Leito
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
yoli - Już pomijam wszystko inne bo jest to w tym momencie bez znaczenia ale z tym Guardiolom to przeginasz. Guardiola nie postawił nas w żadnym złym świetle z tego powodu, że nie chciał wystawiać w tym meczu Messiego i nie była to wyłącznie jego decyzja. Koreańczycy zmusili zarząd do tego aby Messi zagrał a Guardiola nie miał nic do gadania więc to nie jego wina, że Azjatom zachciało się odwołać mecz z powodu jednego Messiego. W pierwszym sparingi z Valerenga nie zagrał Abidal z tego samego powodu. Krytykuj sobie Guardiole jak tam chcesz ale w tej sytuacji jest czysty jak łza. A Ty możesz sobie jedynie lamentować bez końca, że przedstawił nas w złym świetle, straszne. Jakoś nikt inny nie jest tego samego zdania co Ty, że Pep jest z tego powodu jak to napisałeś głupi.
0
yoli - Co Ty za głupoty wygadujesz, Guardiola głupi bo zmienił zdanie? Płacenie kary i niewystawienie w meczu Messiego byłoby by najrozsądniejsze. Nikt niczego nie rozdmuchał, po prostu Guardiola ogłosił swoje postanowienie i bardzo dobrze. A Koreańczycy i tak mieli to gdzieś i nie przyjmowali tego do siebie i nalegali dziś o to przez około 4 godziny. Jak banda kibiców grozi zwróceniem biletów to Messi będzie musiał grać na siłę i Pep nie jest z tego powodu głupi. Jak Azjatów nic nie obchodzi drugi mecz to niech na niego nie idą. Mieli by w pierwszym meczu Barce ale nie mieliby Messiego. No chyba, że dla Ciebie Messi to Barca. Płacą kasę za pobyt Barcy i dostają to czego chcą, różne reklamy i inne pierdoły na które Messi chodził. Powinni zrozumieć brak Messiego i tyle, bardzo dobrze wszyscy wiedzieli, że zapłaci się za brak występu Messiego w meczu bo jego zdrowie jest ważniejsze.
0
laligafan - To czy chciałbym nie ma nic do rzeczy, zawodnik dopiero co zaczyna trenować a do tego widać, że jest zmęczony. Mógł wystąpić w drugim meczu przecież i nic by się nie stało.
0
Messi ma ciężkie życie jednak, upierdliwi ci Azjaci.
0
Ciekawe kto to taki, jakoś nie widzę żeby ktoś gadał równie głupio.
0
Już niedługo zrobię drugą część komiksu z wypowiedziami kamila9040 a jak ktoś chce pierwszą część to pisać. Nie ma nigdzie takich kwiatków jak tam i nawet jeśli ktoś by się starał wymyślić coś głupszego to obawiam się, że nie da rady.
0
Olać to już, ja nie zakładam z góry od razu najgorszych możliwych rzeczy i całą sytuacje uważam za zwyczajną. A jako, że grał w Barcy to raczej nie chce żeby przechodził do klubu budowanego na kasie tylko poszukał sobie klubu w którym ma jakieś szanse na grę.
0
cules100pro - No właśnie widzę w jakim sensie ich porównałeś, to właśnie napisałem i lepiej to przeczytaj. Żadne Twoje porównanie nie miało sensu i nie było trafne. I po cholerę w ogóle lamentujesz, że z Assulinem będzie jak z Fabregasem.
0
damek-17 - Z Fabregasem tak było to ze wszystkimi musi tak być? Skąd Ty możesz wiedzieć, że z Assulina będzie gracz takiego pokroju co Fabregas żeby wydawać na niego taką kasę. Będzie coś z niego to może będziemy się nim interesować, proste i logiczne. A jak było z Merida który odszedł z Barcy do Arsenalu a teraz za free przeszedł do Atletico M. ?
0
cules100pro - A co ma Thiago i JDS do Fabregasa względem Assulina? I tak się składa, że o Fabregasie było bardzo głośno i był jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników ze szkółki nie wspominając już o MŚ U - 17. Assulin się tylko dobrze zapowiadał i odchodzi bo byli lepsi od niego. Może coś jeszcze z niego będzie ale wątpię zresztą skoro są zawodnicy którzy wywalczyli sobie miejsce w składzie Barcy B kosztem Assulina to mamy na kogo stawiać. Wszyscy na raz szansy nie dostaną i normalne jest to, że kilku zawodników może odejść. Tak samo normalnym jest to, że będziemy się nim interesować jeśli coś z niego będzie w innym klubie. Nie wiem po co się czepiasz z tego powodu i porównujesz jego odejście z odejściem Fabregasa które było zupełnie inne a potem porównujesz Cesca do Thiago i JDS.
0
cules100pr0 - Fabregas był obiecującym piłkarzem nawet w momencie gdy odchodził a Assulin przeciwnie.
0
Co będzie to będzie ale spodziewam się, że Fabregas zostanie w Arsenalu i zamiast niego przyjdzie Ederson. Może nawet się sprawdzą moje przewidywania jakimś cudem bo to świetny zawodnik.
0
kamil9040 - Pep stawia na Keite bo jest tego wart w przeciwieństwie do Hleba. Alves to obrońca a nie żaden skrzydłowy a jego włączanie się do akcji ofensywnych wynika ze stylu gry Barcy. Adriano C. to bardziej lewy obrońca niż pomocnik i na tej pozycji grał większą część kariery. Grał także na innych pozycjach dlatego, że jest bardzo uniwersalnym piłkarzem. Po cholerę mówisz o tym, że w Sevilli grał z konieczności na obronie jak nie oglądasz tej ligi bo jest dla ciebie nudna więc chyba na podstawie fusów to mówisz. No tak w Premiership do stycznia pięć drużyn walczyło o mistrza a całą drugą połowę sezonu już tylko dwie, też mi emocje. Gdzie ja porównuje poziom ligi angielskiej do poziomu ligi hiszpańskiej, nie wciskaj mi czegoś czego nie powiedziałem. Spójrz na ranking IFFHS i zamilcz z łaski swojej bo znasz się tak na piłce nożnej, że szkoda gadać. Co to za wymówka które miejsce zajął Fulham w tym sezonie, przecież tam każdy może wygrać z każdym. A i tak taka Chelsea gromiła Aston Ville wbijając im po 7-8 bramek. Wcześniej Atletico pokonało Liverpool jakbyś nie wiedział. Poziom ligi hiszpańskiej również jest wysoki i nawet jeśli ta liga jest w cieniu ligi angielskiej to jest przed całą resztą pozostałych lig. A moim największym marzeniem jest ban dla ciebie bo już od dawna się o to prosisz i tylko najcierpliwsi ludzie nie potrafią cie zbanować. Chyba, że nikt tego nie czyta co piszesz.
http://img638.imageshack.us/img638/591/komix1.png
http://img697.imageshack.us/img697/862/komix2.png
http://img541.imageshack.us/img541/1387/komix3.png
http://img401.imageshack.us/img401/3920/komix4.png
0
kamil9040 - Guardiola nie lekceważy obrony i przestań w końcu wypisywać głupoty na tej stronie. Gdy Rijkaard odchodził to sam się obawiałem co będzie jak Puyol skończy karierę i bałem się o obsadę obrony, a teraz? Co jak co ale Pep obronę bardzo wzmocnił i poprawił. Alves, Pique, Adriano - już widać że to dobry transfer. Szkoda, że Czygra odszedł bo świeżo po swoim powrocie strzelił zwycięską bramkę dla Szachatara. W lidze Real, Sevilla, Valencia, Mallorca, Osasuna, Villarreal, Atletico Madryt mogły nam nastrzelać bramek i nie gadaj głupot, że nie. W LM tak samo byliśmy z jedną drużyn która traciła najmniej bramek i mieliśmy z kim grać więc daruj sobie. Daleko za murzynami to jesteś ty, twoje wypowiedzi są marne, monotonne i zawsze nastawione na anty. Liga Hiszpańska jest według ostatniego rankingu IFFHS najlepsza. W ostatnim sezonie o mistrza walczyła tylko Barca i Real. To samo było w Anglii i o mistrza walczyła Chelsea i MU a reszta się nie liczyła. Do Ligi Szkockiej nie ma porównania bo takie Atletico M. które zajęło dziewiąte miejsce w Primera Division wygrało Puchar UEFA i ma wielkie szansę wygrać Superpuchar Europy. A Celtic jako mistrz Szkocji to nawet z grupy LM nie jest w stanie wyjść. Mamy teraz trójkę zajebistych środkowych obrońców Puyol, Pique, Milito + Abidal i chłopaki ze szkółki którzy mogą od czasu grać. Na bokach jest Maxwell, Abidal, Alves i Adriano. Chociaż to spokojnie może wystarczyć to okienko transferowe jest jeszcze długie i nie stresuj się tak chłopaku. Na pozycję defensywnego pomocnika też ktoś przyjdzie niedługo. Mamy w tej chwili okienko transferowe i rozpoczynamy pre sezon. Nie jesteśmy w połowie sezonu żeby tak panikować i bredzić jak to ty robisz.
0
Hleba to najlepiej się pozbyć definitywnie bez żadnego wypożyczania ale chciałbym go zobaczyć jeszcze w sparingu. O Sanchezie było już wiadomo wcześniej, że jest na wylocie ale nie wiadomo jak jego ostatni występ wpłynie na tą decyzję. Może dostanie jeszcze jedną szansę po ostatnim meczu. Caceresa bym zostawił ale z tego co pamiętam on chce odejść i grać w Serie A. Zresztą na środku obrony Caceres mi się nie widzi tak jak zresztą Abidal ale przecież i tak będą grać sporadycznie na tej pozycji. Na tą chwilę Martin i tak ma urlop mniej więcej do tego samego dnia co Hiszpanie więc go nie zobaczymy szybko w sparingu.
0
Tej kłótni Przyro na pewno nie wywołał a nawet miał w 100% racje co do Víctora Sáncheza.
0
Zubizarreta wspomniał o tym, że szuka klubu dla Víctora Sáncheza więc darujcie sobie. Strzelił ładną bramkę ale nie wiadomo na ile to coś zmieni.
0
Hleb leci pewnie na wycieczkę nie widząc o tym, że chcemy go tam zostawić :D
0
Minimalnie wyrównane te głosy i lepiej, że tak było bo w końcu trójka piłkarzy Barcy rywalizowała o tą nagrodę.
0
Keita zawstydził swoich wrogów a Pinto nie chciał być gorszy i zrobił to samo tylko nie z korzyścią dla drużyny.
0
cules83 - Płyta ci się zacięła chyba, w każdym komentarzu piszesz ile ktoś ma lat. Ale ten komentarz przebił wszystkie twoje dotychczasowe komentarze bo zadałeś pytanie do wszystkich ile mają lat. Teraz każdy w słupku ma ci wypisać swoje dane :)?
0
Ładnie nasi pykają bramki w tym meczu, jest na czym oko zawiesić. Skład to: Pinto, Illie, Sergi Gómez, Milito, Maxwell, Jonathan dos Santos, Riverola, Víctor Sánchez, Jonathan Soriano, Bojan i Tello.
0
Kosmo - Ja chyba dziś sobie daruje po tym jak tam redaktorzy za dychę się ośmieszają i boją się żebym odpowiadał pod tematem tylko na priv.
0
Kosmo - A Ty jeszcze zaglądasz czasem i komentujesz na kanonierzy.com lub ligamistrzow.com czy Ci się już znudziło.
Kibicod1990r to chyba kolejna osoba podszywająca się pod kibica Barcy. Nie ma to jak podejście, że Mou jest trenerem Realu więc nasze kibicowanie nie ma już sensu, straszne.
0
lyrenco - cules83 po prostu próbuje zaistnieć w sposób który jest najprostszy. Najłatwiej wyśmiać kogoś nie podając argumentów. Szkoda tylko, że taka osoba jak on ma w nicku "cules" a to już coś powinno oznaczać.
0
Rivalod83 - Tak jak napisałeś Thiago ma dopiero 19 lat. Ale spokojnie może poczekać przynajmniej dwa sezony zanim stanie się zawodnikiem z pierwszego składu który wystąpi co najmniej w większości meczów w sezonie. Teraz jest pomiędzy pierwszym składem a składem Barcy B który gra w drugiej lidze gdzie może nabrać większego doświadczenia i będzie się ogrywał w miarę możliwości jednak nic na siłę. Bardziej powinniśmy się bać odejścia o rok starszego i równie utalentowanego Jonathana dos Santosa. Nie porównuj 19 latka do 25 latka który w polskiej lidze jest nadal talentem bo Thiago ma do tego momentu jeszcze sporo czasu i nie ma co porównywać tych lig ale rozumiem, że to była ironia. Jeśli przyjdzie Cesc to Thiago raczej nie jest na wylocie. Będzie się ogrywał w Segunda Division i czekał na swoją szanse i moment gdy Xavi skończy karierę. A przecież do zakończenia kariery przez Xaviego nie ma tak dużo, chociaż minimum dwa sezony pogra na najwyższym poziomie. Nie każdy musi zaczynać karierę na siłę w wieku 19 lat. Czasem lepiej poczekać na swoją szansę która i tak nadejdzie niż odchodzić gdzieś gdzie można potem tego żałować. Fabregasowi w Arsenalu się powiodło ale Meridzie już nie a przecież też był od nas. Z Thiago dla Twojej wiadomości już w tym momencie nie może być tak samo jak z Cescem bo po prostu chłopak już zaczyna grać powoli w pierwszym składzie. Ale oczywiście jak Thiago zacznie pogrywać częściej i przy tym będą słabsze wyniki drużyny to cała wina spadnie na niego. Gdy nadejdzie jego moment to dostanie szansę i może nawet jest to już teraz. Fabregas także dostałby szansę ale wolał odejść a teraz mimo starań Barcelony i tego iż się waha gdzie grać totalnie to olewa i wszystko pozostawia w rękach Wengera. Co będzie to będzie ale nic na siłę.
0
le mystique E - W żadnym wypadku nie czyni to tego artykułu mniej atrakcyjnym bo jest świetny i oby więcej takich.
0
Fajny felieton, ale chyba się jakoś odświeżył bo był napisany kilka dni temu. Data z lekka jakaś dziwna jest ;d
0
A ostatnio już go wszyscy żegnali, dobrze, że się powstrzymałem od tego. Idzie się już pogubić w tych spekulacjach.
0
Któryś z zawodników musi poważnie myśleć o nadchodzącym sezonie, w końcu Puyol to nasz kapitan i podczas gdy inni świętują on po kryjomu ćwiczy. No ale nic nie da się ukryć, prawdziwy profesjonalista ;d