LatajacyHolender
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@stone80 najlepszy DP w lidze poprzednim sezonie
0
@fenix1983 narzekamy że Cancelo nic nie broni a ty wołasz o jeszcze gorszego w defensywie Vandersona. Ja bym się Singo zainteresował, w Torino dobry na wahadle w 3-5-2, w Monaco na prawej obronie lub jednym z trzech stoperów bardzo dobry w ataku i obronie
0
@KondiCules słabo wspomagasz finansowo klub, nie ma piniędzy
0
@Dejvo drugi Dejvo
0
@martool2 gdzie Ferranowi do Dembele, Jamala, Nico Williamsa itd
0
@Comentateiro no faktycznie miał 18 lat, żenująca pomyłka
0
@Wojtas823 przecież to Flick nie chce do Bayernu, mówił o tym choćby dobrze go znający Mattheus
0
@michal199500hehe widziałeś jego Bologne? Tam jest więcej DNA Barcelony niż w Barcelonie Xaviego
0
@xavi890 to nie chodzi o to że tego nie ma tylko że bez szybkości to się na nic zda u niego. Messi stracił szybkość i dalej był topowym graczem o to chodzi. Wyobraź sobie Jamala na zaciągniętym ręcznym, wolniejszego o 20%, byłby góra Ferranem Torresem
0
@Gall widziałem też 17 letniego Kluiverta
1
Wychodzi na to że od miesięcy gra z kontuzją a wszyscy jebią na niego że gówno gra. W sumie nic dziwnego z trenerem i sztabem z Bahrajnu
0
Wystarczy jedna poważna kontuzja i będzie bardziej przypominał Fatiego niż Messiego, bazuje tylko na szybkości. Messi czy biegał czy stał i tak był najlepszy lub w top2
0
@Comentateiro czyli w skrócie jak poprawi wszystko to być może będzie. Messi już to miał w wieku 17 lat
1
@mightyanaldevastator może być. Chociaż "kopiąc się znowu w czoło zaaferował bramkarza" byłoby najlepsze
0
@mightyanaldevastator nie zaaferował tylko chciał strzelać piętką i jak zwykle mu nie wyszło
2
@mightyanaldevastator kto w piłkę nie trafił metr od bramki? rekin
0
@drifboy25 kup se oczy
2
oferma za 60 baniek
0
@damcio24 tak to zazwyczaj jest jak się stawia na młodych albo niemłodych ale niedoświadczonych
1
@damcio24 kadra Polski?
3
ojej oczka się otwierają że Cancelo bronić nie umie :)
0
@ziomal88 ty jeszcze bana nie dostałeś krótki?
0
@zaky274 lubie takie odpowiedzi. A może mamy 7 takich w szkółce i 6 sprzedamy za 300 mln. I tak już liczba młodych którzy wkroczyli na poziom international którzy weszli do zespołu w ostaniach 2-3 latach przekroczyła wszelkie normy o kilkaset procent
0
@kigani ile w tym winy pomocników a ile sezonu życia Leverkusen, słabości Tuchela który nie miał tam ani jednego udanego miesiąca w tym klubie, słabości obrony itd. 40 bramek Kane'a też nie wypracowało się z kosmosu tylko dzięki pomocy
0
@pacior95 dużo racji ma. Pedri ostatnio często człapie w pressingu, Gundogan i FDJ nie potrafią ogarnąć gry na DP przez co często suną kontry środkiem a Araujo nie dosyć że gra za siebie to jeszcze ewidentnie próbuje pomagać Cubarsikowi biorąc na siebie większy obszar do krycia, to powoduje że czasami nie jest tam gdzie potrzeba. Tyle że to wszystko nie miało znaczenia w akcji Barcoli bo to była piłka przez 2 linie do gracza z motorkiem w dupie, wielu klasowych stoperów nawet by nie próbowało nadążyć bo by nie mieli szans
2
Debilizm. Światowej klasy obrońca który przez 3 lata gry dla nas zawiódł przez jeden miesiąc w grudniu po kontuzji i w jednym ważnym meczu z PSG, który kocha ten klub, nie ma wielkiej pensji i ma wszelkie zadatki na nowego Puyola. W każdym poważnym klubie Araujo dostałby wsparcie z trybun a tylko w pełnej sezonowców Barcelonie jest inaczej. Jeżeli Kounde chroni amortyzacja, Cubarsika niby wielki talent a za Martineza niewiele dostajemy to droga jest tylko jedna sprzedaż Christensena
0
czy ja dobrze pamiętam że jeszcze ze 3 miesiące temu była tu ogólna podnieta de Jongiem? :)
0
@kigani ich środek z mega zdolnym Pavlovciem, klasowym Goretzką i solidnym Laimerem trudno nazwać beznadziejnym. jedynego co im brakuje to typowej 6-tki stabilizującej obronę do rotacji a nie kolejnego środkowego pomocnika
1
@Adddi rzeczywiście genialne, cena spadnie a pożytku na boisku żadnego. Gdzieś ty się uczył takich genialnych zagrywek?
0
@zaky274 a jakiego tak wszechstronnego obrońcę znajdziesz w cenie 35 mln? To że nie umie bronić to wiedział każdy kto trochę myśli