0

@ridehard97 Przecież i tak będziemy opłacać około 80% jego pensji, Ajax na bank nie wyłoży takiego siana.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hahahahahahhaha
Luz Maria De Lores Manuela

1

@bartulek98 Grealish się akurat spłacił, miał swój udział przy najlepszym sezonie w historii klubu, oby Gordon powtórzył taki sezon z Barcą. VeB!

0

@Aequlibre Na rezerwę nam potrzebny ktoś z bardzo dobrym dryblingiem hahaha
To się uśmiałem, tak jakbyśmy w 11 pierwszej mieli chociaż 2 takich, a jest tylko Yamal :D

1

Nie no ludzie to jest jakiś kabaret, on jest wart 80 mln. Ledwo się wygrzebaliśmy i znowu się powtórka szykuje. Rozumiem 150, ale za jakiegoś cracka, a nie za grajka co jest napastnikiem i strzela 8 bramek w lidze, a w swojej reprezentacji jest rezerwowym. Oby mi zatkał buzię.

0

@Krzyniu Wiem, on już nie nadąża, na boisku jest irytujący, ale jednak fajnie, że jeszcze strzelą. Grał jak byłem dzieckiem i nadal można śledzić jego poczynania, w dodatku mogą się spotkać z Messim w fazie pucharowej, świetna historia.

0

@Krzyniu Ochłon Krzyniu :D

0

@Dankho94isback Akurat moralnie to nie można mu nic zarzucić, po prostu na boisku jest bucem.

0

@clyde Czego nie rozumiesz, 20 mln za każdą ligowa bramkę :D

0

@Encore Francja wygląda na drużynę źle zbalansowaną, jeśli trafią na Hiszpanię czy Argentynę to pojadą do domu.

3

Ale miałem sen rodem z PRL-u, zapuszczone klimatyczne osiedle, wpadam do spozywczaka, tam pani o twarzy Andrzeja Gołoty z gęstym trzydniowym zarostem z cyckiem na wierzchu, później przejście w inną rzeczywistość, kupiłem suv-a za 300 k, chwilę pojeździłem i żałowałem, gdyż mój 25 latek dużo wygodniejszy :D

2

@jacobFCB 100% lepsza. Techniką nie odstaję od Alvareza, lepiej zgrany z naszymi przez repke, a w dodatku weteran ligi.

0

Na miejscu piłkarzy, jeśli byłbym wolny to od razu bym atakował do tych lasek.

0

@MessiForeverTheBest Jedna wielka szopka

1

@maroon 99% ludzi ma.poczucie humoru mopa, a więc zero zdziwienia tym rzyganiem taką żenadą.

2

@directedbyfcb Skoro krzyczy tyle ile krzyczy to nic dziwnego, kto da zawodnikowi pod 40 w Europie takie siano, pazerny jest i tyle. Gdyby zagrał za 4-5 mln to mógłby dołożyć jeszcze coś cennego do swojej i tak okazałej gabloty np. Serie A

1

@Giwera Scrapie cocco na dwa palce

1

Na początku chciałem go tutaj, ale im dalej w las tym większe odrzucenie od tego piłkarza.

0

@PuszkinFan Tak, świetna technika, zgrany z naszymi i kilka razy tańszy od pana 8 goli w sezonie za którego krzyczą jakby strzelił 10x tyle.

4

@Marusek Bez kitu, niektóre piłkarzyny zachowują się jakby cząstki elementarne rozbijały w CERN. Kopią gumowego balona, większość nie wie zapewne ile jest 7*9 jak polski młot.

2

@DJ6 O to to to. 100%

1

@Spider_Man Jemu już odbiła sodówka, ale broni się skillem i oby robił to jeszcze bardzo długo, ale to jest typ typowego płytkiego materialisty, droga biżuteria, ciągły lans, gigantyczne ego, co tydzień nowa plastikowa lalka.

9

@Kgorecki2500 Oo widzę, że próbują honorem się unosić, a więc sądzę, że pójdą za ciosem i jeszcze 100 mld oddadzą które tam wpompowaliśmy.

3

@mekston Będą i nie będą takimi punktami.

0

@FcPortoFan1999 Barcelona nie taka silna, w Europie nadal za słabi jesteśmy.

0

@mekston Która tam minuta jest?
12?
Jeśli tak, to pewnie Argentyna by to wzięła, jeśli słusznie wyleciałby za ten faul.

0

@mekston Oj tego to nie kojarzę, z finału pamiętam najbardziej sytuację Higuaina i strzał Messiego z ostrego kąta.

5

@Arden To był katastrofalny piłkarsko rok. Okradziono nas z mistrzostwa w ostatniej kolejce, real w końcówce wyrównał z Atletico w finale LM i zdobyli puchar, a na dodatek szkopy kosztem Leo zdobyli MŚ.

0

@Jarema2000 Żadna koszulka nie jest tyle warta, no chyba, że z jedwabiu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?