0

Nie mają szans na zatrudnienie Guardioli, mogą zacząć szukać już gdzie indziej.

0

atixavi - Widziałem newsa wyżej ale wolał bym usłyszeć opinie samego Toure niż po raz n-ty z rzędu słuchać wypowiedzi Seluka. Nie dam się zwariować mediom, już nie raz Angielskie media wyjeżdżały z takim czymś. Pozostaje nic innego jak czekać a z wypowiedzi Yaya słyszałem że jeśli miał by odejść to przed mundialem. A już jutro zaczynają się chyba zgrupowania reprezentacyjne.

0

atixavi - Jakie mądre słowa, wskaż mi chociaż jeden wywiad który nie jest z Marcy i Angielskich brukowców w którym Yaya jest zdecydowany na odejście i nie chce zostać. Jeśli miał by przyjść Fabregas to może jeszcze być zrozumiałe ale teraz? Przecież to normalne że każdy chce więcej grać tym bardziej że wnosi bardzo dużo do zespołu. Yaya nie chce wcale być nietykalny tylko zawsze gra na maxa i ma prawo oczekiwać częstszych występów. Ale nigdy przenigdy nie słyszałem o tym żeby sam miał o to jakieś wielkie pretensje. Seluk to nie Yaya i tylko podburza go. A pamiętasz co agent Ibry gadał o Zlatanie gdy ten tylko w jednym meczu usiał na łąwce?

0

Przyczyną porażki Bayernu była chyba katastrofalna para stoperów i spokojne wyczekiwanie Interu na 1-2 akcje. Przecież ci dwaj środkowi obrońcy w innych drużynach które wyszły z grupy LM siedzieli by na ławce. Robbe się starał niemiłosiernie, braku Ribery widać nie było bo Altintop zagrał dobrze. Olić szalał w pierwszej połowie a w drugiej coś go nie było widać. Mecz bez fajerwerków, Bayern atakował a Inter przeszkadzał i czekał na odpowiedni moment żeby wbić bramkę.

VeB90 - To chyba tylko rewanż z Chelsea oglądałeś a pierwszego meczu nie. Awans się nam należał z czystym sumieniem. I sędzia popełniał błędy na korzyść obu drużyn.

0

juwounia - Coś ci się pomyliło, nigdzie nie było wzmianki że Yaya nie chce zostać. Toure wspomniał że nie chce odchodzić a jeśli by musiał to chce znać swoją przyszłość przed mundialem.To Seluk jedynie pieprzy ciągle w mediach. Już raz Yaya to zdementował ale przecież nie będzie co 2 dni tego robił. Media powtarzają ten sam wywiad Seluka do znudzenia i dopowiadają resztę sugerując odejście Yayi do Chelsea.

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=31310

0

Kurinhoo i Barca Fan- Weźcie się schowajcie lepiej,znacie się tak na piłce jak ja na gotowaniu.

0

Dziś ten tenor podczas ceremonii LM coś słabo wyciągał wysokie dźwięki. Ceremonia w Rzymie z Bocellim o wiele bardziej mi się podobała.

0

Smutek chyba wybrał nie tego adresata co trzeba albo się chłopak ostro zakręcił ;d

0

O słuszna uwaga, zapomniałem o tym że Olić miał tylko jedną bramkę mniej.

0

Nie bój się, jeszcze wygra. Idź biegusiem lepiej na swoją stronę.

0

Capello nic nie wskórał a wierzysz w Mourinho? Capello jest tak samo dobrym trenerem jeśli nie lepszym i został zwolniony po wygraniu mistrzostwa Hiszpanii. Niewątpliwie Mourinho ma swoją koncepcję i potrafi poukładać zespół ale Perez ma swoją wizję i sprowadzi do Realu tego kto mu się podoba a trener ma niewiele do gadania tak jak Pellegrini.

0

edek - Okienko transferowe dopiero się rozkręca i nie jesteś w stanie niczego powiedzieć iż nie będzie tak jak zawsze. Mitem powiadasz? Sneijder i Robben to nie wystarczające aby stwierdzić ten fakt po zeszłym sezonie?

0

Heh jeden komentuje a jakiś dziadek podśpiewuje tam.

0

Mario a czy ja napisałem gdzieś że taki sam styl? Porównałem tylko ich style i stwierdziłem że styl który wnosi Villa daje zdecydowanie więcej możliwości z kolei Ibra mało co wnosi do zespołu więc nie można nazwać ich zawodnikami tego samego pokroju bo nie wnoszą tyle samo(Ville oceniam z reprezentacji). I przestańcie kurde z tym Cichym na lewej obronie. Mamy dwóch dobrych lewych obrońców i więcej nam nie trzeba. To nie Real żeby wymieniać zawodnika tylko dlatego że inny się wam podoba bardziej. Po za tym Pep ustala taktykę a takie ustalanie składów jest absurdalne, zaraz zaczniecie pisać o Rooney'ach a w nawiasach zaczniecie pisać (sprzedawca bułek). Przecież Messi na boga ma więcej zadań na boisku a samo określenie błyskotliwy jest nie na miejscu.

0

Kurde a moim cichym faworytem był Salvat a nawet nie został uwzględniony w tej ankiecie. Widocznie ciężko będzie komukolwiek wygrać, Rosell wydaję się być zdecydowanym faworytem jak na razie.

0

Jakieś dziwne te słowa Puyola. Ibra gra inaczej(chodzi tylko o te lepsze mecze), jest wysoki i rzadko wychodzi do prostopadłych piłek. A Villa wprost przeciwnie i jest bardziej ruchliwy. Nie ma co ich nawet porównywać. I nie bawcie się w składy bo komicznie to wygląda, tym bardziej jak podajecie te słowa w nawiasach ;d

0

Chamakh w Arsenalu również już po prezentacji.

0

lecz w*

0

Żeby powiedzieć że ktoś ma klapki na oczach to musiała by występować jakaś euforia z tego że u nas gra, a takiej nigdy tutaj nie spotkałem. Jak przystało na snajpera Barcy nie strzelił za wiele i nie grał za dobrze przez cały sezon lecz po pierwszej części sezonu grał dobrze na tyle żeby dać mu szansę na drugi sezon. I bez jakiś fajerwerków po prostu stać go na coś więcej i niech to pokaże w końcu a jeśli nic się nie zmieni to w zimowym okienku lub pod koniec sezonu zawsze może odejść. Gdyby przez cały sezon grał tak jak z Arsenalem to wszyscy byli by zadowoleni. Wolę zdecydowanie Eto'o, Ville i Bojana ale kurcze bez przesady żeby Ibre sprzedawać do Realu.

0

Cena Cesca powinna być gdzieś w granicach 35 -45 mln euro ale nie więcej. Wydaje mi się że jednak nie dojdzie w tym roku do transferu. Ten adamos coś tam na bank nie jest naszym kibicem tylko wchodzi tutaj się ośmieszać. Xavi spokojnie pogra 3-4 sezony.

0

Zapewne odejdzie bo jeśli by został i by znowu siedział na ławce z taką pensją to było by dziwne. Cały okres jego pobytu można zaliczyć na duży plus ale ten sezon miał niestety słaby. A co do wieku to jest akurat bez znaczenia. Znaczenie ma tylko to jak w tym wieku gra bo są tacy co mimo wieku grają dobrze, myślę że Villa pociągnie spokojnie 5 sezonów do 33 lat. Henry jest wysoki i stracił więcej na dynamice niż niżsi zawodnicy. Bojan sporo się nauczył odniego. Tak czy siak należy życzyć mu udanych MŚ bo jest naszym piłkarzem. Swoją droga sporo piłkarzy od nas jedzie:

Valdes,Puyol,Pique,Marquez,Alves,Abidal,Xavi,Iniesta,Busquets, Yaya Messi, Pedro,Henry,Villa,Ibra

0

Jestem za tym żeby został przynajmniej na ten sezon a jak miałby gdzieś odchodzić na na pewno nie do Realu. Villa7 a już normalnego nicku nie mogłeś wymyślić czy tak bardzo wstydzisz się swojej ksywki. Bo czytając twoje durne teksty można się jedynie domyśleć że jesteś kibicem Realu i jednocześnie wielbisz Ville mimo że gra u nas.

0

Głosuje oczywiście na Puyola, ale gdyby nie było nikogo od nas to oddał bym głos zdecydowanie na Seedorfa.

0

Gracz odpoczywa po sezonie w Hiszpanii i szykuje się na mundial a tu Angielskie media szukają sprzeczki. Przecież Xavi nie wypowiedział by takich słów prosto do mediów, zakładam nawet że żadnego wywiadu nawet nie było i wszystko zostało zmyślone. Chyba że przekręcili jego słowa.

0

A kto przezywa bo nikogo takiego nie zauważyłem?

0

Jeśli Rosell będzie dbał o klub tak jak Laporta i na pierwszym miejscu będzie brany pod uwagę aspekt sportowy na wszystkich płaszczyznach. A do tego szanował decyzje Guardioli dotyczące transferów i nie będzie sprzedawał wartościowych piłkarzy aby tylko zarobić to będzie dobrze. Ale trochę się obawiam tej zmiany prezesa bo nie wiadomo co będzie.

0

A Real jak kupi jednego piłkarza to kolejni są kupowani hurtowo ;d

0

realistadaro - gratuluje logiki jeśli uważasz że Barca złożyła jakiekolwiek oferty za Rooney i Ribery którzy są nie potrzebni. A za Fabregasa nie damy 90 mln. U nas po transferze Villi kupimy może Cesca i rezerwowego na prawą obronę i nic po za tym.

0

Silvy również nie chce ponieważ było by absurdalnie z walką o miejsce w reprezentacji i któryś był by na starcie skreślony dlatego że mniej gra.

0

Wcześniej go u nas widziałem ze względu na jego sposób gry, zwrotność, strzał i tak jakoś mi pasował. Ale teraz absolutne NIE, Pedro go przebije jeśli już go nie przebił. Bym się wkurzył ostro gdyby Ribery biegał w podstawowym składzie z logo Unicef po seksaferze. A wychowanek Pedro mający podobne umiejętności a nawet lepsze a do tego zawsze mądrze i dojrzale się wypowiadający miał by siedzieć na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?