0

koksik2700 - Komplikacje ?

0

Doprawdy zjawiskowa sytuacja. "Kibic" Realu wchodzi na naszą stronę i w swoich przeważnie dwu-zdaniowych komentarzach wzbudza takie kontrowersje iż od góry do dołu występuje jego nick. Koleś już od kilku dni prowokuje dzień w dzień i robi na stronie zamieszanie.

0

weniu5 - Nie jestem twoim kolegą jak coś, a to od kiedy tu jesteś nie świadczy o tym czy zaniżasz poziom tej strony. I w ogóle nic o poziomie strony nie napisałem więc coś ci się pomyliło. A kogo obchodzą zmiany z innych meczów podczas tego meczu jak akurat w tym meczu zmiany były odpowiednie bo to tylko mecz towarzyski. Z tym "nigdy" to znowu uogólniasz i przeginasz. Ibra potrzebuje minut i je dostaje, inni też potrzebują minut więc w czym problem? Ibra nie jest żadnym wyjątkiem i każdy musi się ograć. Ale trzeba na coś ponarzekać oczywiście.

weniu5 - A ja nigdy nie zrozumiem twoich nieprzemyślanych komentarzy. To jest mecz towarzyski i Pep testuje tylko zawodników. Przestańcie szerzyć głupie teorie spiskowe bo nie każdy będzie grał 90 minut i nie każdy po zmianie zostanie sprzedany... no ludzie. Dobija mnie to na tej stronie już powoli.

0

weniu5 - A ja nigdy nie zrozumiem twoich nieprzemyślanych komentarzy. To jest mecz towarzyski i Pep testuje tylko zawodników. Przestańcie szerzyć głupie teorie spiskowe bo nie każdy będzie grał 90 minut i nie każdy po zmianie zostanie sprzedany... no ludzie. Dobija mnie to na tej stronie już powoli.

0

misugi - Nie wiem czy zauważyłeś ale prawie zawsze argumentuje swoje wypowiedzi ale tutaj było to zbędne ponieważ Smutek zrobił to doskonale i zgadzam się z tym co powiedział w 100%. Także zgadzam się z tym, że Twój komentarz wynika bardziej z niewiedzy bo stawianie Figo nad Kluivertem można jeszcze zrozumieć jeśli nie lubisz tego drugiego. Uważam, że dużo bardziej zasłużony był Kluivert ale nie będę już o tym mówić bo uważam, że wszystko zostało powiedziane. Stawianie wyżej zdrajcy Figo od Kluiverta było dla mnie niesmacznym żartem, chociaż nie umniejszam zasług Figo. Jednak to nie powód żeby rzucać takimi tekstami bo są one nie na miejscu. A to, że uważasz iż Kluivert nie zasługuje na to aby być wśród największych gwiazd Barcy woła o pomstę do nieba.

0

okaż*

0

forzamilan - Trochę wszystko wyolbrzymiasz, najpierw sam szacunek bo tego na pewno nie robisz. Owszem są tutaj tacy i są tacy wśród kibiców Milanu jak każdego innego klubu, coś jeszcze?

0

forzamilan - Twój komentarz to dla mnie jak kop w plecy. Milan jest klubem który najbardziej szanuję we Włoszech i nie przeszkadza mi ile lat mają wasi piłkarze. Ale Twoje zachowanie jest tak beznadziejne jak polska liga której nawet skrótów mi się nie chce oglądać. Jutrzejszy mecz jest meczem upamiętniającym Joana Gampera i równocześnie oficjalnym pożegnalnym dla Ronaldinho na które wcześniej nie było okazji. Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że kibicujesz Milanowi od czasu kiedy był na topie i jest to tak samo trafne jak Twoje zarzuty. Gdy zaczynałem kibicować Barcy to nie było kolorowo więc nie musisz się martwić o to iż "wszyscy" przeskoczą na inny klub za kilka lat bo takie sytuacje w klubie mam już za sobą. Jeśli denerwuje Cię nazywanie waszych piłkarzy "dziadkami" to zacznij najpierw od swoich kibiców bo gdy czasem odwiedzam wasze strony to spotykam się tam z takimi określeniami. Czy to znaczy, że kibic Barcy ma więcej szacunku do Milanu niż wy sami? Akurat mnie nie interesują tak strasznie trofea jak Ciebie żeby wchodzić na waszą stronę i mówić iż wasz klub jest "cieniutki" bo nie dla sukcesów kibicuje Barcy.

0

"Zrobił dla Barcelony na pewno więcej niż ten wasz Kluivert, za którym tak rozpaczacie."

"Nigdzie nie napisałem, że Kluivert powinien się tu znaleźć lub nie."

"Bardzo chętnie podzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami o grze Kluiverta i Figo i przedstawię Ci dlaczego (moim zdaniem) ten drugi powinien się znajdować w gronie największych gwiazd, legend i cracków Barcelony, a pierwszy nie."

Odważne stwierdzenia ale mocno nietrafione, a do tego błądzisz już.

0

Nerwy nerwami, ale inni to czytają, a Ty czasem przez takie teksty sam o sobie wystawiasz jakąś opinię. Ja jeszcze nic na Twój temat nie powiedziałem. Ale powoli zaczyna irytować to, że jak kogoś bronisz to przy okazji pokazujesz niechęć do innych np Bojana lub Guardioli a to tylko głupie spekulacje. Z Fabregasem było inaczej bo nim się interesowaliśmy i złożyliśmy za niego dwie oficjalne oferty w tym roku. Jednak i tak większość spekulacji okazywała się zmyślona.

Wokół innych klubów również jest głośno i na temat każdego klubu zostało zmyślonych setki newsów a i tak nic z nich nie wyszło. Jest mowa o Mascherano ale mogą się to okazać tylko spekulacje gdyż Guardiola poprosił o konkretnego piłkarza jednocześnie nie mówiąc kto nim jest. Teraz niby wszystko wskazuje, że jest to Mascherano ale o tej rzekomej ofercie nic nie było napisane na stronie Barcy, a na stronie Liverpoolu było to zamieszczone w dziale plotki. A co do herezji to chodzi o wczorajszy tekst i ten który przed chwilą zacytowałem.

0

constantine16 - Barca nie robi żadnego szumu wokół Mascherano, tylko gazety to robią. Zarząd nic nie robi ponieważ być może nic się nie zmieniło i nadal Mascherano nie jest w planach Barcy. Bo możliwe, że interesujemy się kimś zupełnie innym, ale nie wykluczone jest to iż zainteresowanie Mascherano jest prawdą. I proszę, przestań szerzyć herezje bo to już drugi taki tekst od wczoraj po którym nie wiem co mam o Tobie myśleć.

"moze jeszcze sam musi siebie stamta wykupic, zeby guardiola "laskawie" go przygarnal?;/ " - Guardiola nie powiedział ani słowem czy poprosił o Mascherano. Oficjalna oferta na stronie Liverpoolu pojawiła się w dziale plotki. Poza tym jeśli już poważnie się nim interesujemy to są osoby od transferów takie jak Zubi i on się tym zajmuje. Pep wybiera tylko nazwiska i wcale nie Guardiola nie musi się nim interesować bo Ty tak chcesz. Już nie będę nawet wspominał o wczorajszym tekście, w którym życzysz żeby Bojan zawiódł Guardiole na całej linii. Jeśli tak bardzo wkurzają Cię spekulacje to albo nie czytaj albo przestań komentować bo robisz tutaj tylko niepotrzebne zamieszanie.

0

kula95 - Głupszego komentarza nie dało się napisać?

0

Przecież awansowaliśmy z Segunda Division B do Segunda Division A..

0

Nienawiść owszem, ale nie przez głupotę bo jednocześnie inni muszą się wstydzić twoje poprzednie komentarze które zostały skasowane.

0

Nie szukaj przynajmniej w moich komentarzach teorii spiskowych, bo ja się cieszę z dobrej gry każdego kto gra w Barcy. Nie chce mi się z niczego już tłumaczyć.

0

constantine16 - Nie będę się o nic modlił bo wiem, że każdy kto by nie grał mnie zadowoli i z tego wynika, że mówiłem również o Ibrze. Podałem atak który chciałbym widzieć najczęściej i zdania nie zmienię, bo o gustach się nie dyskutuje tym bardziej, że to podkreśliłem.

0

jutrzejszy mecz jest bez znaczenia

0

Liverpool kupił Paulsena na ławkę żeby był zmiennikiem Mascherano. City nie gra z Liverpoolem o europejskie puchary i jutrzejszy mecz żadnego znaczenia. Gdybyśmy się nim interesowali to już dawno byłby nasz, bo Liverpool go puści jeśli ktoś złoży podobną ofertę. Tyle, że my się nim nie interesujemy raczej.

0

Nie ma to jak domysły prasy, to że Ibra nie grał akurat nic nie znaczy.

Ale w sumie najchętniej chciałbym oglądać atak Pedro, Villa, Messi z tym, że kto by nie grał z przodu i tak będzie dobrze łącznie z Maxwellem.

0

Jeśli jutro nie zagra w spotkaniu z City to nie znaczy, że będzie nasz, bo już grał w spotkaniu z Arsenalem. To tylko spotkanie ligowe i tam może grać.

0

Mou chciał rozweselić Pereza po ostatnich remisach i pladze kontuzji.

0

michalfanbarcy - Jeśli jesteś fanem Realu i masz taki nick to lepiej odpuść sobie, bo podnosisz niektórym ciśnienie z powodu nicku. Lepiej oglądaj mecz Realu bo gra od 25 minut.

0

Mou ma poczucie humoru z tą obsesją na punkcie atrakcyjnego.

0

Zdecydowanie wolę Senne i myślę, że byłoby to lepsze rozwiązanie niż Mascherano, który nie jest w naszych planach jak to powiedział Zubi. Nikt tak na prawdę nie wie o kogo poprosił Pep. Sport pisze o wycenieniu Mascherano na 26 mln euro, a na stronie Liverpoolu nic takiego nie widać. Zresztą jak przejdzie do nas to źle nie będzie, a jeśli nie przejdzie to też nic się nie stanie jeśli przyjdzie ktoś innych, bo opcji nie brakuje.

0

Antykatalonia - W odpowiedzi na Twoje wypociny nie będę ukrywał, że kompletnie nie trafiłeś z tym iż uważam Barce za klub któremu nikt nie dorówna. Ja nawet przed meczem z Xerez zakładam niekorzystny wynik i liczę się z tym, że możemy przegrać. Nie jest ważne dla mnie to czy coś wygramy, ważne jest dla mnie sama przyjemność oglądania Barcy. Odnośnie bzdur o zakończeniu kariery przez Xaviego i Inieste i słabym według Ciebie Busquetsie to nie bądź taki pewny swego. W żadnym z moich komentarzy nie ma żadnej "rzekomej dumy". Zdziwiłbyś się wiedząc ile mam lat, a Ty mi raczej nie wyglądasz na kogoś poważnego sądząc po tezach które stawiasz nie znając kogoś. Skąd wiesz kiedy się narobiło kibiców, kiedyś nie było internetu więc o istnieniu każdego kibica mogłeś wiedzieć jedynie z swoich dziwacznych teorii, poza tym nie każdy ma ochotę się udzielać na każdym forum i dawać znak iż jest się kibicem Barcy bo jest kompletnie bez znaczenia. Owszem pamiętam stare lata gdy Barca była w cieniu Realu ale zawsze liczyła się z każdym i była wśród faworytów. Co do Fabregasa to media nakręcają to całą szopkę, Barca złożyła jedynie wie oferty ale skoro Ty wierzysz we wszystko co piszą to spoko. Nie, nie jestem zapatrzony w grę Barcy, jestem po prostu jej kibicem i uwielbiam patrzeć na jej grę i nic Ci do tego. I nie pojmuje co ma ładna gra do sukcesów, każdy styl jest tak samo skuteczny dlatego nie myślę iż wszystko wygramy dzięki pięknej grze. Nigdzie nic nie napisałem, że wygramy wszystko także kompletnie nie trafiłeś z niczym, ale nawet jakby to mam prawo wierzyć w swój klub i mi tego nie zabronisz. Odnośnie meczu z Interem to nie chce mi się do tego wracać, bo się z lekka zapędziłeś i za dużo uogólniasz a ja sam nic o tym nie mówiłem więc nie wiem skąd takie wnioski. Raz się wygrywa, raz się przegrywa, nie wiedziałeś o tym panie frustracie? Gdyby ktoś chciał kupić Messiego i ten wyraziłby chęć odejścia to zapewniam Cię, że Barca nie robiłaby mu problemów z odejściem. Szkopuł w tym, że oni odejść nie chcą a Fabregas nie mówił ani TAK ani NIE i milczał jak grób na wszystkie spekulacje. Nigdy w życiu nie ubliżałem Arsenalowi bo tak się składa panie frustracie iż jestem kibicem tego klubu od ładnych kilkunastu lat tak samo jak jestem kibicem Barcy od tego samego momentu.

Czytam dzień w dzień obie strony i to akurat kibice Arsenalu jak i sami redaktorzy wyzywali Barce o sto kroć więcej razy i nie banowali nikogo za takie zachowanie w przeciwieństwie do tej strony. Następnym razem zanim coś napiszesz zobacz do czego odnosił się mój komentarz i co w nim było zawarte bo tak uogólniłeś, że może tylko dwa zdania były do mnie a reszta to fantazja. Odpowiedziałem szyszemu i kamilowi9040 którzy tutaj ewidentnie szukali zaczepki. Ale mam nadzieje, że się wyżaliłeś i Ci ulżyło.

0

szyszy - Naucz się lepiej poprawnie pisać nazwy klubów. Ten koleś który prowadził Villarreal zdobył z tym klubem Puchar Intertoto, doszedł do półfinału LM i zdobył wicemistrzostwo Hiszpanii. Tak sobie tłumacz, że Real zaczyna od zera z poważnymi brakami w kadrze. Nie wierze w to co czytam, macie dwa równorzędne składy i jeszcze jak przegracie sezon to dlatego iż Mou zabrakło piłkarzy?

W zeszłym sezonie 8 transferów, w tym 6 transferów, a Mourinho chce więcej. To tylko i wyłącznie wasza wina, że co roku zaczynacie od nowa i robicie wyprzedaż zawodników tylko po to żeby kupić nowych. W Chelsea również nie zaczynał od zera. Ranieri wcześniej już nakupił sporo dobrych piłkarzy. Jaki ten Mou biedny bo zawsze zaczyna od zera. Obawiam się, że Mourinho może nie dotrwać do drugiego sezonu w Realu i zostać zwolniony po raz drugi w swojej karierze. Guardiola zmienił więcej niż ci się wydaje. Sprzedał Ronaldinho, Deco, Thurama i wielu innych piłkarzy. Kupił Pique, Alvesa, Maxwella, Keite, Adriano, Villa do tego wprowadził z dobrym skutkiem Pedro i Busquetsa którzy już grają w reprezentacji dzięki niemu. Dał pograć o wiele więcej Iniescie więc tak sobie tłumacz, że nic nie zmienił.

kamil9040 - Tak, tak wiemy, że każdy trener poradziłby sobie w meczu przeciwko Barcy, nawet ty, już nam o tym mówiłeś. Obawiam się, że Pep nosa do transferów jednak trochę ma: Alves, Pique, Keita, Maxwell, Adriano, Villa i wprowadzenie zawodników ze szkółki. Caceres Kerrison, Henrique to nie były transfery Pepa i od samego początku ich nie chciał. Jedynie Hleb był nieudanym transferem i sobie nie poradził ale przed transferem mało kto się tego spodziewał. Ibry na razie nie ma co oceniać. Sevilla jest zespołem na miarę LM i bodajże w zeszłym sezonie w fazie grupowej zdobyła komplet punktów.

0

endriuu2 - Twoja prowokacja polega na tym, że mamy już zmiennika dla Alvesa i jest nim Adriano. Zresztą Alves pomimo tych nieudanych wrzutek jest jednym z dwóch najlepszych prawych obrońców na świecie.

0

No ta trójka Keirrison, Henrique, Caceres to były transfery Txikiego i Laporty, a Pep ich w ogóle nie chciał. Do udanego transferu zapomniałem dodać Maxwella ale nie chce mi się sprzeczać co było źle a co dobrze. Ważne, że odrobiliśmy straty z pierwszego meczu z Sevilla i zagraliśmy świetny mecz.

0

Co wy z tym Mascherano, przecież wiadomo od dawna, że się nim nie interesujemy. Kupimy pewnie innego DM i bardzo dobrze. Chelsea wygrała dwa razy po 6:0 z ogórkami tak samo jak Arsenal.

0

Mateo Frozen - Alves był transferem Pepa. Znam wartość Adriano i Villi i uważam ich za idealne transfery. Keita również był bardzo dobrym transferem i to nie przez niego nie grał Yaya bo grają na innych pozycjach. Nie wszystkie transfery to zawodnicy do podstawowego składu, a Keita to zazwyczaj zmiennik Iniesty. Transfery Keirrisona, Henrique, Caceresa nie były transferami Pepa tylko Txikiego. Czygra został sprzedany wbrew jego woli, a Hleb okazał się jedynym nieudanym transferem. Tylko to raczej wina zawodnika który nie był w stanie wykorzystać żadnych szans a przed transferem grał świetnie czyli za wysokie progi w tym przypadku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?