Leito
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
angel_c - Co do Robina i otrzymaniu opaski kapitana to się całkowicie zgadzam, to najprawdziwszy kanonier z całego składu (już nie licząc Campbella). A co do zarządu to Arsenalu to nie można narzekać nie wiem jak bardzo ale nie jestem do końca zadowolony. To właśnie odejście Davida Deina rozbiło najbardziej kanonierów. On dbał przede wszystkim o dobro klubu, to on sprowadził Wengera i to pod jego ręką Arsenal był tą drużyną którą był. Szkoda, że po 24 latach odszedł, Wenger stawiał nawet warunki nowemu zarządowi, że w tamtym czasie odejdzie jeśli Dein nie wróci ale na szczęście Arsene został i przedłużył kontrakt. A obecny zarząd tak jak by dba najpierw o pieniądze a potem o sukces sportowy.
0
GoonerS - Nie obchodzą Cię co mówią inni kibice Arsenalu? To co ja mam też powiedzieć, że nie obchodzi mnie co mówią inni kibice Arsenalu i Barcelony? Są tutaj komentarze takie jak wymieniłeś ale nie ma takich komentarzy które ja wymieniłem, przynajmniej nie tak dużo. Nie wiem w takim razie po co zaczynasz taki temat o obrażaniu. Takie prowokacyjne komentarze które wymieniłeś są także na kanonierzy.com i nawet je traktuje jako te z serii - na poziomie. Frustracja ani żadne emocje niczego nie tłumaczą. Nawet jak bym codziennie czytał newsy o transferze Iniesty do Realu z rzekomym DNA. To bym nie wyzywał nikogo od najgorszych.
0
angel_c - Zgadzam się co do tego, że nachalność Laporty jest niegodna bycia prezesem Barcy jeśli chodzi o jego wypowiedzi. Nie uważam, że jest to w porządku, wręcz przeciwnie, wkurzające jest takie gadanie. Ale zauważ iż to jest to ciągle ta sama wypowiedź Xaviego powtarzająca się od meczu Arsenal - Barcelona nie różniąca się prawie niczym. Dziennikarze ciągle dopisują parę szczegółów i na tym się kończy. Przecież Xavi nie lata chyba codziennie do prasy zdawać relacje i gadać ciągle to samo. Emocje niczego nie usprawiedliwiają, masz racje wszędzie są takiego typu komentarze, tutaj też. Ale wątpię żebyś znalazła tutaj tak dużo wulgarnych komentarzy co na kanonierzy.com. Mogę się nawet założyć bo jestem kibicem Arsenalu i codziennie czytam obie strony jak i komentarze. Napisałem to tylko dlatego, że Gooners wchodzi tu i zaczyna swój komentarz od prowokacji i pisze o obrażaniu Arsenalu jak by to nikt ze strony Arsenalu nie obrażał Barcy więc niepotrzebne to wszystko. I tak samo twierdzę, że ten transfer może poczekać spokojnie 2-3 sezony. I cała sytuacja nie pomaga Fabregasowi i jedynie mu szkodzi. Nie mogę powiedzieć, że chce Fabregasa w Barcelonie tak jak nie mogę powiedzieć iż go tu nie chce. Tak samo nie mogę powiedzieć, że chcę jego odejścia z Arsenalu bo tego nie chce. Dlatego jest mi to obojętne i to wyłącznie decyzja Cesca którą sam musi podjąć. Masz rację on nie powiedział wprost, że chce teraz odejść. Jednak w moim odczuciu powinien stracić opaskę kapitańską dlatego, że niczemu nie zaprzecza. Słowa "jak nie teraz to nigdy" są akurat trafne i nie odbieraj tego jak szantaż. Chodzi o to, że Thiago i dos Santos mogą zająć już miejsce w które miał by przyjść Cesc. Nie wiadomo jak się ich kariery potoczą i nawet jak by chciał kiedyś Fabregas wrócić to może być za późno. To nie jest żadne ultimatum żeby go szantażować.
0
GoonerS - Skoro mówisz, że wielu twierdzi, że Fabregas skorzysta z tego prawa to podaj z 10 komentarzy z dokładną datą i godziną i tematy. Jakoś zauważyłem, że większość mówi, że nie chce żeby ten transfer był załatwiony w ten sposób. Ale to co powiedziałeś o obrażaniu to już przegięcie z Twojej strony i nie powinieneś w ogóle tego mówić. Wiem, że piszesz na poziomie i nie bluzgasz jak niektórzy. Ale tak jak tutaj wielu twierdzi, że Fabregas się marnuje i Arsenal nie pozwala mu odejść nie mówiąc otwarcie i zdecydowanie o swoich zamiarach. Tak wielu na stronie Arsenalu twierdzi, że Barca marnuje Toure, który tak samo otwarcie i zdecydowanie nic nie mówi o odejściu. Nie jest to żadną obrazą jak mówisz tylko prowokacją jak coś. I zauważ, że pod każdym newsem na kanonierzy.com o Fabregasie prawie od góry do dołu są same bluzgi i wyzwiska od pedałów albo i gorzej. Wchodząc tu i pisząc "Dziwię się że nie wspomniał o "DNA Barcelony" jak znany genetyk Xavi:)" prowokujesz tylko wszystkich, bo po co to piszesz. Mówiłeś ostatnio, że masz gdzieś te DNA. A teraz znowu z tym wyjeżdżasz i to bez powodu już w pierwszym komentarzu.
0
Aż dziwne że nie ma u nas już żadnego Holendra w składzie, trochę szkoda, dawniej w Barcy było dużo zawodników Oranje.
0
Mourinho jest lepszy ale chyba tylko w prowokowaniu przeciwnika.
0
Z początku mi się nie podobała ta piosenka ale po wczorajszym koncercie wpadła mi w ucho.
0
krawiec256 - Zacznijmy od mojego cytatu który przytoczyłeś. Skoro zacytowałeś dwa zdania to rozumiem, że nie zgadzasz się z tym iż awansowaliśmy w dwu meczu z Chelsea co jest głupota z twojej strony. Co do drugiego zdania to sądzę, że oglądałeś tylko rewanż na SB który emitowało TVP. Sędzia popełniał w meczu na Camp Nou masę rażących błędów na korzyść Chelsea. Ściągnij sobie mecz z netu i obejrzyj a dopiero potem się wypowiadaj. Zawsze pozostaje mały niesmak dlatego, że dwu mecz budził kontrowersje. Wolałbym abyśmy wygrali tak żeby nikt nie miał się do czego przyczepić. Bo zawsze znajdzie się ktoś tak niedoinformowany jak ty i zacznie pisać pisać jakieś głupoty. Ja rozumiem, że po obejrzeniu tylko jednego meczu możesz mieć takie a nie inne zdanie. Nie wiem czy jesteś jakimś specjalistą od wróżenia z literek i stwierdzania po tym czyjegoś wieku. Ale jak już wchodzisz na stronę wrogiego klubu to przynajmniej nie nazywaj kogoś 12 latkiem jeśli nie znasz tej osoby. Akurat nie trafiłeś z tym ponieważ jestem już dawno po szkole, wojsku i mam pracę. I nie mam tak jak ty wakacji (zakładam tak po godzinie w której dodałeś tego posta). Od kiedy używa się czterech znaków zapytania, to jest jakaś nowa moda na wyrażanie swojej frustracji? Co do zdania kończącego twoją wypowiedź to zgadzam się z nim bo na co dzień nie widuje takiego sędziowania jak w tamtym meczu. Jednak zauważ, że to był dwu mecz i każdy obiektywny kibic powie także,że nie widział dawno takiego sędziowania jak w pierwszym meczu z Chelsea na Camp Nou. Nie używaj emotek bo idiotycznie to wygląda, to nie gg.
0
Seluk - to nazwisko zapamiętam na długo.
0
kamil9040 - Porównanie La Liga do Szkockiej ligi jest idiotyczne. Szkockie drużyny ledwo wychodzą z grupy LM. A hiszpańskie drużyny które tam grają najczęściej bezproblemowo wychodzą z grupy. Mało tego 9 zespól w La Liga wygrał Puchar UEFA pokonując w finale drużynę angielską i wcale się nie zdziwię jak pokonają Inter w Superpucharze Europy. W Premiership też w tym sezonie o mistrzostwo walczyły w końcówce tylko dwie drużyny a reszta była daleko w tyle. Każda liga jest piękna i ciekawa na swój sposób. W La Liga fizycznie grająca drużyna po prostu zginie, tutaj gra się inaczej. Inter Mourinho mógł sobie pozwolić na 10 remisów i 4 porażki w Serie A, natomiast w La Liga nie będzie mógł sobie na to pozwolić.
Czekamy z niecierpliwością na Gran Derby i catenaccio Realu przez 90 minut. Złożył bym się nawet, że po zdobyciu La Liga w przyszłym sezonie przez Barcelonę i jednym wygranym i jednym przegranym meczem z Realem wszyscy by się cieszyli a ty byś płakał i wychwalał dalej Mourinho. Podajesz jakiś przykłady o meczu z Chelsea i Interem. To Chelsea odpadła z nami, nie my z nimi. Sędzia w pierwszym meczu pomagał Chelsea a w drugim nam w takim samym stopniu. A w tym roku Inter nas pokonał, fakt tylko to było na wielkim fuksie szczerze mówiąc. Zauważ, że mimo awansu Interu to wygraliśmy z nimi 2 mecze, jeden zremisowaliśmy i tylko jeden przegraliśmy. Na prawdę fantastyczny ten Inter, nie ma co. Ale kibice sukcesu tacy jak ty od razu wychwalają Inter i Mourinho bo są modni i dużo się o nich mówi. I jak byś zauważył mamy zrównoważony zespół i są dobrzy piłkarze i fizycznie i technicznie ze wskazaniem na to drugie. W zeszłym finale LM, wystarczyło grać pressingiem i United się gubił gdy był przy piłce. A podczas gdy my byliśmy przy piłce nie potrafili nam jej odebrać i w żaden sposób się nam przeciwstawić. Klepaliśmy ich aż miło, ciągłe akcje w trójkącikach itp. Więc po cholerę nam silnie fizycznie zawodnicy, skoro możemy i mamy takich i takich zawodników i gramy świetnie. Silnie fizycznie Inter synonimem sukcesu według ciebie? Dlatego, że wygrali LM po 45 latach. Albo dlatego, że po 17 latach posuchy na podwórku krajowym wygrali Serie A korzystając z afery Calciopoli i tylko dzięki temu coś wygrali w lidze? Skoro tak bardzo kochasz Mourinho i tak wysoko stawiasz siłę fizyczna to czemu Chelsea nie wygrała pod jego wodza LM i czemu od razu po przyjściu Ancelottiego Chelsea zaczęła grać o niebo lepiej mimo licznych kontuzji. W ciągu 2 tygodni odkąd cie tu widzę ośmieszyłeś się co najmniej kilkadziesiąt razy i większość osób na twoim miejscu skasowała by już dawno konto. Według ciebie czyli studenta co dziwne, kupujemy samych artystów a powinniśmy kupować samych robotników. Przez prawie godzinę turlałem się ze śmiechu próbowałem się powstrzymać przez skomentowaniem tego. Zastanawiałem się co w Czyhryńskim albo w Zlatanie jest z artysty. I myślałem, że budujemy nowy stadion dlatego trzeba nam robotników. Czasem przechodzisz samego siebie pisząc "Messi to nie wychowanek Barcy", "Guardiola to żółtodziób", "Barca to drużyna kurdupli", "Inter to synonim sukcesu", "trzeba nam robotników", "Guardiola nie zrobił ani jednego udanego transferu", "Powinniśmy kupić Rooney'a", "Potrzeba nam silnych napastników żeby się przepychali z obrońcami" - fajnie Ibra się w meczu z Interem przepychał z Lucio tak bardzo aż Brazylijczyk rozdarł mu koszulkę. Normalnie się marnujesz, staraj się o licencję trenerską, zdobądź z Polską mistrzostwo świata i idź w świat a najlepiej do Realu i nie dobijaj ludzi swoimi komentarzami na tej stronie.
0
Nie wiem jak mocno trzeba mieć zrytą głowę żeby nazywać swój klub drużyną kurdupli. Gdybym był moderatorem to już dawno bym taką osobę zbanował za głupotę bo ten ktoś już nie pierwszy raz obraża piłkarzy czy też trenerów.
0
Być może Xaviemu to wystarcza bo kocha Barce i nie chce jak inni obciążać jeszcze bardziej budżetu. Ale z jego niedocenianiem to troszkę przesada. Są różne gusta i zdania są raczej podzielone, wielu uważa, że to Ronaldinho ciągnął Barce a inni, że robił to Xavi. Ja go zawszę doceniałem odkąd zaczął grać w podstawowym składzie. To on a nie kto inny nadaje nam ten niepowtarzalny styl. Ale tak to już jest, że niektórzy doceniają same bramki a nie grę poszczególnych zawodników. I z całym szacunkiem do Eto'o bo go bardzo cenię i był niemalże idealnym napastnikiem dla nas ale nawet przez moment nie stawiałem go wyżej od Xaviego w drużynie. Zresztą u nas liczy się cały zespół a nie pojedyncze indywidualności.
0
Moment zakończenia kariery przez Xaviego będzie bolesny, na szczęście nauczył sporo Inieste. Xavi ma przed sobą 3-4 sezony gry na wysokim poziomie. Aż ciężko mi przez myśl przechodzi to, że Ibra zarabia dwa razy więcej.
0
cules999 - Zastanów się w ogóle do kogo mówisz bo tak pisać do ogółu jest bez sensu. Nikomu się nie podobała ta wymiana przed pierwszymi meczami. Jednak po pierwszej części sezonu wszyscy mogli być zadowoleni i słusznie bo Zlatan grał wyśmienicie a Eto'o słabiutko i taka prawda. Dopiero w drugiej części Ibra zaczął cieniować a Eto'o grać co najwyżej zadowalająco i bez fajerwerków. Oczywiście cały czas wolałem Eto'o jeśli chodzi o grę u nas ale już nie przesadzaj bo nie miał żadnego świetnego sezonu i nie był w pełni wykorzystany co do swoich możliwości. Eto'o był po prostu częścią Barcy i grał u nas świetnie ale po za Barca już nie jest taki świetny. Róbcie sobie dalej nadzieje ale Ibra tak czy siak zostanie na przynajmniej jeden sezon.
0
Taa, już niby była podpisana umowa z City, plotka i nic więcej. Jestem pewny, że Yaya zostanie.
0
Byłem oczywiście za Hiszpanią. Znowu ładna akcja Iniesty który podkręcił piłkę do Villi. Szkoda, że przez prawie pół sezonu Andres leczył kontuzję i nie mieliśmy w składzie takiego snajpera jak Villa. Pedro wszystko co dotyka zamienia w złoto, on nie czuje żadnej presji i tak trzymać. Słabiutko gra Silva ostatnimi czasy, Navas o niebo lepiej gra już w nie pierwszym meczu. Chyba tylko podczas meczu Holandia - Hiszpania będę bezstronny, no może i z Francją. Bo od dawna kibicuje Holandii i Francji. A za Hiszpania jestem z racji tego, że wielu piłkarzy Barcy gra w Hiszpanii tak jak kiedyś w Oranje.
0
No to poszaleli z Polska, Pedrito ładnie się pokazał. Cztery asysty i dwie bramki naszych.
0
W ogóle nie pamiętam żeby po złożeniu apelacji odwołali nam chociaż jedną czerwoną kartkę. A gdy Kameni był zawieszony za kartki przed meczem z nami to mu odwołali tak samo jak Arbeloi.
0
kretoszczurfcb - Twój komentarz to także niewypał, pewnie nie widziałeś ani jednego meczu z nim w składzie i nie potrafisz wymienić żadnej wpadki.
0
Zostawić go, niech się nauczy lepiej angielskiego i niech się stopniowo ogrywa. Bez sensu było by go oddawać. A po za tym na stronie Bayernu wkurzający tytuł jest w newsie o Czyhryńskim.
0
kamil9040 - Może w końcu się przyznasz komu kibicujesz bo każdy już zauważył, że jesteś jesteś anty fanem Barcy. Wg przepisów UEFA wychowanek klubu to zawodnik, zgłaszany do rozgrywek przez ten klub przez trzy pełne sezony lub 36 miesięcy pomiędzy 15 a 21 rokiem życia. Skoro Messi jest od 12, 13 roku życia u nas to musisz być kibicem Realu albo Interu żeby pisać takie debilne teksty.
0
To był by chyba najgorszy z możliwych transferów. Wole już 100 razy Ibre niż Robinho. Ibra zostaje i nie ma raczej mowy o innym ofensywnym zawodniku z przodu. Jak już to Silva albo Mata a nie żaden rozkapryszony Robinho. Nie ma już miejsca dla nikogo z przodu.
0
Plotka i jestem jak najbardziej na NIE. Nie warto brać rozkapryszonego zawodnika który nie zachwyca w Europie.
0
GunnerS - To, że zarząd zmienił zdanie i zażądał takiej centy kilka dni po oświadczeniu iż nie podejmą żadnych rozmów to wiem, że to plotka. Niech się najlepiej zaczną te MŚ, będzie co oglądać, dziennikarze zaczną mniej o tym pisać i zaczną pisać więcej o mundialu. A jak ma do czegoś dojść to niech to zrobią po cichu a nie w ten sposób.
0
GunnerS - Czytałem to ale nie wiem ile w tym prawdy. Jednak w sumie nowy prezes też ma w zwyczaju kupno jakiegoś obiecującego zawodnika. I gdyby Laporta wykupił wszystko to nowy prezes nie miał nic do gadania w tym roku w sprawie transferów. I jako iż Laporta przesadza już z tym gadaniem to mogę mu zrobić po prostu na złość. Nie wiem jak już to się wszystko potoczy, jednak sam Laporta Cesca z Arsenalu zwyczajnie nie da rady wyciągnąć przez swoje zachowanie w niektórych wywiadach.
0
Żeby przekonać Arsenal to Laporta musiał by przestać się wypowiadać w mediach i próbować to załatwić po cichu. A to co powiedział teraz świadczy tylko nie najlepiej o nim. Przekonać Arsenal znaczy złożyć lepszą ofertę, ale czy musi o tym mówić w mediach? Nie zdziwię się jak zarząd Arsenalu zrobi Laporcie na złość i odrzuci większą ofertę. A po wyborach nowego prezesa sprzedadzą go za mniejszą kasę niż tą która zaproponuje niedługo Laporta.
0
Nie najeżdżajcie już na tego Keite, grał jak grał ale pierwszą część sezonu miał zadowalającą. Kto inny godził by się tylko na rolę zmiennika Iniesty i nie narzekał na to ile gra. Nie przepadam za nim jakoś specjalnie ale dobrze, że zostaje na następny sezon.
0
Dobrze, że to tylko plotka, nie chciał bym Robinho w Barcy tym bardziej iż nie jest już nikt z przodu potrzebny.
0
Bac3 - Bo Barcelona jest aktualnym klubowym mistrzem świata a następny turniej klubowych mistrzostw świata jeszcze się nie odbył i nie wiadomo kto nim zostanie? Ciężko było na to wpaść?
0
Mam Ci poszukać kilkadziesiąt wypowiedzi kibiców Arsenalu którzy mówią w 100% o tym, że nie odejdzie, albo o tym, że wolą aby odszedł do Realu bo więcej zapłacą? Bez sensu takie gadanie, żadna strona nie jest święta, że to tylko kibice Barcy są tą złą stroną. Fabregas powinien jasno się określić - odchodzę albo zostaję. I cała sytuacja powinna się skończyć już dawno.