1

@DragonxNF Panini i Topps to dwaj najwięksi gracze na rynku. Ostatnio w świecie wiedzy był super artykuł o tych kartach. Oryginalne, rzadkie karty to naprawdę super biznes, ale trzeba mieć duży wkład, aby na tym zarabiać. Najdroższa piłkarska karta Panini z Messim została sprzedana za ponad 5 mln dolarów :D

0

@Arczie Tak jak że wszystkim, te tanie uja warte i pełno podróbek, a te z certyfikatami to super biznes, zwłaszcza te super drogie :D

0

@Lionel_Messi10 Za 80 mln to świetna opcja, ale niestety pewnie rozbijemy bank i wydamy większość siana na jednego piłkarza.

0

@Szklaner Dobry grajek, ale nie jest więcej wart niż 80 mln.

0

@MichuZ44 640 dolarów bym dał

1

@qbsonFCBarca No kurde, widzę, że w końcu ktoś odkopał to arcydzieło :D
Pamiętam jak z 15 lat temu z kumplami płakaliśmy przy tym że śmiechu.

0

@Majczel97 Dzięki, interesowało mnie to z tego powodu, iż wczoraj ktoś pisał o ich odpoczynku na przyszły sezon w związku z brakiem zawodników powołanych do kadry Hiszpanii, a z tego wynika, że także wielu jedzie na mistrzostwa.

0

@LukaszFan Z tego co teraz właśnie czytam to nie :D

0

Ilu piłkarzy Barcy, a ilu realu jedzie na MŚ, ma ktoś takie dane?
Wpisuję w google, ale wyskakuję tylko non stop jedynie do reprezentacji Hiszpanii.

0

@Lionel_Messi10 Jak będzie w 1/3 tak dobry jak ojciec to zaistnieje na najwyższym poziomie.

1

@MessiForeverTheBest Słabe, już zdążyłem się przyzwyczaić.

4

@piJohn Przecież wielu zawodników dostanie powołanie, ale do innych kadr, przecież tam Hiszpanów co kot napłakał teraz.

0

@Lordzi Widocznie nie umie :D

0

@MOLESTA I to jest właśnie patologia, trzeba używek aby się dobrze bawić, cały świat zgnity przez normalizację tego.

0

@escarabajo A jakoby sobię kreskę wciągnęła to tak samo byś to postrzegał, czy aspekt legalności całkowicie wypacza twój wzgląd na tego typu sprawy?

0

@escarabajo U mnie też to było obleśne i dlatego ta trucizna już nie gości w moim świecie.

2

@Eto'o9 R10 No, obleśne to jest u kobiet.

4

@Eto'o9 R10 W dzisiejszym świecie rozsądną cena za takie osiągnięcia z top5 to 10-15 mln.

2

@Lionel_Messi10 Jeszcze niedawno chciałem go u nas, ale coraz mniej mi się ten transfer podoba, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę cenę, a z drugiej strony na rynku taki deficyt świetnych technicznie ofensywnych zawodników, że brak sensownych alternatyw.

2

@KamilS689 I tak by tam nie poszedł, on chcę fortunę dalej zarabiać (na swoje standardy oczywiście) :)

0

@Szklaner To coś pokićkałem troszkę

0

@VamoSBarca88 Lubię Xene, ale Hercules zawsze ciut lepszy moim zdaniem, a pamiętam, że były odcinki gdzie łączono oba seriale i powstawała wspólna fabuła.

0

@addept Widocznie dla mnie to coś jest albo białe, albo czarne :D

0

@waletpl Chyba chodzi o okres w Barcy tylko.

0

@addept Indywidualne tak, ale to sport zespołowy i nietrafnym jest stwierdzenie, że trudno o lepsze zakończenie tutaj :)

1

,,Polak pożegnał się w najlepszy możliwy sposób - strzelając swojej ulubionej ofierze bramkę. Valencia jest zespołem, przeciwko któremu Lewandowski strzelił najwięcej goli z hiszpańskich drużyn. Trudno było o lepsze zakończenie tej wspaniałej przygody,,

No rzeczywiście trudno było o lepsze zakończenie kariery tutaj. Drużyna na pierwszym miejscu, lepsze byłoby gdyby gola nie strzelił, a wygralibyśmy mecz, a najlepsze, jeśli by się wpisał na listę strzelców i mecz wygrany byłby.

2

@Ilka Hahahaha rozbawiłaś mnie ,,zwłaszcza po stronie faceta"
Na pewno ciężej znaleźć dziewczynę, 20 letnią dziewicę niż chłopaka prawiczka w tym samym wieku.

1

@blakkudium Co oni tam sobię całuski dali? :)

2

@Kapitan9 Jak się nie obserwują to ostateczny dowód na nienawiść pomiędzy nimi.

0

@dingoDingo Nie przejmuj się, seks jest przereklamowany. Każdy szczery facet Ci to powie, najlepiej i tak można dogodzić sobię samemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?