LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ridehard97 Przecież i tak będziemy opłacać około 80% jego pensji, Ajax na bank nie wyłoży takiego siana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hahahahahahhaha
Luz Maria De Lores Manuela
1
@bartulek98 Grealish się akurat spłacił, miał swój udział przy najlepszym sezonie w historii klubu, oby Gordon powtórzył taki sezon z Barcą. VeB!
0
@Aequlibre Na rezerwę nam potrzebny ktoś z bardzo dobrym dryblingiem hahaha
To się uśmiałem, tak jakbyśmy w 11 pierwszej mieli chociaż 2 takich, a jest tylko Yamal :D
1
Nie no ludzie to jest jakiś kabaret, on jest wart 80 mln. Ledwo się wygrzebaliśmy i znowu się powtórka szykuje. Rozumiem 150, ale za jakiegoś cracka, a nie za grajka co jest napastnikiem i strzela 8 bramek w lidze, a w swojej reprezentacji jest rezerwowym. Oby mi zatkał buzię.
0
@Krzyniu Wiem, on już nie nadąża, na boisku jest irytujący, ale jednak fajnie, że jeszcze strzelą. Grał jak byłem dzieckiem i nadal można śledzić jego poczynania, w dodatku mogą się spotkać z Messim w fazie pucharowej, świetna historia.
0
@Krzyniu Ochłon Krzyniu :D
0
@Dankho94isback Akurat moralnie to nie można mu nic zarzucić, po prostu na boisku jest bucem.
0
@clyde Czego nie rozumiesz, 20 mln za każdą ligowa bramkę :D
0
@Encore Francja wygląda na drużynę źle zbalansowaną, jeśli trafią na Hiszpanię czy Argentynę to pojadą do domu.
3
Ale miałem sen rodem z PRL-u, zapuszczone klimatyczne osiedle, wpadam do spozywczaka, tam pani o twarzy Andrzeja Gołoty z gęstym trzydniowym zarostem z cyckiem na wierzchu, później przejście w inną rzeczywistość, kupiłem suv-a za 300 k, chwilę pojeździłem i żałowałem, gdyż mój 25 latek dużo wygodniejszy :D
2
@jacobFCB 100% lepsza. Techniką nie odstaję od Alvareza, lepiej zgrany z naszymi przez repke, a w dodatku weteran ligi.
0
Na miejscu piłkarzy, jeśli byłbym wolny to od razu bym atakował do tych lasek.
0
@MessiForeverTheBest Jedna wielka szopka
1
@maroon 99% ludzi ma.poczucie humoru mopa, a więc zero zdziwienia tym rzyganiem taką żenadą.
2
@directedbyfcb Skoro krzyczy tyle ile krzyczy to nic dziwnego, kto da zawodnikowi pod 40 w Europie takie siano, pazerny jest i tyle. Gdyby zagrał za 4-5 mln to mógłby dołożyć jeszcze coś cennego do swojej i tak okazałej gabloty np. Serie A
1
@Giwera Scrapie cocco na dwa palce
1
Na początku chciałem go tutaj, ale im dalej w las tym większe odrzucenie od tego piłkarza.
0
@PuszkinFan Tak, świetna technika, zgrany z naszymi i kilka razy tańszy od pana 8 goli w sezonie za którego krzyczą jakby strzelił 10x tyle.
4
@Marusek Bez kitu, niektóre piłkarzyny zachowują się jakby cząstki elementarne rozbijały w CERN. Kopią gumowego balona, większość nie wie zapewne ile jest 7*9 jak polski młot.
2
@DJ6 O to to to. 100%
1
@Spider_Man Jemu już odbiła sodówka, ale broni się skillem i oby robił to jeszcze bardzo długo, ale to jest typ typowego płytkiego materialisty, droga biżuteria, ciągły lans, gigantyczne ego, co tydzień nowa plastikowa lalka.
9
@Kgorecki2500 Oo widzę, że próbują honorem się unosić, a więc sądzę, że pójdą za ciosem i jeszcze 100 mld oddadzą które tam wpompowaliśmy.
3
@mekston Będą i nie będą takimi punktami.
0
@FcPortoFan1999 Barcelona nie taka silna, w Europie nadal za słabi jesteśmy.
0
@mekston Która tam minuta jest?
12?
Jeśli tak, to pewnie Argentyna by to wzięła, jeśli słusznie wyleciałby za ten faul.
0
@mekston Oj tego to nie kojarzę, z finału pamiętam najbardziej sytuację Higuaina i strzał Messiego z ostrego kąta.
5
@Arden To był katastrofalny piłkarsko rok. Okradziono nas z mistrzostwa w ostatniej kolejce, real w końcówce wyrównał z Atletico w finale LM i zdobyli puchar, a na dodatek szkopy kosztem Leo zdobyli MŚ.
0
@Jarema2000 Żadna koszulka nie jest tyle warta, no chyba, że z jedwabiu.