Leito
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę najazd anty fanów Barcy, a ja sobie siedzę i wciskam taki fajny przycisk "zgłoś komentarz do moderacji"
Barcelona zawsze, na zawsze!
0
Wcina mi literki i wyrazy grrr miało być Visca el Barca
0
Jestem dumny, że jestem kibicem Barcelony, nigdy przenigdy to się nie zmieni nawet gdy nie zakwalifikujemy się do LM, nawet gdy spadniemy z La Liga. Visca el Barca na zawsze !
0
Powiem krótko, każda passa się kończy ale jestem dumny, że mogę przezywać takie emocje jako kibic Barcelony. Na zawsze Visca el Barca !!
0
do 90 minuty*
0
Przy wyniku 0:0 wierzę do końca w awans. Anglia -Francja 1:0 do 99 minuty. 91 Zizu z wolnego 93 karny i znowu Zizu.
1:0, jeszcze jeden i jedziemy do Madrytuuuuuuuuuuuuu
0
Ja wierzę do końca
0
Dominacja nie podlega nawet dyskusji ale niestety trzeba powiedzieć, że nieźle się murują eh
0
Po co oni mają iść na stronę Interu jak tam pod większością artykułów jest max 10 komentarzy ^^
0
duch toma joad -Tego akurat nie wiedziałem ale dzięki za info, zawsze się przyda i dobrze wiedzieć jak jest poprawnie w jakim języku.
0
Wszyscy czekamy na ten upragniony mecz od tygodnia, to już dziś o 20:45. W Barcelonie panuje ogromna mobilizacja. Dla kibiców innych drużyn będzie to tylko mecz półfinałowy, ale nie dla nas kibiców Blaugrany. Po meczu będą łzy radości lub smutku a nieliczni z nas pozostaną niewzruszeni.
Wczoraj wbrew pozorom Lyon potrzebował 2:0 do awansu, z nami jest podobnie. Lecz u nas jest wspaniała atmosfera przy której możemy rozegrać fantastyczny spektakl. Z takim kapitanem jak Puyol nie może zabraknąć motywacji, z takimi ludźmi jak Pique nie istnieje takie coś jak przygnębienie. Mimo, że Iniesta i Puyol nie zagra dziś to są razem z całą drużyną.
Inter już jest myślami w finale ale wbrew pozorom mimo korzystnego dla nich wyniku nie jest dla nich tak kolorowo. Są podejrzenia co do afery korupcyjnej, w szatni jest kiepska atmosfera ze względu na zachowania Balotelliego.
Należy jednak pamiętać, że po stronie Interu stoi znakomity trener w osobie Mourinho i zawsze ciężko grać przeciwko jego drużyną co nieraz udowodnił. Sercem Interu jest Sneijder tak jak u nas Xavi. Zdaję sobie sprawę, że jest to świetny i bardzo niewygodny zespół. Mimo wszystko zasłużył na wygraną pierwszym meczu. Lecz wygranie bitwy nie oznacza wygranie wojny!
Czy Włoskie catenaccio poradziło by sobie z rozpędzonymi Francuzami gdyby nie czerwona kartka Zidane Zidana w dogrywce finału MŚ? Przypomnę, że w regulaminowym czasie gry było 1:1 po bramce Zidana z karnego i Materazziego. W dogrywce nic się nie zmieniło i karne 5:3 dla Włochów.
Silna fizycznie i mająca mocną kadrę Anglia wygrywała do 90 minuty 1:0 z Francją. 91 min bramka Zizu z wolnego, 93 min niefortunne podanie Gerrarda do bramkarza, piłkę przechwycił Henry, sędzia podyktował rzut karny a Zidane ustalił wynik na 2:1.
Również Portugalia grająca otwartą piłkę ma patent na Anglików. Euro 2000 i grupa śmierci: Portugalia,Anglia,Niemcy,Rumunia. Portugalia wygrała z Anglikami 3:2 po fantastycznym meczu i wspaniałej bramce Figo po strzale z 30 m, między nogami obrońcy i w samo okienko. Portugalia z kompletem punktów wyszła z grupy, na drugim miejscu Rumunia, 3 Anglia, 4 Niemcy. Euro 2004 w 1/4 2:2 i karne dla Portugalii. MS 2006 0:0 i karne dla Portugalii.
Wielki Zizu grał jak nikt inny w reprezentacji w ostatnich czasach, był niezastąpiony tak jak Henry w Arsenalu. My również mamy wielkich zawodników i dlatego będę wierzył do ostatnich sekund niezależnie od wyniku.
Jeśli narzucimy ostre tępo i zdominujemy Inter tak jak Arsenal i strzelimy szybko bramkę to nasz awans nie będzie cudem, to awans Interu będzie cudem. Każdy musi zagrać na 200% stać nas na awans, stać nas na wysoką wygraną i każdy o tym wie.
Pamiętajmy też jak zaczęliśmy mecz rewanżowy z Arsenalem gdy straciliśmy 1 bramkę. To podziałało na Messiego jak płachta na byka i odpowiedział na bramkę Kanonierów natychmiast a dalej wiemy co się już działo.
W meczu rewanżowym z Chelsea przy wyniku 1:0 gdy graliśmy w 10-tke było bardzo ciężko jednak pokazaliśmy, że gramy do końca. Ostatnie 7 minut tamtego meczu oglądałem na stojąco. I powiem tak, w tamtym momencie nie wierzyłem, że to może być dla nas koniec i nie dopuszczałem togo do siebie. Wiara czyni cuda i przenosi góry i cokolwiek dziś się wydarzy dalej będę za Barca.
Słowa Pana Szpakowskiego były epickie i pamiętam je jak dziś, zawsze gdy sobie je przypomnę łezka się w oku kręci. Wybaczam panu Darkowi już to jak wymawiał "Puziol" zamiast Puyol.
"Czy to jest ta akcja?! Tak to jest ta akcja! Tak to jest Iniesta! Tak to jest ta Barca! Tak to jest ten cud!"
Wiem, że i tak nikomu się nie będzie chciało czytać wszystkich moich wypocin ale musiałem trochę powspominać. Piszę to jako pesymista lecz wiara w możliwości Dumy Katalonii jest nieskończona. Wywalczymy awans do finału dla Iniesty i Puyola!
0
Świetny tekst, kiedyś kibicowanie Barcelonie nie było takie łatwe jak teraz. Były i lepsze i gorsze momenty,pamiętam ten sezon gdy byliśmy na 6 miejscu w lidze. Jednak możliwość oglądania jakichkolwiek meczy Dumy Katalonii w zupełności mi wystarczała. A gdy nie miałem jeszcze neta ani cyfry + modliłem się żeby w tvp pokazywali mecze Barcelony.
Ze mną jest podobnie bo również zacząłem kibicować Barcelonie w wieku 11-12 lat w czasie MŚ w 98 roku, może pół roku wcześniej ale nie pamiętam dokładnie. Co może dziwne do Katalońskiej drużyny przekonała mnie reprezentacja Holandii którą uwielbiam a jak wiemy wtedy grało sporo Holendrów u nas. Podobnie lubię Francję i dlatego obok Barcelony jestem za Arsenalem bo grało tam pełno Francuskich zawodników których lubię. A w 1999 roku obejrzałem pierwszy mecz między Barcelona i Arsenalem i od wtedy wiedziałem komu kibicować. Może to dziwne, że kibicuje dwóm drużyną ale miłość nie wybiera i się nie zmienia.
0
Kibice Interu wyzywają nas od wieśniakach a oni nie są lepsi. Rzucają rasistowskie okrzyki wobec Balotelliego. Zdanie kibiców Interu którzy się logują na tą stronę znamy na wylot, ale nie powtarzajcie się już. I nie mylić mnie tylko z tym leite.
0
Nie wiem czy to prawda ale jeśli tak to przesadzili i wstyd trochę. Iw ogóle co to za jakiś leite ma podobny nick do mojego i w dodatku wchodzi tylko tu prowokować bo na stronach Interu jest góra 7 komentarzy pod newsami.
0
Widać są, że bojowo nastawieni, świetny filmik oglądałem go z kilkanaście razy i nie mogę się doczekać jutra. Wygramy dla Iniesty!
0
Na Bayern zdążyli to i na Barcelone powinni zdążyć, tylko jak Kowalczyk zacznie przedłużać a potem puszczą reklamy to nie wiadomo. Zawsze można początek w necie puścić.
0
derby89- Nie żebym się czepiał ale Twój komentarz też jest zabawny, dał Maxwella w składzie bo występ Abidala przez kontuzje jest niepewny. A reszta składu jest spoko i taki najprawdopodobniej wybiegnie jeśli zagra Yaya(oby). Jedynie co można się tam przyczepić to Ibra.
0
Jak kochać to księżniczki, jak kraść to miliony, jak wygrać z Interem to w najmocniejszym składzie!
A zdjęcie zabójcze :D
0
General Xavi - Z tego to wszystkie odcinki są zajebiste ale było kilka lepszych odcinków z tej serii. Kiedyś to na forum było, po prostu miazga.
A to trochę inne ale też dobre:
0
Jeśli awansujemy bez Yaya to uznam to za wielkie szczęście i nie będę narzekał. Ale on po prostu musi zagrać bo gra bardzo dobrze a Keita bardzo słabo.
0
Rooney klasa sama w sobie, nie skarży się na kontuzje i wskazuje na Messiego jako tego najlepszego. I podobnie jak Messi jest takim walczakiem i nie gwiazdorzy a to się ceni.
0
A jednak wyrównali :D Wie ktoś co to za muzyczkę na chwilę puścili po bramce Saragossy ?
0
Mam nadzieje, że Yaya wypadnie dziś lepiej na tle Keity i to Toure zagra z Interem. Oby był dobry wynik i Xavi mógł odpocząć w drugiej połowie. Dobrze widzieć Jeffrena i Henrego w sumie,szkoda Bojana znowu trochę.
0
azulgranka- Nie przy nudziłaś, to co napisałaś to cała prawda. Ja w sumie jestem okropnym pesymistą no ale do końca będę wierzył w awans. Najbardziej z tego wszystkiego mi się spodobało to "nie tak stabilna i na takiej k* jakiej była sezon temu;P" :D
0
Davide Santon - Messi, Tevez, Rooney to jedni z nie wielu zawodników jeśli chodzi o napastników, którzy za wszelką cenę próbują się utrzymać przy piłce a nie symulują kiedy tylko popadnie.
"Zresztą nurkowanie to też jest jego mocna strona!" - to mnie po prostu zabiło śmiechem, może uważasz, że te wszystkie bramki zdobyte w tym sezonie to dzięki wielkiej zalecie Leo czyli nurkowaniu.
0
Wiem, że Pep wierzy w zespół i umiejętności swoich piłkarzy, mam nadzieje, że uwierzy w Yaya Toure od pierwszych minut i Bojana przynajmniej na zmianę. Awans nie będzie łatwy ale jest absolutnie osiągalny a jutro i w środę kibice udowodnią, że można na nich liczyć. Arsenal pokazał w 2003 roku w fazie grupowej to co my pokażemy w środę. Arsenal - Inter 2:5, Inter- Arsenal 1:5.
0
"by Camp Nou stało się istnym piekłem dla Interu Mediolan"
Oj tak, ten stadion i kibice potrafią zrobić fantastyczną atmosferę, nie to co na Stamford Bridge czy w Mediolanie. Tu jest to jak święto i przy fanatycznym dopingu dla graczy Interu może być to piekło. Podobnie było w środę w Bayernie oprawa przed meczem robiła wrażenie.
0
Nie jest jeszcze wszystko stracone, wiemy o co gramy i mam nadzieje, że dwa ostatnie mecze podziałają na nas jak płachta na byka i będzie już tylko lepiej. Nie rozumiem tylko jednego, Guardiola tyle testował to defensywne ustawienie pięcioma obrońcami na Inter i przed samym meczem z niego zrezygnował. Dla Puyola był to pierwszy od chyba trzech meczy występ na środku obrony. Przypomina się starcie w fazie grupowej między Arsenalem a Interem w 2003 roku. Arsenal -Inter 2:5
Inter-Arenal 1:5 więc wszystko jest do odrobienia.
0
Wbiło tu na stronę paru sfrustrowanych kibiców drużyn które dostały baty od nas i się jarają że Barca zremisowała. Nie ma tragedii Real ledwo z Almeria wygrał i jutro będzie grał z Valencia. Pep się na pewno na Inter szykuje wystawiając taki skład.
0
barcama nie udawaj kibica Barcy dzieciaku i idź spać :)