0

No bez przesadny z tym, że Busquets nie wyzbył się niepotrzebnych strat. Na tą chwilę na gra jak prawdziwy profesor w odbiorze i bardzo pomaga w rozgrywaniu i jest jednym z najlepszych def pomocników obecnie.

0

Jakby nie było to stawianie na młodzież to dobra zasłona dymna przed transferami żeby gazety nie miały o czym pisać i nie prześcigały się w bez sensowych plotkach które potem trzeba czytać. A im mniej piszą o zawodnikach którymi się interesujemy tym niższa jest cena i nikt nam jej nam nie podbije.

0

Zubi i Pep nie wykluczają transferów i myślę, że kogoś kupimy ale i tak to będzie załatwione po cichu.

0

Prędzej bym napisał żeby gazety przestały wymyślać bzdury niż Iniesta się zamknął bo trudno wierzyć gazecie na której główny wątek na stronie to Big Brother.

0

tomek#94 - Są jeszcze inni zawodnicy i na Mascherano świat się nie kończy, zawsze można sięgnąć po kogoś z Ligue 1 albo po kilku zawodników z La Liga. A młodzików głupio oceniać w ten sposób bo przecież w trakcie sezonu nie wyskoczymy takim składem. Max dwóch piłkarzy którzy wczoraj debiutowali mieliby szansę pojawić się jednocześnie na boisku a nie jak wczoraj 4-6. Podczas sezonu mieliby obok siebie Puyola, Pique, Xaviego, Ville i to jest ta różnica. Wtedy można byłoby ich oceniać sprawiedliwie a to, że przegrali z Sevilla to coś strasznego? Przecież to mocny zespól, który znowu w tym sezonie będzie grał w LM.

0

Tak, już bo ktoś uwierzy w autentyczność tego wywiadu szczególnie jeśli Iniesta który unika wywiadów jak może zrobił to dla zwykłego brukowca Daily star. Wystarczy obejrzeć stronę główną tej gazety:

http://www.dailystar.co.uk/sunday/

0

A jakoś nie czuję tego 4:1 może dlatego, że się odpowiednio nie wczułem. Zweryfikuje boisko i mam tylko nadzieję, że tym razem wystarczy treningów i wszyscy będą do dyspozycji Guardioli.

0

MD - Pep powiedział, że Mascherano to bardzo dobry zawodnik ale nigdy nie powiedział o nim jak o priorytecie ale teraz to bez znaczenia bo Zubi ogłosił wczoraj iż nie jest w planach Barcy. I nic też nie mówił, że ma kadrę na nowy sezon. Pep nie wyklucza żadnych transferów i jakiś transfer pewnie jeszcze będzie.

0

No właśnie, dopiero byłaby krytyka gdyby ktoś doznał kontuzji bez odpowiedniego przygotowania do sezonu. Real może dopisać do swojej listy kolejnego zawodnika: Kaka, Pepe, Garay, Marcelo i M. Diarra. Co do Mascherano to Zubizarreta wczoraj powiedział, że nie jest w planach Barcy ale też transferów nie wyklucza. Nie mówi o konkretnych nazwiskach żeby niepotrzebnie nie podbijać ceny i jeśli ktoś przyjdzie to będzie to załatwione po cichu.

0

Wyczerpująca odpowiedź.

0

ravvvv - Zaskakująco dziwne, że jesteś kibicem właśnie Interu. Ale to pewnie czysty przypadek, że na devilpage jest identyczny nick co do literki. A na ligamistrzow.com ta sama osoba z takim samym nickiem jest redaktorem i kibicem United. Ostatnio miałem nawet przyjemność z ravvvv'em z tej ostatniej wymienionej strony zamienić swoje poglądy jeśli tak to można nazwać. Napisałem komentarz na temat twojego/jego newsa po czym odpisał mi na końcu dodając żebym na jego komentarz odpowiedział na PW zamiast pod tematem. Tak jak zresztą zawsze pod większością swoich newsów na tamtej stronie. Może się myliłem ale identyczny nick i nastawienie anty Barca bardzo mi tutaj pasuje. No chyba, że nie spodziewałeś się tego iż tu na mnie trafisz bo do teraz nie doczekałem się odpowiedzi pod tym tematem napisanym przez Ciebie (?) a sam news został określony przez kilku kibiców mianem "kaszany" http://www.ligamistrzow.com/aktualnosci/14537.html

A to profile żeby nie było:

http://www.ligamistrzow.com/uzytkownicy/24625.html

http://www.devilpage.pl/index/profile/pokaz/11141/ravvvv/

http://redlog.pl/author/ravvvv/

No ale dobra załóżmy, że to czysty przypadek i pomyliłem osoby.

Na stronie Interu którą często odwiedzam nie spotkałem takiego nicku ale olać to. Może w takim razie powiesz coś o obiektywnych blogach zamieszczanych na fcinter.pl dajmy na to przykładowo ten:

http://www.fcinter.pl/blog/8-howard-webb---sedzia-kaleki

Powyższy blog jeśli tak to można nazwać to stek bzdur i wyładowanie frustracji po przegranej w finale MŚ, drużyny na którą autor stawiał. Najnowszy blog ze strony Interu także niczego sobie:

http://www.fcinter.pl/blog/22-panie-moratti-gdzie-transfery

Chcesz jeszcze pogadać o prowadzeniu przez kogoś polskich serwisów? Twoja wypowiedź to takie masło maślane o wszystkim i o niczym. Typowe uogólnianie i pretensje do Barcy i jej kibiców których wrzucasz do jednego worka. Nie da się inaczej odpisać jak inni odpisali i słusznie, bo nikt nie ma powodu żeby się bronić przed jakby to powiedzieć "lamentem". Tyle się napisałeś i nic z tego co zawarłeś w swoim komentarzu nie odnosi się do felietonu pod którym piszesz. Wgląda to identycznie jakby przykładowo kibic Chelsea wszedł na stronę kibiców Milanu i pod obojętnie jakim newsem napisał wstęp "Gdy czytam artykuly, jak ten - plakac sie chce." a potem jechał po bandzie i wypominał wszystko co złe i wrzucał wszystkich kibiców do jednego worka. Takie coś jest pozbawione jakiegokolwiek sensu dlatego nie dziwię się, że wszyscy się nabijają z tego powodu bo wycieczkami osobistymi bym tego nie nazwał jak to wyolbrzymił rafa324.

0

Nie ma co narzekać mamy przed sobą rewanż a nawet jeśli tego nie wygramy nic takiego się nie stanie. Mecz zaczął się zajebiście i w sumie wynik 2:1 był korzystnym wynikiem w perspektywie rewanżu u siebie ale musieli nas dobić. W tamtym roku graliśmy trzy mecze z Sevilla w krótkim odstępie czasu z czego pierwszy przegraliśmy. W drugim meczu wygraliśmy ale na awans to nie wystarczyło a kilka dni później roznieśliśmy Seville w meczu ligowym. Ciekawe jak będzie tym razem ale jak widać po tamtym sezonie stać nas było na więcej w meczach z Sevilla która zawsze była groźnym przeciwnikiem. Mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez zemsty w meczu ligowym i odgryziemy się już w meczu pucharowym.

0

matti424 - Akurat nie trafiłeś, ravvvv nie jest kibicem Realu tylko United.

0

Bulshi - Nie wiem jak można odbierać w ten sposób jedno zdanie wycięte z kontekstu. Może będzie w opałach, może nie, ale w każdym meczu trzeba brać pod uwagę to, że można też przegrać i Guardiola to doskonale wie bo nie gramy z byle kim. Mówił, że wierzy bardziej w tych młodzików wspieranych graczami z pierwszej drużyny niż w mistrzów świata którzy nie są przygotowani jeszcze do sezonu i się z tym zgadzam. Mourinho wystawiał takie składy jakie mu się podobały i ma za swoje: Kaka, Pepe, Garay, Marcelo mają kontuzje. Nie wiem jak można myśleć o tym żeby zwolnić trenera po jednym mecz o Superpuchar Hiszpanii. Mamy jeszcze rewanż i nie musimy koniecznie wygrywać tego meczu tylko wywieść jak najkorzystniejszy rezultat. Gdyby terminy FIFA nie byłyby tak ciulowo ustalone i federacja nie zapisała takiej klauzuli to Guardiola nie miałby takiego problemu i wystawił podstawowy skład. A na tą chwilę zabiera zawodników w najlepszej dyspozycji co jest jak najbardziej zrozumiałe. Ja tam wierzę w wygraną ale będzie o to ciężko w wyjazdowym meczu bo nawet podstawowy skład miał czasem spore problemy z Sevilla. Remis i porażka różnicą jednej bramki gdybyśmy coś strzelili dzisiaj na wyjeździe też byłby korzystnym wynikiem.

0

Milito jest porządnym stoperem i problemy zdrowotne ma już za sobą. Caceres nie jedzie z tego samego powodu co Puyol i reszta Hiszpanów ale i tak jest na wylocie podobnie jak Hleb. Real się zgrywa ale jakoś tego nie widać ani trochę i w pre sezonie wypadł im już Kaka.

0

A czy być gorszym od Valdesa oznacza być słabym bramkarzem ?

0

Dla mnie odejście Toure nie było nawet w połowie tak bolesne jak odejście Rivaldo. W Milanie dostawał wtedy mało szans na grę. Pamiętam jeszcze jaki byłem wkurzony podczas jednego meczu w LM, gdzie chyba do 70 minuty grał Rui Costa i Rivaldo siedział na ławce. A jak został wpuszczony na boisko to w 20 minut zrobił o wiele więcej niż Portugalczyk.

0

Szkoda, że Iniesta nie zagra, to będzie wielki sprawdzian dla młodzieży w meczu o coś poważnego. Na szczęście jest jeszcze rewanż w którym można odrobić straty ale w sumie można wygrać i pierwszy mecz.

0

Ja bym chętnie usuwał głupie komentarze ale nie jestem moderatorem. Mam nadzieję, że jak skończą się wakacje dla niektórych to będzie mniej takich komentarzy jak Cule88. Kogo ten Ozil nie przyćmił, dwa dobre mecze, reszta taka sobie albo słaba i to wszystko co ugrał na MŚ. Jego reprezentacja była lepsza od Argentyny ale to jest akurat bez znaczenia w tym porównaniu.

0

Wszędobylski Zlatan, wszyscy go chcą ;d

0

Ja chciałem Edersona, dziś debiutował w reprezentacji Brazylii ale nie najlepiej to wyszło bo po minucie został zdjęty z boiska bo złapał kontuzje. Diego też byłby dobrym rozwiązaniem, w Juve jako jeden z nielicznych coś grał.Wole te dwa nazwiska niż Ozila ale to pewnie i tak plotki i Pep postawi na JDS lub Thiago.

0

No ale wzrost ma, młody jest dobrze się ustawia i może poprawić grę głową a to nawet przy dużym wzroście nie jest wcale takie łatwe. Wszyscy oddają nam niby inicjatywę ale my ich do tego zmuszamy. Jak MU w finale LM przegrywało to nie mieli czasu na kalkulacje i próbowali przejąć piłkę co im nie wychodziło. Co do Interu to w pierwszym i drugim meczu mieliśmy sporą przewagę ale pewnie ci chodziło o mecz pierwszy mecz w fazie pucharowej. Tam rzeczywiście cały zespół zagrał dziwnie słabo i był jakiś zdezorientowany. Nie chce tu na coś zwalać ale ta jazda autokarem nie najlepiej wpłynęła na ten mecz jak oni tam jechali tyle czasu.

0

constantine16 - To czy mnie to denerwuje nie ma nic do rzeczy, nie trzeba go od razu lubić. Ważne, że jego gra stoi na najwyższym poziomie i nie wyobrażam sobie na tą chwilę żeby kupować jakiegokolwiek defensywnego pomocnika na pierwszy skład. Wystarczy kupić zmiennika dla Busiego i gitara. Przewracać się przewraca ale z korzyścią dla nas bo sędzia zawsze gwiżdże. I nie przewraca się o byle dotknięcie chociaż robi to bardzo często no ale niech to będzie jego wada. Co do tego czy wygra walkę o środek pola z zawodnikami Chelsea i Interu to nie ma to sensu bo przecież dominowaliśmy w meczach z tymi zespołami i środek pola był nasz. W Interze raczej defensywni pomocnicy nie rozgrywają piłek żeby Busquets musiał im zabierać piłki zresztą to także nie byłoby jakieś specjalnie trudne z tego powodu, że spora część defensywnych pomocników nie najlepiej potrafi prowadzić piłkę przy nodze. A graczom ofensywnym Sergio potrafi bez problemu odbierać piłki tak jak przykładowo w meczu z Portugalią zapamiętałem kilka ważnych odbiorów CR który odbijał się od Busquetsa i irytował się, że sędzia nie dyktuje faulu. A co do pojedynków główkowych to nie stoi z nimi tak źle, 1.89 cm wzrostu robi swoje.

0

Nie sądziłem, że są tu jeszcze osoby które wątpią w świetną grę Busquetsa. Warunki fizyczne to nie wszystko i on to udowadnia z meczu na mecz.

0

Jak widać zdania są podzielone ale ten news traktuje raczej jak plotkę i nic więcej. Dziwnie wygląda to jak zarząd wtrąca się w transfery i ugaduje się z jakimś zawodnikiem a potem pyta Pepa czy chce go w zespole. Powinno być na odwrót także nie traktuje tego poważnie bo nie słyszałem o tym żeby Pep wyrażał zainteresowanie Ozilem. I mam nadzieję, że tak będzie bo mam na oku kilku innych zawodników których bardziej widziałbym w Barcy niż Ozila.

0

Właśnie też sobie nie przypominam żeby ktoś po kontuzji Ballacka stawiał na to, że Ozil pojedzie w ogóle na mundial a co tu w ogóle mówić o pierwszym składzie. Pamiętam jeszcze jakieś komentarze o tym, że Frings powinien zastąpić Ballacka. A jak okazało się że nie pojedzie na mundial to wszyscy się zastanawiali kto zagra obok pewniaka Schweinsteigera. I nie przypominam sobie żeby ktoś słowem wspomniał o Ozilu i więcej mówiło się wtedy nawet o Kroosie w pierwszym składzie.

0

Transfer pewnie będzie jakąś niespodzianką, nie spodziewam się w żadnym wypadku żadnego Ozila. Będę zadowolony jak będzie to Ederson.

0

Mam nadzieję, że zamiłowanie Rosella do Brazylijczyków da o sobie znać i będzie to Ederson:



0

No właśnie to powołanie dla Valdesa jest kpiną, a jeśli w ogóle nie zagra w tamtym meczu to już lepiej nic nie mówić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?