LatajacyHolender
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarOlek hahaha taaa w szatni chyba
Co do innych spraw, lepsi od Olmo za tą kasę??? NIco Williams, Kudus, Leroy Sane, Pedro Neto, Michael Olise, Eberechi Eze czy X. Simons,
0
@Alan_fcbfan poczytaj jaki ten kot jest w szatni, podobno psują każdą w której się znajduje, taki Cristiano tylko że nie idą za nim te zdobyte mistrzostwa i złote piłki
0
@weber10michal i po co nam Grimaldo i Frimpong jak my gramy 4-3-3 i to niby nasza świętość jest
0
@heniusss wyjaśnili dlaczego?
1
@Kalin33 nikt nie będzie przepraszał za interwencję w obronie. To nie był Lenglet który kopnął się w czoło i sprezentował gola rywalowi tylko interwencja na styk, sekunda szybciej i on byłby pierwszy. Koleś tyle razy ratował nam dupę że aż kurwa wstyd cokolwiek mu wypominać
Sprawa druga wymiana Araujo na Todibo to jakiś nieśmieszny dowcip, koleś miał dobre chwile ale ostatnio kopie się w czoło, Marcin Bułka nawet wyraził się ostatnio że "niektórzy za szybko pomyśleli że są dobzi" i wszystko wskazuje na to że wypowiedzi (była jeszcze podobna Dante) dotyczyły właśnie Todiobo
0
@wildzenon12 chyba nigdy w piłkę nie grałeś, mam gościa krytykować za to że starał się zagrać czysto pomylił się o milimetry przy mega szybkim rywalu, sytuacja trochę sporna o czym świadczą słowa Ituralde Gonzaleza i tego drugiego sędziego, zdarza się najlepszym
0
jak pisałem że jeszcze nam go City będzie chciało podkupić to się śmiali mali ludzie
0
Nie był to rażący błąd, Barcola ma motorek w dupie i to wykorzystał, Cubarsi czy Martinez na miejscu Urugwajczyka by go nawet nie dogonili. Kowalczyk od dawna krytykuje Araujo ale to jest stara maruda, on by wszystkich wyrzucił tylko młodymi grał, jego wielka recepta
0
@ziomal88 to 88 to chyba rok urodzenia taty. Moje roczniki to były szczepione po Czarnobylu a już te późniejsze raczej nie stąd potem rodzili takich ziomali
1
Ogólnie czytając wasze wypociny
1) Araujo out
2) Cancelo out
3) Lewandowski out
4) Kounde out
5) FDJ out
6) Gundogan stary dziad
7) Xavi prodysta out
8) Raphinha out
O kim zapomniałem?
1
@Barca4EverVeB jak na mecz 10 na 11 oczywiście. W pierwszym meczu siedziałeś pewnie pod kanapą bez komentarzy
1
@ziomal88 jak każdy napastnik, idź spać
0
@Lewandinho dobrze że mamy takich kibiców, w nich moc
0
@pomi11 kolejny mecz w którym zamiast szukać rozwiązania to pajacuje przy linii, Murinio się naoglądał z tym że mistrz co mecz musi pajacować a Xavi tylko w przegranych
0
@Rivaldinho11 przecież tu co mecz jest wina sędziego, taki mamy klimat
0
@norbo80 zwłaszcza po jego popisie w ostatnim tygodniu
0
@Fizzy Womack przecież on tam trybunowym jest
0
@Fake69 ciekawe czy już wie czemu było źle albo czemu teraz jest tak dobrze
0
@Chucky coś w jakimś wywiadzie wspomniał że wolałby z X. Alonso iść do gorszej części Madrytu
1
@Guess sprzedaż kogo :) Wybitny dyrektor sportowy to upchnie ich za darmo a tylko geniusz dostanie za nich złamane euro
0
@aiven dobrze prawisz mój błąd
0
@Magicc89PL no to jeszcze 7
0
jedziemy z nimi jak z ruskimi pod Grunwaldem
0
@BORO_12 już trochę lepiej, starczy na bycie Mascherano
0
@BORO_12 ale ty jesteś merytorycznie słaby boże. Zamiast mnie zgasić kilkoma "atutami" to jakieś pierdoły że się wzoruje na Ramosie. Największy leszcz na siłowni też się pewnie wzoruje na Burneice i co z tego
0
@BORO_12 Ramos od początku gry na stopera pokazywał umiejętność ustawienia całej obrony a do tego tak samo jak Fabio Cannavaro czy Puyol był nienaturalnie silny i miał topowy wyskok plus czutkę. Cubarsi ma tyle atutów że kłapiesz dziobem od miesięcy a jeszcze nie wymieniłeś żadnego. Same pierdoły że nabierze fizyki bo jest młody. No jakoś Bartra czy Eric Garcia nie nabrali a drogą na siłkę mieli taką samą. Jedyną zaletą Cubarsiego na razie którą pokazał to że nie popełnia błędów, to starczy na bycie solidnym stoperem ale nie na stanie się topowym stoperem świata. Jakim kurva crackiem jest jak ty atutów jego nie umiesz wymienić podczas gdy Jamala wymieni każdy nawet ślepiec
0
@BORO_12 nigdy nic nie pisałem o Kvara, Mbappe i Dembele bo to skrzydłowi i grają na bokach, mówiłem o Osimhenie to prawda ale jego nie odstępował Araujo i Cubarsik tylko pomagał podobnie jak pomagał Kounde przy Kvarze. Nie brni znowu w głupoty bo wyjdzie jak przy ostatnim twoim popisie że Balde zawdzięczamy boskości Marqueza. O właśnie Balde, genialny pierwszy sezon, trafił do kadry, nawet do pierwszego składu, a w drugim? Średniak ligowy. Też nic się w główce nie rozjaśniło?
0
@Black_Wolf_95 szeroka ławka to nie sadzanie trzech graczy ze światowego topu na ławie zwłaszcza w okresie kiedy mamy finanse średniaka hiszpańskiego i zwłaszcza młodych którzy mają się rozwijać. Tego nie ma nawet u Guardioli w City czy Kloopa w Liverpoolu
0
@BORO_12 boże jaki ty jesteś ciemniak. Koleś nie ma nic na świetnego obrońcę a tobie się lampka nie zapala że może jednak poczekajmy, zobaczymy, obadajmy. Widzieliśmy wielu takich w Barcelonie którzy byli świetni pół roku czy rok a potem wylądowali gdzie ich miejsce czyli w II angielskiej i też się lampka nie zapala tylko coś kłapiesz głupio o zamykaniu mordy.
0
@xavi890 miał wiele świetnych meczy, do kadry nawet trafił i grał w pierwszym składzie, potem przyszła rzeczywistość, okazało się że bez szybkości to Garet Bale go bierze na obieg, bez siły Gomez bierze go pod pachę i strzela hattricka i obawiam się że podobnie może być z Cubarsim