0

Wątpię żeby Pep się nim interesował, to tylko gazety o tym piszą. Nie potrzebujemy już żadnego lewego skrzydłowego. Kiedyś jak jeszcze Robben grał w PSV to mi się marzył, mam słabość do Holendrów w Barcelonie. Jednak teraz nie ma dla niego tutaj miejsca. Tak samo jak i nie ma miejsca dla innego lewo skrzydłowego a już na pewno nie Di Mariie który tu kompletnie nie pasuje.

0

CampMou - Z tym honorem chodzi mi o jego ciągłe prowokacje i podałem ku temu przynajmniej 3 powody a nawet filmik. Ferguson nie rzucił butem, on kopnął tego buta. Po za tym zrobił to swojemu piłkarzowi jak już a nie komuś z innej drużyny. Ale mniejsza o to, chodzi mi o ciągłe prowokacje i zachowania w stosunku do innych drużyn. I ile razy mam przypominać, że tu jest mowa o trenerach i ich zachowaniu w stosunku do przeciwników. A skoro Guardiola był niewinny to po co o tym wspominasz, nie sądzę aby miał przez to jakąś plamę na honorze. I też nie twierdze że Ferguson czy Guardiola są w 100% honorowi bo coś czasem się może znaleźć. A Mourinho to po prostu arogant i urodzony prowokator.

0

pawel141 - Sorki akurat trójka jest blisko czwórki i mi się wcisnęło. Z tym, że Drogba osiągał sukcesy w Chelsea to racja, ale napisałeś iż to Mourinho pokazał światu Drogbe z czym się zgodzić absolutnie nie mogę. Z Marsylia doszedł aż do finału Pucharu UEFA w którym został królem strzelców z 11 bramkami. W jednym sezonie w 55 meczach zdobył łącznie 32 bramki i został uznany najlepszym piłkarzem Ligue 1. A co do wyższości Wengera nad Mourinho to chociaż by z tego, że ma więcej osiągnięć w swojej karierze puki co (chociaż nie wygrał LM). I z rankingu Międzynarodowe Stowarzyszenie Statystyków i Historyków Futbolu (IFFHS) w którym Wenger wyprzedza Mourinho.

0

CampMou - Przeczytaj całość zanim coś napiszesz. Tu jest mowa o trenerach a nie o zawodnikach i kibicach więc nie widzę powodu aby to wypominać. Jestem obiektywny i nie ma dla mnie kompletnie znaczenia, że nas wyeliminował. Ferguson też nas wyeliminował a do jego osoby nie mogę nic mieć bo jest honorowym człowiekiem w przeciwieństwie do Mourinho. I to że Mou jest pewny siebie też mi nie przeszkadza, nic a nic na prawdę. Spójrz chociaż w filmik, oglądaj uważnie mecze i zauważysz dużo dużo więcej takich sytuacji w jego wykonaniu.

0

pawel131 - Drogbe pokazała światu Marsylia i już tam robił wielkie rzeczy. I nie ośmieszaj się z tym odpadnięciem Chelsea z nami bo bramka była prawidłowa. Wenger miał by się powiesić? Nie rozśmieszaj mnie niby czemu. Zapewniam Cię, że w Arsenalu nawet nikt by nie chciał Mourinho nawet gdyby mieli nic nie wygrywać przez kolejne lata. I na razie To Wenger jest o wiele lepszym trenerem niż Mourinho.

kamil9040 - Myślałem, że przeczytasz mojego posta adresowanego do Ciebie i o czymś zaprzeczysz. A Ty tylko potwierdzasz co powiedziałem iż jesteś kibicem sukcesu, tyle.

0

Kamil9040 - To może od razu wyślemy wszystkich na siłownie i kurs karate, wtedy będziemy najlepsi pod każdym względem, nie tylko tym piłkarskim. Już nie wiem czy się śmiać czy płakać po czytaniu twoich komentarzy.

0

Kamil9040 - Mourinho jest bardzo dobrym trenerem ale bez przesady z tym najlepszym, na razie to mu do Fergusona brakuje ogromnie dużo. Nawet nie wypada żeby Mourinho stał obok Fergusona. A Guardiola dopiero zaczyna, za nim są dopiero dwa sezony. A Ty zamiast się cieszyć z pierwszego historycznego sezonu i dobrego drugiego sezonu nazywasz go słabym trenerem i zachowujesz jak byś chciał powitać u nas Mourinho z otwartymi ramionami bo odnosi sukcesy z wieloma drużynami. Mówisz, że Mourinho ma do dyspozycji słabych piłkarzy? Nie bądź śmieszny, ile kasy wydał w Chelsea i ile odniósł sukcesów. Twierdzisz, że Mourinho jest doświadczony a Pep nie jest, no zgoda. Ale jak Guardiola ma być doświadczonym trenerem skoro dopiero 2 sezony za nim, pomyśl czasem. Mourinho też nie był od razu doświadczonym trenerem. W tej chwili może i Mou jest lepszym trenerem niż Guardiola, jednak jeśli tak dalej będzie przebiegała trenerska kariera Pepa to on będzie lepszym trenerem niż Mourinho. Jako człowiek to Mou nie jest godzien stać obok Pepa. Mourinho to urodzony prowokator, już mi się nie dobrze zaczyna robić od tych pochwał w jego kierunku od Ciebie. Nie rozumiesz dlaczego go nie lubimy? Ja nie rozumiem dlaczego Ty go lubisz. Bo odnosi sukcesy i jest na topie, tylko to? Bo nie powiesz mi, że zachowuje się wobec wszystkich drużyn w porządku i jest niekonfliktowym człowiekiem. Gdyby nawet Mourinho miał dla nas wygrywać wszystko co jest w każdym sezonie, to i tak przenigdy nie chciał bym żeby trenował Barce, ale kibic sukcesu taki jak Ty by go chętnie widział u nas. On na meczach nie robi nic po za prowokowaniem, łamaniem przepisów. Ile już tego było, a Ty nadal tego nie widzisz? Podczas meczu z Roma niejednokrotnie wychodził po za wyznaczone miejsce w którym może przebywać (w meczu z nami także). Sędziowie zazwyczaj go nie wywalają na trybuny a on dalej robi co mu się podoba i nie robi nic po za tym. Podczas meczu z Roma podbiegł do sędziego technicznego, żeby sprawdzić na jego monitorze, czy sędzia słusznie odgwizdał spalonego. Potem w doliczonym czasie zmienił Balotellego tylko dlatego, że miał najdalej do strefy zmian. Gdzieś tam u ciebie wyczytałem że wolisz brzydką grę bo trofea się pamięta a o ładnej grze nikt nie pamięta. To co pamiętasz w meczu Romy z Interem, bo ja tylko gola Milito a po za tym symulującego Materazziego i prowokującego Mou na każdym kroku. Fiorentina grała ładnie w LM, odpadła ale ją już bardziej pozytywnie pamiętam niż Inter w całym sezonie. Pep potrafi przynajmniej pokazać piłkarzom na boisku co od nich oczekuje, cały mecz zajmuje się podpowiadaniem zawodnikom założeń taktycznych i nie siedzi jak Mou i nic nie robi. Pep też jest dobrym taktykiem, jeśli myślisz, że dostał od Rijkaard'a gotową drużynę to się ogromnie mylisz. Zrównoważył ten zespół, w wielkim stopniu poprawił defensywę. Pique to już nie pamiętasz? Wszystko z czasem przyjdzie i jeszcze będziesz odwoływał te słowa co do Guardioli. Nikt tu go nie zachwala nie wiem jak, bo popełnia błędy ale nie można powiedzieć że wygrał to co wygrał przypadkiem albo dlatego że miał najlepszych zawodników. Od tygodnia czytam te twoje w większości negatywne komentarze na temat Barcy i zero pozytywów. Daje 90% na to, że za kilka dni znikniesz z tej strony bo po prostu nie jesteś kibicem Barcy, tylko go udajesz.

Obejrzyj sobie jaki to Mou jest świetny

0

KanonierTH1411 - Wstęp pasował bardziej do kompilacji o angielskim klubie niż do kompilacji o piłkarzu. Muzyka też jakoś nie zachęca do oglądania ale aż taka zła niby nie jest. W sumie muzyka kończąca filmik była zajebista. A co do video to trochę przedobrzone to wszystko, za dużo zbędnych efektów. Co do kompilacji o Robinie to w takiej kolejności przynajmniej mi się najlepiej podobają:





0

Kuba1899 - W końcu CR pokazał, że jest człowiekiem, ale ciężko było by odmówić choremu który umiera i w dodatku ci kibicuje. Trzeba było być chyba bez serca. Nie mniej jednak tytuł artykułu nie pasuje do samego tekstu. To raczej historia i prawda o jakimś chłopcu a nie CR. Zrobił to co powinien, wielu innych piłkarzy zrobiło by to samo lub robi inne rzeczy. Zamurować na pewno nie zamurowało jednak można się było po CR tego nie spodziewać, a jednak to zrobił więc ma tam jakiegoś plusa. I tyle.

0

challenger - W sumie masz rację i prawdopodobnie mogło tak być. Tylko ja nie próbuję zawsze szukać ukrytego sensu tych wypowiedzi. Jedni mogą to odbierać dosłownie a inni inaczej, tak już jest. I jeśli w Hiszpanii ten wywiad jest właśnie tak odbierany to zwracam honor.

0

Pedrito wszędzie się wciśnie, nawet do reprezentacji Hiszpanii choćby na jeden mecz. W takim przypadku gdyby zagrał, myślę że strzelił by bramkę. Pedro ma coś do udowodnienia tym którzy chcą kupić Silve i mam nadzieję, że nie pojedzie tam tylko zwiedzać Afryki.

0

Miało być SELGARF, nie wiem czemu mi się tak przyjęło.

0

challenger - Może się trochę zapędziłem,bo nie zgadzam się absolutnie ze wszystkim co powiedział seldorf. Chodziło mi tylko o ten powyższy artykuł z którego nie wynikało to co powiedziałeś "Nie kibicuję Hiszpanii" tylko "Kibicuję piłkarzom mojego klubu". W tym akurat artykule jest mowa o tym iż "kibicuje piłkarzom ze swojego klubu" a o obojętności co do Hiszpanów nie ma tutaj wzmianki. A o tym co było kiedyś to ja bardzo dobrze wiem, i też mi się to nie podoba, nigdzie się nie ośmieszam i nie zaprzeczam temu co powiedział Cule a muerte. I to, co kiedyś Laporta powiedział nie wpływa na to to co powiedział pod tym artykułem i nie oceniam każdej jego wypowiedzi tak samo tylko osobno. I nie jest to dla mnie moment aby podsumowywać jego wszystkie złe wypowiedzi. Możliwe, że to tylko mała część artykułu i powiedział tak jak mówisz. Ale nie każdy ma czas czytać i upewniać się w kilku różnych źródłach tego samego. A co do kwestii Villi także nie sądzę abym się ośmieszył w żaden sposób. Dla mnie dobrze że Cule a muerte o tym mówi i nie mam nic do tego. Tylko ciągle powtarzał to, że nikt go nie chciał wtedy słuchać. Ja np to przeczytałem i wziąłem to pod uwagę jako potencjalne w miarę wiarygodne źródło. Ale chyba nie liczył na to iż każdy zaraz napisze że przyjął to do wiadomości. Dużo osób mogło to po prostu przeczytać i nie widzę konieczności aby musiała jeszcze przytakiwać. Czytam to forum codziennie, jak i wszystkie komentarze jeśli mam czas. Dość często ten temat poruszał i się powtarzał tak jak by na prawdę myślał iż nikt go nie słucha. I nigdy nie mądrzyłem się żadnymi wiadomościami branymi z nie wiadomo jakich źródeł. Nie napisałem też że niby wiem o wiele więcej na ten temat od Cule a muerte i się tym nie mądrze. Nie napisałem też nigdzie że nie ma racji ani sam nie podałem niczego co wskazywało by na wymądrzanie się jakimiś niby faktami wyczytanymi z przeglądu sportowego. Odniosłem się tylko to powyższego artykułu. A to co mówi Cule a muerte mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, dobrze, że o tym mówi. Chodzi mi tylko te jakby wywyższanie się i z góry zakładanie że tutaj coś komuś ciężko zrozumieć. I częste powtarzanie "a nie mówiłem?". Jak na osobę czytającą to codziennie może to trochę irytować tak jak wypowiedzi o Ibrze. Pierwszy raz napisałem do Cule a muerte w ten sposób i nie miało to na celu go zdyskredytować. Zgadzam się w dużej mierze z Twoim postem dotyczącym sytuacji w Hiszpanii. Ale nie mogę się zgodzić z wszystkim co napisałeś do mnie i że to co kierowałeś do seldorfa tyczyło się także mnie. Bo ja nie mam tak jak seldorf, za przeproszeniem w dupie poglądów politycznych Laporty i gdy pisałem swojego posta nie czytałem drugiego posta seldorfa ale już mniejsza o to.

0

KanonierTH1411 - Chamakh może i w Bordeaux nie strzelał zbyt wiele, ale właśnie takiego piłkarza z charakterem który ciągnie grę do przodu Arsenalowi brakowało. Nie wiem czy nie najlepiej obecnie grający głową napastnik, szybki dynamiczny, potrafi grać kombinacyjnie, wychodzić do prostopadłych piłek, przyjąć piłkę tyłem do bramki i zrobić czasem niekonwencjonalny zwód. Lepszego wzmocnienia ze świeczką szukać.

Co do Fabregasa to wyłącznie jego decyzja, a co do kwoty to 50 mln nie było by złą oferta. Jednak przy kwocie 65 mln nie sądzę aby doszło do tego transferu. Co do Di Marii to cena za niego jest absurdalna i jeszcze nie jest powiedziane że odejdzie, 25-30 mln to max ile można było by za niego dać.

0

scudlo - Przynajmniej według mnie Toure i Fabregas są czołowymi zawodnikami na swoich pozycjach. Zarówno 30 mln za Fabregasa i 21 mln za Toure to za mało. Yaya nigdy bym nie puścił z klubu ale jak już to wyceniałem go na 35- 40 mln ale na pewno nie 21 mln. A Fabregasa 40 - 50 mln a nie 30 mln lub 65 mln bo to także przesada. I ja nigdzie nie mówiłem że odejdzie, to tylko i wyłącznie decyzja Fabregasa.

0

Cule a Muerte - Powyższa wypowiedź Laporty jest całkowicie zrozumiała. Sytuacja Katalonii w Hiszpanii nie ma tu nic do rzeczy. Selgraf dobrze napisał i nie można wszystkich wypowiedzi odbierać tak samo. Można kwestionować jego inne wypowiedzi i mieć mu je za złe. Ale nie można mieć nic do tej wypowiedzi, każdy by przecież chciał aby zawodnikom z jego klubu na mundialu poszło najlepiej. Co mają Hiszpańskie gazety do tego, w Polskich serwisach też o tym się słyszy. Myślisz, że o wszystkim wiesz a my nic o tym nie wiemy? To już się robi nudne. Mogę mieszkać nawet w Azerbejdżanie i wiedzieć tyle samo o klubie jeśli się niem interesuje nie tylko na tle sportowym. "Laporta-Hiszpania-Katalonia-Polityka" zapewniam Cie, że nie pierwszy raz o tym słyszymy i to rozumiemy, przynajmniej część osób. Poruszę też jedną kwestie. O tym, że wiedziałeś transferze Villi długo przed nami i nikt nie chciał Cię słuchać. Tak, zgadza się powiedziałeś o konkretnej ofercie złożonej Valencii 40 mln + Bojan lub Hleb. Ale nie mówiłeś nic tym że ten transfer w tamtym momencie jest przesądzony. A tydzień później każdy o tym widział, co kilka dni pojawiały się kolejne newsy bliskie lub bliższe prawdziwej końcowej oferty za Ville. I to nie nam jest ciężko zrozumieć sytuacje w Hiszpanii tylko, Tobie ciężko zrozumieć to iż tez mamy o tym jakieś pojęcie.

0

Kamil9040 - Obronę to my mamy świetną, nie wiem co to do niej masz. Mówienie, że La Liga jest słaba jest bez sensu. W LM także traciliśmy mało bramek, 20 strzelonych i 10 straconych. Dla porównania Inter strzelił 17 i stracił 9. Mamy lepszy bilans bramkowy niż Inter, weź jeszcze pod uwagę strzeloną bramkę ze spalonego przez Milito i będziemy mieli identyczną ilość straconych bramek co zwycięzca LM. Dla twojej wiadomości przegrana z Interem 3:1 była jedyną porażką Barcelony pod wodzą Guardioli w której przegraliśmy różnicą dwóch bramek. To o czymś świadczy. Inter z nami dostał 2:0 i co ten rezultat nie wpływa na ocenę ich obrony i tego, że jeśli się ich odpowiednio przyciśnie także mają słabą obronę? Bo gadasz tak jak by u nas wszystko było słabe a u innych już cacy mimo że lepiej nie jest.

0

KanonierTH14 - Wiem, że nie chcesz aby Fabregas odszedł, tak jak tutaj znaczna część ludzi nie chciała by wymiany Toure za Fabregasa. Ale cena 65 mln funtów jest nie z tej ziemi nawet jak na niego i bez sensu się sugerować transferem Ibry. Bo niby co ktoś tam kosztował tyle a tyle i tylko za podobną kwotę ma odejść? To jest zupełnie inny osobny transfer i nie powinno się brać innych wydawanych kwot pod uwagę tym bardziej, że transfer Ibry był wyjątkiem (chorym wyjątkiem). Czy Fabregas kiedyś był tutaj czy nie. To nie ma to znaczenia ile na niego powinno się wydać. Zgadzam się iż cena 30 mln jest zdecydowanie za niska ale z kolei cena powyżej 50 mln jest zdecydowanie za wysoka a ty żądasz 65 mln. To niedorzeczność, drugiego takiego błędu Barcelona szybko nie popełni. A Fabregas w lutym tego roku odrzucił propozycje przedłużenia nowego kontraktu w której stał by się najlepiej zarabiającym graczem Arsenalu. A co do Chamakha to dziwne, że byłeś przeciwny temu transferowi. On jest po prostu idealnym napastnikiem na Arsenal i z nim w składzie, innym drużyną będzie bardzo ciężko wygrywać z Arsenalem.

0

Wacek9 - Ciebie możemy sprzedać, jestem przekonany, że większość oddała by takiego kibica jak ty, za darmo a nawet z dopłatą.

0

kamil9040 - Gdyby piłka nożna była tylko biznesem to byśmy sprzedawali po kolei wszystkich najlepszych piłkarzy. Na pierwszym miejscu liczy się sukces sportowy. Gdyby każdy prezes traktował klub tylko jako wartość materialną nic byśmy nie osiągnęli. Idź lepiej czytać gazety prawne i inne rzeczy albo przeżuć się na Real i nie zawracaj ludziom głowy. Tam liczy się biznes w pierwszej kolejności. Każdy docenia wkład każdego piłkarza i normalne jest że można oczekiwać aby dany piłkarz zakończył u nas karierę. Sądząc po tym co piszesz to obawiam się iż jesteś tak zwanym kibicem sukcesu. Gdzieś tam wspomniałeś w innym newsie, że właśnie dla ciebie liczy się tylko sukces. Nie ważne jak gramy, aby po trupach do celu. Na szczęście nie wszyscy tacy są i wolą oglądać piękną grę i nic nie wygrywać niż wygrywać wszystko i grać anty futbol. Najprawdziwsi kibice to są tacy którzy pamiętają słabsze momenty i nie opuścili w tym czasie klubu. Ty sprawiasz wrażenie kibica sukcesu.

0

Kacaj - Toure jest wart spokojnie 35-40 mln euro i jeśli myślisz że moglibyście wyciągnąć go za mniej niż tyle to obawiam się iż sam jesteś psycho dzieckiem.

0

Jeśli nie będzie chciał odejść to nie widzę problemu żeby został na kolejny sezon. Bardzo wartościowy zawodnik i zasługuje jak najbardziej na pozostanie w klubie tak długo jak będzie tylko potrzebny.

0

Mourinho to ostatnia osoba która mogła by trenować ten klub.

0

Jak już mówiłem, nie obawiam się ani trochę Mourinho w Realu. Zbuduje mocny zespół jednak jeśli będziemy grali swoje to wątpię żeby Real wygrał La Liga. Jego drużyny grają dobrze w pucharach więc powinien przejść tą 1/8 LM bez problemu. W Serie A zdobył mistrzostwo mimo że Inter przegrał 4 mecze i aż 10 zremisował. Co w La Liga na pewno nie wystarczy. Tutaj Barcelona dominuje i Real z Mourinho nie może sobie pozwolić na takie wyniki.

0

kamil9040 - Masz problemy jakieś chyba, walka o mistrzostwo była do ostatniej kolejki i Bojan w dużym stopniu się przyczynił do końcowego sukcesu. Im więcej gra tym ma większe doświadczenie. Pokazuje że warto na niego stawiać. I nie potrzebujemy żadnych skrzydłowych, wystarczy nam to co mamy. Możemy jedynie kupić prawego obrońcę i ewentualnie jednego zawodnika z środka pola.

0

Wystarczy już tych transferów, jeśli ktoś miał by jeszcze do nas dołączyć to niech będzie to jeden z dwójki Fabregas, Silva. Ewentualnie Azpilicueta na prawą obronę.

0

Toure o niebo lepiej pasuje do Barcy niż Mascherano. Nigdy nie dojdzie do tak bezsensownego transferu.

0

Nie bójcie się, Yaya nigdzie nie odejdzie a już na pewno nie do United i nie za jakieś marne 21 mln euro. Jest wart co najmniej 35-40 mln euro. Nie wiem po co te wszystkie spekulacje, w następnym sezonie będzie grał więcej.

0

Ciekawe co ustalili podczas tej długiej rozmowy. Cesc nic nie zaprzecza ani nie potwierdza. Jednak wspomniał o tym że negocjacje zostawia innym ludziom czyli tak jak by nie było jeszcze zadowalającej oferty.

0

A u kandydata w powyższym artykule podoba mi się pierwsza kwestia i kwestia Cruyffa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?