Leito
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli przejdzie do nas Silva lub Mata to będzie dziwna i nie zdrowa sytuacja bo któryś z nich z góry będzie w reprezentacji miał mniejsze szansę na podstawowy skład.
0
Jeśli do transferu Cesca lub Villi miałby być włączony Yaya lub Bojan to ja dziękuje za takie transfery. Nie pogodzę się z ich odejściem i był by to ogromny błąd. Zamiast być spokojnym przed okienkiem transferowym o wzmocnienia to boję się o to aby nie odeszli kluczowi zawodnicy. Szkoda mi każdego wychowanka, Bojan to przyszłość a z kolei Toure to najlepszy defensywno - ofensywny pomocnik na świecie. Oby Pep nie popełni kolejnej gafy po wymianie Eto'o -Ibra. Fabregas i Villa byli by świetnymi wzmocnieniami ale nie wchodzi w grę wymiana Toure i Krkicia. Jestem kibicem Barcelony i Arsenalu i nie chciał bym aby doszło do tej wymiany z punktu widzenia obu stron i lepiej aby zostało tak jak jest. Chociaż, jeśli Pep da jasno do zrozumienia że Yaya będzie tylko rezerwowym i będzie chciał odejść to nie chciał bym aby odszedł gdziekolwiek indziej niż do Arsenalu. Tam na pewno stał by się podstawowym pomocnikiem a Cesc by w takim wypadku trafił do Barcy. I tak źle i tak nie dobrze, zawsze muszą być jakieś ofiary.
0
Al FCB - Jeśli Ibra ma lepszą technikę od Henrego choćby w 65% to Fabiański lepiej broni od van der Saara.
0
Oj tak, nie da się go zapomnieć. Mam chyba jeszcze jego plakat w rozmiarach XXL schowany gdzieś w szafie w koszulce Oranje. Co do MŚ serce mi mówi podpowiada 4 drużyny w półfinale Holandia, Francja, Argentyna i Hiszpania, pomarzyć można ale co będzie to się okaże.
0
ZbigniewWodecki - Masz rację ale z tą garstką przesadziłeś, nie widzę tu aż tak dużo takich osób o jakich wspominasz. Wchodząc często na strony Realu, United, Arsenalu i innych drużyn jest tak samo a nawet gorzej.
A co do tematu, jestem na NIE, myślę że wpasował by się idealnie ale z Realu nie chcę nikogo tym bardziej dlatego, że nie najlepiej wypowiada się o Barcelonie.
0
przegrywać jako pierwsze miało być*
0
Ja się zgadzam z ChicaLatina w 100% ma dziewczyna racje. Wam się podobało jak tu po meczu z Interem wchodzili i pisali "na kolana" ? Wygrywać też trzeba umieć, nie tylko wygrywać.
0
Kto oglądał od pierwszych minut na atdhe, to mam pytanie. Była w przerwie meczu taka prezentacja La Liga, i innych czołowych lig w europie, z muzyczką do tych krajów pasującą. Ma ktoś przypadkiem linka do youtube z tym :) ?
0
aj już drugi raz o mały włos Messi nie wpakował piłki do siatki
0
Kto*
0
Kot oglądał od pierwszych minut na atdhe, to mam pytanie. Była w przerwie meczu taka prezentacja La Liga, i innych czołowych lig w europie, z muzyczką do tych krajów pasującą. Ma ktoś przypadkiem linka do youtube z tym :)
0
O mały włos i było by 3:0
0
rogo123 - Masz racje, mecz się jeszcze nie skończył, dlatego wygramy wyżej.
0
Nie bałem się w ogóle tego meczu i miałem rację ;d
0
longer23 - Zbyt pewny siebie? a co mam mówić, że przegramy z Sevilla która gra strasznie nie równo od czasu przyjścia nowego trenera? Sevilla przegrała 3 mecze, 1 zremisowali i 6 wygrali w tym czasie. Z tego tylko jeden mecz z lepszą drużyną wygrali, resztę wygrywali z najsłabszymi drużynami w La Liga. Mam gdzieś to czy mnie lubisz.
0
Dziś jestem spokojny jak nigdy o wynik, Real może sobie wygrywać ale nic to nie zmieni, Sevilla gra strasznie nie równo. Jesteśmy jedynym słowem liderem po tej kolejce. Bałem się tylko o to, że Pique nie zagra bo miał lekką kontuzję, ale jednak gra od pierwszych minut.
0
byśmy się z tym musieli pogodzić*
0
Baros190 - Gdyby sam Toure chciał odejść z braku występów w podstawowej jedenastce to byśmy się z tym pogodzić i zaakceptować jego decyzję. Jednak on niejednokrotnie podkreślał, że tu jest jego dom i nie chce odchodzić. Gorszym posunięciem było by go sprzedać na siłę. Nie wierzę w to aby Guardiola się do niego w końcu nie przekona.
0
przez tyle lat*
0
Ja też chcę dla niego jak najlepiej, ale nie sprzedając go do United gdzie również może siedzieć na ławce. Lepiej by było jak by zaczął częściej grać u nas, to było by najlepsze dla niego i dla nas rozwiązanie. Możliwe że Pep podbija cenę za Keite wystawiając go w pierwszym składzie i to on niedługo odejdzie.
0
Po takich wypowiedziach można poznać klasę prawdziwego piłkarza, nie to co CR. Po tym co Zizu robił dla reprezentacji przez tyle, przychodzi mi do głowy tylko jedno słowo: Legenda. Szkoda, że nie został w Juventusie.
0
MuscleCar - Lepiej zmień klub jeśli chcesz go sprzedać, albo po prostu się nie odzywaj. Odejście Toure było by dużo większym błędem niż pozbycie się Makelele przez Real.
0
Nigdy, Toure nie może odejść.
0
gumniako - Faktem nie może być zdarzenie, które nie miało jeszcze miejsca. Messi puki co jest w Barcy więc faktem tego co mówisz nazwać nie można. A porównania Messiego do innych piłkarzy których zgubiły pieniądze i sława są przesadzone. Piłkarzy których wymieniłeś różnią się charakterem i stylem bycia od Messiego, jak Doda od Renaty Beger.
0
Plotka, ale swoją drogą Perezowi nic już nie pomoże i dalej będzie kupował kogo popadie. No może pomogło by mu bliskie spotkanie z Pudzianem któremu obiecał już więcej nie wydawać ani centa ;d
0
A to już nie chcą Grzesia Rasiaka ?;d
0
Liczyłem na jego występ i to, że zatrzyma Seville, dobrze że mamy Milito w razie czego. Ja tam nie wierze w żaden romans bo to niemożliwe, Pique ma po prostu ogromny dystans i poczucie humoru. Obejrzyjcie sobie lepiej Pique z tą laską.
0
Autor się sporo napracował przy tym tekście, dobrze się to czyta i miło wspomina. Mogło by więcej być takich felietonów choćby o Van Gaalu czy B. Robsonie.
0
Dobrze wyposażona ta jego córka :D
0
Puyol to koszmar każdego napastnika, prawdziwy kapitan i nie potrafię sobie wyobrazić zakończenia przez niego kariery. A tutaj mistrzowska akcja w wykonaniu Puyola, coś pięknego.