0

Szczytem chamstwa jest spekulowanie o nowym trenerze jeśli jeszcze nic nie zostało ogłoszone. Wierzę, że Pep zostanie.

0

"dwóch zabójczych goli Drogby i Ramiresa" - mały błąd.

0

Ładna bramka Bilbao. Kiedyś Koller wystawiał tak Barosowi.

0

Myślę, że jutro odbędzie się zwykła konferencja jak co tydzień i nie ogłoszą żadnej decyzji. Wspomną tylko o tym, że trwają decyzje i rozmowy na temat nowego kontraktu. Pep ma jeszcze ważny kontrakt do końca czerwca. Myślę, że podpisze go dopiero kilka dni po pucharze króla. Prasa robi z tego za dużo szumu. Dopóki Pep ma ważny kontrakt przyjmuje to wszystko na spokojnie. Będę martwił się dopiero 30 czerwca albo po fakcie. A o dziennikarzach zawsze miałem kiepskie zdanie. Będzie dobrze, zobaczycie :)

0

Co to jest onet i wp, ktoś w ogóle z tego korzysta jeśli chodzi o informacje?

0

Jestem w 100% pewny, że zostaje.

0

Ciekawe co na to Perez i jego forsa ;)

0

Wymień te mecze bo nadal nie wiem o co chodzi. Potknięcia zdarzają się każdemu ale skoro uważasz patrzysz na to na swój sposób to Twoja sprawa. Tak Ci wygodniej.

0

Które drużyny rozgryzły tikitakę? Coś mnie ominęło?

0

Jeśli Messi będzie miał jakiekolwiek sytuacje to jestem spokojny o awans. W ostatnich dwóch meczach nie miał praktycznie żadnej okazji strzeleckiej bo skupiał się na rozgrywaniu i stwarzaniu sytuacji bramkowych Fabregasowi i Sanchezowi - a na to bym nie liczył.

0

FaneQ - będziemy mieli po LM tak jak w meczu z Arsenalem kiedy to straciliśmy pierwsi bramkę?

0

"Przeciwnicy to już rozgryźli - stawiają autobus i grają z kontry. I to wystarczy by wygrać." - serio wierzysz, że ta "genialna" taktyka wystarczy? Z Chelsea zawiodła tylko skuteczność. Wczorajszy mecz z Realem to już inna historia bo tam nawet autobusu nie było. Przegraliśmy na własne życzenie. I to nie jest kwestia rozgryzienia Barcy tylko naszej dyspozycji. Real nie grał nic, my graliśmy jeszcze gorzej. I możecie mówić co chcecie ale poza Messim i Villa nie mamy żadnego klasowego napastnika.

0

Motyl7 - Przeczytaj jeszcze raz moje pierwsze i ostatnie zdanie. Dokładnie, najlepiej 10 razy aż zrozumiesz do czego się to odnosi. A potem zdecyduj się o co Ci chodzi.

0

Motyl7 - Jak Chelsea nam na wiele nie pozwalała to Ty chyba oglądałeś inny mecz. Graliśmy po prostu cierpliwie, stworzyliśmy sobie od groma sytuacji. Zawiodła tylko skuteczność.

0

Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Chelsea nie stwarzała praktycznie żadnego zagrożenia przez cały mecz poza akcją bramkową. Zabrakło trochę więcej ryzyka z naszej strony. Jedyne co u nas nie działa tak jak powinno to atak. Brakuje Villi. Szkoda, że Messi nie miał żadnej 100% sytuacji tak jak Fabregas i Sanchez. Zamiast tego Leo skupiał się na dogrywaniu ale wszyscy widzieli ten autobus. W rewanżu na pewno stworzymy sobie równie dużo sytuacji albo i więcej tylko trzeba to wykorzystać. Nadal nie mogę uwierzyć, że mieliśmy tak fatalną skuteczność.

0

Guardiola w każdym meczu udowadnia, że to była jedna z najlepszych decyzji w historii klubu. I do dziś Mou nie może się z tym pogodzić. Na szczęście to nie ja muszę się za niego wstydzić. Dla Mou drzwi do Barcelony są zamknięte, przepraszam zamurowane.

0

krótka i całkiem fajna zapowiedź obu półfinałowych meczów

0

To było do przewidzenia, że Real będzie miał spore problemy. Realowi nie idzie najlepiej z mocniejszymi przeciwnikami. Bayern może ich nieźle pocisnąć jak obrona nie zawali.

0

jozek21 - akurat ligamistrzow.com to jest strona na poziomie wp i rm.pl. A ten artykuł napisał kibic MU. Jak jeszcze kiedyś się tam udzielałem to przez cały czas umieszczali na głównej stronie moje komentarze jako cytaty tygodnia. W końcu zaczęli mnie tam brać za admina. A co ciekawsze jedną z tych osób był inny kibic MU, który z kolei obecnie też jest tam redaktorem (a jest totalnym osłem). Teraz większość portali internetowych to jedno wielkie szambo.

0

Drugi mecz Realu jaki oglądałem odkąd straciliśmy lidera La Liga i drugi podział punktów Realu :D

0

Barcelona jest jak jedna wielka rodzina. Abi, trzymaj się bracie...

0

Racja, źle zrozumiałem ;) Co do Bojana jego narzekania są przesadzone. A tego, że w końcówce poprzedniego sezonu coś tam grywał w końcówkach, jakoś już nie pamiętałem. No ale już w sumie sobie to przypomniałem.

0

To ja nie mam pojęcia kiedy Bojan blokował komuś miejsce skoro prawie nic nie grał. Jakieś tam końcówki spotkań co on grał to jeszcze nie blokowanie . A już na pewno nie blokował Afellaya, który grał chyba więcej od niego grał. ;)

0

Albo mam słabą pamięć i to ostatnio możliwe, albo z tego co pamiętam to Bojan tylko wtedy gdy posadził Zlatana na ławce grał w miarę regularnie. I nawet coś grał ale to był raczej krótki okres. I akurat w tamtym okresie Bojan co by nie mówić miał dużo lepszą formę od Jeffrena. A odkąd przybył Afellay to Bojan prawie nic nie grał.

0

Eoren - Nie pomyliłaś czasem sezonów?

0

Plusy/minusy to chyba najbardziej pozytywna zmiana. Ale ten interfejs jest przekombinowany. Poprzedni był bardziej przystępny i to co było najważniejsze od razu rzucało się w oczy.

0

Kiedyś to przynajmniej się trochę poszarpali, powiedzieli sobie kilka gorzkich słów i wszystko jakoś się rozchodziło. A teraz mamy masowe medialne manipulacje i prowokacje. Nigdy nie uwierzę, że to co mówił Casillas jeszcze kilka miesięcy temu było jego własnym szczerym zdaniem.

0

CrisArdo99 - z tym uderzenie Ozila przez Ville jest tak samo jak z nadepnięciem Fabregasa przez Ozila - nikt ich nie widział a wszyscy o nich mówią bo gdzieś tam przeczytali w marcy. W protokole pomeczowym było napisane, że nie doszło między nimi do żadnych rękoczynów, tylko obaj wybiegli z ławki rezerwowych i poszarpali się trochę za koszulki i nic ponadto.

0

Rzekome obrażanie Ozila przez Ville już zostało zdementowane. Podała je jakaś gazeta, która nie podała nawet źródła. Ale to pochodziło z twittera Ozila - oczywiście fałszywego, bo on nie posiada prawdziwego konta na twitterze.

0

Kiedyś miał klasę, teraz mu jej brakuje... To, że pojawił się jakiś news nie znaczy, że jest wiarygodny. Zresztą to jest trochę naciągane i na pokaz bo takie rzeczy załatwia się osobiście. Ot taka próba publicznego podreperowania sobie wizerunku. Kapitan klubu i dorosły człowiek nie mówiłby publicznie takich nieistotnych rzeczy, że ktoś nie odebrał od niego telefonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?