Leito
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gudjohnsen - Nie rób sobie wielkiej nadziei i zacznij się przyzwyczajać. Nie zbanują go, bo już setki osób o to prosiło od miesiąca czyli od momentu kiedy ten typ się zarejestrował. Ten gość jawnie prowokuje swoimi wypowiedziami co pokazałem na screenach i aż ciężko się powstrzymać czasem żeby nie zgłosić komentarza do moderacji. Pisałem już o tym w jednym temacie ale zostało to olane.
http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=32669
0
kamil9040 - Wyskoczyłeś ze stwierdzeniem, że na mundialu jest dziesięciu lepszych privotów od Sergio. Ktoś kazał ci ich wymienić i wymieniłeś tylko tych których znasz o czym świadczy to, że musiałeś wymienić privotów których nie ma na mundialu i zawodników którzy nie są defensywnymi pomocnikami. Może zawodnicy których wymieniłeś mają lepsze nazwisko i bardziej ich lubisz bo nie są jak to zawsze żałośnie podkreślasz "drewniani" ale na tym mundialu według mnie grają zdecydowanie słabiej od Busquetsa.
0
http://img638.imageshack.us/img638/591/komix1.png
http://img697.imageshack.us/img697/862/komix2.png
http://img541.imageshack.us/img541/1387/komix3.png
http://img401.imageshack.us/img401/3920/komix4.png
0
IceMan - Tamten komentarz w niczym praktycznie się nie różnił od tego tusabacka, był tylko skierowany w inną stronę. Ale ok daruje to sobie bo widać tutaj nie dba się zupełnie o poziom komentarzy i banuje się odpowiednio za to, czy dany pogląd jest zgodny z tym co myśli osoba usuwająca ten komentarz.
0
IceMan - Nieuzasadnione? To w takim razie wytłumacz mi czym się różniły komentarze które zgłosiłem od komentarza Dodano: 2010-07-02 23:59:45, autor: Rafalx160.
0
varosso - Twoje porównanie gry Pedro/Bojana do Henry'ego w stosunku do Yaya i Busquetsa mnie dobiło. Mogłeś użyć bardziej wiarygodnego porównania jak sytuacja Sagny do Eboue w Arsenalu. Szkoda, że nikt nie widzi fantastycznej gry Busquetsa na mistrzostwach, jak na razie jeden z najlepszych defensywnych pomocników tych MŚ. I nie zdziwię się jak zostanie wybrany do najlepszej jedenastki pod koniec mundialu.
0
trzema ofensywnymi graczami*
0
Trzeba będzie go gorąco przywitać, Dunga już zapłacił za brak powołania Ronaldinho. Tak to jest gdy się gra jak Inter samymi defensywnymi piłkarzami i trzeba ofensywnymi graczami. Gdy trzeba atakować to nagle nie ma kto.
0
No tak, robię z siebie bojownika, bo napisałem jeden komentarz i miałem zamiar na tym poprzestać zanim zacząłeś do mnie pisać i niemalże zachęcać do tego żebym dalej Ci odpisywał. Już swoje powiedziałem róbcie dalej syf jak chcecie.
0
misugi - Dobra, to kontynuujcie bo przerwałem ten łańcuszek wyzwisk, nie chciałem tego zrobić. Im niższy poziom komentarzy tym lepiej, tylko się cieszyć, bo takie komentarze są bardzo potrzebne bo gdzież by indziej wypisywać swoje żale.
0
misugi - Przynajmniej próbowałem to przerwać a nie jak Ty tłumaczyć owego lamentowania, nie wiem co by wszyscy chcieli usłyszeć od Pepa w tej sytuacji "dobrze, że odszedł"? No ale spoko róbcie dalej to co najlepiej potraficie czyli obrażajcie tych których tak niedawno wielbiliście.
0
wrr miało być, że nie chciałem odejścia Toure
0
misugi - To chyba nie czytasz do końca komentarzy, większość nawet nie przeczytała pewnie nawet zdania z newsa. Jakieś chore wierszyki, cyniczne pojazdy na Pepa aż odechciewa się czytać. Ja też nie chciałem odejścia Pepa ale te komentarze to przesada. U niektórych poglądy się zmieniają jak chorągiewki. Pep coś zrobi dobrze to jest wielki, zrobi coś źle to debil. No tak wszystko w porządku, super, nie ma co. Wybacz pomyliłem się pod tym newsem są do tej pory najwięcej wnoszące do tematu i miłe do czytania komentarze.
0
Tylu żałosnych komentarzy typu gorzkie żale dawno nie było pod żadnym newsem, gorzej niż rm.pl
0
Generał Xavi - Ja bym prosił żebyś więcej nie pisał wierszy.
0
Mimo, że go bardzo lubię życzę mu jedynie udanych meczów i żeby grał w podstawowym składzie, nic więcej. Sukcesów z City mu nie życzę i mam nadzieję, że oni nie zagrają w LM. Po części zawiodłem się na Pepie ale jednak bardziej na Yaya i tłumaczy go jedynie chęć gry z bratem i częstsze występy. Wiem, że grał zbyt mało jak na swoje umiejętności ale nie podoba mi się jego decyzja, cóż trzeba to zaakceptować. Gdyby wszyscy mieli takie ambicje jak Yaya to było by nie ciekawie.
0
kamil9040- Kup sobie słownik, Mourinho "naszczeka nam 5 bramek" ?
0
Oby nie doszło do tego transferu, niech te okienko transferowe się kończy, bo te spekulacje są wkurzające. Na bank nie będzie u nas żadnego Ozila a jeśli będzie to zacznę się poważnie obawiać o kolejne transfery. Ci co mówią, że Fabregas jest gorszy od Ozila dlatego iż akurat teraz jest bez formy po kontuzji i nic nie gra niech się opamiętają lepiej. Również nie chce Fabregasa w tym sezonie ale to Cesc jest o klasę lepszy. Zaraz zaczniemy się interesować wszystkimi którzy zabłysnęli na mundialu, totalny bez sens.
0
Żaden z wymienionych piłkarzy w newsie mi nie podchodzi i nie chciał bym widzieć żadnego w Barcy. A gdyby Ibra przypadkiem miałby odejść w co zresztą wątpię i jest to wręcz niemożliwe to prędzej pokusił bym się o Bastosa lub Elie.
0
Redakcja fcbarca.com
Czytam komentarze na tej stronie już jakiś czas i nie da się ukryć, że użytkownik kamil9040 swoimi wypowiedziami wzbudza wielkie wzburzenie wśród pozostałych użytkowników. Zbyt długo nic z tym nie robiono (ponad miesiąc), a on dalej obraża trenerów, piłkarzy Barcy od "żółtodziobów" "kurduplów" podając się za kibica naszej drużyny. Nawet jeden z redaktorów na innym serwisie poświęconym Barcelonie dostrzegł jego komentarze.
http://img248.imageshack.us/img248/3227/inneportale.png
Najbardziej rzucają się w oczy następujące punkty regulaminu które są bardzo często łamane przez użytkownika kamil9040
- nie szerzyć treści rasistowskich, nawołujących do przemocy, godzących w czyjekolwiek dobra osobiste,
- nie prowadzić nagonki na jakiegokolwiek piłkarza, trenera, działacza.
Był bym zadowolony, gdyby w końcu zbanowano użytkownika kamil9040, bo szkoda słów na to co on wypisuje. Pisze to dla świętego spokoju, dobra wszystkich użytkowników i serwisu. Nie wiem jak wszyscy ale mam dość forumowych troli. Na koniec mały komiks, można się śmiać lub płakać, fani Realu pewnie codziennie umieszczają jego komentarze w cytatach Barco podobnych. Czy coś z tym będzie zrobione czy też nie to warto było spróbować i stracić pół wolnego dnia na wyszukiwaniu tych tekstów gdyż nie da się przejść wobec nich obojętnie. Nie na temat ale musiałem to napisać bo za dużo się nasłuchałem o nim na innych portalach.
http://img638.imageshack.us/img638/591/komix1.png
http://img697.imageshack.us/img697/862/komix2.png
http://img541.imageshack.us/img541/1387/komix3.png
http://img401.imageshack.us/img401/3920/komix4.png
0
Co do gry Brazylii to Cruyff ma absolutną rację, także nie kupił bym biletu na ich mecz żeby oglądać tak nudną grę.
0
czarna wołga - Ozil miał 14 asyst w słabszej Bundeslidze a Fabregas 19 asyst w Premiership. O golach i grze w całym sezonie już nie wspomnę bo wszystko przemawia na korzyść Cesca.
0
Mam nadzieje, że obejdzie się bez Ozila, zdecydowanie bardziej wolę Thiago i dos Santosa.
0
magicznystyl - Wszyscy którzy wypowiadali się tak jak Ty czyli podając argumenty, że jest lepszy od Zidane, Fabregasa zostali wyśmiani, nie wiem czy zauważyłeś. I jakoś nie widzę większości osób będących za transferem Ozila jako priorytet zamiast Fabregasa. Tak jak nie widzę osób uwzględniających oceny Twojej osoby:). Zaledwie kilka osób uważa to za priorytet na czele z forumową gwiazdą kamilem9040 i tymi którzy uważają Ozila jako drugiego Zidane. Owszem sporo osób dostrzega talent Ozila łącznie ze mną ale według mnie to za mało bo chłopak prezentuje odmienny styl od Xaviego/Iniesty a na tej pozycji tylko miał by grać. Gdyby do nas trafił musiał by się dostosować do zupełnie innego stylu gry a przecież był by tylko rezerwowym i było by mu o wiele trudniej. Za to pod newsem o Fabregasie każdy chce Cesca tak samo jak Thiago i dos Santosa w pierwszym składzie. A ci drudzy wiecznie w rezerwach grać nie będą. Nadal Twój główny argument, że Ozil jest lepszy od Fabregasa "bo tak" i ma podania niczym Xavi nie powalają. I jakoś przed MŚ pod newsem o Fabregasie nic nie mówiłeś o Ozilu tylko teraz a przecież widziałeś go wiele razy i to chyba znaczy iż powinieneś go opisać więcej niż jednym zdaniem "Jak najbardziej tak świetna technika podania niczym nasz środkowy więc czego chcieć więcej ?" Przestań się podniecać tym Ozilem i być ślepo zapatrzonym w niego bo pokazał się na mundialu.
0
ArsenalFan1 - Mylisz się i to bardzo z tym, że nikt nie znał przed przejściem do Arsenalu Fabregasa.
0
Myślę dokładnie tak jak IceMan, Laporta to najlepszy prezes w historii klubu i można go nie lubić ale grzechem jest go nie doceniać.
0
magicznystyl - Nie zapominaj, że to Ty zwróciłeś mi uwagę na to co napisałem i zacząłeś kłótnię. A gdy opisałem Ci wszystko do dodałeś żenujący komentarz typu "marsz do szkoły" co pokazuje to iż brak Ci kompletnie argumentów. Gdybyś napisał coś na prawdę konstruktywnego to można było by dyskutować jednak nie napisałeś nic takiego. To co napisałeś jest zrozumiałe lecz nie do przyjęcia i powiedział bym absurdalne. Napisałem do Ciebie tylko dlatego, że napisałeś coś na prawdę bez sensownego (np. że Ozil ma podania niczym nasz środkowy) i do tego dodałeś zaczepny komentarz w stosunku do mnie żebym pisał to w swoim blogu. Czy Ci się to podoba czy nie to każdy może tutaj pisać. Ja przynajmniej piszę z sensem i staram się coś wyjaśnić za to Ty nie. I od razu gdy brak Ci argumentów po prostu ich nie podajesz i kogoś obrażasz, bez odbioru.
0
Cieszy mnie fakt, że skończą się plotki transferowe na temat przejścia Silvy do Barcy. Ale nie jest zbyt dobrze, że odchodzi kolejny gracz po Zigiciu i Villi do klubu do którego nie pasuje. Valencia już ma następcę Villi i jest nim Paco, to co on robił w tym roku na ME jest zadziwiające. Tylko czekać aż zacznie grać w pierwszym składzie. Teraz gdy sprzedali Silve wiadomo raczej, że Mata zostaje bo Valencia zamierzała sprzedać max 3 zawodników żeby spłacić długi.
0
magicznystyl - Nie ma to jak porządne argumenty i riposta w stylu gimnazjalisty zamiast napisać coś konstruktywnego. O tym, że Fabregas jest świetny nie mówią mi koledzy. Mówią to niemal wszyscy czyli zdecydowanie ponad 90% cules i większość osób nie mających nic wspólnego z kibicowaniem Arsenalowi i Barcelonie. Nie jestem ślepo zaparzony w Cesca tylko po prostu widzę gołym okiem zdecydowanie lepszą grę i umiejętności w poprzednich sezonach jak i w tym sezonie Fabregasa względem Ozila. Powiadasz, że Fabregas stanie się szarakiem przychodząc do Barcy a to ciekawe. To kim w takim razie okazał by się Ozil przychodząc do Barcy. Jeśli Cesc okazał by się szarakiem to stawiam na to iż Ozil byłby drugim Hlebem. Białorusin także rozegrał 1-2 średnie lub dobre sezony i przypomina stylem Ozila, oczywiście mówię o Hlebie będącym w formie a nie tym co teraz prezentuje. Nie przegapiłem w tym sezonie ani jednego meczu Barcy i Arsenalu, czasem gdy mecze leciały jednocześnie, oglądałem powtórki. Myślę, że Fabregas tego lata nie przejdzie do Barcy i jego alternatywą będą Thiago i dos Santos a nie Ozil. Następnym razem napisz coś sensownego.
0
W pierwszych meczach gra Hiszpanii mnie zadowalała chociaż nie było w żadnym stopniu takiej płynnej gry jak z Aragonesem. Ten mecz zupełnie mi się nie podobał. Może dlatego, że meczy był trochę nudny i nie było żadnej zdecydowanej gry z obu stron bo obie ekipy tak jakby nie chciały zaryzykować. Hiszpania zdecydowanie lepiej grała niż Portugalia która wyprowadziła kilka kontr z których nic nie wyszło. Gdy Portugalii udawało się przechwycić piłkę, to zaraz ją tracili. Znowu fantastyczny mecz Villi i Busquetsa, reszty która grała od początku meczu nie mogę pochwalić. Wkurzało najeżdżanie komentatora na słabą Hiszpanię w meczu w którym Portugalia grała jeszcze gorzej. Ale nie zabrakło zabawnych komentarzy jak SMS CR do Ramosa: "Nie rób sobie nadziei" i Ramosa do CR: "To ty nie rób sobie nadziei, maszyno" ;d
CR nie istniał po za kilkoma akcjami i wolnymi bitymi prosto w środek bramki. Ramos i Alonso pięknie go ze dwa razy skosili wślizgiem. Ze dwa razy CR odbił się od Busquetsa niczym od "skały" przewracając się ;d. A jeszcze można pochwalić oczywiście piękną asystę Xaviego. Mam wrażenie, że Del Bosque przysypia ze zmianami, Torresa powinien zdjąć z boiska dużo wcześniej. Do tego Pedro też powinien dostać przynajmniej 20 minut. Dziś wygrał zespół zdecydowanie lepszy o czym świadczy to, że o ile przez cały mecz Portugalia murowała się i liczyła na kontry. To przy stracie bramki nadal to robiła, bo po prostu nie była w stanie przejąć piłki i się przy niej utrzymać. Jeśli Hiszpania bez formy radzi sobie w kolejnych meczach to jeśli złapią tą formę to można być nie do przejścia. Do tej pory nikt nie wbił Hiszpanom wypracowanej bramki, tylko szczęśliwe rykoszety itp.