LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lithotripter Twierdzą z kumplami przez neta to złoto, z resztą heroes 3 m&m także.
12
@lithotripter Chyba Ci się strony pomyliły :D
0
@Katalończyk 99 Chyba tak, ma stać jak słup soli i patrzeć w jeden punkt.
0
@MaFCB W następnym, też będzie przerwa na jakieś mecze o puchar Tymbarku i nasz Brazylijczyk pewnie znowu będzie tam gryzł trawę...
Sprzedać póki można wyciągnąć kupę siana.
1
Jest świetny, ale ten sezon pokazał, że słabo można na niego liczyć w kluczowych momentach, jego wojaże w towarzyskim sprawiły , że Barca straciła moc z przodu i odpadła z kiepskim Atleti.
0
@Dari0G To Ci nowość, tam wszyscy są stronniczy pod swoją drużynę.
0
@Marusek Jak to nie, przecież i tak duża szansa na gola by była.
0
@Zoker Teraz brak kosmitów w piłce nożnej.
1
@Bilon87 Ja tam się cieszę na sportowe święto.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Wossi61FCB Tak, to byłoby złoto.
0
@agaFCB A kiedy masz urlop dokładnie?
0
@agaFCB Lecimy, jakie ceny są?
1
To mnie superboost pokusił, obie strzelą w Esp-Lev :D
Zamykają mi kupon na 2200.
1
@Ilka Skąd ten pesymizm?
Przecież prognozy są dobre? :D
5
@Encore A teraz porównać 22 letniego Bruno i Fermina, przepaść. Aktualnie to wiadomo, że Fernandes lepszy, obok Pedriego i Vitinha najlepszy pomocnik świata.
2
@gumaz Zgłaszam się.
1
@Zoker Przecież to loteria, jeden gwizdek sędziego i całkowicie może się zmienić przebieg spotkania. Liga, gdzie jest 38 kolejek znacznie bardziej pokazuję gdzie jest zespół.
0
@kanver_ Lewy ma już ponad 700, 711 z tego co kojarzę.
1
@AmigoBlancos Czyli remis.
0
@lincoln25 To gratuluję, tyle lat kibicowania i stawianie niżej trenera, który w kryzysie zdobył mistrzostwo Hiszpanii, niż Barcę Setiena, który miał lepszy skład, gorsze wyniki, a styl jeszcze bardziej nijaki.
1
@Konradowskyy Dla mnie mogłoby być ciągle ciepło. Nawet 40 mi nie przeszkadza.
0
@lincoln25 To chyba kolega zaczął kibicować po erze Setiena :D
2
@lincoln25 Xavi to najlepszy pomocnik w historii tego sportu, Iniesta bardziej widowiskowy, ale wpływ na grę mniejszy niż Generał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@clyde Zamówiłem, przyszło do domu i leży, bo się zbieram jak ślimak .
0
@July_6_BcN To wjedź z masażem jak wróci na chatę, oliwka i muzyka musi być, pamiętaj.
1
@dmcteam Czyżby jakiś prorok? :D
0
@Who_you_mam Ja tam liczę na nich, niech bronią hiszpańskiej piłki.
0
@Bzyczekk Pogratulować może i tak, w socjalach w kilku słowach, szpaleru na 100% nie zrobią, oni nie mają za grosz klasy o przyzwoitości nie wspominając.