0

@ DinaczClue

ja mam konto na ligamistrzów.com ale usunąć to nie wiem, chyba jedynie ban :d

0

I tak jestem zdania, że bardziej ma dna Barcelony, to Barca nadała mu styl i grał na tej pozycji a nie innej, nie wierze, że ani Iniesta ani Fabregas grając razem w składzie nie byli kreowani pod niego.

Nie mowie, że Arsenal nic mu nie dał bo nauczył się tam dyscypliny,ale po prostu skorzystał na wylocie Vieiry, dostał szansę i potwierdził na co go stać i tyle.

0

parę innych meczy*

0

piedroo

A ja wcześniej odpisałem na również bez sensownego posta rybka31 który twierdzi, że co przyjęcie to strata piłki. I też nie pisałem do ciebie. A 5 strat to rzeczywiście dużo, jak nie zawsze ma komu odegrać. I nie zachwalam go,że zagrał nie wiadomo jaki mecz, ale dwa ostatnie mecze a par innych przed tymi to niebo a ziemia.

0

@kamil1908

Messi zarabia najwięcej wśród piłkarzy a te 200 baniek to by dostał klub za niego, a nie, że Messi to będzie miał dla siebie. Nikt w Barcy nawet o tym by nie pomyślał i on sam też nie chciał by na bank grać byle gdzie.

A Fabregas w Barcelonie by się nie zmarnował, widział bym nawet cała trójkę: Xavi, Iniesta, Cesc w podstawowym składzie.

0

Myślę, że teraz nie przejdzie do Barcy ale kiedyś na pewno to zrobi. Też bym na jego miejscu został w Arsenalu na jakieś 3 sezony jeszcze. Na pewno też chce coś osiągnąć z Arsenalem jeszcze. Grając w Arsenalu nie powie przecież, że chce do Barcelony nawet jak by chciał kiedyś zagrać w jej barwach. W podświadomości myślę, że jednak to się stanie prędzej czy później. Do Realu nie przejdzie za żadną kasę, on jest przywiązany do klubów i chce coś dać Arsenalowi, to widać, że mimo po kontuzji nie ma formy, to w trakcie meczu z Brimingham grał mimo kontuzji.

0

ludzie*

0

Dokładnie, Ibra nie tracił praktycznie żadnej piłki i też się dziwie, że ktoś tak napisał. A z Bojana będą ludzi.

0

A no plecami, pomyliło mi się coś ostro.

0

Drugi bardzo dobry mecz Ibry a to odegranie klata to palce lizać, co prawda stać go na dużo więcej ale wraca do formy i to cieszy. Dla niektórych to musiał by zdobyć bramkę z 30 metrów i jeszcze od poprzeczki żeby powiedzieli, że zagrał dobrze. Do tego dobry mecz Iniesty i z dobrej strony się pokazał Jeffren. Dobry mecz, dobra gra, brakowało tylko więcej bramek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?