0

@lithotripter Twierdzą z kumplami przez neta to złoto, z resztą heroes 3 m&m także.

12

@lithotripter Chyba Ci się strony pomyliły :D

0

@Katalończyk 99 Chyba tak, ma stać jak słup soli i patrzeć w jeden punkt.

0

@MaFCB W następnym, też będzie przerwa na jakieś mecze o puchar Tymbarku i nasz Brazylijczyk pewnie znowu będzie tam gryzł trawę...
Sprzedać póki można wyciągnąć kupę siana.

1

Jest świetny, ale ten sezon pokazał, że słabo można na niego liczyć w kluczowych momentach, jego wojaże w towarzyskim sprawiły , że Barca straciła moc z przodu i odpadła z kiepskim Atleti.

0

@Dari0G To Ci nowość, tam wszyscy są stronniczy pod swoją drużynę.

0

@Marusek Jak to nie, przecież i tak duża szansa na gola by była.

0

@Zoker Teraz brak kosmitów w piłce nożnej.

1

@Bilon87 Ja tam się cieszę na sportowe święto.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Wossi61FCB Tak, to byłoby złoto.

0

@agaFCB A kiedy masz urlop dokładnie?

0

@agaFCB Lecimy, jakie ceny są?

1

To mnie superboost pokusił, obie strzelą w Esp-Lev :D
Zamykają mi kupon na 2200.

1

@Ilka Skąd ten pesymizm?
Przecież prognozy są dobre? :D

5

@Encore A teraz porównać 22 letniego Bruno i Fermina, przepaść. Aktualnie to wiadomo, że Fernandes lepszy, obok Pedriego i Vitinha najlepszy pomocnik świata.

2

@gumaz Zgłaszam się.

1

@Zoker Przecież to loteria, jeden gwizdek sędziego i całkowicie może się zmienić przebieg spotkania. Liga, gdzie jest 38 kolejek znacznie bardziej pokazuję gdzie jest zespół.

0

@kanver_ Lewy ma już ponad 700, 711 z tego co kojarzę.

1

@AmigoBlancos Czyli remis.

0

@lincoln25 To gratuluję, tyle lat kibicowania i stawianie niżej trenera, który w kryzysie zdobył mistrzostwo Hiszpanii, niż Barcę Setiena, który miał lepszy skład, gorsze wyniki, a styl jeszcze bardziej nijaki.

1

@Konradowskyy Dla mnie mogłoby być ciągle ciepło. Nawet 40 mi nie przeszkadza.

0

@lincoln25 To chyba kolega zaczął kibicować po erze Setiena :D

2

@lincoln25 Xavi to najlepszy pomocnik w historii tego sportu, Iniesta bardziej widowiskowy, ale wpływ na grę mniejszy niż Generał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@clyde Zamówiłem, przyszło do domu i leży, bo się zbieram jak ślimak .

0

@July_6_BcN To wjedź z masażem jak wróci na chatę, oliwka i muzyka musi być, pamiętaj.

1

@dmcteam Czyżby jakiś prorok? :D

0

@Who_you_mam Ja tam liczę na nich, niech bronią hiszpańskiej piłki.

0

@Bzyczekk Pogratulować może i tak, w socjalach w kilku słowach, szpaleru na 100% nie zrobią, oni nie mają za grosz klasy o przyzwoitości nie wspominając.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?