz nie wyrazi 1 do 1 tego co topowy trener
2
@BORO_12 w twojej kolejnej słabej koncepcji problemem jest to że Alonso jest pierwszy w notatniku działaczy Liverpoolu a nie de Zerbi. Nie ma ani 0,5% szansy by Bayern, Liverpool albo nawet Bayer nie przebił pod każdym względem oferty biedaBarcelony jak tylko usłyszą że Hiszpan będzie wolny
0
Po wygranej Tuchela w LM z Chelsea 3/4 la rambli krzyczało "olać tiki takę dawać Tuchela" a jak koleś ma gorsze parę miesięcy to już jest ogórem i złomem z Bayernu :) Typowa La rambla
Bayern to pewnie spina dupę na ten Haaga bo to był ich cel przed Tuchelem ale nie wie co zrobi Manchester. Wiadomo też że jeżeli nie będzie wolny geniusz typu Guardiola a nie będzie wolny to obowiązkiem dla trenera Bayernu jest znajomość języka niemieckiego a to mocno zawęża wybór kandydatów
0
@BORO_12 W Barcelonie nikt nie wie kto to jest de Zerbi, nie pamiętają go z boiska, ledwie wiedzą co to jest Brighton, a Szachtar czy Sassuolo to dla nich biegun północny albo nazwa włoskiej pizzy, koleś nie rozumie po hiszpańsku, młodzi hiszpańscy gracze których ma niby genialnie rozwinąć w większości nie rozumieją po angielsku, jak ktoś taki może mieć jakikolwiek autorytet u piłkarzy, jak może młodych rozwinąć, ktoś taki może mieć spokój od niszczycielskich w Hiszpanii mediów, jak Laporta wyjaśni socios po przypadkowych 3 przegranych z rzędu żeby takiego no nejma nie zwolnić??? Jesteś jak Smokowski, zazwyczaj masz pomysły słabe lub jeszcze gorsze
0
@BORO_12 Oczywiście, i jeszcze zazwyczaj gwiazdą okazuje się ten mniej zdolny a ten co się świeci jak psu jajca ląduje w II angielskiej na ławce. Dlatego zakładanie czegoś w tym wieku przypomina grę w lotto
0
@BORO_12 ja pierdole jak do ściany. 2 lata temu pewnie to samo mówiłeś o Collado, Orellanie i innych gwiazdkach. gdzie są dzisiaj? Na ławeczkach ogóreczków i w II lidze. Boski Nikuś, w Porto, ale bliżej mu do II zespołu niż do gry, wielki talent, następca Busquetsa
0
@Qaz123 bo Cubasik to nowy idol młodzieży, ch*k tam że mały, wątły i wolny ale na pewno będzie z niego gwiazda bo przecież to produkt naszej akademii
0
świetnie, 2 stoperów na 3 napastników z Granadą, zrobiłeś potwora Xavi
0
@Kyonego za dużo analizy wymagasz od młodych z la rambli
0
@BORO_12 tak tak, statystyka jest za mną a za tobą twoja wiara. Jak ktoś nie potrafi pokazać czegoś na liczbach to ucieka w jakieś emocjonalne teksty typu "wrodzona nienawiść"
1
@pepulinho taa, Xabi Alonso który jest dominatorem w Niemczech właśnie jest chwalony za to że Hiszpanów sprowadza do klubu a my marzymy o NIemcach :)