Leito
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ledwo wszedłem na stronę i przeczytałem newsa o transferze Maty a już został zdementowany i bardzo dobrze. Nie potrzebny nam kolejny napastnik nawet jeśli Ibra by odszedł w co wątpię.
0
W mediach się pojawiła plotka o Maty to na konferencji prasowej po prostu został spytany o niego i chyba normalne, że go pochwalił. Gdyby tego nie zrobił to pewnie byśmy czytali z 10 newsów o konflikcie w reprezentacji itd.
0
To niech Mata się skupia na MŚ ale lepiej żeby Pedro w następnym meczu grał i strzelił swoją bramkę a to było by niesamowite dla niego i dla nas.
0
Weezer - Dobry żart ;d
0
cules since95 - Szczególnie, że nikt nie traktuje tego transferu jako hura zbawienie dla nas i z tego co widzę większość jest przeciwko temu transferowi więc opanuj się trochę.
0
No ładnie, Argentyna z kompletem punktów zobaczymy co dalej. Zawsze ciężko coś grać przeciwko tak bardzo defensywnie nastawionej drużynie a jednak przełamali tą obronę. Do 65 minuty mecz był nudny i Argentyna nie miała pomysłu na grę przeciwko Grekom i do tej minuty Messi grał słabiutko. Potem w końcu zaczął grać świetnie i dzięki niemu padła druga bramka i sam mógł zdobyć z dwie bramki ale jak pech to pech. Wydaje mi się, że on jednak za dużo meczów grał w Barcy i teraz wychodzi zmęczenie. Brakowało mu szybkości i świeżości w pierwszej połowie. Całe szczęście, że w ostatnich 30 minutach meczu pokazał coś więcej.
0
gczoo77 - Jeśli to do mnie to uważam, że Yaya jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie jednak nie jest nie zastąpiony. A Keita nie gra na pozycji DM więc ich nie porównuj.
0
kamil9040 - Tylko, że jak na razie nic ci się nie podoba, wszyscy są słabi, wszystko jest fatalne, nic nie jest dobre. Po tym co tutaj wypisujesz i po obrażaniu piłkarzy od "łajz" nawet szczerość cie nie tłumaczy. Przecież to widać, że nie jesteś kibicem Barcy i jesteś stu procentowym anty kibicem Barcy jak nic.
0
campo - To powiedział kamil9040 a u niego wszystko jest możliwe i musisz mu wybaczyć, on prawdopodobnie nie kibicuje Barcy i wchodzi tutaj po wkurzać ludzi. Bo przecież jak wytłumaczyć to, że ciągle wyzywa naszych piłkarzy.
0
kamil9040 - To, że Yaya był rezerwowym nie znaczy, że jeden z najlepszych defensywnych pomocników czyli Mascherano ma być kupiony żeby siedzieć na ławce. Alves, Pique, Ibra, Keita nie siedzieli zbyt wiele na ławce a zostali kupieni przez Guardiole.
0
Jakoś nie widać tej determinacji Berlusconiego, nawet jeśli to prawda, że chcemy się pozbyć Ibry to sprzedanie go za dobrą cenę będzie jak wygrana na loterii. Wątpię w to wszystko i sądzę, że Ibra na bank zostanie na ten sezon i dopiero potem pewnie odejdzie żeby grać gdy Villa i Bojan posadzą go na ławce.
0
Szkoda, był dla mnie najlepszą opcją z możliwych na tą pozycję ale jeśli nie on to Caceres lub Van der Wiel.
0
kamil9040 - Nie jest wiadome to, że Sergio będzie grał w podstawowym składzie podczas gdy przyjdzie Mascherano w miejsce Toure.
0
Nie ma to jak obrażać zawodników swojego klubu.
0
Wedel - Przestań traktować Thierry'ego jak rzecz a zacznij doceniać to, że dzięki niemu mogliśmy osiągnąć to co osiągnęliśmy. To był wspaniały zawodnik i oby mu się wiodło jak najlepiej. Razem z Eto'o i Messim tworzyli trójkę najbardziej skutecznych zawodników na świecie strzelając sami więcej bramek niż cała drużyna w większości klubów.
0
I dobrze, że Keita przedłużony kontrakt bo to bardzo dobry zmiennik Iniesty. W całym składzie przydatność i przyszłość tylko jednego zawodnika powinna być niestety po za Barca i jest nim Henry mimo iż go bardzo lubię. Całą resztę chciałbym zatrzymać ale cóż, co ma powiedzieć Gabi Milito. Że chce odejść bo nie zagrał tyle meczów ile by chciał? Szkoda bo bardzo bym chciał pozostania Toure. Jednak defensywnego mocnika najłatwiej zastąpić. Gorzej z ofensywnymi graczami i obrońcami. Na każdego przychodzi czas a skoro Toure nie odpowiada ta rola to trudno. Pep jest taki, że nie zapewni mu miejsca w podstawowej jedenastce tak jak nikomu innemu bo zawsze ktoś może być w życiowej formie i lepszy zawodnik może usiąść na ławce. Pep nie zapewnia sukcesów tak jak inni trenerzy, tylko mówi, że spróbuje. I nikomu nie zagwarantował by ciągłych występów w podstawowej 11. Toure rzeczywiście nie dostał szansy występów odpowiednich jak na swoje umiejętności i Pep dał mu do zrozumienia, że Busquets w poprzednim sezonie był nr 1. Jednak nie biorąc pod uwagę kontuzje Yaya i występy w reprezentacji to nie był tak strasznie skrzywdzony i pomijany jak np Henry, Jeffren, Bojan, Milito. Mimo tego Bojan w końcu posadził na ławce Ibre. Busquets jest na prawdę świetnym DM tylko szkoda, że jest taki słaby fizycznie ale to wystarczy.
0
Wesol03 - De Gea lub dużo, dużo innych bramkarzy. Almunia popełnił w tym sezonie za dużo fatalnych błędów i każdy kogo Arsenal kupi powinien bez problemu być lepszy od przeciętnego Almuni.
0
tusaback - Ja nie porównałem Messiego do Torresa, weź zacznij czytać. Zadałem ci tylko pytanie czy tak samo oceniasz słabe występy Messiego do słabych występów Torresa ;d Widzę spore problemy z czytaniem bo o transferze Torresa nikt nie wspomniał a się przyczepiłeś tak jak do Toulalana pod jednym newsem też nie wiem po co.
0
tusaback - A ja nie mówię, że Torres jest nam potrzebny i nie bronię go dlatego żeby kogoś zachęcić do słuszności jego kupna. Chyba pomyliłeś newsy bo ten jest o meczu Hiszpanii i nawet nikt nie rzucił tematu żeby po tym meczu kupować Torresa. I ja też nie chce Torresa jak by co bo nie ma już miejsca dla żadnego napastnika. Ale skoro uważasz go za dobrego zawodnika to po co mówisz na niego drewno po słabym występie. Na Messiego też tak mówisz jak nic nie pokazuje?
0
Tusaback - Przecież Torres w lepszej formie potrafi przyjąć piłkę niemalże idealnie a teraz wynikało to z braku ogrania w i mogłeś się tego domyślić. Wolę zdecydowanie patrzeć na takiego zawodnika jak Eto'o i Torres żeby marnowali po 5 setek na mecz niż nie stwarzali sobie żadnych sytuacji bramkowych. Zresztą Villa został wybrany zawodnikiem meczu i zagrał świetny mecz a i tak zmarnował kilka setek i minimum 4 bramki powinien w tym meczu mieć.
0
tusaback - Tak, zaraz dojdzie do tego, że zaczniesz pisać o wyższości Ibry nad Torresem. Torres nie strzela bo miał zbyt długą przerwę z powodu kontuzji ale przynajmniej z łatwością dochodzi do kolejnych sytuacji bramkowych i nie stał w miejscu jak Ibra. Gdyby tak Ibra grał po kontuzji albo i bez to bym go na rękach nosił. Gdyby Torres był drewnem to by nie miał aż tylu sytuacji bramkowych. A w tym meczu pokazał jedynie nie skuteczność i brak ogrania.
0
Navas jest bardziej przewidywalny niż Silva? A to zabawne, przecież Silva cofa i spowalnia wszystkie akcje. Nie bez powodu Navas posadził go na ławce po pierwszym meczu w którym przez 30 minut pokazał o wiele więcej niż Silva w 60 minutach. Z dwojga złego to gorszym rozwiązaniem jest właśnie bezbarwny Silva.
0
kamil9040 - Każdego kto jasno by dał do zrozumienia to, że chce odejść byśmy puścili łącznie z Messim bo przecież nie decydujemy o niczym więc jak możemy go trzymać. To normalne, że każdy chce zatrzymać wszystkich swoich piłkarzy. Fabregas w oryginalnym wywiadzie na pytanie czy może zapewnić to iż zostanie w Arsenalu tego lata odpowiedział, że nie. Ale myślę, że jednak zostanie w Arsenalu. Widać ta Barcelona jest jakaś zła i nie dobra, że tak bardzo cię krzywdzi i nie zadowala bo po każdym newsem jedynie narzekasz i szukasz powodów aby coś wypomnieć. A napisać coś dobrego po świetnym meczu to było by nie w twoim stylu.
0
dla reprezentacji
0
gostek15 - To według Twojego błędnego odczytania mojego komentarza Higuain zagrał lepiej od Messiego. Ja nie mówię o tym kto jest lepszy na tych mistrzostwach ani po za nimi dlatego, że strzelił więcej bramek. Tylko o tym, że każdy kibic Realu gdy dochodzi o porównaniu Messiego do CR to podaje jako argumenty to iż Messi nie istnieje w reprezentacji a tak na prawdę CR zawodzi o wiele bardziej. I dwa lata dla napastnika bez asysty i bramki to katastrofa. Ale jeśli moje rozumowanie jest głupie to ok tylko, że Messi napędzał większość akcji Argentyny, strzelał bramki i asystował. A CR nie strzelał, nie asystował i nie grał na tyle dobrze jeśli chodzi o grę żeby mówić iż gra lepiej dla ostatnimi czasy. Także widzisz jakie masz głupie rozumowanie.
0
I pomyśleć, że CR dopiero po dwóch latach od Euro 2008 zdobył swoją pierwszą bramkę i asystę a Messi i tak gra gorzej w reprezentacji według anty kibiców Barcy. Brazylia nie jest taka mocna, nawet sądzę, że gra w pewnym stopniu słabo z lepiej zorganizowanym zespołem. I nie wiadomo kto zajmie pierwsze miejsce w grupie G.
0
Nie wiem co za różnica dla Hiszpanii grać z Brazylią czy Portugalią (obie ekipy mają podobny potencjał) a do tego nie wiadomo kto zajmie pierwsze miejsce w tej grupie z Brazylią. Nie ma jednak co kalkulować tylko wyjść pewnie z grupy i gładko ograć Brazylię lub Portugalię. Piękna bramka Villi, szkoda, że nie strzelił więcej bo miał okazje awansować na pierwsze miejsce wśród najlepszych strzelców. Jednak pokazał, że na pewno będzie walczył o króla strzelców i ma ku temu ogromną szansę. W końcu Navas w podstawowym składzie za bezbarwnego Silvę. Nie wiem co wy do niego macie, wniósł sporo ożywienia, wybiegał do każdej piłki na szybkości, grał przede wszystkim do przodu, podejmował ryzyko i powinien mieć minimum z 5 asyst luzem bez żadnego gadania. Nie biegał w miejscu tak jak zmęczony Silva, nie cofał prawie każdej piłki do tyłu i nie spowalniał akcji tak jak Silva ciągle robi. Co prawda sporo tracił ale podjął ryzyko i napędzał większość akcji, wywalczał rzuty rożne itp. Po za tym to Torres grał za Inieste i też grał dobrze i potrafił wypracować sobie i Villi sporo sytuacji ale był po prostu nie skuteczny i widać było, że gra po kontuzji. Navas grał za słabo spisującego się Silve który od ponad 10 meczów tak jak w większej części sezonu gra fatalnie. Nie wiem co wy widzicie w Silvie, ostatnia osoba która miała by do nas trafić chyba. W końcu duet Torres - Villa razem na boisku którzy sobie wypracowują co chwile sytuacje bramkowe a gdy sami grają jest trochę gorzej. Brak skuteczności ale może to i dobrze, bo jeśli zaczną MŚ za dobrze to potem przyjdzie słabszy dzień i będą marnować sytuacje w meczach w których nie powinni. Pique znowu dostał z buta po twarzy, ten to ma pecha. Dziś praktycznie nikt nie zagrał słabego meczu w reprezentacji Hiszpanii i tylko więcej takich meczów jak dziś. Druga kolejka spotkań dużo ciekawsza niż pierwsza i tak może zostać do końca tych mistrzostw. Szkoda tylko, że mecz trochę jednostronny ale takie akcje jak dziś można oglądać codziennie.
0
Villa jeszcze wyjdzie na pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców po tym meczu jak tak dalej pójdzie. W następnym meczu Argentyny Messi trochę postrzela zamiast Higuaina i elegancko.
0
Tak, zaraz zaczniecie pisać o wyższości Ibry nad Torresem. Torres nie strzela bo miał zbyt długą przerwę z powodu kontuzji ale przynajmniej z łatwością dochodzi do kolejnych sytuacji bramkowych i nie stoi w miejscu. Jeszcze swoje w tym meczu strzeli ponieważ zanosi się na pogrom może nawet większy od Portugalii z Koreą. Ale jestem przeciwny przyjściu Torresa do nas ale tylko dlatego, że jest za drogi i będą pisać głupoty że jesteśmy drugim Realem i dlatego iż w tej chwili nie ma miejsca dla żadnego napastnika.
0
adrian89 - Ostro przesadziłeś co do Navasa, gra bardzo dobrze i po kilku jego dośrodkowaniach mogły już paść przynajmniej dwie bramki. Pokazuje się i wybiega do piłek i podejmuje ryzyko w przeciwieństwie do Silvy. A Torres jest świetnym zawodnikiem i jest wart 60 baniek ale nie gra tak jak do tego wszystkich przyzwyczajał. Jednak przynajmniej dochodzi do sytuacji bramkowych i i potrafi się znaleźć w polu karnym. No ale w Barcy już nie ma miejsca dla żadnego napastnika bo mamy wystarczająco dużo graczy na tą pozycję.