0

@Barca2022 parodia porównywać Slota który robi z Feyenordem wyniki ponad stan, wcześniej to samo w Alkamaar z jakimś kolesiem który nigdy nic nie wygrał. W oglądacie coś czasem poza śmiesznawą la ligą?

0

@Lewanogolski co on ma z ten Haaga oprócz łysej głowy?

0

Śmiech na sali jak kolesie którzy wołają o de Zerbiego który w życiu nic nie osiągnął deprecjonują świetnego trenera który w Alkmaar a potem w Feyenordzie z gówna bat ukręcił. Jego drużyny są świetne w ataku, nieźle grają w obronie, są stabilne i robią wyniki ponad stan czego o zespołach Włocha nie można powiedzieć jednoznacznie, no może Sassuolo

1

@ACRAB95 na pewno jest trenerem który daje gwarancje pewnego poziomu czego nie można powiedzieć o faworycie małolatów czyli de Zerbim kolesiu który w żadnym prowadzonym przez siebie zespole nie potrafił wprowadzić stabilizacji formy czy dobrej gry obronnej

1

lubie te wasze opowieści o zajechaniu... są na to jakieś dowody czy raczej takie wygibasy ludzi którzy się na tym nie znają?

0

@partymaker taa, potrzebny nam koleś który nie potrafi ustawić zespołu w obronie a i wyniki jego zespołów to jedna wielka niewiadoma

1

Cubarsik to nie gracz na LM, góra na ligowe ogórki, Kounde też bo jest mocno nierówny, zostają kontuzjogenni Araujo i Martinez plus Christensen. Dobrze byłoby sprzedać Francuza i za niego kupić Cancelo + jakiegoś solidnego zmiennika na prawą obronę i stopera. Marzeniem Tomiyasu z Arsenalu. Hermoso jest fajny do gry z trzema stoperami ale z dwoma to już nie bardzo. Cancelo ide o zakład na wypożyczenie nie przyjdzie bo ktoś kupi, Realowi potrzebny jest taki obrońca, Bayernowi jak odejdzie Davies, United itd. Każdy z palcem w d... wyda te 30 baniek na Portugalczyka

0

Co by nie mówić to jednak L. Enrique w Barcelonie to gwarancja pewnego poziomu którego nie dają takie wynalazki jak Xavi czy de Zerbi którzy poważne zespoły prowadzili tylko w FM

1

No i obudził się Xavi i cała la rambla że na defensywnym pomocniku to nie potrzeba geniuszu technicznego i podania przez dwie strefy jak Busquets tylko ma po prostu dobrze bronić i wspierać stoperów.

0

@Beztroskii przecież to są oficjalne wypowiedzi Laporty do Koemana. Do Xaviego nie pamiętam ale już przestałem czytać te głupoty jego w pewnym momencie

0

de Zerbi odbije się od pierwszego topowego zespołu który obejmie tak samo jak Potter albo ten Haag, Thiago Motta za to będzie przez lata trenował któryś zespół z topu z sukcesami, zapisujcie

0

@Dany9555 kiedy nauczy swoje zespoły bronić ten twój geniusz na miarę Kloppa? Kiedy nauczy stabilności? To chyba podstawa w trenerce, zwłaszcza dla kogoś kogo stawia się obok największych...

0

@Beztroskii a wy pamiętacie żę Laporta narzuca 4-3-3 i nie ma zabawy?

0

@ventriloquist1 ostatnio informowali że odmówił Bayernowi stąd czekają do lata licząc że ktoś się trafi wolny dobry

0

@Onlikox czym cie przekonał?

0

@Maynard666 oczywiste że de Zerbi nic nie osiągnął ale gorsze jest to że do tego jego zespoły są mocno niestabilne i ogólnie grają ch*jnie w obronie, taki trochę odnowiony Setien. Każdy kto widzi stabilną Bolognę Motty a potem Brighton czy Sassulolo de Zerbiego wie że ten pierwszy byłby dla nas dużo lepszy

0

kolejna 8-ka po jaką cholerę, Gavi, FDJ, Gundogan, po co więcej

0

Ile razy można pisać że Onana jako defensywny pomocnik to gra z leszczami raz na dwa lata, to jest środkowy pomocnik

0

@Pyrzo_Barca ee ziomek ty zobacz sobie na yt jak choćby wyglądał de Ligt w wieku 17 lat. Araujo też są foty z tego czasu, tam są mięśnie, tam jest łapa, tam jest facet a nie chłopczyk i z tego faceta mamy światowej klasy obrońcę.

0

@MajkiYB wszystko fajnie ale to samo słyszałem jak krytykowałem Erica Garcię, też mi mówiliście że pójdzie na siłownię, że z doświadczeniem wykluczy błędy, że się czepiam bo jest nastolatkiem, jakbym czytał to samo tylko 2 lata później

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przykład Cubarsika pokazuje jak mało trzeba żeby być dzisiaj "wielkim talentem". Koleś wygrał 4/4 pojedynki główkowe tylko niestety głównie z Borja Mayoralem który ma 180 cm wzrostu i nie jest tytanem siły i skoczności. Tak samo przy stałych fragmentach się dziwiłem że stoper kryje nie silnych obrońców rywali tylko właśnie Mayorala, całą robotę przy Alderate czy Iglesiasie robili inni Araujo czy Christensen. 71/81 celnych podań fajnie tylko koleś podaje zwykle głównie do najbliższego a rozkręca się przy 3-0 albo jak dostajemy w dupę i ryzyko nic nie kosztuje. 1 przechwyt i 1 odbiór w meczu wygranym 4-0? To nie jest coś czym można się chwalić. Koleś nie ma siły, nie ma skoczności, nie ma wzrostu, ma 33 ceny na łapie nie będzie więc Puyolem czy Cannavaro czyli nie nadrobi wzrostu zwierzęcą siłą. Ogólnie nic nie ma, żadnych atutów prócz solidności czyli gra bardzo bezpiecznie i nie popełnia większej ilości błędów, fajnie na Las Palmas, gorzej na topowy (poniekąd) zespół świata i myśle że 1 mecz przeciwko Haalandowi czy Lukaku sprawę załatwi tak jak zostali wyjaśnieni jak Garcia czy wcześniej Minqueza. Radzę też popatrzeć jak grał Araujo w tym meczu i ile przestrzeli ogarniał on a ile zostawiali Cubarsikowi

0

@szyper felix to ogólnie nikogo nie lubi co pokazywał w Atletico, jego też nikt nie lubił

1

gdzie są te nasze eksperty co po miesiącu tak się podnieciły Felixem że chciały 120 mln płacić? Przypomnieć nicki?

3

Lewy the Great...

0

Kounde za 60 baniek i za to mamy dwóch obrońców podobnej klasy

0

@bicik lubie prosty świat prostych ludzi, ten jest z mojego zespołu to ma racje a jak z przeciwnego to nie ma racji

0

@Elvisek wiesz co znaczy rozjebał taktycznie? Arsenal 7 strzałów w tym 2 celne przez 90 minut, nawet City tak nie pograło z nimi

3

A wyśmiewany przez was S. Conceicao właśnie taktycznie rozj*bał Artetę :)

2

@FATTOMY Garcia to ogór, Martinez dwie klasy lepszy, 1 błąd na 10 meczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?