0

atixavi - W zeszłym sezonie Toure również był podstawowym i bardzo ważnym ogniwem Barcelony. Nie wiem czy oglądasz jakiekolwiek mecze. W tym sezonie mimo iż gra zdecydowanie mniej to za każdym razem gra tak samo dobrze jak Busi a nawet lepiej. Za każdym razem gdy Yaya gra w jednym składzie z Keita to Malijczyk wypada obok Toure bladziutko. To jest najbardziej uniwersalny defensywno - ofensywny pomocnik obecnie na świeci. Czego można od niego oczekiwać więcej ? Na obronie gdy gra to nie zawodzi, odbiera najwięcej piłek, asystuje, czasem strzela. Jak widzę gdy coś zrobi źle to jest na siebie zły i krzyczy coś pod nosem aby potem zrobić to lepiej. Bez wahania to powiem, Yaya jest u nas nie do zastąpienia.

0

Jeśli ma być wymiana zawodników Fabregas - Yaya to lepiej zostawić to tak jak jest obecnie. Yaya zostań!

0

Filmik wędruje do ulubionych, w sumie od niedzielnej ceremonii mam nowy zespół do słuchania, The Killers są świetni.

0

galopujacymajor - Przestań się czepiać wieku i co najgorsze nie dodawaj zawodnikom kilku lat. To już się nudne robi, Villa ma 28 lat a pieprzą niektórzy iż ma 30,31 lat. Tak, zmienni dla tej dwójki Xavi, Iniesta jest potrzebny. Napisałeś że transfer Yaya pomógł by nam w pozyskaniu Cesca a Yaya grał by w ten sposób z bratem. Czy czasem myślisz nad tym co mówisz? Kolo Toure gra obecnie w City. Po za tym nikt nie chciał by aby Yayuś odchodził nawet za cenę Fabregasa. Boli mnie to iż nasz najlepszy def pomocnik na świecie wg mnie grał mnie niż Sergio i Keita. Lecz może to dziwne żyję nadzieją iż Pep zmądrzeje. Lub też stawiał na Busquetsa aby miał szansę jechać do RPA co było by dla niego jakimś doświadczeniem. A co do Keity stawiał na niego aby podbić cenę za niego i może to właśnie Keita odejdzie w tym sezonie. Oczywiście to tylko moje najbardziej optymistyczne przeczucia z możliwych które nie muszą się sprawdzić.

0

O fajnie, akurat na SkySports najwięcej meczy w necie oglądam i zajebiści komentatorzy i eksperci tam są. Jakaś polska wersja także się przyda. Może jestem chciwy ale najchętniej ściągnął bym dwie wersje bo kolekcjonuje i nagrywam co się tylko da :)

0

A dla mnie jako kibica Arsenalu i Barcelony taki finał bł spełnieniem marzeń. Nawet z przebiegu meczu nie mogłem więcej wymagać. Arsenal objął prowadzenie grając w dziesiątkę.Barcelona wyrównała 14 minut przed końcem i 6 minut później objęła prowadzenie w meczu. Karpik myślę że takie porównania piłkarzy są zbędne bo z piłkarzy których wymieniłeś nie można było nie być zadowolonym :) Ja ich dobrze wspominam tak jak Rijkaarda którego ogromnie cenię podobnie jak Guardiole. Gdy kibicowałem Barcelonie Rijkaard prowadził Holandię w ME i przegrał po dramatycznym półfinale z Włochami po serii rzutów karnych. Ciężko się z tym było pogodzić, liczyłem na finał Holandia - Francja (także był by to mój wymarzony finał bo obie ekipy od dawna uwielbiam najbardziej). W fazie grupowej oba zespoły grały ze sobą i powiem tyle, ładny meczyk. A tak nawiasem mówiąc Larsson to prze gościu, świetny zawodnik i dżoker jak to ktoś niżej napisał. Mam słabość do starych lat i zawodników z okresu przed 1998 roku.

0

Ufff jeśli Bojan zostaje to kamień spadł mi z serca. Jeszcze tylko niech Yaya zostanie i jestem w siódmym niebie. Właśnie najbardziej bałem się tego, że ktoś z tej dwójki opuści Camp Nou bo się do nich okropnie przywiązałem. A wzmocnienia są oczywiście są ważne ale dopiero na drugim miejscu bo najważniejsze jest aby nie rozbijać jeszcze bardziej tej ekipy z sezonu 08/09. A co do Ibry to wg mnie to jeśli, przyjdzie Villa to zapewne Ibra odejdzie. Natomiast jeśli Villa do nas nie dołączy to Ibra zostanie więc wszystko zależy od tego czy uda się ściągnąć Davida.Bojan zostaje na 100%, a zarówno Villa jak i Ibra to typowe '9' i klasowi napastnicy którzy na ławce siedzieć nie będą. Nie sądzę aby nawet przy rotacji składu któryś z nich poradził by sobie lepiej niż Pedro, chociaż niewykluczone. No to czekamy panie Laporta na decyzje i mam nadzieję że będą dobre zarówno dla klubu jak i zawodników. A Chamakh dziś przyjechał do Londynu podpisać kontrakt.

0

A my dziękujemy za rywalizacje do samego końca, dzięki Realowi zwycięstwo cieszy jeszcze bardziej. Nie można powiedzieć iż było łatwo. Mam kilku kumpli którzy kibicują drużyną których nie cierpię ale szanuję te drużyny. A jak Cie Przyro mdli to nie czytaj albo zamilcz. Twoje komentarze już się powoli nudne robią i narzekasz ciągle na to samo jak moja babcia gdy kończy się kolejny odcinek Mody na sukces.

0

alavaloha - Skecze Crackovi nazywasz żenującymi ? Opanuj się trochę, to jest genialne i nawet piłkarze nie mają nic przeciwko zarówno z jednej i drugiej drużyny.

0

Nie no to nie może być prawdą, żadne Adios. Pep musi się przekonać do Toure, nie wyobrażam sobie drużyny bez niego. Dziś dla mnie Yaya Man of the match. Nie po raz pierwszy i mam nadzieję że nie ostatni. Gdy widzę jak się wszyscy cieszą to nawet Czygre ciężko było by mi wywalić eh..

0

dymson i robson - dzięki wielkie :)

0

Kolejna fajna muzyczka na którą będę polował, zna może ktoś tytuł?

0

Hah brawa dla Czygry ;d

0

Na prawdę piękne chwile, czemu mnie tam nie ma ;(

0

Może pobijemy dziś rekord ilości komentarzy, co wy na to :D?

0

Dał bym wiele aby być tam teraz na stadionie i świętować razem z wszystkim.

0

Campeone Campeone ole ole ole !!!!!!:)

0

Wiwat Barca !

0

Heh po pierwszych minutach bałem się tego meczu, potem Malaga strzeliła na 1:0 Realowi. Potem my na 1:0 ale dopiero przy wyniku 2:0 otworzyłem piwko,może przedwcześnie ale świętuję, a co !

0

Na początku było byliśmy za bardzo spięci, szczególnie Valdes jednak Puyol jako kapitan udowodnił jak wiele znaczy dla Barcelony. Powoli się zaczęliśmy rozkręcać i są tego efekty. Szczególnie świetny Yaya, Pedro, Messi, Puyol i Abidal.

0

"Staram się grać tak jak zawsze i nie dać się zwariować. Nie zmieniło mnie to w żaden sposób." - i to mi się najbardziej podoba.

"Zakład przegrałem ja, ponieważ założyłem się, że nie strzelę więcej." - ah ta wrodzona skromność Messiego, oby tak dalej, zapewne się już założył że nie wygra z Argentyną MŚ :) Co do kapitanów to faktycznie Puyol,Xavi,Valdes,Pique,Milito, Messi, ale nie wykluczone jest też że nim nie zostanie.

0

Nie ma o co się bać jest Yaya, Sergio, Keita i w razie potrzeby Iniesta. Najchętniej chciałbym widzieć taki skład:

Valdes,Alves,Puyol,Pique,Yaya,Thiago,Sergio,Messi,Bojan,Pedro

A na zmianę Iniesta - miło go było by widzieć po długiej przerwie

Henry - przy dobrym wyniku wypadałoby dać mu pograć jeśli odchodzi i ładnie go pożegnać

0

Defensywny pomocnik musi być lecz gdy wynik będzie niekorzystny to Pep może wprowadzić całą trójkę Xavi, Iniesta, Fabregas. W takim wypadku przy szybkim napastniku, jedno zabójcze i niekonwencjonalne podanie i po sprawie a cała trójka to potrafi. Zapewne będzie to rzadki obrazek ale pressingiem też potrafimy grać bardzo dobrze. Bronić się atakując i utrzymując się przy piłce także.

0

gunnerfan - Z całym szacunkiem ale to jest news z Hiszpańskiej gazety a nie słowa żadnego z redaktorów. Gdybyś przeczytał do końca byś zauważył jedno [źródło: Mundo Deportivo]

0

Po mundialu mogą się zacząć liczne zwalniania trenerów: Dunga, Maradona, Domenech pierwsi do odstrzału. Nie pojmuje tego że Nasri i Ciani nie jadą na MŚ, błędem w Francji jest też brak Vieiry, Benzemy. Domenech patrzy tylko na nazwiska i dopiero potem na swoją koncepcję bo ci zawodnicy niczym nie ustępowali niektórym powołanym. Dunge chyba rozgryzłem, może ma na pieńku z Leonardo bo nie wziął 2 piłkarzy z Milanu których wziąć powinien. A jak wiadomo Dunga grał kiedyś w kadrze z Leonardo. Argentyna bez G. Milito, J. Zanetti (obaj absolutnie podstawowy skład), Cambiasso, to jakaś pomyłka. Maradona chyba powołał tylko napastników a resztę na chybił trafił. Boski Diego ma konflikt z Riquelme i nie odpuści bo unosi się dumą a nie kieruje dobrem drużyny, nawet jeśli to zawodnik pierwszego składu.

Ponadto nie ma takich nazwisk jak Young, Nisterlooy, Toni, Cassano, Totti, Adriano, Marcelo,Metzelder(nie tak dawno podstawowy stoper rep. Niemiec, jak ten czas na ławce Realu szybko leci, toż to już 3 lata).

0

Jeszcze Gabi Milito,Bojan i było by pięknie jak by wszyscy z wstępnych powołań pojechali do RPA.

0

Tak jasne, Messi nauczycielem tańca, można się pośmiać trochę po wyobrażeniu sobie tego :D nie mają o czym już piać.

DinaczClue rozumiem że chcesz pokazać jak to mówisz jedność z Barca ale w niektórych przypadkach brzmi to idiotycznie. Jak by był news o np bankructwie Barcelony to też byś dodał komentarz: "Vamos Barca :]" ? i jeszcze z uśmieszkiem. Wyobraź sobie sytuacje gdy któryś z redaktorów napisał felieton na kilka stron a pod nim 553 komentarze i wszystkie "Vamos Barca"

Sorry ale mógł byś czasem coś więcej na temat napisać i mniej używać tego określenia bo robi się to nudne i wkurzające.

0

KanonierTH1411 - Tym razem nie piszą, tylko ukazują wywiad z Cescem na wideo. Hiszpańskiego nie znam ale nie możesz być niczego pewny, że tak się nie stanie.

0

winetu - To ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem skoro twierdzisz że redaktorzy z tego serwisu czyli FCBarca.com kłamią. Już mówiłem spójrz na źródło tumanie zanim coś napiszesz o redaktorach z tej strony. A jeśli jesteś aż tak bardzo ograniczony aby wpisać w google elmundodepirtivo to podam ci linka.

elmundodeportivo.es/gen/20100513/53927115773/noticia/cesc-si-me-voy-del-arsenal-es-para-jugar-en-el-barsa.html

0

winetu - Ten news nie jest tylko na stronie Barcelony ale też na wielu innych i nie twierdzą tak redaktorzy tylko Hiszpańska gazeta. Zanim nazwiesz kogoś dzieciakiem zastanów się czy pisząc to co piszesz nie robisz z siebie takiej osoby. Zwróć uwagę na koniec artykułu gdzie pisze

[źródło: Mundo Deportivo].

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?