0

Piqe15 - To mogłeś sobie dać nick CR96mlnzrm.pl, na prawdę nie masz co robić, tylko gadać głupoty podając się za kibica Barcy ;d?

0

endriuu2 - Chodzi mi o to, że tylko jedna osoba na tą chwilę dorównuje lub próbuje dorównać Xaviemu jeśli chodzi o całokształt. A jeśli chodzi o te podania to, nie łap mnie za słówka. Iniesta nie od dziś, tylko od dawna ma świetne podania. Nie mam zamiaru porównywać Xaviego do Iniesty bo obaj są świetni i najlepsi na swojej pozycji.

0

No tak, opcja wypożyczania zawodników to głupia opcja, po co to w ogóle wymyślili. Powinien być zakaz wypożyczania zawodników bo tak mówi kamil9040.

0

Kamil9040 - Jak zwykle pieprzysz głupoty, Fabregas grał prawie cały sezon bez przerwy i opuścił jedynie końcówkę sezonu. Przed meczem z Barceloną rozegrał cały mecz z kontuzją na własne życzenie tak samo jak w meczu z Barcą nie był w pełni sprawny, tak samo Gallas.

0

Już sam nie wiem co myśleć o tych defensywnych pomocnikach. Skoro Toure odchodzi to na tą chwilę wolę żeby Busquets był nr 1 a jego zmiennikiem Marquez. Mascherano potrafi szybko i zdecydowanie odbierać piłki i pewnie był by odpowiednim DM dla nas ale jakoś wolę Busquetsa na tej pozycji. A Mascherano na ławkę było by głupio kupować a do innych defensywnych pomocników nie jestem przekonany jakoś specjalnie.

0

endriuu2 - Może i nikt nie podaje tak jak Xavi, ale od dawna Iniesta jest tym który najbardziej próbuje dorównać Xaviemu i nie robi tego od dziś.

0

endriuu2 - Nie myślę, nad tym, że Rafa wygryzie ze składu Pique i Puyola tylko dostanie szansę na więcej meczów. Wole Marqueza na pozycji DM jako zmiennika Busquetsa który coraz bardziej zaczyna imponować swoją grą. Marquez potrafi grać na tej pozycji jak mało kto. Początek sezonu Busi miał nie najlepszy, jednak na tą chwilę przy odejściu Toure nie wyobrażam sobie nikogo oprócz Busquetsa jako nr 1. Nie zdziwię się jeśli Busquets zostanie wybrany do najlepszej jedenastki tych MŚ. Szkoda, że Yaya odchodzi bo stawiam go wyżej niż Busiego. Ale da się go zastąpić i Busquets to zrobi.

0

Świetny mecz Busquesta, był jednym z najlepszych na boisku. Mam nadzieję, że coraz częściej będę widywał obrazek jak Alonso schodzi z boiska a Busi zostaje. Krysia się już może pakować do domu, bo Portugalia nic kompletnie nie gra na tych MŚ oprócz meczu z rozbitą Koreą. Mam też nadzieje, że Chile przejdą Brazylię i pokażą, że z Brazylii żaden faworyt. Hiszpania gra coraz lepiej, nie straciła do tej pory żadnej bramki która była wypracowana przez przeciwnika, zawsze jakiś rykoszet albo pech.

0

City będzie taką potęgą jak Polskie kluby ocierające się o LM. Historii się nie da kupić i mam nadzieję, że zawsze pozostaną ligowym Angielskim średniakiem.

0

endriuu2 - Iniesta zaczyna podawać jak Xavi? Przecież już od dawna to robi.

0

endriuu2 - Marquez nadal jest świetnym obrońcą, nonsens to jest gadać takie głupoty i po kilku błędach skreślać zawodnika. Każdy obrońca nawet najlepszy, w formie i ograniu meczowym robi błędy. Twoje określenie "busquetsi" jest co najmniej żałosne jeśli to ma być na jego minus. W zeszłym sezonie Busquets został wybrany odkryciem sezonu w Primera Division i ciągle robi ogromne postępy. Marquez wcale nie wybrzydza, chyba Ci się coś pomyliło.

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=32453

0

No śmiejemy się kamil9040. Jeśli City awansują do LM w przyszłym sezonie to będzie max na co ich stać ale wątpię nawet w to.

0

City to co najwyżej będzie stać na czwarte miejsce w Premiership i nic więcej, chociaż i tego nie można być pewnym. Nie mają nawet klasowego rozgrywającego. City ma lepszą politykę transferową od nas? Chyba ktoś tutaj przesadził, City jak na razie kupuje ale nic z tego nie wynika, brak sukcesów. Historii się nie da kupić i mam nadzieję, że tak zostanie. Zawodnicy zaczną myśleć zanim się zdecydują przejść do City lub Realu. Teraz nikt się nie kwapi z przejściem do Realu. Szkoda tylko Canalesa bo tam nic nie pogra raczej.

0

justFCB - Dokładnie, wuwuzele opanowały świat, są już praktycznie wszędzie, nawet na youtube jest specjalny przycisk i można sobie to włączyć na naszej stronie. Jedynie Angielscy kibice pokazali klasę i na ich meczach mniej było słychać tych trąbek.

http://sport.tvp.pl/fifa2010/aktualnosci/w-rpa-brakuje-zatyczek-do-uszu/1941390

0

Mam wielką nadzieję, że zostanie i będzie grał o wiele więcej na pozycji DM. Przydał by się czasem na tej pozycji tym bardziej, że potrafi się ustawiać i zagrać dobrą piłkę a po za tym świetnie gra głową. Jeśli miałby odejść to najlepiej niech go Rijkaard przygarnie. Marquez jeszcze wiele może nauczyć Busquetsa i wnieść coś do zespołu.

0

Play football, not basketball.

0

CR został trzeci raz z rzędu wybrany graczem meczu na tych mistrzostwach. To już jest kpina. Po za meczem z Koreą nic kompletnie nie pokazał. Teraz zaledwie dwa niecelne dośrodkowania i jeden rajd podczas którego Lucio wybił mu piłkę wślizgiem która trafiła przypadkiem do Meirelesa.

0

ethan - Trafiłeś w samo sendo problemu z Ibrą, myślę właśnie podobnie, że Ibra ma słabą psychikę. I jak mu nie idzie to kompletnie nie idzie. A jak się rozkręca to potrafi grać na dobrym poziomie i to już pokazał w tym sezonie, szkoda tylko, że potem się znowu blokował. Nie jestem z niego zadowolony ale wiem, że go stać na więcej. Mu po prostu trzeba bramek, w meczu z Saragossą pudłował niemiłosiernie a Messi mu oddał karnego którego Zlatan strzelił. A w każdym kolejnym meczu Ibra strzelał decydujące bramki. Z Osasuną, Mallorcą i Arsenalem a potem kontuzja i znowu po niej wrócił do swojej słabej gry. Czy zostanie czy nie jest mi obojętne.

0

Oj dziś Krysia sobie nie poszaleje ani na swoim prawym skrzydle gdzie będzie Bastos a na lewym gdzie będzie Maicon albo Alves.

0

Villa może wchodzić i obiema nogami naraz na boisko byle by strzelał ważne bramki.

0

Villa i Messi będą strzelać podczas gdy Zlatan będzie przynętą, sprytne. Ibra jest dobry w absorbowaniu obrońców tylko szkoda, że robi to w miejscu ;d Villa może wchodzić i obiema nogami naraz byle by strzelał ważne bramki.

0

poramirez1 no tak, przecież Ibra strzelił tylko 21 bramek.

0

Chciałem żeby odpadli Anglicy bo nic kompletnie nie grają, Rooney to już w ogóle nie błyszczy chociaż zagrał lepiej niż w dwóch poprzednich meczach. Najlepsi to byli Angielscy kibice jak do tej pory. Anglicy po spotkaniu z Niemcami mogą się pakować raczej do domu, chociaż mecz będzie ciekawy.

0

Scyzor86 - Pomyliłeś Anelke z Abidalem.

0

Nie dziwę się Abidalowi, że nie chciał grać, w tym zespole się działy nie stworzone rzeczy. Abidal powinien grać na lewej obronie jak już a nie na środku. Z takim fatalnym trenerem to nie ma co.

0

Ja też mam sentyment do Francji i na tych mistrzostwach kibicowałem najbardziej im i Holandii i szkoda, że trójkolorowi odpadli. Ale Domenech to gorzej niż słaby trener, wyglądało to tak jak by specjalnie chciał pogrążyć tą reprezentację. Jeszcze jako tako trzymam kciuki za Hiszpanię i Argentynę ale tylko ze względu na naszych piłkarzy. Sentyment mam tylko i wyłącznie do Francji i Holandii.

0

Ja też z dwójki Mata, Robinho wybieram Pedro.

0

W Europie też tracimy mało bramek, straciliśmy w tym sezonie zaledwie jedną bramkę więcej od Interu która zresztą padła ze spalonego.

0

Villa został sprowokowany i dostał po piszczelach to mu się nie dziwię, że tak zareagował.

0

Żaden napastnik nie jest już potrzebny, przeszedł Villa i to wystarczy. A co do Robinho to nawet gdyby było miejsce dla niego to nie jest tym którego bym chciał w tym momencie mimo, że to dobry zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?