0

Akurat Puyol znając życie popierałby Luisa Enrique, ten sam charakter, żadnego pozwolenia na dekoncentrację.

1

Klose chciałem, żeby Barca ściągnęła na "drugiego Larssona" dwa lata temu, i rok temu... I w sumie dalej myślę, że to nie byłby głupi pomysł, bo chłop może grać do czterdziestki. I do tego nikt się nie przyczepi, że idea klubu upada czy coś, bo ma klasę jak mało kto w piłce nożnej (vide przyznanie się do ręki przy strzelonej bramce).

1

Marcelo, po zaciętej walce z Dante i Fredem.

0

Felipao ze strachem spogląda na telefon komórkowy - przyszły SMS-y od Mirandy i Filipe Luisa :P

0

Mathieu nie kupimy, jak nam Valencia nie zjedzie do około 10 milionów za niego. A chcemy go, bo jest doświadczony i wcale nie taki zły, a pogodziłby się z rolą rezerwowego. Co do Hummelsa - to gracz o takich samych charakterystykach jak Pique i na podobym poziomie, więc bez sensu byłoby, żeby grali obaj razem, a są zbyt dobrzy, żeby siedzieć. Potrzebujemy szybkiego obrońcy, najlepiej o przyzwoitych warunkach fizycznych, który będzie spełniał taką rolę, jak do tej pory Mascherano. Osobiście wolałbym Mirandę albo Godina.

0

Nie wiadomo, czy wraca, czy nie, ale istnieje taka możliwość, więc trzeba nakupić na zapas, póki możemy. Ja już od dawna trąbię, że w tym okienku wydamy grubszą kasę, niż się komukolwiek wydaje :P

1

A jeżeli typ na przykład był przeciekiem informacji z szatni? Katalońskie dzienniki w 90% spotkań w zeszłym sezonie trafiało dokładnie ze składem. Skoro nie podają informacji, to pewnie po prostu nie chcą mu zaszkodzić - bo gorzej by wyglądało, jakby powiedzieli, że zwalniają go, bo był kretem. Jeżeli rzeczywisty artykuł w Sporcie wygląda tak jak ten news, to w sumie taka opcja jest całkiem prawdopodobna. A gość pewnie i tak dostanie jakąś fikcyjną posadkę, żeby dociągnąć do emerytury.

28

Dosyć tendencyjny news - sugeruje, jakby ten podły zarząd Barcy zwolnił krystalicznego człowieka, tylko po to, żeby zrobić na złość wszystkim kibicom. Osobiście pierwszy raz słyszę o typie, ale nie ma nigdzie podanych powodów, dla których został zwolniony, więc ciężko ocenić tę decyzję. A pisanie, że Barca się sypie z tego powodu, to grube przegięcie.

0

I strzelić gola, tak rzutem na taśmę? :P

0

Lepiej mieć trzeciego bramkarza w drużynie, któremu nie przeszkadza siedzenie na trybunach, bo jeśli zdarzy się kontuzja, to kogoś trzeba będzie wziąć na ławkę. W tym sezonie jak po kontuzji Valdesa Pinto przydzwonił nogą w słupek, to chyba połowa kibiców dostała palpitacji serca wyobrażając sobie na boisku Oiera :P

0

Ale na kilku mega zawodników może nie być miejsca w meczowej 11, a dla jednego Suareza się powinno znaleźć, a jest koksem jakich mało.

0

Jakoś po odejściach Torresa, Kuna, Forlana i Falcao sobie poradzili :P

5

Alexis powinien na tych gaciach nosić jakąś dedykację dla Ciebie :P

0

Ciekaw jestem, w jaki sposób tego dopilnują. A inna sprawa, że pewnie po transferze do Barcy prawnicy wezmą się ostro do roboty i poodwołują się gdzie trzeba i skończy się na krótszym zawieszeniu.

0

Śmieszą mnie teksty w stylu "Suarez nie będzie mógł trenować z nowym zespołem". Pomijając już fakt, że typ z komisji FIFA, która wydała karę, sam zaprzeczył, że jest takie ograniczenie - to nawet, gdyby było, w jaki sposób by je egzekwowali? Areszt domowy dla Suareza, szpiedzy na obiektach treningowych? :P

0

Tak się składa, że włoscy komentatorzy podobnie wymawiają jego nazwisko, a Jefecito ma włoskie obywatelstwo też zdaje się, więc nie jest to chyba najgorsza forma. A poprawna wymowa to "Mas-czerano".

0

Martino przyszedł za późno, żeby cokolwiek zdziałać i w sumie nie bardzo miał dość "animuszu" do tego. Mi jak na razie Lucho się podoba, od początku wziął się do roboty i ma jasno sprecyzowane plany co do składu, a jego pierwszym sukcesem może być sprowadzenie przez zarząd Suareza, którego chciał.

Ale z ocenami poczekamy do końca sezonu - póki co jest nadzieja!

0

Real pewnie też chciał, ale znowu wyszło jak z Neymarem :P

1

I tak bardziej "wyjściowe" od fryzur Benzemy albo Pogby :P

1

Za Pekermana nieźle im szło na MŚ, tylko oczywiście trafili wcześnie na Niemców - ale i tak, odpadli w karnych dopiero. Szkoda, że Banega ani Pastore nie pojechali na MŚ, bo było by trochę kreatywności w środku pola. Stawiają na swoich trenerów, bo mają wielu znakomitych - ale jak to się mówi, nikt nie jest prorokiem we własnym kraju! ;)

1

Później statystyki meczu: 0 bramek, 0 strzałów w światło bramki, 27 rzutów rożnych, 18 spalonych, 284 wrzuty z autu :P

0

W meczu z Japonią był Jackson Martinez, który zdobył 2 gole. James grał tylko drugą połowę, może dlatego :P

0

Bo ma, co pokazuje choćby ich dzisiejsza bramka. Ale jakimś dziwnym zrządzeniem losu starają się na siłę tłuc atak pozycyjny, gdzie Messi może dostać piłkę i przejść dwóch gości, po czym poda i jego kolega zepsuje akcję.

0

Jak dla mnie póki co najskładniejszą drużyną Mundialu jest... Kolumbia. Bez swojej niby największej gwiazdy, tymczasem okazało się, że może brylować James Rodriguez i Cuadrado, do tego każda pozycja mocno obsadzona, nawet dziadek "Dżepes" daje radę, zmiennicy równie dobrzy co podstawowi gracze. No i najważniejsze - widać, że to jest drużyna, radość razem z rezerwowymi po zdobytych golach. Trener Pekerman potrafił ich świetnie poustawiać - efektowny i skuteczny futbol z przodu, wyrachowany i spokojny z tyłu, bardzo zbalansowany zespół.

0

Niech chociaż wezmą randomowego typa z byłej Jugosławii, Halilhodzić wcześniej prowadził tylko PSG z mocniejszych klubów, a na tych Mistrzostwach pokazał, że ze słabą Algierią jest w stanie powalczyć z największymi. Z Bałkanów zawsze wyrastało mnóstwo świetnych trenerów, ale oczywiście lepiej brać leszczy, których największymi sukcesami jest 3. miejsce w polskiej Ekstraklasie...

0

Zgodzę się. Zresztą, Belgia też wcale nie wygląda na taką potęgę - właściwie to gra podobnie do Argentyny póki co, minimalnym nakładem sił. I o ile Kompany jest na pewno topowym obrońcą, to nie widzę van Buytena z Fellainim biegających za Messim. Dzisiaj na Messim od razu siadało 3 typów jak tylko miał piłkę, a i tak parę razy udało mu się ich obejść, tylko oprócz Di Marii nie ma z kim zagrać.

0

No jak złoty gol nie padnie, to karne, oczywiście! Więc nie dłużyło by się bardziej. Sporą część dogrywki tak naprawdę zespoły spędzają na klepaniu w środku i odpoczywaniu, tudzież wyczekiwaniu do karnych.

1

Dogrywki powinny być skrócone do 10 minut na połowę. I tak wszystkie bramki padają w dwóch pierwszych albo dwóch ostatnich minutach :P Albo to, albo powinni przywrócić zasadę złotego gola.
Zresztą, okropnie denerwuje mnie coś takiego jak dzisiaj odwalała Szwajcaria - jakieś kalkulowanie i liczenie na karne, po czym po stracie bramki rzucanie się na hura do ataków - jak tylko zaczęli atakować, to trafili w słupek, kto wie, czy nie wygraliby, jakby wcześniej próbowali coś strzelić. Podobnie zresztą Grecja.

0

Nie wiem, co ludzie chcą od Jońcy, jak dla mnie najlepszy komentator ze "stajni" TVP, do tego na tych Mistrzostwa wyjątkowo dobrze się słuchało go w parze z Zielińskim. A od Żewłakowa moim zdaniem dużo słabsi są Kosowski i Ulatowski.

0

Czyli Argentyna jest drętwa, bo męczy się ze stawiającą naprawdę solidny autobus Szwajcarią, a Belgia cudowna, chociaż marnuje 20 setek na mecz? :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?