0

pascajumba - Na stronie Arsenalu też sam sobie opowiadasz tego typu beznadziejne żarty i sam się z nich śmiejesz :)?

0

Darujcie sobie porównania bo zaraz wyskoczą tutaj miłośnicy FM'a i zaczną rozpisywać swoje składy. I skończy się na tym kogo mamy kupić itp.

0

Widać, że niektórzy czytają tylko tytuł i nic więcej. Do dziś wydawało mi się, że Bojan tej pokory ma odrobinę za dużo. Nigdy na nic nie narzekał. Kupiliśmy Zlatana, Bojan walczył o skład. Kupiliśmy Ville, nawal walczy robiąc coraz większe postępy i to mi się podoba. W końcówce sezonu grał świetnie i bardzo pomógł Barcy w zdobyciu mistrzostwa i Pep to docenił. Powrót do kadry to bardzo ambitny cel i ma na to ogromne szansę jeśli ponownie posadzi Ibre na ławce i przyczyni się do wyników Barcy jak w końcówce poprzedniego sezonu. Bojan kox, widać, że się nie obija tylko ciężko pracuje.

0

kamil9040 - Widać, że nigdy wcześniej nie wchodziłeś na tą stronę podczas poprzedniego sezonu i pewnie nie obejrzałeś zbyt wielu meczów. Bo zarejestrowałeś się tutaj po wygraniu LM przez Inter i wiele razy wyzywałeś piłkarzy Barcy. Podczas sezonu piłkarze wypowiadali się setki razy, że kolejny rywal będzie co raz to trudniejszy i traktowali każdy mecz jak mały finał dla twojej wiadomości. Pep im to wbił do głowy już dawno i dlatego nikogo nie lekceważymy. Więc nie wiem czemu nagle wyskoczyłeś z tą pokorą. No chyba, że nie wiesz co oznacza to słowo.

0

Już został zbanowany pod newsem o terminarzu tylko zostały po nim komentarze. Nie ma to jak specjalnie się rejestrować na stronę żeby zrobić zamieszanie i dostać soczystego bana za głupoty.

0

Lepiej dla niego jeśli znajdzie jakiś hiszpański klub, w Arsenalu ma zerowe szanse na grę. W Blackburn miałby trochę większe szanse ale ciężko będzie mu się w Anglii wybić.

0

kamil9040 - Tylko, że wydając 50 mln euro na transfery tego lata zapomniałeś dodać to iż sprzedaliśmy zawodników za łączną sumę 41 mln euro. Więc jakby nie było wydaliśmy 9mln euro z budżetu przeznaczonego na transfery.

0

Tragedia, że są tacy ludzie jak edek1992, ciekawe ile jeszcze debili wklei tego linka na tą stronę.

0

Espana_Campeon - Raczej specjalnie założyłeś tutaj konto żeby spamować tym samym głupim tekstem. Uświadomić to powinieneś najpierw sam siebie po tym co napisałeś, że Adriano jest zupełnie anonimowym graczem. I najpierw to powinieneś udowodnić iż potrafisz bronić swoich "racji" bo jak na razie się tylko tutaj ośmieszasz a inni przedstawiają ci normalne argumenty. Znając takich "trollów" to nie ma co oczekiwać na porządne argumenty i "obiektywne opinie".

0

Espana_Campeon - Nie spamuj, to że napisałeś jakiś komentarz nie znaczy iż musisz go wklejać pod trzema newsami na raz. Po za tym piszesz same brednie. Adriano był kluczowym zawodnikiem Sevilli i nie grał tam dwóch godzinek jak wspominasz. I od kiedy transfery traktuje się jak sukces, chyba pomyliłeś pojęcia. A Adriano to bardzo dobry transfer, jest piekielnie szybki, uniwersalny, ograny w La Liga i przede wszystkim nie drogi. Nie gadaj głupot, że Adriano jest piłkarzem bez jakichkolwiek sukcesów bo wygrał s Sevilla 6 pucharów. Dwa razy z rzędu wygrał z Sevilla Puchar UEFA i w jednym z tych finałów strzelił bramkę. Więc jak dl ciebie to jest anonimowy piłkarz to nie mam pytań. Widać, że nowy jesteś bo piszesz kompletne bzdury.

0

Zaskoczył mnie pozytywnie ten transfer. Zawodnik uniwersalny, nie drogi, ograny w La Liga i bardzo szybki. Do tego transfer odbył się po cichu.

0

Barcel83 - Ależ możesz się wychylać i masz swoje zdanie, tak jak ja mam swoje zdanie. Ty nie szanujesz Henry'ego a ja nie szanuje ciebie, bardzo proste. Ty o tym mówisz i ja o tym mówię więc nie wiem czemu tak bardzo nad sobą ubolewasz. I dla mnie nie ma żadnego tematu.

0

Barcel93 - To, że zrobił coś źle nie oznacza tego żeby go skreślać i nazywać wiecznie szczypiornista. To jest piłkarz, kiedy to w końcu zrozumiesz. Napisałeś swoja i ja napisałem swoje i możemy na tym poprzestać ale nie licz, że to ktoś uszanuje bo dalekie to jest od tego.

0

Barcel83 - Pewnie starszy jedynie o rok ale to jest nie ważne jak prezentujesz rozumowanie na takim poziomie. Także moim rówieśnikiem na pewno nie jesteś i Henry'ego znasz pewnie z tego co prezentował w zeszłym sezonie a ja go pamiętam jak zaczynał. Nie żyje w przekonaniu, że jestem maczo, po prostu reaguje na komentarze które mnie irytują. Masz swoje zdanie ale nie licz, że ktoś je uszanuje. Gdybyś powiedział to w inny sposób to tak ale na to już za późno.

0

Naucz się czytać ze zrozumieniem i wróć bo inaczej nie da się dyskutować. Nikt cie nie nazywa idiotą dlatego, że masz inne zdanie tylko jest tak iż twoje zdanie nie jest czymkolwiek poparte i bije od gimnazjalistą. "lepiej się nie wychylaj, bo po łbie dostaniesz" - nie dopowiadaj sobie bo to co powiedziałeś mogłeś powiedzieć w inny sposób, mniej prowokacyjny i przyzwoity. Możesz cieszyć się z jego odejściem ale powiedzieć to inaczej. To jest dopiero przykre jak jednego z najlepszych napastników ostatnich dziesięciu lat ktoś nazwie szczypiornista bo tak mu się podoba i już. A potem się czepia, że ktoś mu zwrócił zwyczajnie uwagę. Przykre, że są tacy.

0

Barcel83 - Jestem anty kibicem bo tępię taką głupotę? Szanuje zdanie każdego jeśli jest poparte jakimikolwiek sensownymi argumentami a nie tak jak w twoim przypadku jednym żałosnym zdaniem. Bystry to ty nie jesteś twierdząc, że ktoś kocha Barce tylko wtedy gdy osiąga sukcesy na podstawie tego iż nie zgadza się z twoim zdaniem. Bujną wyobraźnie niestety masz. Kibicowałem Barcelonie jak była w wielkim dołku i jak Henry był jeszcze mało co znanym piłkarzem dlatego bardziej go szanuje. Ale ty go jedynie potrafisz nazywać żałośnie szczypiornistą. Nie będę szanował zdania gimnazjalistów którzy nie myślą nad tym co piszą zaprzeczając samemu sobie.

0

Barcel83 - Tak tłum w postaci jednej osoby, rzeczywiście się potwierdziło twoje przypuszczenie. Powiedz mi chociaż jaki masz cel żeby pod każdym newsem o Henrym pisać o nim takie brednie. Thierry to piłkarz a nie szczypiornista i nie mów o szacunku bo go nie okazujesz mówiąc w ten sposób. Był news o jego odejściu i napisałeś swoje. Teraz pojawiły się dwa kolejne newsy o tym, że jest po prezentacji i o tym iż dobrze wspomina Barce a ty znowu gadasz to samo jak byś chciał zaistnieć. Dla mnie możesz mieć takie zdanie jakie chcesz ale pieprzyć o tym w kółko mimo iż wiesz, że każdy go docenia jest pozbawione sensu. Wiesz chociaż co ma wspólnego to co ciągle dobitnie powtarzasz z wyrażaniem własnego zdania? Nic bo widzę twoje komentarze tylko pod newsami o Henrym. I są pozbawione jakiegokolwiek sensu i aż bije z nich prowokacją. Tyle razy ile jeszcze nazwiesz go szczypiornistą i powiesz iż go szanujesz tyle razy nazwą cię niektórzy idiota. Nie dziw się bo sam się narażasz na taką opinię.

0

Barcel83 - No wcale nie nie czekasz na takie newsy. Tylko dziwne, że jak się pojawiają to zawsze się pojawiasz i powtarzasz te same płytkie słowa. A pod innymi newsami to ciebie nigdy nie ma. Nie znam cie i co z tego, po twoich wypowiedziach z miejsca można stwierdzić, że jesteś anty kibicem i nic więcej.

0

Barcel83 - Mówisz o szacunku dla Henry'ego a nazywasz go szczypiornistą. Zastanów się czasem co mówisz. Nie dziwię się nikomu jeśli nazywa cię idiotą skoro piszesz takie rzeczy pod każdym newsem o Henrym. Nikt ci nie zmusza żebyś go uwielbiał tylko żebyś po prostu nic nie pisał bo to jest żałosne co piszesz.

0

Barcel83 - Takie gadanie lepiej zachowaj dla siebie. Typowy anty kibic który nie potrafi niczego docenić i czeka na takie newsy żeby po raz setny napisać to samo płytkie zdanie. Zero inteligencji i zero sensu. Cieszy mnie to, że Henry był w Barcelonie szczęśliwy i że nie żałował tego iż odszedł z Arsenalu. Zakończył karierę reprezentacyjną i jego czas już powoli mija i wielka szkoda. Za szybko mi dodało wcześniejszy komentarz.

0

Barcel83 - Takie gadanie lepiej zachowaj dla siebie. Typowy anty kibic tylko czeka który nie potrafi niczego docenić i czeka na takie newsy żeby po raz setny napisać to samo płytkie zdanie. Zero inteligencji, zero

0

barcelonismo - Pewnie po zaciągnięciu tego kredytu niedługo dojdzie do tego o czym mówisz. Ale z tego co wiem już jakiś tydzień trwa drobna modernizacja łazienek i innych rzeczy na Camp Nou i na oficjalnej stronie Barcy pisało o modernizacji stadionu Barcy B.

0

Szkoda, że nie było żadnego artykułu o modernizacji Miniestadi po awansie Barcy B do Segunda Division i o częściowej modernizacji Camp Nou.

0

RealnyFan - Przestań gadać głupoty, Henry odchodzi do tego klubu bo wie, że w Barcelonie nie jest w stanie odegrać znaczącej roli po tym co pokazał w zeszłym sezonie. W USA ma przyjaciół i chciał tam zamieszkać z rodziną na stałe chyba. Po za tym mówił, że Barcelona to jedyny klub w Europie do którego mógłby przejść. Więc nie gadaj o stoczeniu się bo lada moment Raul wyląduje w Schalke a Guti w Besiktasie.

0

Po meczu ze Szwajcarią*

0

Realnyfan - Nie mówiliśmy, że Casillas jest cienki tylko mówiliśmy, że Valdes gra pewniej od Ikera od kilku sezonów i lepiej rozumie się z środkiem obrony. Dlatego go chcieliśmy i ja zdania nie zmienię i nadal wolałbym Valdesa. Nie mówimy teraz o VV bo nie dostał szansy więc jak można go oceniać i mówić, że grałby gorzej. Po meczu była krytyka na Casillasa i słusznie a po dobrych występach był tutaj chwalony więc nie wiem czego ty chcesz w końcu. Co za różnica kto gdzie gra, to jest reprezentacja i wszyscy grali dobrze. W meczach pucharowych Iker pokazał, że po słabym sezonie nadal potrafi bronić i miał wielki udział w sukcesie Hiszpanów ale nie możesz powiedzieć, że Reina i Valdes bronili by gorzej.

0

Tylko, że Real gra z Bayernem mecz towarzyski a Barca gra o Superpuchar Hiszpanii. Mogli by chociaż dać nam do dyspozycji kilku zawodników bo kadra Hiszpanii bez kilku naszych zawodników i tak będzie mocna więc chyba nie będzie z tym problemu. Przynajmniej Valdesa, Pedro i Busquetsa powinniśmy widzieć w meczu o Superpuchar ale lepiej byłby gdyby wszyscy zagrali.

0

Po finale w Paryżu i świeżo po przejściu Henry'ego do Barcy tamta strona była prawie pusta i rzadko ktoś komentował newsy. Wtedy tam było jeszcze normalnie ale teraz to już przegięcie. Żart Reiny, Pique i Puyola może być niesmaczny dla niektórych ale nie było to nic strasznego. A już na pewno nie był to powód do zamieszczania newsa z zamazaną twarzą Pique. Dla mnie jako kibica Arsenalu i Barcy ta sytuacja z koszulką nie była wyrazem braku szacunku dla Arsenalu. Ta sytuacja tak na prawdę nic nie zmienia a tłumaczenie, że robili to przed milionami widzów jest beznadziejne. Nawet gdyby takie coś na treningu reprezentacji zrobili to wyciekło by to do mediów. Tak jak sytuacja gdy Mata wkręcił Arbeloe. Redakcja nakręca tam często takie sytuacje pisząc newsy w tak żałosny sposób i nie reagując na wulgaryzmy. Niedługo dojdzie do tego, że będą nawet wklejać newsy z Weszło.com byleby pisali coś o Fabregasie. Czytałem dziś pod tym newsem jak angel_c apelowała o jakąkolwiek kulturę a zaraz nad tym komentarzem pojawiły się kolejne bluzgi od innych użytkowników. Nawet kurde szkoda się tam odzywać i zwrócić komuś uwagę na coś bo i tak będziesz na straconej pozycji. Od dawna czytam tamtą stronę i nic więcej bo po prostu nie warto niczego komentować. Wstyd mi za większość kibiców Arsenalu na tamtej stronie i nawet kuźwa nie wiecie jak to głupio jest wypowiadać się na innych stronach i wyszukiwać newsów o Arsenalu żeby móc je normalnie komentować bez napinki. Pewnie któryś kibic z tamtej strony to przeczyta i mnie pewnie zlinczują ale nie dbam o to bo nie raz zostałem wyzwany od śmieci tylko dlatego że apelowałem o to żeby nie używali słowa "Farsa". Nie ma nic gorszego niż czytanie pod jednym newsem ponad setki słów "Farsa" będąc jednocześnie kibicem Arsenalu i Barcy, no chyba że ten upał który jest od kilku dni. I nie ma to ja fakt, że wszyscy tam uważają się za dorosłych, kulturalnych i ludzi na poziomie. A jak wracam z pracy to kurde widzę nagle newsa i 500 prowokacyjnych komentarzy dzieci na wakacjach.

0

damiansport1 - Zacznij w końcu pisać zdaniem po zdaniu bo takie pisanie w słupku jest wkurzające.

0

Na fieście Iniesta wyskoczył z mikrofonem i podróbą ośmiornicy więc kto wie może może nawet Torres rzeczywiście zmieni szybko klub a my wpadniemy w tym roku w LM na United.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?